>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Jak grać dalej na bet365 - poradnik

K 0

karol.cydroski

Użytkownik
Założyłem dziś konto i zauważyłem, ze jest tu jakaś weryfikacja listowa. Jak to z tym jest ? Wystarczy skan dowodu + faktura za gaz lub prąd czy trzeba tą weryfikację przejść ?
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Założyłem dziś konto i zauważyłem, ze jest tu jakaś weryfikacja listowa. Jak to z tym jest ? Wystarczy skan dowodu + faktura za gaz lub prąd czy trzeba tą weryfikację przejść ?
Możesz grać normalnie, jak im się coś nie spodoba, błąd przy IP etc to wtedy mogą chcieć PVC.
Aczkolwiek jak na siebie to raczej bez problemu powinno się odbyć.
 
T 0

therocket

Użytkownik
Jakie obecnie są opcje jeśli chodzi o grę w bet365 w Polsce? Jaki VPN jest najskuteczniejszy? Przejrzałem wątek, angielska karta sim wydaje się fajną opcją, ale na Allegro słabo z ofertami. Mógłby ktoś coś doradzić? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Pozdrawiam wszystkich.
 
P 39

podstawek

Użytkownik
Mam znajomego w Szwajcarii i na niego mogę założyć konto. Czy wtedy mogę korzystać z brytyjskiej karty Sim, czy musi być szwajcarska?
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
P 39

podstawek

Użytkownik
To w takim razie jaki jest sens kupować konto z Bangladeszu nie mając ich karty? Jak to rozwiązać?

Tym bardziej, że Express VPN średni radzi sobie z betem
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Sens taki, posiadając jakiś vpn, najlepiej residential VPN - nie jakiś zwykły typu nord, express. Ale z bangla ostatnio chyba jest problem taki że z zablokowany jest transfer z netellera bangla na neteller np polski. Chyba tak jest bo to się zmienia co chwilę, i raz blokują transfery z bangladeszu czy indii a raz nie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
P 39

podstawek

Użytkownik
Mógłbyś podać jakiś przykład? Żeby nie błądzić.

Sens taki, posiadając jakiś vpn, najlepiej residential VPN - nie jakiś zwykły typu nord, express. Ale z bangla ostatnio chyba jest problem taki że z zablokowany jest transfer z netellera bangla na neteller np polski. Chyba tak jest bo to się zmienia co chwilę, i raz blokują transfery z bangladeszu czy indii a raz nie.
Czy ten wystarczy?


A Ukraina jest dostępna do gry?
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Nie wiem jaki będzie ok. Jak działałem na bg to mi taki jeden gość załatwiał, a ja o szczegóły nie pytałem. Jedynie wiem, żeby to był rezydencjonalny vpn, a nie taki zwykły od firm, gdzie może się zdarzyć że kilka osób w jednym czasie dostanie to samo IP.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Do góry Bottom