>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

IV Liga - Dyskusja, Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


Temat w trakcie aktualizacji. 


Sezon 18/19 nie dawno co się skończył, a już lecimy z nowym tematem, który służy do podawania informacji oraz typów. 
Zapraszamy. 
 
jozzy22 598,8K

jozzy22

Użytkownik
Dobra rozpoczynamy temat. Jako że IV liga Malopolska Zachód jest mi w tym sezonie bliska spróbuje na dziś taki oto trebelek 

Na początek tak:

Cracovia II    kurs: 1.4    fortuna    

Nie jestem fanem Cracovii ale czego się nie robi żeby utrzeć nosa kumplowi (zagorzały kibic Ryczowa). Młode chłopaki z Kałuży zagrały całkiem fajny mecz w weekend. Wygrali bezproblemowo. Dziś czwartek wiec kto wie czy nie dostaną posiłków z pierwszej druzyny. Ryczowa podobno nie ma czym straszyć.  Fakt 1 mecz wygrany ale w starciu z być może mieszanka rutyny i młodości mogą mieć problemy.

Wynik: 3:0 

Trzebinia      kurs: 1.6     fortuna   

IV liga to może się okazać zbyt wiele dla Rajska. W weekend lomot od Słomniki dziś widzę coś podobnego. Trzebinia to już uznana firma na tym szczeblu i raczej bezproblemowo powinni sobie poradzić. 

Wynik: 0:0

Słomniki      kurs: 2.20     fortuna   

Obie ekipy z kompletem pkt ale to Słomniki pokazały się z lepszej strony. Skawinka niezachwycila choć pokonanie Wegrzcanki napewno na plus. Tym razem jednak według mnie Słomniki to biora. Oby tylko nie takim wynikiem jak z Rajskiem 

e: niesamowity mecz. W 5 min Słomniki prowadzą 0:2 i później odrodzenie Skawinki. Do przerwy remis i decydujący cios w koncowce spotkania. Brawo Skawinka

Wynik: 3:2

Do tego dokladam Puławy x2 (3 liga gr.4).    Gdyby ktoś miał w ofercie Hutnika Kraków to tez myślę że warto dołożyć.   Rywale tydzień temu zdecydowali ze zagrają w 3 lidze mimo że cały okres przygotowawczy był podporządkowany grze szczebel nizej

​​​​AKO: 7.00

Przegladnalem jeszcze IV lige wschód i fajnie wygląda bet na 

Termalica II     kurs: 2.71      fortuna   

Piłkarze z Niecieczy w 1 kolejce przejechali się po rywal.  W ekipie nazwiska znane z wyższego szczebla rozrywkowego wiec kto wie kto tam dziś zagra. Jeśli nie czysta 2 to x2 po 1.54     wydaje się mega ciekawe

Wynik: 3:2
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 21

cezarbet

Użytkownik
Witam, moje propozycje na dziś:
Stężyca (Polska 3liga gr.II) kurs 1.7 - wzmocniona nowymi 8 zawodnikami i dysponują dużym zapasem gotówkowym

S.Tarnobrzeg (3liga gr.IV) kurs 1.45- grają na benniaminka który nikim sie nie wzmocnił, pierwszy mecz 3-0 przegrali.
Gładko 3-1   
k. Kołobrzeg (3liga gr.II) kurs 1.60 - takie przeczucie ????
kurs łączny : 3.94
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
C 21

cezarbet

Użytkownik
  1. Wybacz to moj pierwszy wpis tutaj ????
  2. cytat z dnia 15 sierpnia 2019 12:12 przez cezarbet
Witam, moje propozycje na dziś:
Stężyca (Polska 3liga gr.II) kurs 1.7 - wzmocniona nowymi 8 zawodnikami i dysponują dużym zapasem gotówkowym
S.Tarnobrzeg (3liga gr.IV) kurs 1.45- grają na benniaminka który nikim sie nie wzmocnił, pierwszy mecz 3-0 przegrali.
k. Kołobrzeg (3liga gr.II) kurs 1.60 - takie przeczucie ????
kurs łączny : 3.94
 
 
K 21

krzemek84

Użytkownik
IV liga lubelska 
Mecz Huczwa Tyszowce - Lewart Lubartów 2 kurs 1,45 niestety kurs spadł już na 1,25   

Lewart bardzo solidna drużyna w zeszłym sezonie 10 wygranych na wyjeździe do tego wzmocnili się w tym sezonie  Huczwa w zeszłym sezonie ledwo uniknęła spadku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Mazovia Mińsk Mazowiecki - LKS Świt Staroźreby 1 (1.45) STS   wymęczone 3-2...
Nie widzę tu żadnych szans dla gości, którzy awansowali do tej ligi z tylnego siedzenia. Mazovia wzmocniona bramkarzem Dominikiem Puskiem czy napastnikiem Wojtkiem Wocialem spokojnie powinna zaaplikować kilka bramek beniaminkowi z płockiej okręgówki. 

KS Łomianki - Nadnarwiannka Pułtusk 1 (1.75) STS   niestety bez bramek pomimo sporej przewagi miejscowych...
Łomianki ciekawie wzmocnione latem. Dołączyło kilku obcokrajowców - Joel Zamora Gil, Carlos Javier Saavedra czy Nico Wouters. Ponadto z Mszczonowianki dołączyli bracia Jadaccy (Filip i Kacper). W 1. kolejce minimalna porażka z Hutnikiem Warszawa. Goście zaskoczyli wysokim zwycięstwem z Ożarowianką, ale to będzie jeden ze słabszych zespołów tej ligi.

Mazur Karczew - KS Warka 1 (1.8) STS   1-1
Mazur to solidny 4 ligowy zespół, mimo że latem stracili m.in. Kamila Hernika (Mszczonowianka), to powinni poradzić sobie z beniaminkiem z radomskiej okręgówki. W Warce postawili na swoich ludzi, którzy zrobili awans - wątpię aby to wystarczyło na 4. ligę. Po raz kolejny może się okazać, iż jest to zespół za mocny na okręgówkę i jednocześnie za słaby na 4 poziom rozgrywkowy. 

Victoria Sulejówek - Pilica Białobrzegi x2 (1.39) STS   
Mocno przebudowana drużyna z Sulejówka, kontra jeden z faworytów do awansu - Pilica Białobrzegi. Na uwagę zasługuje fakt, że latem do Białobrzegów przeniósł się m.in. jeden z lepszych piłkarzy... ekipy Sulejówka, Michał Dobkowski.

AKS Mikołów - Sarmacja Będzin 1x (1.31) STS   
Beniaminek z Mikołowa wzmocniony kilkoma ciekawymi nazwiska z wycofanego z 2. Ligi - Rozwoju Katowice. Do drużyny dołączyli m.in. bramkarz Bartosz Soliński czy obrońca Przemysław Gałecki. W kadrze jest też ciekawy gruzin Saba Jikia. 

Goczałkowice Zdrój - Wilki Wilcza 1 (1.65) STS   5-1
Szanse na pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie powinien mieć papierowy faworyt ligi, LKS Goczałkowice, który podejmował będzie przebudowaną drużynę Wilków Wilcza. „Goczały” po intensywnym okienku transferowym muszą szybko rozpocząć wygrywanie, żeby nie odczuć nerwowej atmosfery i presji wyniku.

LZS Starowice - Rekord BB 2 (spotkanie bez remisu) 1.3 STS   
Spotkanie z 3. ligi. 

Trzeci mecz z rzędu u siebie rozegrają piłkarze ze Starowic. Na razie jednak na boisku beniaminka kibice nie zobaczyli ani jednej bramki. Obydwa starcia podopieczni Jakuba Reila zremisowali bowiem 0-0. Trzeba jednak zauważyć, iż team spod Grodkowa jest niejako w fazie budowy, gdyż jego sztab miał znacznie mniej czasu na skompletowanie kadry na 3. ligę. Wszak o tym, że zespół ten jednak zagra na tym poziomie w klubie dowiedziano się dwa tygodnie po zakończeniu poprzedniego sezonu.

- Kadra z którą teraz pracuje wykrystalizowała się mniej więcej dwa tygodnie przed startem ligi, także jesteśmy zespołem, który cały czas się zgrywa - tłumaczył Reil. - Dlatego też teraz stawiamy na defensywę i kontrataki. I to nam coraz bardziej wychodzi, ale potrzebujemy czasu - zaznaczał.Osobiście zrobiłem z tego AKO. Polecam i z fartem!
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Polecam na dziś mocno rezerwy Jagi    10-2 w Forbet po 2.0. Jaga wzmocniona + Warmia bez kilka podstawowych grajkow. Polecam połączyć z Czarnymi Połaniec    8-0 po 1.5 I rezerwami Stali Mielec 1.6   7-0

Ponadto do gry Pogoń Lębork  1-2 po 2.15, Vineta Wolin   2-2 po 1.3, Star Starachowice   3-1 1.7 (wszystko sts)

Delikatniej Łochowo 1.65   6-0, Busko Zdrój   6-3 po 1.9
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
S 54

szymi16

Użytkownik
Pogoń Siedlce II- Dolcan Ząbki 1  3,05 Forbet

U gospodarzy 9 zawodnikow z 1 drużyny. Wiadomo że może byc rożnie biorąc pod uwagę że Ząbki dobra ekipa ale po takim kursie warto spróbować. Zależy od podejścia zawodników z 1 drużyny ale jeśli mają aspiracje powalczyć o skład w pierwszej drużynie powinni chcieć sie pokazać bo zapewne trener 1 bedzie obecny na meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 254

pablo95

Użytkownik
cytat z dnia 18 sierpnia 2019 10:02 przez szymi16Pogoń Siedlce II- Dolcan Ząbki 1  3,05 Forbet

U gospodarzy 9 zawodnikow z 1 drużyny. Wiadomo że może byc rożnie biorąc pod uwagę że Ząbki dobra ekipa ale po takim kursie warto spróbować. Zależy od podejścia zawodników z 1 drużyny ale jeśli mają aspiracje powalczyć o skład w pierwszej drużynie powinni chcieć sie pokazać bo zapewne trener 1 bedzie obecny na meczu.
dobre info. szkoda że nie widziałem i nie skorzystałem :)
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie


Odra Wodzisław - GKS II Tychy    3-1

1 kurs (1.9) STS

Rezerwy tyszan bez większych spadów, pierwsza drużyna gra w niedzielę w Sosnowcu. Gospodarze podrażnieni słabszym początkiem sezonu, dziś będą chcieli za wszelką cenę zdobyć komplet punktów. Z takimi nazwiskami jak Emmanuel Sarki, Bartosz Pikul, Sławomir Musiolik czy Mouhamadou Sadio muszą w końcu zacząć punktować i gonić czołówkę.

 

Sparta Rudna - Sparta Grębocice   2-2

1 kurs (1.6) Forbet

Dziś w Rudnej otwarcie długo wyczekiwanego nowego stadionu, więc motywacja będzie podwójna. Latem do drużyny dołączyło 4 zawodników z Górnika Polkowice - Wojciech Konefał (136 min w 3 lidze), Kamil Olszewski, Dawid Świdwa (193 min) oraz Dawid Malawski. Ponadto gospodarze w ubiegłym sezonie „pomogli” gościom w utrzymaniu – wypadałoby oddać punkty ;)

 

Lewart Lubartów - Włodawianka Włodawa    3-1

1 kurs 1.35 Forbet

W Lubartowie nikt nie ukrywa, że interesuje ich awans. Także w meczach z takimi rywalami jak Włodawianka nie wypada tracić punktów, zwłaszcza na własnym boisku.
 

Znicz Kłobuck - Unia Kosztowy    1-4

1 kurs (1.95) STS

Beniaminek z Kłobucka może być czarnym koniem obecnych rozgrywek, a kto wie może i włączy się do walki o awans. Po promocji do 4 ligi zespół wzmocniono dodatkowo Sławomirem Ogłazem, Karolem Tomczykiem Alanem Jaworskim (Skra Częstochowa), Błażejem Stępniem (Raków) Goście w ubiegłym sezonie zdecydowanie gorzej radzili sobie na wyjazdach. W meczach, w których pełnili rolę gości, zdobyli tylko 13 punktów. Dla porównania: w Mysłowicach dopisali sobie ich w sumie 27. Kosztów od kłobucczan dzieli mniej więcej 100 km. Jest to zatem jeden z największych dystansów do pokonania w tym sezonie dla obu klubów. Co ciekawe, mysłowiczanom bliżej do czeskiej granicy niż do Kłobucka. W 1. kolejce Znicz potrafił ograć spadkowicza z trzeciej ligi Ruch Radzionków, zatem i z Unią nie powinien mieć problemów.


Po głowie chodzą mi też typy:
Piaseczno - Radomiak II 1 (1.50) STS   1-2
Skalnik Gracze - Chemik KK 1 (1.60) STS   3-0
Głuchołazy - Unia Krapkowice 2 (1.85) STS   1-8
Świdnica - Bystrzyca 1 (1.15) STS   2-0

Przeszacowane wydają się:
C. Kartuzy - Gedania Gdańsk x2 (2.01) STS   2-0
P. Świebodzin - Tęcza Krosno Odrzańskie x2 (1.81) STS   3-0
Clepardia Kraków - Piaski Wielkie 1 (3.0) STS   3-3
Skwierzyna - Czarni Żagań 1 (2.68) STS   4-3

Powodzenia i z fartem w układaniu kuponów!

EDIT. jednym słowem DRAMAT 
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
S 1,1K

stma

Użytkownik
UNIA SWARZĘDZ - VICTORIA WRZEŚNIA 1 1.65 Forbet  0:0 ???? ja pierd......!  

Na kolejną stratę punktów nie mogą pozwolić sobie piłkarze unii.Cel na ten sezon to awans do 3 ligi.Po ostatniej niespodziewanej porażce w Międzychodzie,czas na odrabianie strat i myślę,że 3 punkty zostaną u gospodarzy.

Bez Analizy 
Gołuchów - Kościan 1  1.5 Forbet  2:1
  
Flota Świnoujście - Olimp Gościno 1  1.5  Forbet  9:0   
Hutnik Warszawa - Nadnarwianka Pułtusk 1  1.5  Forbet  1:0   

POWODZENIA!!!!!!

P.S. Liczę na Waszą opinię co do typów i wasze propozycje na weekend!!!!
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Stilon Gorzów Wlkp 1.85 (4. lubuska) betfan   2-1
W STS stoi po 1.40. Carina potrafiła przegrać na boisku beniaminka z Iłowy czy męczyć się mocno na własnym boisku z Przylepem, który ma na swoim koncie zaledwie 1 punkt. W Betfan wystawili kurs "po tabeli", ale zapomnieli spojrzeć że Stilon ma rozegrany 1 mecz mniej. Gospodarze to obok Warty GW jeden z głównych przedsezonowych faworytów do awansu.

Polonia Nysa 1.65 (4. opolska) betfan   6-1
Przepaść między drużynami. Typ od kolegi z opolskiego, który spodziewa się tu gładkiego zwycięstwa gości. Nysa z takimi nazwiskami jak Adam Setla czy Ble Dro Narcisse to jedna z najmocniejszych drużyn w 4 lidze opolskiej. STS płaci 1.45

Kaszubia Kościerzyna 1.9 (4. pomorska) betfan   1-1 karny w końcówce...
Zdecydowany lider 4. ligi pomorskiej (komplet 12 pkt w 4 meczach) kontra Stolem Gniewino (5 pkt - 8. pozycja). Gospodarze u startu sezonu osiągają świetne wyniki: 7-2 ze spadkowiczem z Pelplina, 4-2 w Lipuszu, 2-1 z Luzino czy ostatnio 3-0 z GKS Kowale. Te wyniki muszą budzić respekt, ale w sumie nie ma co się dziwić. Przed sezonem do drużyny dołączyli m.in. Kamil Sikora (Lechia Gdańsk) czy napastnik Tomasz Tuttas (niegdyś Wigry). W STS 1.65

Sokół Marcinkowice 1.5 (4. dolnośląska wschód) betfan   1-3
W STS jedynie 1.25. Samodzielny lider tabeli kontra beniaminek, który na ten moment z 0 dorobkiem punktowym okupuje jedno z ostatnich miejsc w tabeli. Nie widzę innej opcji niż kolejna wygrana Sokoła.

Orkan Buczek 1.8 (4. łódzka) betfan   5-0
W Forbet, który ma chyba najlepsze rozeznanie w łódzkim na Buczek płacą 1.6 (STS 1.5), a tu mamy 1.8 więc kolejne value. Buczek to obecny lider tabeli, Pogoń do tej pory zgromadziła tylko 1 punkcik. Goście z kilkoma znanymi nazwiskami w składzie: Dominik Cukiernik, Andrzej Dolot czy Daniel Potakowski. 

AKO: ~15
BETFAN + bez podatku
W STS za to samo mamy ~6.3 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kryszan010 5,9K

kryszan010

Użytkownik


Witam, ode mnie takie coś na weekend:
Ceramika Opoczno - Warta Sieradz 2 1.8 (4 liga łódzka) Fortuna   
Warta to główny faworyt 4 ligi łódzkiej, w ostatniej kolejce remis z Borutą gdzie przeważali cały mecz, Ceramika też ma dobry skład lecz na pewno słabszy niż Warta. Główny cel jaki zarząd postawił przed piłkarzami Warty to awans do 3 ligi, w mojej opinii w tym sezonie za bardzo nie ma kto im w tym przeszkodzić.

Pelikan II Łowicz - Andrespolia Wiśniowa Góra 2 1.95 (4 liga łódzka) ForBet   
Juniorzy z Łowicza to będzie raczej drużyna do bicia, Andrespolia drużyna solidna, środek tabeli w tym sezonie moim zdaniem, takie mecze po prostu trzeba wygrywać.

Slavia Ruda Śląska - Przemsza Siewierz 2 2.96 lub X2 1.6 (4 liga śląska gr.1) Fortuna   
Byłem na meczu Slavii z Rakowem i Raków samymi juniorami przejechał się po Slavii jak walec. Przemsza w tym sezonie bardzo dobry skład i będą w czołówce na pewno. Jeżeli Slavia zagra tak jak tydzień temu z rezerwami Rakowa to łatwa wygrana Przemszy. Po 60 minutach piłkarze Slavii opadli z sił co było dla mnie szokiem, że jakimś cudem udało im się wygrać dwa pierwsze mecze sezonu.

Ruch Radzionków - Raków II Częstochowa 1 1.8 (4 liga śląska gr.1) Fortuna   
Nie mam jeszcze pewnego info dotyczącego składu Rakowa ale na wyjazdy mają jeździć samymi juniorami. Ruch ekipa na czołówkę tabeli, a rezerwy Rakowa na wyjeździe raczej będą przegrywać. Osoba zaufana mówiła mi, że na wyjazdach jeszcze im gra nie idzie, ale z czasem na pewno będzie lepiej.

Sarmacja Będzin - Polonia Poraj 1 1.7 (4 liga śląska gr.1) Fortuna    
Poraj w tym sezonie mocno się osłabił i będą bili się o utrzymanie, Sarmacja typowy zespół środka tabeli mocno punktujący u siebie.

Unia Kosztowy - Drama Zbrosławice 1 1.6 (4 liga śląska gr.1) Fortuna   
Drama to drama, jak szybko weszli tak szybko spadną, Unia po opiniach znajomych z Kłobucka pokazała dobry futbol, byli dobrze przygotowani fizycznie i mieli bardzo dobrego zawodnika z Afryki który podobno robił różnice.

Unia Dąbrowa Górnicza - Znicz Kłobuck X2 1.87 (4 liga śląska gr.1) Fortuna   
W Kłobucku mocno zdziwieni przywitaniem z 4 liga, ale skład mają dobry i wierzę, że zaczną teraz punktować.

RKS Radomsko - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 1.68 ( 3 liga gr.1) Fortuna   
Tutaj zastanawiałem się najmocniej, ale Radomsko dobre wzmocnienia ostatnio, więcej szczegółów na FB Rks Radomsko.

Pozdrawiam! 
:)
 
A 0

adas66

Użytkownik
Przepraszam ze dzisiaj niei podałem swojego typu dnia IV ligi , dla mnie typ to 

KS Legnickie Pole - Kuznia Jawor

KS wygrał bez problemu jestem z tego regionu i jestem praktycznie co mecz na ich  meczach . 
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie



Polecam łapać ŁKS II na live. Ekstraklasowa Ekipa.

ŁKS II 1.47   4-1
ŁKS II 4+ gola 4.5   
ŁKS II do przerwy 1.94   

STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Proch Pionki - Radomiak II Radom   0-1
typ: Radomiak II (1.50) Betfan
4. liga mazowiecka (południe)

Pierwszy zespół Radomiaka grał wczoraj w Głogowie. Dziś do rezerw mają "zejść" rezerwowi z "jedynki". Patrząc na piątkową ławkę powinno być dobrze. Ogólnie polecam grę w tej kolejce na rezerwy biorąc pod uwagę przerwę reprezentacyjną. W STS 1.40 i Forbet mamy 1.40 na wygraną gości, więc pobieram Betfan po 1.50.




Orzeł Wałcz - Sokół Karlino   3-0
typ: Orzeł Wałcz (1.50) Betfan i Forbet
4. liga zachodniopomorska


Orzeł zdecydowanie zespół własnego boiska (ubiegły sezon w domu 7-1-9) vs jedna z najsłabszych wyjazdowych ekip (ubiegły sezon w delegacji 2-6-9). Karlino z bardzo wąską kadrą, szukające przed sezonem zawodników na... portalach internetowych.
Na dotychczasowe mecze wyjazdowe udawali się w 11 ludzi (do Węgorzyna) czy w 14 (do Manowa i Dygowa).  


Andrespolia Wiśniowa Góra - Pogoń Zduńska Wola    1-4
typ: Andrespolia (1.85) Betfan
4. liga łódzka


Konsekwentnie przeciwko drużynie gości. W ubiegłym sezonie w domu gospodarze wygrali 2-0. W obecnych rozgrywkach Andrespolia potrafiła postawić się wzmocnionym rezerwom ŁKS 2-2 czy powalczyć na terenie obecnego lidera 2-3 (z którymi dla porównania Zduńska Wola przegrała ostatnio 0-6!). Spore różnice kursowe: Betfan 1.85, STS i Forbet po 1.60. 


Spójnia Ośno Lubuskie - Tęcza Krosno Odrzańskie   3-0
typ: Spójnia (1.30) Betfan
4. liga lubuska


Tutaj przepaść w tabeli. Tęcza po ostatnim sezonie straciła 6 podstawowych grajków, zastępując ich głównie zawodnikami z niższych lig. W STS 1.10. 

Vineta Wolin - Leśnik Manowo   5-0
typ: Vineta Wolin (2.1) STS
4. liga zachodniopomorska


Najwyższa pora na przełamanie Vinety... i 1 zwycięstwo w obecnych rozgrywkach. To miał być jeden z kandydatów do... awansu, a póki co zaliczył MEGA FALSTART. Przed gośćmi daleki wyjazd (patrz poniżej) + H2H z poprzedniego sezonu również wygląda obiecująco (wygrane Vinety 3-0 i 2-1). Nie chce mi się wierzyć, aby zespół z Wolina po 6. kolejkach wciąż pozostawał bez zwycięstwa. Nie po to ściągali przed sezonem Szymfelda z Iny Goleniów czy Duwe z Rasela, aby teraz bić się o utrzymanie. Tu wybieram opcję z STS, gdzie zdecydowanie najlepszy kurs.


Moja propozycja rozłożenia kuponów w Forbet i Betfan poniżej:

Błonianka Błonie - Unia Warszawa   5-0
typ: Błonianka (1.30) Forbet
Różnica klas, tu powinno się skończyć różnicą min. 3 goli.Obrona gości dziurawa jak szwajcarski ser. U pozostałych buków 1.2, a nawet 1.1.

Pogoń Prudnik - Chemik Kędzierzyn Koźle   1-0
typ: Chemik (1.52) Forbet
Typ polecany przez kolegę z opolskiego, który spodziewa się tam gładkiego zwycięstwa gości. 

GKS Kowale - Lechia II Gdańsk   0-1
typ: Lechia II (1.8) Forbet
Tak jak wspominałem na starcie liczę na wsparcie I zespołu, a nawet bez niego Lechia powinna wygrać. Gospodarze to zespół, który do końca nie był pewien czy przystąpi do rozgrywek + nie posiadający na ten moment własnego boiska. 

+ wspomniana Vineta Wolin (2.0) Forbet 
+ dokładka z 2. ligi Widzew x2 (1.16)   
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 169

szmeru

Użytkownik
Można też dodać na podbicie Granat Skarżysko-Kamienna - Partyzant Radoszyce na 1 za 1.30 (IV Świętokrzyska) Kurs na pewno nie powala ale w Granacie ciśnienie na awans, mocny skład w dodatku zawsze u siebie są bardzo mocni (przez ostatnie 3 lata jedna porażka). Tydzień temu po remisie z Nowinami wrócili na właściwe tory pewnie wygrywając 5:1 na trudnym terenie w Bodzentynie. W Radoszycach kadra nie najmocniejsza, w tamtym roku zespół środka tabeli, w tym wygląda to jeszcze gorzej. W dodatku kontuzja jednego z czołowych zawodników. Tydzień temu porażka u siebie z Nidą, która jest drużyną dolnej części tabeli i nic wielkiego nie prezentuje. Dwa tygodnie temu pogrom w Łagowie - porażka 0:6.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Cartusia Kartuzy - Gryf Słupsk
W obliczu poniższych informacji
x2 (1.67) STS    2-3
dla odważnych czysta 2 (2.93) STS   

Stolem Gniewino - GKS Przodkowo
typ: Gniewino (3.3) STS
Przeszacowany kurs na gospodarzy. Oglądałem ich ostatni mecz z Kaszubią i naprawdę wyglądali solidnie. 

Miedź II Legnica - ROW Rybnik
typ: Miedź (remis=zwrot) 1.75 STS
U gospodarzy mają być spady. Rezerwy słabo wystartowały, więc nadarza się dobra okazja do podreperowania bilansu punktowego. 
 
 
kryszan010 5,9K

kryszan010

Użytkownik


Witam, czas podać kilka typów na ten weekend z moich okolic:
Orzeł Nieborów - LKS Kwiatkowice 2  @1.60 forBet   
Za bardzo nie ma o czym tutaj pisać, beniaminek z okręgu Skierniewice zawsze jest najsłabszy i w tym sezonie się to potwierdza. Kwiatkowice od lat solidny 4 ligowiec i cały czas mocna drużyna.

Jutrzenka Warta - Ceramika Opoczno X2  @1.80 Fortuna   
Tutaj idę w stronę przełamania Ceramiki, mają naprawdę solidny skład i na pewno będą chcieli się zrehabilitować za ostatnia wtopę z Sieradzem.

Polonia Piotrków Trybunalski - Omega Kleszczów 1 @1.60 Fortuna   
Niech nikogo nie zdziwi ostatnia wygrana Omegi nad Kutnem, wygrali wysoko ale Kutno było lepsze, Omega to drużyna budowana od zera w tym sezonie i będą bić się o utrzymanie. W Polonii dobry transfer w ostatni dzień okienka transferowego, pozyskano bramkostrzelnego Wojtczaka z Radomska.

Zjednoczeni Stryków - Warta Działoszyn 1 @2.00 Fortuna    
Warta też mocna odmieniona w stosunku do poprzednich sezonów, kasa się kończy i stawiają na młodych, w ostatniej kolejce wymęczyli 3-2 u siebie z Nieborowem. Zjednoczeni początek dość słaby lecz powoli się rozkręcają.

Polonia Poraj - Śląsk Świętochłowice 2 @2.1 Fortuna   
Tak jak pisałem wcześniej Polonia to główny kandydat do spadku, Śląsk to zespół na TOP 3 w tym sezonie według mnie i takie mecze po prostu muszą wygrywać.

Znicz Kłobuck - AKS Mikołów 2 lub x2 @3.2 lub 1.75 forBet   
Już sam nie wiem co myśleć o Kłobucku, kiedyś muszą się przełamać, ale z Mikołowem na pewno tego nie zrobią, Mikołów jest mocno nie docenianą drużyną, a przeszło tam kilki zawodników z Rozwoju Katowice, a w ostatniej kolejce zremisowali z faworytem tej ligi Szombierkami 1-1.

Z pewniaczków na ten weekend bez analizy:
Warta Sieradz - Włókniarz Zelów 1 1.35 ​​Fortun  
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
cytat z dnia 7 września 2019 12:23 przez kryszan010

a w ostatniej kolejce zremisowali z faworytem tej ligi Szombierkami 1-1.
Nie przesadzajcie z tym faworytem ligi.

Mówi się tak o Szombierkach, bo chyba tylko oni przed sezonem zadeklarowali chęć walki o pierwsze miejsce w grupie (dające prawo gry w barażach o III ligę). Reszta przystąpiła do sezonu na zasadzie "poczekamy, zobaczymy co z tego wyjdzie w trakcie sezonu".
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom