>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Irlandia Północna (IFA Premiership) - 2016/2017

Status
Zamknięty.
Psychosocial 871,4K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership
Crusaders-Linfield TYP 1 kurs 1,90 3/10 g.16.00 0:0 BOX
PS: Ten bet ma dla mnie sporą wartość. PopaCZałem bowiem na aktualną formę obu ekip i aktualne absencje.
To są dokonania gości:
10.08.16 NIFL Linfield Coleraine 1 : 1
06.08.16 NIFL Ballinamallard Linfield 1 : 2
07.07.16 EL Cork City Linfield 1 : 1
30.06.16 EL Linfield Cork City 0 : 1
07.05.16 CUP Glenavon Linfield 2 : 0
Dla mnie Linfield na teraz jest bez formy.
Krzyżowcy..
Przegrali mecz z Glenavon o Charity Shield a później w dwóch pierwszych meczach ligowych wykręcili takie wyniki:
10.08.16 NIFL C. Rangers Crusaders 1 : 4
06.08.16 NIFL Crusaders Ballymena 6 : 0
Ten mecz ma jeden minus. Albo i plus. To dwa najbardziej znienawidzone kluby w Irlandii Północnej. Ale z drugiej strony może to działać jeszcze bardziej mobilizująco na..Crusaders.
Popatrzmy na ich ostatnie 8 meczów na Seaview Stadium :
09.04.16 NIFL Crusaders Linfield 2 : 0
12.09.15 NIFL Crusaders Linfield 3 : 0
01.01.15 NIFL Crusaders Linfield 2 : 1
29.09.14 NIFL Crusaders Linfield 2 : 2
12.04.14 NIFL Crusaders Linfield 2 : 3
24.08.13 NIFL Crusaders Linfield 2 : 0
18.03.13 NIFL Crusaders Linfield 3 : 0
22.01.13 CUP Crusaders Linfield 2 : 1
jest GIT, a i mam nadzieje że tak będzie dziś przed 18.
 
Psychosocial 871,4K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership

Crusaders-Portadown TYP -1,5 Crusaders kurs 1,90 5/10 g.16.00 2:1 BOX
PS: Irlandia nie idzie więc po raz drugi robię podejście do rozgrywek w Wielkiej Brytanii i Krzyżowców. Mistrz spotyka się dzisiaj z czerwoną latarnią ligi. Czerwoną latarnią również dlatego że Portadown wystartował do tegorocznych rozgrywek z -12 oczkami. Oczywiście powodem jest kasa. Brak wynagrodzeń dla piłkarzy spowodował taką sytuację. Mało tego ich najlepszy zawodnik a kiedyś mój ulubieniec który kupę lat grał w Shamrock ale dla kobiety wybrał wtedy Portadown Gary Twigg odszedł do Coleraine. Te dwa zespoły na dziś to piłkarsko to różnica minimum dwóch poziomów. Goście z juniorami w składzie powinni to gładko przegrać , pytanie tylko czy Krzyżowcom będzie się chciało jak np: z Ballymeną gdzie wygrali na początku sierpnia 6:0..
W innym spotkaniu prolonguje dzisiaj wygraną Cliftonville.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
Psychosocial 871,4K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership
Cliftonville-C. Rangers TYP -1,5 Cliftonville kurs 1,73 4/10 g.16.00 1:0 BOX
PS: Wielokrotny mistrz prowincji Wielkiej Brytanii na 6 miejscu po 9-10 kolejkach ? To zaprawdę dziwna historia. Gospodarze rozegrali kapitalny mecz w ostatniej kolejce z Krzyżowcami gdzie do 61 minuty wygrywali z nimi na wyjeździe 3:0, przegrywając ostatecznie 3:4. Dwie bramki w doliczonym czasie lidera spowodowały że derby Belfastu należały do aktualnego mistrza kraju. Jeżeli The Reds zachowa formę sprzed tygodnia to o mój typ jestem spokojny zwłaszcza że w Carrick nie dzieje się najlepiej i właśnie został otwarty konkurs na nowego kierownika drużyny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Ja osobiście planuję over (tak na sucho), ostatni mecz oczywiście mnie &quot;nastroił&quot; do tego typu. Pozdrawiam i GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Co tam Pesti na temat Krzyżowców ???? dzisiaj słychać ?
PS Jakbyś coś wiedział o Linfield to nie żałuj proszę ino ????
Pozdrawiam ciepło ????
 
typer-grzegorz 32

typer-grzegorz

Użytkownik
20:45
Dungannon - Ballinmallard over [email protected] bet365
witam, prezentuje wam spotkanie 1 ligi Irlandii Północnej NIFL Premiership pomiędzy 6 drużyną Dungannon, a 10 drużyną Ballinamallard. Na wstępnie powiem, że nie pierwszy raz decyduje sie obstawiać tą lige w taki sposób jak granie na over 2.5 goli w meczu, gdyż ta liga słynie z tego ile bramek tam pada, dziś w tej lidze rozgrywane są również inne spotkania, ale ja decyduje sie na to z prostego wzgledu mianowicie kurs jest w miare normalny do gry, a obie drużyny wręcz uwielbiają strzelać jak i tracic bramki. Bilans bramkowy gospodarzy to 40:33 w 23 spotkaniach, natomiast gości to 24:45. Te drużyny uwielbiaja też grac miedzy sobą i pada tam mnóstwo bramek, ich ostatnie spotkanie zakończyło sie wynikiem 3:2, a jeszcze wczesniejsze 6:1 więc sadzę iż strzleać będą także i dziś może nie licze na powtórke wyniku 6:1, ale 3 bramki w meczu spokojnie powinny wejśc, polecam to spotkanie jak i poswiecenia troche czau tej lidze gdyż jest to swietna liga na granie wszelakich Overów. Zachęcam do spróbowania i zagrania tego o to spotkania na powyżej 2.5 gola w meczu, życzę wysokich wygranych i za praszam do śledzenia innych typów dodawanych przeze mnie. ;) Start spotkania 20:45 polecam bardzo bardzo bardzo gorąco
 
Psychosocial 871,4K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Witam.
IRLANDIA PÓŁNOCNA: Puchar 1/16.
Crusaders-Ards TYP -1,5 Crusaders kurs 1,50 5/10 g.16.00 2:0 WIN
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
psychol32 445,1K

psychol32

Użytkownik
To i ja dorzucę coś od siebie. Lider zaplecza podejmuje jedną z najsłabszych drużyn najwyższej klasy rozgrywkowej.
Warrenpoint - Ballinamallard Typ Warrenpoint 2,50
 
Psychosocial 871,4K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership
Cliftonville-Ards TYP 1 kurs 1,60 6/10 g.16.00 2:1 WIN
PS: Dla mnie ten kurs to nieporozumienie. Niedawno był 1,36 teraz 1,60 ? Zbuki celowo podwyższają kurs żeby odstraszać graczy. Byłem na stronie The Reds i jakoś nie doszukałem się nagłych ubytków w składzie. Mało tego manager Gerard Lyttle mówi nawet że po odpadnięciu z Pucharu zostaje im tylko liga i muszą się bardzo skoncentrować bo nie wygrali od 3 kolejek. Ards to mały klubik z miasta Newtownards który rozgrywa swoje mecze po sąsiedzku w Ballyclare. Ich wyjazdowe wyniki to dno a z Cliffami przegrywali zawsze na wyjeździe od 2011 roku dwoma golami. Reasumując gospodarze powinni spokojnie w końcu ogarnąć temat i wygrać..
A tu poniżej moje propozycje z ligi walijskiej ale mocno przeanalizowane i w razie pytań odpiszę na wszystkie wątpliwości:
WALIA: Premier League, wszystkie mecze o 18.15
Llandudno-Rhyl TYP 1 kurs 1,50 (spadł z 1,85 ja zdążyłem go złapać)
Airbus-Bangor City TYP 2 kurs 1,70
Bala Town-Connah&#39;s Q. TYP BTS kurs 1,73
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Czołem Pesti ???? Cliftonville miałem na taśmie (łatwo nie było), a Airbus vs Bangor over 2,5 ????
Przed końcem 1 połowy kursy na over 2,5, a potem 3,5 były mega wysokie - skończyło się 2-2. Niestety nie zdążyłem ???? Bramki padły w 43 i 45 minucie ????
 
Psychosocial 871,4K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership
Crusaders-Ballinamallard TYP -1,5 Crusaders kurs 1,50 6/10 g.20.45 3:1 WIN
Crusaders-Ballinamallard TYP -2,5 Crusaders kurs 2,26 4/10 g.20.45 3:1 BOX
PS: Zaległa kolejka. Mistrz i lider mając 4 oczka więcej od największego wroga Linfield (tylko on został w walce o tron) spotyka się dzisiaj z Ballinamallard. Ostatnie ich mecze to pogromy tych drugich na Seaview.
24.09.16 NIFL Crusaders Ballinamallard 5 : 1
15.08.15 NIFL Crusaders Ballinamallard 5 : 0
03.01.15 NIFL Crusaders Ballinamallard 3 : 0
A dzisiaj z tego co czytam goście..totalnie osłabieni. Do trzech kontuzjowanych dołączyło następnych pięciu graczy: Stuart Hutchinson, Shane McCabe, James McKenna i Steve Feeney. Wobec takich osłabień nie pozostaje mi nic innego jak zaproponować dosyć wysokie zwycięstwo Krzyzowców. Nie gra u nich cały czas kapitan Colin Coates który będzie pauzował już do końca sezonu. Oprócz niego gospodarze wychodzą na to spotkanie w pełnym składzie.
Na koniec taka ciekawostka. Mecz ten transmitować będzie stacja...Sky Sports ! Będzie można go obejrzeć prawdopodobnie w necie i TV co na pewno zmobilizuje piłkarzy do lepszej gry. Zgadnijcie komu bardziej będzie zależeć pokazać się w Europie ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Właśnie miałem o tym meczu napisać ???? z hcp -1,5 dla Krzyżowców ???? w dziale australijskim (od czasu do czasu podajemy typy z innych rozgrywek) ???? Pozdrawiam fanów mojego ulubionego i najlepszego zespołu z Irlandii Pn. ????
Po pierwszej połowie 0-1, ale FT 3-1 ???? Dobry pomysł ????
 
Psychosocial 871,4K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA PÓŁNOCNA: Puchar
Coleraine-Linfield TYP BTS kurs 1,65 4/10 g.15.30 0:3 BOX
PS: Finał. Mecz w Coleraine. Goście słusznie faworytem ale...gospodarze przygotowywali się do tego spotkania od miesiąca. W ostatnich 4 kolejkach grali praktycznie cały czas rotacyjnym składem skupiając się tylko na tym spotkaniu. Jeden z najlepszych graczy Coleraine pomocnik Ciaron Harkin mówi że jego koledzy nie mogą się już doczekać tego finału i ze to dla nich najważniejszy mecz od wielu lat..
W ostatnim ich spotkaniu padł wynik 1:5. Obie ekipy w najsilniejszych składach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom