>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Irlandia Północna - 2022/23 (NIFL Premiership + Puchary)

Status
Zamknięty.
Psychosocial 872,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Knockbreda-Dundela TYP over 3,5 gola kurs 2,13 4/10 g.19.00 0:0 BOX

PS: Spotykają się dwie bramkostrzelne ekipy nawet mimo tego że gospodarze są ostatni w tabeli. Ich ostatnie trzy ligowe spotkania to festiwale strzeleckie z innymi drużynami z tej ligi: Knockbreda 1:4, 2:3 i 3:2. Dundela 1:2, 3:2 i 1:5.
Mało tego w ich bezpośrednim spotkaniu z 23 lutego padł wynik 2:3 w Belfaście.
Mam nadzieję że standardy zostaną zachowane i półzawodowcy sobie znowu postrzelają. Kurs na over 2,5 "tylko" od 1,39 do 1,46 a na BTS ok. 1,48-1,50.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1103
Psychosocial 872,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
2 liga:

Annagh-Loughgall TYP 2 kurs 2,50 4/10 g.20.45 0:0 BOX

Annagh-Loughgall TYP -1,5 handi Loughgall kurs 4,65 2/10 g.20.45 0:0 BOX


PS: Spotykają się dwie drużyny o których nazwy można sobie połamać zęby. Na szczęście nie będziemy ich jedli ale śledzili wynik. Grajki z Portadown przegrali...ostatnie 7 spotkań z rzędu i wykluczyli się praktycznie z awansu (do końca zostały 4 kolejki a mają 9 punktów straty do baraży). Goście to pewniak do Premiership, zajmuje pierwsze miejsce z 8 oczkami przewagami nad wiceliderem. Niewykluczone że już dziś mogą świętować awans.
Te kursy to trochę value ale i underdog ale oczywiście jeżeli chodzi tylko o kursy a nie o który klub jest aktualnie w lepszej dyspozycji. Nie wiem skąd takie niedoszacowanie gości. Być może o czymś nie wiem.
Na stronie tych dwóch ekip próżno się doszukać czegokolwiek ale wiem jedno. Te dwa kluby dzieli..11 minut jazdy samochodem i kilkanaście kilometrów więc goście mogą się czuć jak u siebie..

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2053
Psychosocial 872,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
2 liga:

Loughgall-Warrenpoint TYP 1 kurs 1,70 5/10 g.16.00 1:2 BOX

PS: Na dwie kolejki do końca spotyka się lider z wiceliderem gdzie ci pierwsi mają już zapewniony bezpośredni awans. Myślę że gospodarze będą chcieli pokazać swoją dominację w tej lidze i wygrają to spotkania zwłaszcza że ostatnia forma gości to dramat. Loughgall na 18 meczów u siebie ma...14 zwycięstw a Warrenpoint przegrał wszystkie ostatnie trzy wyjazdowe spotkania.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +805
Psychosocial 872,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Mecz towarzyski:

Carrick Rangers-Warrenpoint TYP BTS/2 kurs 6,25 2/10 g.20.45 2:2 BOX

PS: Bet obgadany z Rondani który jest trochę współtwórcą tego pomysłu. Carrick bardziej się osłabił niż wzmocnił chociaż kupił ostatnio niezłego Dannego Purkisa.
Goście powinni grać w najwyższej klasie rozgrywkowej czyli tam gdzie Rangersi ale..nie dostali licencji i na razie będą grali w 3 lidze. Najważniejsze jest to że zgłosili odwołanie i czekają na wyrok. Mało tego zamiast osłabić wzmocnili się. Kupili bramkarza Lewisa Deane, obrońcę Raya O'Sullivana, napastnika Shotoyo i paru innych ze swojej akademii.
Reasumując dla mnie mecz 50 na 50 z dużą ilością goli....goście muszą coś pokazać skoro ubiegają się o Premiership...

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2356
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom