>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Irlandia - 2020 (Pierwsza Liga/Dywizja 1 + Puchary)

Status
Zamknięty.
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik
Na szybkiego, bo dopiero wróciłem do domu. Bohs u siebie mocne, Waterford na wyjazdach dobrze sie prezentuje i póki co w każdym meczu bramka zdobyta.



11 Sep 2020 6:45pm Bohemians Dublin -v- Waterford Dalymount Park

Both Teams To Score
@ 2,15


Over 2 Goals

@ 1,60

Waterford To Score
@ 1,85
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8
Psychosocial 870,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
A ja polecam:

Dundalk-Shelbourne TYP 1 g.21.00 3:2 WIN
Wexford-Bray TYP 2
g.20.45 1:3 WIN

kurs AKO 2,17 5/10 WIN

PS: Dla mnie mocny dubel na dzisiaj. Pozdrawiam wszystkich/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +203
Psychosocial 870,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Dziś pod lupę wziąłem dwa mecze. Po jednym zdaniu analizy w zupełności wystarczy:

Galway-Wexford TYP over 2,5 kurs 1,58 4/10 g.20.45 1:0 BOX

PS: Na papierze gładkie zwycięstwo Tribesmen ale ta liga jest tak entropiczna i że niby Galway ma wygrać 4 raz z rzędu? A może...no to niech wygra 3:0 ale nie zdziwię jak Małolaci coś wcisną ;).

U.C.Dublin-Drogheda TYP BTS kurs 1,57 5/10 g.20.45 1:3 WIN

PS: Gospodarze grają w hokeja. 3:0, 8:0, 0:3 i 6:0. Czas chyba na BTS? Zwłaszcza że goście w ostatnich wyjazdowych 5 meczach strzelili 11 goli. I w każdym spotkaniu bachnęli bramkę.

Pzdr..
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +83
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Cyganie to super zespół, Janosik ligi, zobaczysz, że podłożą się jeszcze słabeuszom :)
Live Sligo, Bit'O Red vs Cyganie ht 0-0, goście przeważająca ale po wpadce z Waterford może dziś pójdą na podział punktów, jako Janosik ligi ofc... :) So, x po @ 2,20 za drobne, bo wiadomo...
Edit
W 81 min. na 0-1, mecz wyrównany, Cyganie górą...
 
Ostatnia edycja:
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
zaczęli właśnie : Muszelki vs Harpie, @ na 1 to 2,1 . Za drobne się skusze, bo gospodarze nieźle się ostatnio prezentowali, do tego to taki pojedynek na dnie tabeli. Szef Shelbourne mówi że to mecz o 6 pkt. Trochę przesadza, bo Muszelki to nie jest zły zespół i "powinni" dać radę... GL!
Edit
Ft 1-1, dobrze żarło i zdechło. Na dodatek gospodarze kończyli w 10... Słabo...
 
Ostatnia edycja:
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Shamrock-Waterford
21.09.2020

Typ BTTS
Kurs 2.45 @ Unibet

Proszę Was, na prawdę dobry kurs na po golu.
Shamrock nie jest jakims Juventusem, maja ta strzelbe Lafferty i na tym bazują, dzida do przodu i kolo strzela.
Zobaczcie po lockdownie na jak duzo pozwala obrona Roversów, na 8 oficjalnych meczy 5 x tracili gola.
Waterford na ostatnie 8 meczy strzelił 11 goli pukajac do bramki przeciwników w 6 spotkaniach.
Waterford w ostatnich 2 meczach pod wodzą Sheridana wypadł znakomicie wygrywając 3.0 oraz 0.2 po kurach 3 i 7 wiec niespodzianki.
W H2H na ostatnie 5 meczy 3 x padał BTTS ( Ostatnie 2 mecze akurat bez goli po obu stronach) .

Shamrock jest po ciezkim meczu z Milanem, ktory rozegrali w czwartek , przegrali 0-2.
The Blues pod wodzą Frana Rocketta powinni cos zagrać. Szkoda ,ze na dniach do Charltonu odszedł Trener, ikona Irlandzkiej pilki noznej John Sheridan. U gosci nie zagra nadal kontuzjowany obrońca Sam Bone (ex Rovers).
 
Otrzymane punkty reputacji: +115
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Na zapleczu Premier Division pojedynek moich "ulubionych" ekip: Wexford vs Athlone Town.
Krótko mówiąc Kulawi z Garbatymi, oba teamy, które nie wiedzą co oznacza wyrażenie "gra obronna". Dlatego mój kierunek to over 2,5 po @ 1,70... Za miedziaka... GL!
Edit
Garbaci wygrali ft 0-1, Kulawi spadli na ostatnie miejsce w tabeli... Chłoszcze mnie Irlandia...
Post automatycznie złączony:

Shamrock-Waterford

The Blues pod wodzą Frana Rocketta powinni cos zagrać. Szkoda ,ze na dniach do Charltonu odszedł Trener, ikona Irlandzkiej pilki noznej John Sheridan.
Sheridan odszedł do Wigan jakby co... :) Pzdr
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Dziś wieczorem w Dublinie zmierzą się Bohemians vs Derry. "Pacząc" na tabelę, to gospodarze są faworytami w tym spotkaniu. Ba, ostatnio załatwili mnie wygrywając na wyjeździe ze Sligo. Dla odmiany Derry 2 remisy po 0-0, w tabeli 11 pkt. straty do Cyganów. Przegrana dziś praktycznie skazuje Candystripes na ligową przeciętność i degrengoladę. Menadżer gości zaklina się, że postarają się o bramki, do tego ostatnio Derce z Cyganami nieźle "szło". Ja mimo tego, że miejscowi dają jedynkę, a gole "powinny" padać w tym meczu (wg. zapowiedzi) zaryzykuję i pobiorę za drobne x po @ 3,50 (minus) a do tego za miedziaka(minus) under 2,5 po @ 1,60[/B. Jak wtopie oba typy to odpoczynek robię sobie od Irlandii, bo chłoszcze mnie ostatnio... GL!&KTF!
Edit
Cyganie w 94 na 1-1 (stairway to heaven :)), a w 96 na 2-1 (highway to hell...) Dziękuję za uwagę :) Farewell zielona wyspo...

Edit2
Jak mawiał Lemmy z Motorhead (RIP) "... urodziłem się by przegrywać, walczę aby żyć..." Na razie Irlandia pass...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +305
Psychosocial 870,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Moje propozycje na dzisiaj:

U.C. Dublin-Bray TYP 1 kurs 3,40 2/10 g.20.45 1:3 BOX

Wexford-Shamrock2 TYP 1 kurs 2,86 2/10
g.20.45 0:2 BOX

PS: Duże prawdopodobieństwo że chociaż jeden typ wejdzie. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +7
Psychosocial 870,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Bohemians-Cork TYP -1,5 Bohemians kurs 1,90 4/10 g.18.45 3:0 WIN

PS. Cork bez motywacji. Na 90% spadnie z ligi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +365
Psychosocial 870,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Dzisiaj można spróbować dwa mecze:

Waterford-Shelbourne TYP BTS kurs 1,85 3/10 g.18.00 0:1 BOX

Shamrock 2-Bray TYP 2 kurs 1,45 5/10
g.16.00 0:2 WIN
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +136
Psychosocial 870,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Cork-Dundalk TYP -1,5 Dundalk kurs 1,95 4/10 g.20.45 0:2 WIN

PS: Gramy sukcesywnie przeciwko Cork. Rozbity zespół z którego odchodzą zawodnicy przeciwko zespołowi z fazy grupowej Ligi Europy i cały czas aktualnemu mistrzowi Irlandii. Wynik powinien być tylko jeden.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +380
Psychosocial 870,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
U.C. Dublin-Cabinteely TYP 1 kurs 2,15 5/10 g.20.45 5:1 WIN

PS: Zostały dwie kolejki i to jest konkretny pojedynek o miejsce barażowe. W dodatku derbowy. Z mojej perspektywy Studenci to biorą bo nie jestem pewien czy drudzy studenci z południowego Dublina mają pieniądze na takie akcje jak Premier Division. Gospodarze tylko bez Paula Doyle a goście bez osłabień.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +207
Psychosocial 870,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Galway-Drogheda TYP BTS kurs 1,60 5/10 g.20.45 1:3 WIN


PS: Bardzo możliwy bet patrząc na ofensywny styl obu ekip. 6 goli w ostatnim meczu dzisiejszych gospodarzy z Longford? Nawet błazny przestały się śmiać. Z kolei Drogsi bedąc wiceliderem przegrali ostatnio z Athlone więc dzisiaj powinni się odkuć.
W obu drużynach praktycznie bez jednego zawodnika z podstawowego składu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +303
Psychosocial 870,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Cabinteely-Drogheda TYP 2 Kurs 1,52 5/10 g.20.45 0:2 WIN


PS: Prosty mecz z punktu piłkarskiego przesłania. Goście wygrywają i awansują bezpośrednio do Premier Division. Do tego jak pisałem wcześniej nie jestem przekonany czy Studentom z południowego Dublina zależy na grze w play-offach.
Podać komuś absencje? :p
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +237
Psychosocial 870,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
FAI Cup 1/4.

Athlone-Shelbourne TYP 2/over 1,5 kurs 1,48 5/10 g.16.00 4:1 BOX

PS: Tutaj widzę sporą różnice jakości. Goście czysta dwójka za ok. 1,30 to dla mnie 7/10. Myślałem jeszcze o handicapie (kurs ok. 1,85) ale zagrałem tą opcje bo gospodarze mogą coś bachnąć a czy Shels strzelą wtedy 3 gole to juz nie wiem. Muszelki z The Town nie przegrali od 13 meczów a Ian Morris bardzo poważnie podchodzi to tych rozgrywek.

Athlone bez Lee Duffy , Shelbourne bez Luke Byrne, Karla Shepparda, Lorcana Fitzgeralda i Georgia Poyntona.
 
Ostatnia edycja:
Psychosocial 870,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Shamrock-St. Patrick's TYP 1 kurs 1,67 5/10 g.20.45 0:0 BOX

PS: Gram bo dla mnie "Zbuki" wystawiły zawyżony kurs. Stephen Bradley postara się na pewno o mocny skład gdyż chcę dowieźć swój klub bez przegranej w tym sezonie. Druga sprawa że po tym spotkaniu oficjalnie piłkarze The Hoops wzniosą w końcu Puchar za zdobycie mistrza Irlandii. Po tym meczu mają jeszcze tylko wyjazdy. To dla mnie dwa wystarczające powody żeby zagrać na gospodarzy.

Shamrock bez dwóch kontuzjowanych Rory Gaffneya i Grega Bolgera. Patsi bez osłabień.

Przypominam również że to derby i mecz najbardziej dwóch znienawidzonych klubów (czytaj oczywiście kibiców) i nikt nie odpuści więc mobilizacja będzie pełna po dwóch stronach ale na papierze wygląda to jasno.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +89
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Koniec tego dziwnego sezonu w Irlandii. Zasłużony tytuł trafił do Szamrokow, należało im się bez 2 zdań no i wykorzystali, to co im los dał. Też sztuka.
Dziś ostatnia kolejka, nie chce mi się wszystkich kierunków omawiać (przyznaję się bez bicia), pomysły jakiś czas temu już "poszły" (@ były wyższe niż dziś) a i u mnie brak entuzjazmu do pisania w dziale bo wychłostała mnie Irlandia nie raz...
Mój ostatni kierunek nikogo nie zdziwi, jako kibic Candystripes daje im dziś szansę na odkupienie win w tym (kolejnym z rzędu niestety) nieudanym sezonie. Uzasadnieniem jest tabela, wygrana Derry zapewnia im utrzymanie, bez zagrożenia, że spadna na miejsce barażowe (tam jeden mecz o wszystko z Longford i wszystko może się zdarzyć). I tyle w temacie :) On The paper zwycięstwo nad zdegradowanym Cork to "konieczność", @ 1,68 [minus] po którym zagrałem nie powala, ale trudno... Typ fanowski, a nie znawcy, czy typera, co widać... Stawka: miedziak i oby choć na koniec fani Candystripes nie byli wk.... ni na swych pupili, czego sobie i im życzę. GL&KTF! Tak, czy siak good bye zielona wyspo...
Edit
W sierpniu Cork dostało 3-1, a gole dla Derry strzeliło 3 zawodników, których dziś widzimy w 1 składzie, czyli szansa jest :)
Edit2
Nawet na koniec się sfrajerzyli, ft 1-1 pozwoliło im uniknąć baraży, ale potrafili przegrywać w tym meczu ze zdegradowanym Cork... Minus...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +139
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom