>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Irlandia - 2019 (Pierwsza Liga/Dywizja 1 + Puchary)

Status
Zamknięty.
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 2 października 2019 23:42 przez kibic-zwierzeTrochę się chłopakom @qowalsky6 i @psychosocial wtrace między wódkę a zakaske ale jako, że końcówka sezonu to dla mnie zawsze ulubiony okres i szukanie jakiś tam okazji, mimo, że o lidze Irlandii tak jak o wielu innych nie wiem nic. ????

Dundalk - Derry


https://www.betexplorer.com/soccer/ireland/premier-division/dundalk-derry-city/UBlsajYh/

Dundalk mistrzem i już wakacje ligę zaorali i widać różnicę klas pomiędzy nimi a reszta. Tutaj podejrzewam, że już są w melanżu. Derry walczy. W meczu z Dundalk minimum 1 punkt może dać im sporo dobrego i mocno przybliżyć do podium. 

Derry x2 1.60 fortuna
 
No tak, Dundalk na luzie, Derry jeszcze ma o co walczyć, kursy poszły w ten sposób, że na gości mamy "nawet" x2 po @ 1,75  , więc chyba warto spróbować. Miejscowi wieszczą wynik 1-1 więc może coś jest na rzeczy... Sprawdzam za miedziaka x2 kierunek kolegi kibic-zwierze, jako fan The Candystripes nie jestem zbyt wiarygodny i dlatego nie zachęcam domów stawiać na to wydarzenie :) KTF!
PS U gospodarzy jest Hoban, więc to nie tak, że coś odpuszczają, ale miedziak to nie fortuna, a nuż? Derry lubi się ostatnio mistrzom postawić ... :)
edit
ft 1-0 Kelly w 64 min. dał Drwalom kolejne zwycięstwo, a Derry? wcale źle nie grało, ba nawet przewazalo momentami, jednak za wrażenia "artystyczne" punktów nie dają... 
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom