>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

III Liga - [Sezon 2013/2014]

Status
Zamknięty.
seba6 533

seba6

Użytkownik
Typy na weekend:
Omega Stary Zamość - Hetman Zamość
Typ:2
Kurs:1.65
STS

Pierwszy mecz to liga Lubelsko-Podkarpacka . Głównie skłania mnie zagranie tego typu fakt , że w ostatnim meczu Stary Zamość &quot;zrezygnował z gry&quot; (źródło 90minut) , a na stronie klubowej wyczytałem , że 7 zawodników drużyny miało problemy zdrowotne . Poza tym Omega zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem tylko 2 pkt , Hetman 20 pkt.

Notecianka Pakość - Sokół Kleczew
Typ: 2
Kurs:1.5
STS

Mecz pomiędzy Notecianką i Sokołem , to spotkanie ostatniej druzyny ligi kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej z obecnym liderem .
Typowanie 3 ligi , to glownie patrzenie na tabele i statystyki więc takie przywołam :
Notecianka:
13 pkt
Bilans bramek -34
Mecze wiosną (0-0-3) Bilans 2:13 (W ostatniej kolejce 0:7)
Sokół
44 pkt
Bilans bramek +24
Mecze wiosna (1-0-2) Bilans 4:5

Ciekawi mnie najbardziej ostatni wynik aż 0:7 Notecianki w meczu z 6 druzyną tabeli Startem Warlubie .
Jeśli Sokół chce awansować do 2 ligi , to po prostu musi takie mecze wygrywać .​
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
SKRA Częstochowa- Piasta Gliwice II -----&gt; 1 @@ 1.60
Drużyna Częstochowy utrzymuje pierwsze miejsce w tabeli głównie zawdzięcza tę lokatę znakomitej grze na własnym terenie gdzie są niepokonani od 11 spotkań :!:.Do zespołu prowadzonego przez Jana Wosia wracają pauzujący za kartki Konrad Gerega i Piotr Mastalerz.Najlepszymi strzelcami zespołu są napastnik znany z występ w ekstraklasie Marcin Chmiest i obrońca Wołdan. Zespół jest dobrze poukładany widać to na meczach tego zespołu że są głodni awansu pieniążki się znalazły więc jest o co grać co prawda zmierzą się z Piastem jednak ich boisko jest ich atutem..
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Piast Strzelce Opolskie - Szczakowianka Jaworzno
Typ : 1
Kurs: 2.40. ✅ 4:1
STS


Mecz dwóch ostatnich drużyn w tabeli 3 ligi śląsko-opolskiej. Jesienią Piast dostawał z każdym jak leci po 3, 5, 7 bramek w jednym meczu. Drużyna ta w rundzie wiosennej widac, ze notuje zdecydowanie lepsze wyniki :
- Skra Częstochowa lider (wyjazd) 0:1 (jesienią 1:7)
- Szombierki Bytom 7 miejsce (dom) 1:1 (jesienią 0:5)
- Górnik Wesoła 2 miejsce (wyjazd) 1:1 (jesienią 0:2)

Wzmocnienia , których dokonali zimą widocznie skutkują lepszą grą .

Szczakowianka wiosną podobne wyniki jak jesienia , czyli dotychczas 3 mecze i 3 porażki , bilans 3:9.
Idę tutaj w stronę gospodarzy tego meczu , widać że zdecydowanie zaczeli lepiej grać i zdobywaja przede wszystkim punkty , które jesienią zebrali zaledwie 3 i to wygrywajac wlasnie z druzyną z Jaworzna 1:0. Myślę że pójdą za ciosem i bedą chcieli kontynuować dobrą passe .
 
maite-radar 25,3K

maite-radar

Użytkownik
17.05.2014; 16.00
Pilica Białobrzegi - Żyrardowianka Żyrardów
Białobrzegi to win @ 2.25 etoto ⛔ 1-1, goście wyrównali w 67 minucie


Mecz lada chwila, więc z mojej strony bardzo szybko. Gospodarze na wiosnę szalenie skuteczni. Na sześc ostatnich gier wygrali cztery, a dwukrotnie podzielili się punktami. Ostatnia ich porażka miała miejsce z Mechanikiem 12 kwietnia w ramach 27 serii gier. Ich dzisiejsi rywale są w strefie spadkowej i do bezpiecznego miejsca i wyprzedzenia Sokoła brakuje im dwóch punktów. Ostatnie wyniki też nie napawają optymizmem - dwie porażki (z Mechanikiem i rezerwami Legii), wcześniej bezbramkowe remisy ze Rzgowem i Zawiszą. Ogólnie od siedmiu kolejek bez wygranej, i dzisiaj powinno być podobnie. Fakt, są konsekwentni w obronie, i dużo bramek nie tracą, ale na 1-0 powinno stać gospodarzy dzisiejszego meczu.
 
P 73

phamrol

Użytkownik
U których bukmacherów można postawiać III ligę kujawsko-pomorską-wielkopolską?
Interesuje mnie mecz do postawienia w singlu. Ofertę ma STS, ale tam są wymogi, że minimum 3 mecze muszą być na kuponie.
 
maite-radar 25,3K

maite-radar

Użytkownik
UP@ etoto ma często, tyle że się czasami z ofertą ociąga :]

28.05.2014; 17.00
Mechanik Radomsko - Widzew II Łódź
Widzew to win @ 1.91 etoto

Na trzy kolejki przed końcem sezonu sytuacja rezerw łódzkiego klubu nie wygląda zbyt różowo, bo nadal jest możliwość podzielenia losu pierwszej drużyny i spadku z ligi. Jak wiadomo wczorajsze spotkanie z Piastem skończyło się po niespełna kwadransie, więc do Radomska pojedzie naprawdę mocny skład. Rezerwom brakuje punktu do wyjścia ze strefy spadkowej i będzie wielka motywacja do pokonania outsaidera ligi z Radomska. Przegrał dwa ostatnie spotkania i w lidze raczej nie pozostanie. Boję się tylko o gości z Łodzi, którzy ostatnio także nie spełniali pokładanych w nich nadziei. Niemniej jednak z pomocą szrotu z pierwszej drużyny nie powinni mieć problemów z wywiezieniem kompletu punktów.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Przeciez Widzew dzisiaj dokonacza swoj mecz o 20:30 wznawiajac spotkanie od 12 minuty wiec 1 szrot nie wspomoze 2 szrotu Łódzkiego Widzewa.
 
huta 21

huta

Użytkownik
Legia II Warszawa- Broń Radom 1 @1,70 obecnie sts
Legia chce awansować do II ligi ma być parę osób z I drużyny żeby pomóc w walce.
WKS Wieluń - Mazur Karczew 1 @1,35
Karczew z 3 bramkarzem i okrojonym składem drużyna już dawno spadła z ligi ale nie dziwne bo skład mają bardzo słaby WKS walczy o utrzymanie i ten mecz wygrają.
analiza na szybko bo zaraz Legia zaczyna.
Legia + Wieluń Ako 2,29 polecam
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
UP@ etoto ma często, tyle że się czasami z ofertą ociąga :]

28.05.2014; 17.00
Mechanik Radomsko - Widzew II Łódź
Widzew to win @ 1.91 etoto

Na trzy kolejki przed końcem sezonu sytuacja rezerw łódzkiego klubu nie wygląda zbyt różowo, bo nadal jest możliwość podzielenia losu pierwszej drużyny i spadku z ligi. Jak wiadomo wczorajsze spotkanie z Piastem skończyło się po niespełna kwadransie, więc do Radomska pojedzie naprawdę mocny skład. Rezerwom brakuje punktu do wyjścia ze strefy spadkowej i będzie wielka motywacja do pokonania outsaidera ligi z Radomska. Przegrał dwa ostatnie spotkania i w lidze raczej nie pozostanie. Boję się tylko o gości z Łodzi, którzy ostatnio także nie spełniali pokładanych w nich nadziei. Niemniej jednak z pomocą szrotu z pierwszej drużyny nie powinni mieć problemów z wywiezieniem kompletu punktów.
no i co w związku z tym ? ???? przecież Widzew gra dziś swój mecz,po co piszesz takie bajeczki sugerując grającym że tak ktoś z pierwszego składu zagra

Legia II Warszawa- Broń Radom 1 @1,70 obecnie sts
Legia chce awansować do II ligi ma być parę osób z I drużyny żeby pomóc w walce.
WKS Wieluń - Mazur Karczew 1 @1,35
Karczew z 3 bramkarzem i okrojonym składem drużyna już dawno spadła z ligi ale nie dziwne bo skład mają bardzo słaby WKS walczy o utrzymanie i ten mecz wygrają.
analiza na szybko bo zaraz Legia zaczyna.

Legia + Wieluń Ako 2,29 polecam
tak tak tak, zdajcie sobie sprawę że nikt z ekipy tak naprwdę jeszcze nie wytrzezwiał po zdobyciu i mistrzowskiej zabawie ????, faktycznie mega zajebiste wzmocnienie.

Skład Legii :

Skaba - Alan, Wieteska, Misiak, Rozmus, Bajdur, Kopczyński, Kalinkowski, Moneta, Tomasiewicz, Efir.

faktycznie, kilku z pierwszego składu... ????



kur.wa ludzie zastanówcie sie czasem co piszecie, naprawdę.
 
huta 21

huta

Użytkownik
tak tak tak, zdajcie sobie sprawę że nikt z ekipy tak naprwdę jeszcze nie wytrzezwiał po zdobyciu i mistrzowskiej zabawie ????, faktycznie mega zajebiste wzmocnienie.

Skład Legii :

Skaba - Alan, Wieteska, Misiak, Rozmus, Bajdur, Kopczyński, Kalinkowski, Moneta, Tomasiewicz, Efir.

faktycznie, kilku z pierwszego składu... ????



kur.wa ludzie zastanówcie sie czasem co piszecie, naprawdę.[/quote]

Człowieku Prezes Legii wypowiadał się ze zależy mu na awansie do II ligi sam był na meczu, a po tym co mówił myślałem, że ktoś zejdzie z jedynki. Niestety nie moja wina, że Legia nie potrafiła wygrać chociaż prowadzili już 2:0. A Ty jesteś mądry i krytykujesz znając wynik. Nikt Ci nie każe grać tego co podaje . pozdro
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Człowieku Prezes Legii wypowiadał się ze zależy mu na awansie do II ligi sam był na meczu, a po tym co mówił myślałem, że ktoś zejdzie z jedynki. Niestety nie moja wina, że Legia nie potrafiła wygrać chociaż prowadzili już 2:0. A Ty jesteś mądry i krytykujesz znając wynik. Nikt Ci nie każe grać tego co podaje . pozdro
pisząc to nie wiedziałem że już grają jak chcesz wiedzieć ???? ja sie pytam gdzie te wzmocnienia z pierwszej drużyny hehehe ?

a co do Bogusia,to daruj sobie,jest praktycznie na każdym meczu czy treningu. Mówisz że nikt nie każe grać,ja sie po prostu zapytałem po co wprowadzasz ludzi w błąd

E :
Jak to nie wiedziałeś? Przecież ty wszystko wiesz ????
Idealnie uciekasz od odpowiedzi trzeba przyznać :] oczywiście przy okazji wprowadzając przy tym ludzi w błąd, pogratulować tylko.
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Notecianka Pakość-Włocławia Włocławek 2 1,9 4/10
Nic nie przemawia za Notecianką ,Włocławia w ostanich meczach pokazała że potrafi grać po zaległych pieniądzach obudzili się troszkę.W Pakości mogą spokojnie wygrać i tym meczem zapewnić sobie utrzymanie w 3 lidze kuj-pom-wlkp.

Nielba Węgrowiec-Start Warlubie 2 2,89 1/10
Nielba przeciętnie gra w tym sezonie ,nie mają aż tak silnego składu ale na 1-wszą ósemkę tak.Start lepiej gra u siebie ,ale mają doświadczonych graczy i lepszy skład od gospodarzy i jest rywalizacja w składzie Warlubian o króla strzelców 3 ligi po miedzy Kuralem a Sulejem.
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Swarzędz-Centra 1 1,8 sts 4/10
Tzw .lokata na weekend ,gospodarze wygrają bo tylko zwyciestwo daje im realne szanse na pozostanie w 3lidze .Ostatnio poskromili na wyjezdzie 5-1 Mogilno .Centra o nic nie gra i jest wielce prawdopdobne ze odpusci
Polonia Środa-Elana Toruń 2 1,8 1/10
Elana to prawdziwy kat w tej rundzie i objawienie .Mają nóż na gardle i możliwe że wygrają to spotkanie.Gracze ze Środy o nic nie grają ,ale myślę że może być to zacięte spotkanie .Możliwe że Polonia wyjdzie troszkę rezerwowym składem ,ale tu bym uważał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
marecki23 12

marecki23

Użytkownik
Liga: III Liga Lubelsko - Podkarpacka
09.08 2014 r. (sobota) godzina 17:00
Spotkanie: Stal Rzeszów - Sokół Sieniawa
Typ: Stal Rzeszów


W pierwszej kolejce nowego sezonu III ligi lubelsko - podkarpackiej w Rzeszowie na stadionie przy ulicy Hetmańskiej zmierzą się ze sobą drużyny miejscowej Stali i Sokoła Sieniawa. Dla piłkarzy i kibiców gospodarzy będzie to powrót do rozgrywek III ligowych po 5 latach gry w II lidze. W poprzednim sezonie stalowcy zakończyli ligę na 11 miejscu, które ze względu na reformę rozgrywek oznaczało spadek. Drużyna z Sieniawy w ubiegłym sezonie była beniaminkiem na III ligowych boiskach i spisywała się bardzo dobrze. W 32 meczach Sokół zgromadził 51 punktów z bilansem gier 14-9-9. Jeśli chodzi o przygotowania do nowego sezony piłkarze Stali zagrali 7 sparingów (5-1-1) oraz mecz PP z Concordia wygrany 5-0. Sokół natomiast rozegrał 6 gier kontrolnych (3-1-2). Co ciekawe 24.07 w bezpośredniej potyczce górą byli piłkarze z Rzeszowa ,którzy po bramkach Prędoty, Brockiego oraz Wójcika pokonali gości z Sieniawy 3-0. Uważam,że w dniu 9.08.2014 znów górą będą gospodarze,którzy od początku sezonu powinni walczyć o powrót na boiska II Ligi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom