>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

III Liga Polska - Dyskusja, Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Wszystko się zgadza ,dla mnie Flota to nie jest jakiś średniak tabeli(Gedanie czy Polonie Środę można tak nazwać).Zapewne motywacja u gospodarzy będzie tu kurs powinien być jakieś 1.7-1.8 w tej chwili trochę zaniżony .Nieznacznie Flota jednak powinna wygrać spotkanie .Dla gospodarzy wazne spotkanie w kontekście utrzymania, bo w tej chwili z tego co widzę spada 4 drużyny.

Na jutro myślę
Gedania-Świt 2 1.65 superbet
Chyba w tej chwili największy kandydat do awansu ,wzmocnił się trochę i powinien wygrać z ligowym średniakiem .Dodatkowo Gedania gra na innym stadionie z tego co widzę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +403
macio106 151,9K

macio106

Znawca - MMA
Dodatkowo Gedania gra na innym stadionie z tego co widzę.
W Sopocie na stadionie Ogniwa, sztuczna murawa.
Co do Stolemu, mówcie co chcecie, ale kadra jest słaba jedynie w tej pomocy są Soboczyński i Sobczyński, ale to za mało. Bramkarz? Moczadło, przegrać rywalizację ze Staniszewski to trzeba być wybitnym, a jeszcze wcześniej w Przodkowie popełniał proste błędy. W obronie główną postaciom będzie 37 letni Kotwica, a koniec rundy jesiennej pokazał formę tego zawodnika. Dla Mnie obecnie Stolem to największy "pewniak" do spadku. Nastroje w drużynie są fatalne.
 
Ostatnia edycja:
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
W Sopocie na stadionie Ogniwa, sztuczna murawa.
Co do Stolemu, mówcie co chcecie, ale kadra jest słaba jedynie w tej pomocy są Soboczyński i Sobczyński, ale to za mało. Bramkarz? Moczadło, przegrać rywalizację ze Staniszewski to trzeba być wybitnym, a jeszcze wcześniej w Przodkowie popełniał proste błędy. W obronie główną postaciom będzie 37 letni Kotwica, a koniec rundy jesiennej pokazał formę tego zawodnika. Dla Mnie obecnie Stolem to największy "pewniak" do spadku. Nastroje w drużynie są fatalne.
Nie czytasz ze zrozumieniem, odniosłem się nie do tego czy są osłabieni a szczegółów o których piszesz.

Nie zagrają na Flocie juniorami, wszystko wskazuje że będzie jeden tylko w podstawie.

Moje propozycje:

Wikęd - Vineta powyżej 2,5 gola 1.60

Wikęd mający możliwości finansowe ale zarazem będący nieco klubem memem zagra z Vinetą. Wikęd się wzmocnił ale tam z tym pomysłem na 3 ligę jest słabo, kompletnie ich przerasta ten awans. Vinetę na takim rywalu też stać by coś w ofensywie zdziałać.

Ogólnie spodziewam się bramek w tym meczu, Wikęd to wesoły zespół

Karkonosze - Rakow2 obie strzelą? Tak 1.55

Karki mają 7 wygranych w 9 spotkaniach u siebie a Raków2 na pewno stać na zdobycie bramki tam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +577
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Tyle dziś spotkań, że nie wiadomo co wybrać .....

Unia Solec -Błękitni 2 1.84 totalbet
Trochę dziwne rzeczy dziś dzieją się z kursem na gości czyżby mieli odpuścić? Ja w to szczerze wątpię. Solec w tej chwili praktycznie na szarym końcu w tabeli, transfery słabe wg . mojej oceny , w sparingi też przegrywali nawet z 4 ligowcami .Jak już pisałem bardzo możliwe, że spadną 4 ekipy ,a co za tym idzie jeśli goście wygrają w znacznym stopniu ułatwią sobie pozostanie w lidze .Druzyna o klasę lepszą od gospodarzy . Oby gracze gości nie przyjechali tylko na wycieczkę ....
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1007
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Śląsk2 Wrocław - Ślęza Wrocław powyżej 2,5 gola 1.60
Wieczysta - Garbarnia powyżej 2,5 gola 1.42
superbet


Typy z obserwacji - powinny być mecze z wieloma sytuacjami bramkowymi , Wieczysta u siebie zwykle sporo kreuje. derby też powinny być z bramkami, bo oba zespoły należą do tych w których meczach pada najwięcej bramek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +561
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Spróbujemy tak:
Zawisza Bydgoszcz -Unia Solec bts 1.85 superbet

Gospodarze w poprzednim meczu w derbach nieznacznie przegrali 1-0 z Elaną. Solec uległ u siebie 2-3 Błękitnym .Wg mojej oceny gracze gości nie mają nic do stracenia i będą w miarę swoich możliwości atakować .Zawisza nie sądzę, że się zamuruje ,bo przecież grają z jedną z najsłabszych defensywie ekip .Liczę na minimum 2 bramki ,a jak dobrze pójdzie to jakiś overek 3.5 powinien być .
 
Otrzymane punkty reputacji: +616
U 0

Usunięty użytkownik 178817

Gość
Spróbujemy tak:
Zawisza Bydgoszcz -Unia Solec bts 1.85 superbet

Gospodarze w poprzednim meczu w derbach nieznacznie przegrali 1-0 z Elaną. Solec uległ u siebie 2-3 Błękitnym .Wg mojej oceny gracze gości nie mają nic do stracenia i będą w miarę swoich możliwości atakować .Zawisza nie sądzę, że się zamuruje ,bo przecież grają z jedną z najsłabszych defensywie ekip .Liczę na minimum 2 bramki ,a jak dobrze pójdzie to jakiś overek 3.5 powinien być .
Tak, tam powinni postrzelać, jak rozmawialiśmy na PW, dobry typ - powodzenia

/brawo jest BTS
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 178817

Gość
ze swojej strony dodam

3 liga gr I 15:00
Skierniewice - Sieradz 1 1.81

Nie będę uzasadniać, coś zauważyłem + sportowo 1 się broni - zobaczymy czy mam rację, ale ten patent działał w przeszłości.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Psychosocial 872,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Lechia Tomaszów-ŁKS Łomża TYP X2 kurs 1,73 5/10 g.14.00 1:1 WIN

PS: Gospodarze nie poczynili jakiś znaczących zakupów na wiosnę natomiast goście i owszem i z tym składem powinni się bić spokojnie o awans gdyby nie to że..bronią się przed spadkiem. W pierwszej kolejce Tomaszów gładko przegrał z Legią 0:3, natomiast Łomża wygrała z..wiceliderem Pogonią Grodzisk Mazowiecki 2:1. Czyli postęp już widać.

Unia Skierniewice-Warta Sieradz TYP 1 kurs 1,82 4/10 g.15.00 5:1 WIN

PS: Tutaj za gospodarzami przemawia naprawdę wiele czynników. Unia kupiła pomocnika Aghvana Papikyana a przecież ten grał swego czasu w ekstraklasie w ŁKS Łódź. Kupiła również napastnika Vadyma Yavorskyiego. Występował w Chornomorets Odessa. Warta wzmocnienia zbilansowane.
Najważniejszą jednak sprawą jest to że Skierniewice będą grały dzisiaj na..sztucznej murawie na której cała zimę trenowała pod tak zwanym "balonem". Znają każdy centymetr trawy a i goście niekoniecznie od razu przystosują się do tej nawierzchni.
Na koniec z tego co również wiem gospodarze po prostu zapowiadają włączenie się do walki o awans chociaż strata jest spora.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4427
U 0

Usunięty użytkownik 178817

Gość
3 liga gr III
Raków II - Rekord gospodarze strzela w 1 połowie 2.10

o 12 mecz, zjazdy grube na home, chcą się utrzymać + wzmocnieni przed rundą, do tego te spadki - może ktoś coś wie o spadach z jedynki i gra. Sensowny wydaje się gol do przerwy home po 2.10, jak mają powalczyć to od początku.

/szybko, 6' goal

/ręce opadają, usuwane są posty na temat, że Raków wygrał grając 50 minut w 10, jako spam, najlepiej nic nie pisać :)
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 178817

Gość
3 liga gr III

Górnik II - Goczałkowice draw no bet 1 1.79

Goście słabo na wyjazdach i nie widzę tutaj możliwości poprawienia tego stanu rzeczy, chyba jeden prędzej, a bez remisu jeszcze prędzej. Może jakieś spady z jedynki, nawet by pasowało, chociaż w Zabrzu raczej tego unikają. Kto wie. Dwójki tam nie widzę, a kurs spoko
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Psychosocial myślę, że na przyszłość warto sprawdzić protokół meczowy drużyn. Lechia jak i Łomża grała bez swoich 3 piłkarzy. Dla mnie ten mecz to był wróżenie z fusów .Szczęscie akurat dopisało i oby tak dalej 😉
 
Psychosocial 872,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Psychosocial myślę, że na przyszłość warto sprawdzić protokół meczowy drużyn. Lechia jak i Łomża grała bez swoich 3 piłkarzy. Dla mnie ten mecz to był wróżenie z fusów .Szczęscie akurat dopisało i oby tak dalej 😉
Cześć. Ale co z tego że grali bez trzech piłkarzy? Nie rozumiem. Grali bez najlepszych piłkarzy?
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Tak zgadza się, dwóch bardzo solidnych graczy pauzowało i dodatkowo jeden co wchodzi .

Idziemy dalej ....

Polonia Środa-Luzino
Przedział goli w każdej połowie od 1-3
1.75
Superbet

Zapewne Polonia po ostatniej wpadce będzie chciała się zrehabilitowac .Liczę na ofensywny mecz z obu stron .Luzino trochę się wzmocniło przed rundą i mam nadzieję, że trochę się postawi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +382
Psychosocial 872,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Ale dalej nie wiem kto grał bez trzech piłkarzy. Lechia czy ŁKS? Napiszę Ci tak dosłownie. W tych ligach ufam piłkarzom którzy tam grają i maja mi coś ciekawego do powiedzenia. Skoro dostaje jakieś info jak wczoraj na 1X2 a tym bardziej typy weszły to nie przejmuje się kto gra a kto nie bo najwidoczniej nie jest to istotne skoro moi "informatorzy" nic o tym nie wspomnieli.

Powodzenia z typem powyżej!
 
Otrzymane punkty reputacji: +438
macio106 151,9K

macio106

Znawca - MMA
Wikęd Luzino - Świt Szczecin/ Wikęd Luzino powyżej 0.5 bramki @1.47 Superbet

Wikęd z początku czerwona latarnia ligi, ale odkąd zespołem zajął się WW to zaczyna to jakoś wyglądać. Podstawowy napastnik Eryk Sobków nie raz usłyszał z ławki "ERYK ERYK! Nie kiwaj się STRZELAJ!" Efekty widać 5 bramek ma. Formę strzelecką również posiada Jakub Kreffta. Na wiosnę Wikęd rozbił u siebie Vinętę 3:0. Tydzień temu ulegli w Środzie Wielkopolskiej 3:1, ale rozegrali bardzo dobrą pierwszą połowę meczu, gdzie stworzyli masę sytuacji bramkowych i oddali wiele strzałów, jednak nic do bramki nie wpadło. Wikęd w II połowie również miał 100% okazję, ale jej nie wykorzystał. Wikęd nie jest już słabą drużyną i dostarczycielem punktów, WW odmienił zespół i moim zdaniem WW utrzyma zespół w 3 lidze. Wikęd u siebie jest też mocnym zespołem, bilans 4-1-5, przy bramkach 18:21. Jak widać w Luzinie bramki padają. Świt główny kandydat do awansu, ale na wyjeździe z Gedanią się męczyli niemiłosiernie, aby wyciągnąć wygraną 0:1. Gedania nie trafiła również karnego. Świt ponad 300 km w autokarze z rana. Nie podważam potencjału Świtu, ale Wikęd coś tam na pewno strzeli, a może powalczy o coś więcej. Za drobne spróbował bym (X)[email protected] Superbet. Kiedyś w końcu WW musi zremisować, a sam Wikęd ma w tym sezonie tylko jeden remis, prawdopodobieństwo remisu co raz większe. Czemu ma tego nie być w sobotę? Wikęd na pewno nie odpuści.
 
Ostatnia edycja:
R 700,7K

rr62dga

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dyscyplina: Piłka nożna, III liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: MKS Kluczbork - Karkonosze JG
Typ: Kluczbork
Kurs: 1,65
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Trzecia liga i mecz 22 kolejki w III grupie, mający istotny wpływ na układ czołówki tabeli. MKS Kluczbork po zimowej przerwie wygrał wszystkie trzy rozegrane spotkania z Odrą Bytom Odrzański, Wartą i Stilonem Gorzów, śrubując swój rekord do siedmiu kolejnych wygranych. Pozwoliło to awansować na trzecie miejsce w tabeli mając już tylko punkt straty do rezerw Śląska Wrocław oraz mocno słabnącego Rekordu BB- awansuje tylko jedna drużyna. Znakomicie do drużyny wprowadził się pozyskany ze Skry Częstochowa Dawid Wojtyra- zdobywca wszystkich czterech bramek w meczu z Wartą. Karkonosze po zimowej przerwie nie zdobyły jeszcze punktu przegrywając z rezerwami Rakowa, Lechią Zielona Góra oraz Stilonem Gorzów. Dobra i skuteczna gra gospodarzy powinna przełożyć się na kolejny komplet punktów i atak na pozycję lidera tabeli.
 
U 0

Usunięty użytkownik 178817

Gość
3 liga gr II 14:00
Gniewino - Unia Solec 2 4.65 sts 0:0

Ten mecz to moze być bardzo interesujący numer. Goście pojechali już wczoraj, dla obu drużyn to mecz o 6 punktów, ale dla Solca to nawet o 12. Solec trochę się wzmocnił na zimę, gra wygląda lepiej - tylko wyników nie ma. Ostatnio z Wolinem pierwsza połowa powinno być 2:0, dostali 0:1. W Gniewinie zjazd, stawianie na młodych, chociaż wyniki na razie nadspodziewanie dobre. Brak siana, dzisiaj dobry meczyk dla wszystkich stron. Dwójka. Polskie śpią, zagranica już spada na 2.75 w pewnym momencie, teraz odbija na 3.75, Quo vadis domine.

/0:0 Solec dwa razy sam na sam skopał, w tym w 90 szli dwóch na bramkarza i to jeszcze skopali także do spadku.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Do góry Bottom