>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Holandia w sezonie 2018/2019

Status
Zamknięty.
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Almere - Jong AZ
Typ-2 ----
Kurs-5.4
Witam w Eerste Divisie ,na dzisiaj wybrałem te spotkanie,w sumie z powodu dużych spadków kursu na gospodarzy.W tej lidze niespodzianki są praktycznie w każdej kolejce,tutaj sądząc po kursie faworyt oczywisty,ale jak gra 14 z 17 drużyną to wszystko może się zdarzyć.
Almere u siebie 4-2-5 w tym ostatnie 3 porażki,goście na wyjazdach słabo bo 1-4-6.
Z tej ligi nikt nie spada a awans im też nie grozi,więc wynik może pójść w każdą stronę.
Ja idę w stronę wysokiego kursu,nie polecam bo ryzyko jest duże,a że ja lubię szampana to gram Jong AZ.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Heerenveen - Zwolle
Typ-2 1-1 ---
Kurs-3
Witam,dzisiaj gra moja ulubiona ostatnio moja drużyna Zwolle.
Więc trzeba zagrać na nich ponieważ widać że są w gazie,o czym świadczą ostatnie ich wygrane.
O gospodarzach nie można tego powiedzieć,bo z kolejki na kolejkę pikują w dół,forma słaba do tego najgorszy bilans meczy u siebie z całej ligi 1-3-5 nie napawa optymizmem,gdzie Zwolle na wyjazdach 7 drużyna 4-1-4.
A jak dodamy do tego fakt że ostatnie 2 mecze u siebie ze Zwolle to 2 porażki,to wniosek nasuwa się sam i ja tak gram.
Wiem że passa Zwolle się skończy ale liczę ze nie dziś.
Może mój wierny kibic qowalsky6 skorzysta z tego typu,a przy okazyji to pozdrawiam kolegę.
Powodzenia.
Szkoda,byli lepsi,ale nie zawsze lepszy wygrywa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
piele 4,9K

piele

Użytkownik
trema11 zgadzam się,Heerenveen ma beznadziejną obronę.Po objęciu przez Jaapa Stama,Zwolle gra naprawdę fajną ofensywną piłkę.
Wygrane z Feyenordem,Heraclesem oraz Utrechtem czyli zespołami top 8, szczególnie wygra z Feye robi wrażenie.
Zwolle over 1.5 bramki~2.23⛔
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Groningen - Vitesse
Typ-1 +++
Kurs-2.45
Typ dodatkowy- gospodarz wygra więcej jak 1 golem
Kurs-4.8 ---
Gospodarze ostatnio w dobrej formie,4 mecze u siebie to 3 wygrane i porażka z Psv,goście mają wyrazną obniżkę formy,2 porażki na wyjazdach i ostatnio remis u siebie,do tego bilans wyjazdoawy nie powala 2-3-5.
Groningen wyjdzie na to spotkanie bardzo zmotywowane,bo strefa spadkowa tuż tuż,goście na pierwszą 4 nie mają praktycznie szans,pozostaje im walka o baraże do ligi Europy.
Myślę że skoro mają wygrać to wygrają z handicapem,ostatni mecz to 4-2.
Forma jest,przeciwnik spokojnie w zasięgu,więc zagrają o całą pulę i nie będą kalkulować,tylko zaplikują gością ze 3 sztuki.Tak to widzę,a jak będzie to się okaże.
Powodzenia,
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witam w lidze holenderskiej,jest sobota,mamy 4 spotkania,napiszę parę słów co o nich myślę i podam poniżej swoje typy.
Alkmaar gra z Venlo i jest tu zdecydowanym faworytem,powinni wygrać,ale czy wysoko? ja obstawiam że nie, im jakoś wyjazdy bardziej służą jak gra siebie,może wygrają ale nie więcej jak 1 bramką.
Heerenveen-Psv i tu faworyt jest jasny,ale ja idę w statystyki i gram że gospodarze nie przegrają,bo oni jakoś ostatnio radzą sobie dość dobrze z Psv u siebie,osttni mecz przegrali w 2012r,a tak 4 zwycięstwa i 2 remisy.
I jeszcze 1 mecz który zagram to Heracles kontra Sittard ,buki wskazują na gospodarzy,w sumie to tak bo u siebie dobrze grają 7-3,ale ja idę w stronę gości i liczę na niespodziankę i gram na wygraną,bez podpórki,jakoś remisu tu nie widzę i albo gospodarze albo goście to wezmą.
Pomogłem to kliknij gdzie trzeba.
Alkmaar - Venlo
Typ-H-1,5 na 2 ---
Kurs-2.1
Heerenveen - PSV
Typ-10 +++
Kurs-3
Heracles - Sittard
Typ-2 ---
Kurs-4.5
Zagram to też jako Ako-28.35
A co jak szalec to szaleć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Witam w lidze holenderskiej,jest sobota,mamy 4 spotkania,napiszę parę słów co o nich myślę i podam poniżej swoje typy.
Alkmaar gra z Venlo i jest tu zdecydowanym faworytem,powinni wygrać,ale czy wysoko? ja obstawiam że nie, im jakoś wyjazdy bardziej służą jak gra siebie,może wygrają ale nie więcej jak 1 bramką.
Heerenveen-Psv i tu faworyt jest jasny,ale ja idę w statystyki i gram że gospodarze nie przegrają,bo oni jakoś ostatnio radzą sobie dość dobrze z Psv u siebie,osttni mecz przegrali w 2012r,a tak 4 zwycięstwa i 2 remisy.
I jeszcze 1 mecz który zagram to Heracles kontra Sittard ,buki wskazują na gospodarzy,w sumie to tak bo u siebie dobrze grają 7-3,ale ja idę w stronę gości i liczę na niespodziankę i gram na wygraną,bez podpórki,jakoś remisu tu nie widzę i albo gospodarze albo goście to wezmą.
Pomogłem to kliknij gdzie trzeba.
Alkmaar - Venlo
Typ-H-1,5 na 2
Kurs-2.1
Heerenveen - PSV
Typ-10
Kurs-3
Heracles - Sittard
Typ-2
Kurs-4.5
Zagram to też jako Ako-28.35
A co jak szalec to szaleć.
Tak jak Ci pisałem nie &quot;widziałem&quot; tych typów, ale co do Serc to miałeś rację. Mi remis, który PSV wyrwało w końcówce szyków nie popsuło, bo zwyczajowo w Holandii ładuje overy. Jednak Twój kierunek w tym spotkaniu był ???? Pzdr!
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Groningen - Feyenoord
Typ-10
Kurs-2.15 +++
Graafschap - Utrecht
Typ-10
Kurs-2.15 --- Ach ten karny....
Dalej gramy ligę holenderską,wczoraj poszło słabo,mam nadzieję że dzisiaj będzie lepiej.
Powyższe typy gram pod kątem formy.Groningen w ostatnich 5 meczach u siebie 4 wygrane i to są ich wszystkie wygrane do tej pory,więc po słabym poczatku coś tam się ruszyło,z kolei goście ostatnio 2 porażki wyjazdowe,wogóle to taka himeryczne drużyna,to raz zagra dobrze,pyknie taki Ajax to innym razem dostaje lanie,ciężko ich rozgryzć.
W drugim meczu,podobna historia,gospodarze u siebie niezle bo 5-1-5 co jak na drużne z konca tabeli uważam za dobry wynik,ostatnio pewne wygrane z Bredą 3-0 i 5-1 z Sittard napawają optymizmem,z kolei Utrecht coś zaczął cieniować 1 remis i 4 porażki to pokazuje jakiś kryzys w tej drużynie,mam nadzieję że dzisiaj go nie przełamią.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Cambuur - Dordrecht
Typ-2
Kurs-4 +++ księgujemy kasiorkę.
Gospodarze tego meczu w oczach Buka są zdecydowanym faworytem,ja nie rozumiem dlaczego.
Rano był wyższy kurs na gości,teraz spada,buki się ockneli chyba że przesadzili,ja uważam że na tą chwilę Dordrecht wygra to spotkanie,jest w lepszej formie i potrafi zaskakiwać in plus,ostatnie 2 mecze wyjazdowe wygrali,Cambuur z kolei ma 3 remisy u siebie,czyżby szykował się 4? Byc może i bezpieczniej byłoby zagrać z podpórką ale ja idę twardo w gości.
Typ jest skierowany dla graczy z jajami i kasą,co po przegraniu 100zł nie rzucą się pod np.Pendolino.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Dla zainteresowanych,następne typy z tej dochodowej ligi podam po południu.
Kolega Picek pokazał co trzeba robic żeby typy były konkretne.
Także dziewczyny nie wstydzić się i cisnąć co trzeba,bo to większa motywacja.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Zwolle - Graafschap
Typ-2
Kurs-5.5 +++
Utrecht - Excelsior
Typ-bts
Kurs-1.7 ----
Witam,z dzisiejszej oferty wybrałem te dwa meczyki.Jeśli chodzi o Utrecht to tam powinno paść min3-4 gole,
19.11.17 ERE Utrecht Excelsior 3 : 1
06.11.16 ERE Utrecht Excelsior 2 : 1
18.03.16 ERE Utrecht Excelsior 2 : 1
10.05.15 ERE Utrecht Excelsior 2 : 2
30.03.12 ERE Utrecht Excelsior 3 : 2
Jak widać goli nie brakowało i dziś powinno byc podobnie,można pograć over i bts,albo sam over,każdy sam zdecyduje jak to zagrać,dodam tylko że gospodarze u siebie jesli chodzi o overy to 8-3 a goście 8-2.
Utrecht to pewnie wygra ale nie do zera,dlatego taki mój typ.
Jeśli chodzi o Zwolle to serce mi się kroi bo to moja drużyna,no ale biznes to biznes i nie ma sentymentów.
1.5 na Zwolle to trochę przesadzili bukmacherzy,wiem że gospodarze w formie,sam na nich grałem nie raz,ale kazda passa sie kiedyś konczy i podejrzewam że w tym meczu to nastąpi,nie podpieram się remisem choć można bo kurs na to jest 2.45 czyli wiecej jak dobry,ale ja idę ostro i gram to w dublu z Utrechtem.
Goście cieniują ,na wyjeżdzie meczu nie wygrali 0-2-8 bilans najgorszy w lidze,ale dzisiaj może to się zmienić,przecież nie dawno Zwolle też nie błyszczało,po za tym to Holandia, tu wszystko jest możliwe,tu wszystko jest inne jak gdzie indziej,kto tu był to wie o czym mówię.
Ryzyko jest bo może być też tak że Zwolle ich rozjedzie,choć mój nos mi podpowiada inaczej,a jak Wy zagracie i czy zagracie to już wasze zmartwienie no i kasa.
Pomogłem zostaw reputkę a jak nie pomogłem to zostaw dwie.
Tak to jest jak się gra oczywiste i gówniane typy.Choć miałem w głowie że Utrecht tego nie wygra,ale 2 ryzkowne typy to by było za dużo i poszedłem po najmniejszej lini oporu,no i dupa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witam fachowców od ligi holenderskiej,na dzisiaj wybrałem taki oto tripelek.
FC Emmen - Vitesse -typ-10,kurs-1.75 ---
PSV - Feyenoord typ-under 2.5,kurs-2.6 +++
Willem II - Alkmaar typ-under 2.5,kurs-2.3
Ako-10.4
Nie będę się za wiele rozpisywał,bo jak widać u góry,patrz Utrecht, nie wiele to daje.
Emmen nie powinien tego meczu przegrać,ostatnie mecz wygrali z Den Haag,goście 3 porażki wyjazdowe,wydaje się że tu będzie remis.
Psv ma ciężki mecz,ostatnie 5 meczy z Feyenordem to 2-2-1,a wyniki nie były okazałe,myślę że to będzie mecz walki i mało goli.
Z kolei Alkmaar to seria zwycięstw i dzisiaj pewnie też wygrają,ale uważam że 0-2 to max co dzisiaj tam będzie,nie złą opcją jest tez ich wygrana z handi po kursie 2.4,ale to niech każdy sam zdecyduje.
Powodzenia i nie zapomnicie wcisnąć co trzeba,
Potwierdza się stara zasada im mniejszy kurs tym większa wtopa,ale nie jest zle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
lukas88 337K

lukas88

Forum VIP
trema11 odnośnie PSV na dzisiaj mam nieco inne spojrzenie, mianowicie uważam że Feyenoord traci wiele bramek i nie wierzę że druga najlepsze ofensywa ligi nie wsadzi 2-3 bramek zespołowi z Roterdamu. Poza tym goście też mają kim straszyć w ataku także wydaje mi się że zobaczymy dzisiaj przynajmniej 3-4 gole.
Osobiście polecam:
PSV strzeli w obu połowach @ 2,03 Fortuna 6/10
PSV (-1,5) @ 2,46 Fortuna 4/10
PSV wygra i obie strzelą @ 2,54 4/10
over 1,5 HT @ 1,98 4/10
Jeszcze odnośnie dzisiejszych spotkań to uważam że warto się pochylić nad pojedynkiem Den Haag- Ajax, to spotkania, które obserwuję od lat i bez względu na formę obu zespołów są to niezwykle twarde i zacięte pojedynki. Szczególnie jeśli rozgrywane są Hadze.
Spójrzmy na ostatnie pojedynki pomiędzy zespołami:
7.09.17 ERE Den Haag Ajax 1 : 1
16.10.16 ERE Den Haag Ajax 0 : 2
17.01.16 ERE Den Haag Ajax 0 : 1
30.11.14 ERE Den Haag Ajax 1 : 1
01.12.13 ERE Den Haag Ajax 0 : 4
23.09.12 ERE Den Haag Ajax 1 : 1
18.03.12 ERE Den Haag Ajax 0 : 2
20.03.11 ERE Den Haag Ajax 3 : 2
04.04.10 ERE Den Haag Ajax 0 : 1
08.03.09 ERE Den Haag Ajax 1 : 1
Dlatego proponuję w tym spotkaniu zagrać następujące zakłady:
under 3,5 @ 2,03 7/10
Den Haag (+1,5) 2,48 6/10
pierwszy gol 28+ @ 2,59 5/10
remis do przerwy lub w całym meczu @ 2,72 4/10
kursy z Fortuny
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
T 8,9K

trema11

Użytkownik
trema11 odnośnie PSV na dzisiaj mam nieco inne spojrzenie, mianowicie uważam że Feyenoord traci wiele bramek i nie wierzę że druga najlepsze ofensywa ligi nie wsadzi 2-3 bramek zespołowi z Roterdamu. Poza tym goście też mają kim straszyć w ataku także wydaje mi się że zobaczymy dzisiaj przynajmniej 3-4 gole.
Osobiście polecam:
PSV strzeli w obu połowach @ 2,03 Fortuna 6/10
PSV (-1,5) @ 2,46 Fortuna 4/10
PSV wygra i obie strzelą @ 2,54 4/10
over 1,5 HT @ 1,98 4/10
Witam,wreście jakaś dyskusja,zgadzam się z tobą że Psv to najlepsza overowa ekipa,tylko ja poszedłem pod prąd bo uważam że Psv wcale może tego nie wygrać,jakiś remisik mi tu pachnie,po za tym to jak popatrzy się w historię ich spotkań od 1998r to Psv u siebie grało z nimi 26 razy,było 12 overów i 14 underów z czego 3 to ostatnich meczach,Twoich typów nie neguje bo mogą bez problemu wejśc,ale ja pozostanę przy swoich.
Po meczu okaże się kto miał większego nosa.
 
grendel 83K

grendel

Użytkownik
Witam , to mój pierwszy post w tym dziale więc proszę o wyrozumiałość .
Nie jestem znawcą futbolu holenderskiego , ale czasem tu zaglądam poczytać jakieś dobre analizy ,
jak na przykład wczoraj , kolega trema11 podał zacny typ na Graafschap z którego skorzystałem , dzięki wielkie .Co do meczu Den Haag - Ajax , to nie sądzicie ,że warto pójść w stronę rzutów rożnych , skoro mecz ma być twardy i zacięty jak pisze kolega lukas88 .
Ja próbuje
over 11 @1.87 azjan zwrot
over 12@2,62 alternatywna suma rzutów rożnych typy z całorocznego .⛔
Powodzenia
Jednak duży over bramkowy a nie cornerowy dziś poszedł .
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Sparta Rotterdam - Waalwijk
Typ-over3.5 2-1 za póżno Sparta zaczęła grać
Kurs-2
Gospodarze faworytem i słusznie,sami powinni ze 3 sztuki wbić a i goście są w dobrej formie,praktycznie w każdym meczu wyjazdowym strzelają gola,więc powinno być dobre widowisko z dużą ilością bramek strzelonych przez obydwa zespoły.
Jong Utrecht - Telstar
Typ-under 2.5 +++
Kurs-2.3
Z kolei w tym meczu idę w under,spotykają się dwa słabe zespoły,gospodarze u siebie to jeszcze coś tam strzelają ale goście na wyjazdach słabiutko,przewiduję tu 1-0 lub 2-0 dla Utrechtu.
W tej lidze zazwyczaj pada dużo goli ale myślę że nie w tym meczu.
 
L 125

lemrak29

Użytkownik
Jong Utrecht - Telstar
Typ: Jong Utrecht -0,5 AH
Kurs: 2,65
Bukmacher: Unibet


Mecz zespołu zamykającego tabelę zaplecza holenderskiej ekstraklasy z zajmującą 16. pozycję drużyną Telstar. Mój typ jest typem na przełamanie, opartym na statystykach i własnej intuicji. Gospodarze potrzebują punktów jak kania dżdżu, gdyż jak dotychczas zdobyli ich zaledwie 14 w 26 meczach, a ostatnie ligowe zwycięstwo zanotowali 14.12.2018 r., kiedy to pokonali u siebie Dordrecht 4:1. Od tamtej pory zanotowali koszmarną passę 8 ligowych porażek z rzędu, a każda passa musi się kiedyś skończyć. Myślę, że dzisiaj będzie ku temu dobra okazja, gdyż rywal nie należy do potęg, na wyjazdach spisuje się kiepsko (4 zwycięstwa, 1 remis i aż 8 porażek, bilans bramkowy 13:20), a ponadto ostatnio również dołuje, bo zanotował cztery porażki z rzędu, w dodatku bez zdobyczy bramkowej. Gospodarze od wspomnianego zwycięstwa z Dordrecht nie ukłuli tylko w wyjazdowych meczach z Helmond Sports i z liderującym spadkowiczem Twente Enschede, a ich gra pomimo serii porażek wcale nie wyglądała tak tragicznie, ponieważ niejednokrotnie mieli przewagę w posiadaniu piłki i stwarzali swoje sytuacje podbramkowe, kulała natomiast ich gra obronna. Liczę na to, że dziś jednak będzie inaczej i zdołają zwyciężyć. Kurs wart ryzyka.
Jak najbardziej popieram typ kolegi wyżej w meczu Sparty z Waalwijk. Oba zespoły ostatnio się rozstrzelały.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Excelsior - PSV
Typ-Handi2-0,gospodarz nie przegra więcej jak 1 bramką
Kurs-2.5
Psv jest faworytem tego meczu,to oczywiste,ja jednak spróbuje w drugą stronę,gospodarze ostatnio w dobrej formie,goście z kolei zanotowali 3 remisy pod rząd,coś mi się wydaje że Psv nawet jak to wygrato nie więcej jak 1 golem,gram to bo kurs zacny a i szanse są spore.
 
maite-radar 25,3K

maite-radar

Użytkownik
2.03.2019; 19:45
Excelsior Rottherdam - PSV Eindhoven
Powyżej 3.5 kartki @ 3,95 (!) Unibet

Starcie balansującego nad strefą spadkową Excelsioru z liderującym w Holandii PSV. Moją uwagę przykuł w tym wypadku bardzo atrakcyjny kurs na kartki przy naprawdę dobrej linii (standardowo over 2.5 kartki po 2,10). Uważam że to naprawdę bardzo nisko ustawiona poprzeczka i z tak pysznego kursu przy podwyższonej linii chętnie skorzystam. Zacznijmy jednak niestandardowo - od minusów tego typu. Moim zdaniem aż taka linia została ustawiona ze względu na rozjemcę dzisiejszych zawodów. Sędziuje Danny Makkelie, a więc gość który W TYM ROKU rzadko pokazuje kartki. Wcześniej był to dość często kartkujący arbiter. W 2019 jednak w czterech spotkaniach w Eredivisie pokazał... dwie żółte kartki. Tamten rok miał jednak znacznie lepszy jeśli chodzi o kartki i na to liczę. Zwłaszcza, ze biorąc pod uwagę bezpośrednie starcia z poprzedniego sezonu pomiędzy obiema drużynami to pokazane zostały odpowiednio - 5 i 4 kartki. Statystyki obu drużyn z tego sezonu też napawają optymizmem - powyższa linia w meczach Excelsioru pokryta została w tym roku 2/6 razy, a PSV 4/6. Typ nie jest zatem pewny, aczkolwiek po takim kursie ewidentnie warto spróbować. Jako ciekawostkę dodam fakt, że PSV w meczach u siebie (tu grają wyjazd) aktualnie trzyma serię ośmiu spotkań w których powyższa linia została pokryta. Z pewnością nie leżą rywalom, którzy nie boją się ich faulować.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Jong PSV
-
Jong Utrecht
Typ-2
Kurs-8
Goście to jedna z dwóch drużyn które nie wygrały meczu na wyjezdzie,więc najwyższa pora na przełamanie.kurs super,przeciwnik który w sumie to nie walczy o nic,a być może będą chcieli coś zarobić ekstra na weekend.
Typ życzeniowy i szalony ale kto nie próbuje to nie ma nic.
FC Volendam
-
G.A. Eagles
Typ-under 2.5
Kurs-2.3
W tym meczu idę w under,choć buki sugerują że tu goli będzie dużo,być może będzie albo nie,historia ich spotkań pokazuje że raz jest 7 goli innym razem 1,więc może być różnie,ja jednak wolę zagrać po takim kursie że nie będzie tylu bramek jak za 1.5 że będzie więcej a potem się wkurzać że taki śmieszny kurs a nie strzelają.
I tak na sucho,typ na nosa.
Den Bosch
-
Helmond
Typ-0
Kurs-5
Gram to osobno ale w tripelku też spróbuje.
Ako-92
Kursy na remis Helmond i Utrecht poszły do góry,więc nic tylko grać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Willem II
-
Graafschap
Typ-2
Kurs-4.6
Spróbuje poszukać tu niespodzianki,12 drużyna gra z 17 dzieli ich 6 pkt,gospodarze jakoś z formą słabo,ostatnie 5 meczy to 1-0-5,goście szału też nie robią,ale ostatni mecz u siebie to remis z Den Haag a ostatni mecz wyjazdowy to wygrana z Zwoole,czyżby jaka zwyżka formy?
Być m,oże,ja gram na ich zwycięstwo choć remis nie wykluczony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom