>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gr C : Hiszpania - Chorwacja & Włochy - Irlandia [18.06.2012]

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jaki sens jest grać Hiszpanów po kursie 1,50 gdy występują takie okoliczności, że wysoki remis premiuje oba zespoły?
Hiszpania przypominam, że zremisowała 1:1 z Włochami i wygrała 4:0 z Irlandią... która ta popełniała w defensywnie babole rodem z okręgówki. Przypominam, że już Rosja wygrała z Czechami 4:1 po czym się okazało, że wcale nie są tacy silni.
Naiwni Ci są którzy uwierzyli w Hiszpanów po 4:0 z beznadziejną Irlandią (której nie można odmówić walki do końca) i grają na nich po kursie 1,50.
Jeszcze raz powtarzam, że najlepszym wyjściem jest granie tego meczu na LIVE. Choć odmówienie sobie jednego czy dwóch piw i pograniu za 5 zł dokładne wyniki 2:2, czy 3:3 po kosmicznych kursach wcale nie jest głupie.
 
S 1

sinet.

Użytkownik
Typ: Torres strzeli bramkę.
Kurs: 2.0
Buk: Bwin


Torres wkońcu odblokował się i strzelił dwie bramki w meczu z Irlandią. Chorwacja to zespół o klasę przewyższający Irlandię jednak Hiszpania w Europie przewyższa praktycznie każdą reprezentację, co nie jest żadną tajemnicą. Z formą czy bez, Torres doskonale rozumie się z linią pomocy w kadrze Hiszpanii,doskonale wychodzi do zagrywanych do niego piłek bez względu na to na jakim pułapie są one zagrywane. Z pewnością doskonała linia pomocy Chorwacji stworzy dziś Torresowi kilka wybornych okazji, a ten przynajmniej jedną powinien wykorzystać.

Polecam z pewnością typ warty ryzyka! Myślę że najlepszy na dzisiejszy mecz kursy na zwyciestwo Hiszpanów zwłaszcza z handi pospadały a ryzyko to samo co bramka torresa.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
naiwni to są ci, którzy wierzą w te głupoty o umówieniu na wynik
Naiwni to są Ci co graja dokładne wyniki w &quot;zwykłych&quot; meczach.
Skoro tutaj wszystko wskazuje na to że może paść wysoki remis to czemu by go nie zagrac po &quot;ekstramalnych&quot; kursach??
Tym bardziej że historia pokazywała że podobne &quot;ustawki&quot; już siadały.
Jak ja bym miał inwestowac powiedzmy 100 jednostek na wygrana Hiszpani by zyskać 45-50 to wolę postawić po 10 jednostek na 2-2 i 3-3 ????
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
HISZPANIA- CHORWACJA wiecej fauli 2 - 1,31 betsson✅✅✅
wszedzie gdzie indziej 1,18-1,2 ja wykorzystalem okazje - bo tak nazywam ten zaklad i pogralemmocno 10/10 na Chorwacje 0- ktora na Euro gra bardzo agresywnie i to obojetnie czy przewaza czy sie broni ma zdecydowanie wiecej fauli...a SPA jak kazdy wie z reprezenacji wszystkich na Euro - jest to zespol najmniej faulujacy - uwielbiajacy dryblingi i ppodania i posiadanie...
Chorwacja bedzie musiala przerywac te slynne kotkie i szybkie granie z pierwszej pily a moznliwe to bedzie jak zagraja ostrzej na wiekszym ryzyku...
Chorwacja nie ma jakis wistuozow dryblingu i szybkosci wiec zapewne SPA zmiesci sie w 10 faulach...
ogolnie jak sprawdzalem na ostatnie 16 meczy tylko w 2 mieli wiecej fauli...
Chorwacja gra ostry futboll i agresywny ...polecam takze zagranie:
under 30,5 fali 1,85 unibet⛔
under 13,5 fauli 1,5 unibet - Hiszpanow⛔
typ X w przypadku wygranej HISZPANII - zwrot - 1,30 bwin 10/10????zwrot - bylo blisko
w meczu WLOCHY -IRLANDIA - gospodarze wiecej fauli 3,55 za drobne
bo warto
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ ME 2012
Chorwacja - Hiszpania
Chorwacja over 1.5 gola
4.33
Bet365


Dzisiaj rywalizacja kończy się w grupie C. W jednym z dwóch spotkań zmierzy się Chorwacja i Hiszpania. Gospodarze tego meczu mają na swoim koncie 4 punkty. Piłkarze z półwyspu Iberyjskiego mają również na swoim koncie 4 oczka. Wiele się mówi przy okazji tego meczu, że piłkarze obu ekip mogą zagrać na remis wyższy niż 1:1 bo taki wynik premiuje do awansu obie drużyny. Moim zdaniem jest bardzo prawdopodobny właśnie taki scenariusz. Zarówno Chorwaci jak i Hiszpanie zarzekają się, że zagrają fair ale moim zdaniem to tylko zasłona dymna bo co mają mówić? Że umówią się na remis 2:2 lub 3:3 i wyrzucą za burtę piłkarzy z Italii? Po meczu mogą przecież powiedzieć, że tak wyszło i to był zwykły przypadek. Kto im udowodni, że zagrali z premedytacją na remis wyższy niż 1:1? Nikt. Co ciekawe dla Włochów jest to już 2 taki przypadek. W 2004 roku Szwedzi i Duńczycy zagrali na remis 2:2 i pomimo, że obie wcześniej wymienione drużyny oraz Włochy mieli po 5 punktów to awansowali Skandynawowie. Wracając do dzisiejszego meczu to Chorwaci w swoich 4 ostatnich meczach 2 razy zdobywali więcej niż 1 bramkę (3:1, 1:1, 3:1 i 1:1). Hiszpanie ostatni raz stracili 2 bramki w meczu z Kostaryką (2:2 i z Chile 3:2). Patrząc w historię w 1994 roku Chorwacja wygrała z Hiszpanią 2:0 (over 1.5 gola dla Chorwatów), a po za tym mecze między tymi drużynami kończyły się wynikami 0:0, 3:1 i 2:1 dla Hiszpanii. Reasumując moim zdaniem dzisiaj Chorwaci i Hiszpanie zagrają Włochom na nosie i mecz zakończy się remisem 2:2 lub 3:3. Stawiam over 1.5 gola dla Chorwacji.
 
K 33

kovalem

Użytkownik
Panowie znamy już wynik meczu ;):grin:

Według ekranu w biurze prasowym UEFA bramki dla Chorwacji strzelili Mario Mandzukić i Nikica Jelavić, dla Hiszpanii Fernando Torres i Anders Iniesta. Co ciekawe, to Chorwacja dwa razy wychodziła na prowadzenia, a Hiszpania dwukrotnie doprowadzała do remisu. Gorzej jednak mecz ułożył się dla Hiszpanów - Torres dostał czerwoną kartkę, a Xabi Alonso, Jordi Alba i Alvaro Arbeloa po żółtej, co wyklucz ich ze spotkania ćwierćfinałowego.

http://www.sport.pl/euro2012/1,109071,11964097,Euro_2012__UEFA_juz_zna_wynik_meczu_Chorwacja_Hiszpania_.html

Trzeba stawiać za grubo :razz:
 
aquarius24 164

aquarius24

Użytkownik
Wbrew jakiejkolwiek logice i zdrowemu rozsadkowi...
Na ktore forum by dzis nie wskoczyc wszyscy spekuluja na temat wyniku Hiszpanow z Chorwatami. Oczy calej pilkarskiej europy beda skierowane na ten mecz, choc z drugiej strony po cholere go ogladac skoro wynik i tak juz zostal ustalony. Wszyscy pamietaja mistrzostwa z 2004r i wynik meczu Dania-Szwecja ale wszyscy chyba zapomnieli, ze natychmiast po wykalulowaniu w jaki sposob nalezy odprawic Wlochow do domu kursy na REMIS i 2:2 zostaly zablokowane a dzis? prosze bardzo, wciaz pieknie &quot;swieca&quot; i nic tylko obstawiac a wiec dom, samochod i stodole i od jutra nie mamy gdzie grac bo buki oglaszaja bankructwo. Dzis REMIS za 3,30 ; 2:2 za 9,00 ; 3:3 za 29,00 a nawet 4:4 za 81,00. Ktos z Was napisal, ze bukmacherzy nie wyciagneli wnioskow po mistrzostwach z 2004, otoz wyciagneli i jestem niemal pewny ze zaden z wymienionych remisow dzis raczej nie padnie bo byloby to zbyt piekne aby bylo prawdziwe. Pisalem o tym przy meczy Rosji z Polska, pisalem przy meczy Rosji z Grecja - buk to nie organizacja charytatywna rozdajaca pieniadze na prawo i lewo, Rosjanie juz dali zarobic bukmacherom, bynajmniej nie po to by ci oddali nam teraz to wszystko z nawiazka. Granie na Hiszpanow po 1,50 tez jak dla mnie bez sensu bo Chorwaci nie poloza sie na murawie czekajac na koncowy gwizdek i samolot do domu, tak naprawde to ten mecz tylko na live lub calkowicie odpuscic i w spokoju obejrzec bo ja nie widze nic przeciwko temu, zeby to do domu wracali Hiszpanie. Sport powoli robi sie biznesem a w biznesie nie ma sentymentow, kto za pare miesiecy bedzie pamietal o tym meczu? chyba tylko Chorwaci dumni z &quot;wyeliminowania&quot; Mistrzow Swiata.
Ja dzis gram:
Hiszpania - Chorwacja 2 kurs 11,00 (1:0)
Hiszpania - Chorwacja 2DNB kurs 6,5 (1:0)
Hiszpania - Chorwacja polowa czasu/pelny czas 1/2 czyli klasyczny lamaniec kurs 41,00 (w Expekcie kurs 100,00) (X/1)
Osobiscie wole przegrac po kursie 11,00 niz 1,50 bo jezeli jeszcze ktos z Was wierzy w Sw.Mikolaja to proponuje poczekac do grudnia... w czerwcu bym sie go raczej nie spodziewal. Pewnie zaraz wybuchnie salwa smiechu po przeczytaniu tego posta ale to jest FORUM - ja szanuje Wasze zdanie wiec Wy uszanujcie moje. Gram za swoje i tyle...

...w drugiej polowie dwa kupony live i pieniadze, ktore poszly powyzej wrocily z lekka nawiazka...​
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
⚽ ME 2012
Wiele się mówi przy okazji tego meczu, że piłkarze obu ekip mogą zagrać na remis wyższy niż 1:1 bo taki wynik premiuje do awansu obie drużyny. Moim zdaniem jest bardzo prawdopodobny właśnie taki scenariusz. Zarówno Chorwaci jak i Hiszpanie zarzekają się, że zagrają fair ale moim zdaniem to tylko zasłona dymna bo co mają mówić? Że umówią się na remis 2:2 lub 3:3 i wyrzucą za burtę piłkarzy z Italii? Po meczu mogą przecież powiedzieć, że tak wyszło i to był zwykły przypadek. Kto im udowodni, że zagrali z premedytacją na remis wyższy niż 1:1? Nikt. Co ciekawe dla Włochów jest to już 2 taki przypadek. W 2004 roku Szwedzi i Duńczycy zagrali na remis 2:2 i pomimo, że obie wcześniej wymienione drużyny oraz Włochy mieli po 5 punktów to awansowali Skandynawowie.


&lt;zieeeeeewwwwwwwww&gt;

Wracając do dzisiejszego meczu to Chorwaci w swoich 4 ostatnich meczach 2 razy zdobywali więcej niż 1 bramkę (3:1, 1:1, 3:1 i 1:1).
Z estonią i irlandią !!:-|

Hiszpanie ostatni raz stracili 2 bramki w meczu z Kostaryką (2:2 i z Chile 3:2). Patrząc w historię w 1994 roku Chorwacja wygrała z Hiszpanią 2:0 (over 1.5 gola dla Chorwatów), a po za tym mecze między tymi drużynami kończyły się wynikami 0:0, 3:1 i 2:1 dla Hiszpanii. Reasumując moim zdaniem dzisiaj Chorwaci i Hiszpanie zagrają Włochom na nosie i mecz zakończy się remisem 2:2 lub 3:3. Stawiam over 1.5 gola dla Chorwacji.
Dobra - podsumujmy: 18 lat temu (OSIEMNAŚCIE!) chorwaci wygrali z hiszpanią 2-0 w meczu towarzyskim mając w składzie późniejszego króla strzelców z MŚ we Francji, potem w przegranym 1-2 meczu zdobyli gola (po samobóju Hiszpanów ???? ) i to jest argument za tym że strzelą Hiszpanii 2 bramki? I jeszcze HIszpanie tak bardzo chcą wywalić Włochów że robią ustawkę - wprawdzie ryzykowną bo jak w 93 minucie z 2-2 zrobi się 2-3 to wylatują- no wybacz ale logicznych związków tutaj nie widać.
Jeśli już coś grać w tym meczu to over 2,5 , ale nie ze względu na ustawkę, tylko na to ze hiszpanie powinni wbić min. 2 bramki. Ot tak.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Euro 2012
Zdarzenie: Włochy - Irlandia
Typ: Włochy (HT)
Kurs: 1.86
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Włosi ten mecz muszą wygrać i liczyć na to że w pierwszym meczu nie będzie żadnej ustawki, ale wątpie żeby Mistrz Świata i Europy grał na remis z Chorwacją, więc wygrana Włochów powinna wystarczyć. Irlandia po dwóch meczach ma 0 punktów bo jest to po prostu słaby zespół, Włosi na razie grają dobrze i pokazali że potencjał mają. Jeśli na ataku wreszcie zagra Cassano i Di Natale to ze strzelaniem goli nie powinno być problemów. Włosi potrafili zremisować z Hiszpanami, a Irlandia dostała łomot 4:0, a jeśli nie słaby Torres na ataku La Roja to Hiszpania wygrałaby ten spokojnie wyżej. Włosi muszą zaatakować od początku żeby nie martwić się potem w końcówce bo grają tam piłkarze którym puszczają nerwy i najlepiej było by dla nich żeby szybko strzelili gola i kontrolowali mecz. Są lepsi i dziś spokojnie wygrają, do przerwy też już te 1:0 powinno być.
 
fortunka17 801

fortunka17

Użytkownik
Chorwacja-Hiszpania
typ: over 4,5 spalone
kurs:1,75
Bukmacher: Tobet
Przeglądnąłem wszystkie typy na ten mecz i od razu w oko wpadł mi typ ze spalonymi. Sądzę ,że wejdzie spokojnie ponieważ Hiszpanie wiemy Hiszpanie każdą akcję chcą dopieścić do końca co często kończy się prostopadłym zagraniem i spalonym a jeśli wyjdzie w pierwszym składzie Torres to zaliczy spalony nie raz.
Włochy-Irlandia
typ: over 28 fauli w meczu
kurs:1,75
Bukmacher: Tobet
Włosi mają o co grać muszą wygrać ,żeby przejść dalej a czystko oni nigdy nie grają a jeśli dojdą do tego czynniki takie jak dziś czyli ,że muszą będą często faulować. Irlandia gra o honor a na pewno będą chcieli podziękować kibicom za świetny doping i łatwo nie odpuszczą a grają dość specyficzny futbol oparty na wyspiarskiej grze także faule wejdą moim zdaniem spokojnie.
To gram dziś i oby na plus.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Składy na mecz Włochy - Irlandia
Włochy: 1. Gianluigi Buffon - 7. Ignazio Abate, 15. Andrea Barzagli, 3. Giorgio Chiellini, 6. Federico Balzaretti - 16. Daniele De Rossi, 21. Andrea Pirlo, 8. Claudio Marchisio, 5. Thiago Motta - 10. Antonio Cassano, 11. Antonio Di Natale.
Irlandia: 1. Shay Given - 4. John O&#39;Shea, 2. Sean St Ledger, 5. Richard Dunne, 3. Stephen Ward - 11. Damien Duff, 6. Glenn Whelan, 8. Keith Andrews, 7. Aiden McGeady - 10. Robbie Keane, 9. Kevin Doyle.
Składy na mecz Chorwacja - Hiszpania
Chorwacja: 1. Stipe Pletikosa - 11. Darijo Srna, 5. Vedran Ćorluka, 13. Gordon Schildenfeld, 2. Ivan Strinić - 7. Ivan Rakitić, 8. Ognjen Vukojević, 10. Luka Modrić, 17. Mario Mandžukić, 20. Ivan Perišić - 9. Nikica Jelavić.
Hiszpania: 1. Iker Casillas - 17. Álvaro Arbeloa, 3. Gerard Piqué, 15. Sergio Ramos, 18. Jordi Alba - 21. David Silva, 16. Sergio Busquets, 14. Xabi Alonso, 8. Xavi, 6. Andrés Iniesta - 9. Fernando Torres.
Typ na min 5 spalonych w drugim meczu bardzo dobrze wygląda. Przede wszystkim Torres od początku, on co chwila wychodzi na prostopadłe podanie i obrońcy go łapią (choć nie zawsze). Inni powinni się dołożyć i myślę, że typ się &quot;splusi&quot;.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
To, że u nas są takie układziki na porządku dziennym to nie sądzę, aby Hiszpanie albo Chorwaci posuwali się do takiego kroku. Wygra lepszy (IMO Hiszpania), a druga drużyna pojedzie do domu. Wszystkie posty o układach, a tym bardziej o grze na wynik 2-2 bądź 3-3 bardzo mnie śmieszą. Jeżeli dojdzie już jednak do tego układu to te drużyny stracą renomę i nikt nie zapomni o tym nawet jak to się stanie jakoś przedziwnym trafem, że będzie remis eliminujący Włochów. Co do typów skłaniałbym się, że któraś z drużyn nie strzeli bramki w meczu Włochy - Irlandia po 1,80.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Hiszpanie - Chorwacja
To co się dzisiaj dzieje z tym meczem określiłbym jako małą histerie. Po pierwsze nie za bardzo rozumiem dlaczego jedna z najlepszych drużyn świata miałaby się ustawiać z dość przeciętną drużyną chorwacką a po wtóre nawet na stronach należących do bukmacherów przypomina się że remis 2:2 może zaistnieć. Bukmacher chyba nie podsuwa takich informacji aby stracić pieniążki? Warto też pamiętać iż w tym przypominanym spotkaniu ( remis 2:2) chodziło o dwie bliskie sobie ekipy, czyli drużyny skandynawskie. Chorwacja mimo wygranej 3:1 z Irlandią nie przekonała mnie w tym meczu i szczerze mówiąc tu mieli kupę szczęścia ( miedzy innymi nie podyktowany karny dla Boys in green ). W meczu z Włochami zagrali już lepiej ale jak dla mnie to na ich obecna forma to za mało aby myśleć o wygranej czy nawet remisie z Hiszpanią.
Kieruje się tu swoim nosem i doświadczeniem i w tą wspomnianą ustawkę nie wierzę.
Przewiduję że w ćwierćfinałach po skromnej wygranej zagrają tez Włosi. Mimo całej mojej sympatii dla drużyny z Irlandii to jednak mimo waleczności to ich umiejętności typowo piłkarskie są mizerne.
Kursy z wczoraj ( kiedy zagrałem ) z STS-u
Hiszpania 3/10 kurs 1,85 wynik Hiszpania 2:1
Włochy 2/10 kurs 1,3 Wynik Włochy 2:0
Włochy - miejsce w grupie 1-2 ( czyli po prostu awans do ćwierćfinałów ) 3/10 kurs 1,80
Kolego AQUARIUS24 dobrze kombinujesz: ) Ja również pamiętam że wyniku 2:2 w tym wspomnianym spotkaniu ( w dwóch ostatnich dniach przed meczem ) nie można było obstawić już u większości bukmacherów...
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot; dzięki&quot;
 
f-by-ferragamo 41

f-by-ferragamo

Użytkownik
Hiszpania to profesjonaliści, którzy powoli się rozkręcają i będą chcieli się rozegrać przed fazą pucharową, a minimalizm bywa zgubny - pozdrowienia dla Smudy. Chorwacja dużo słabiej niż z Irlandią - czego można było się spodziewać, że będzie wyższy poziom, ale jednak spodziewałem się więcej po Chorwatach, trochę mnie rozczarowali. Jeżeli z Włochami byli w tarapatach to z Hiszpanią, która mogła wreszcie zagrać swoją piłkę w starciu z Irlandią teraz nie powinna zwolnić tempa.
Hiszpania 1.80
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Dlaczego usunęliście mój post z typami? Przemyślałem go w 100%.
(na jednym kuponie Chorwacja remisuje 2:2 i Włochy wygrywają)
(na drugim kuponie Hiszpanie wygrywają i Włochy wygrywają)
Na obydwa kupony identyczna stawka, kupon 2 posiada kurs równy 2.00 dzięki czemu nie tracimy żadnych pieniędzy aby się przekonać, że 2:2 w tym meczu jest nierealne...
 
G 7

garrincha

Użytkownik
Hiszpania to Hiszpania trzyma sie zasady. Trzeba grac i wygrywać a nie na układy liczyc. I chwała im za to. Niestety Chorwacja zbyt defensywnie jednak zagrała, i wyszła z takim nastawieniem ze a moze na 1:0 sie uda, niestety tak sie nie da myslac o awansie. Jelavic powinien zagrac w wyjściowym składzie, a nie dopiero wpuszczać go na ostatnie 20min. Mieli swoje okazje ale za mało i brakło wykończenia. A Hiszpanie uśpili rywali swoja gra i ciach na koniec wbijając bramkę jak przystało.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Cieszyc się mozna z jednego powodu
Kolejne dwa &quot;pewniaki&quot; w ćwierćfinale na awans.
Hiszpania prawdopodobnie spotka się z Anglią i poradzi sobie bez problemu.
W drugim meczu Francja zagra z daremnymi makaroniarzami i przejada sie po nich jak po burej s...
takie drużyny jak Włochy nie powinny grać na takich turniejach , momentami przypominało to grę Podbeskidzia ( z całym szacunkiem dla Bielszczan)
 
N 5

noskov

Użytkownik
Cieszyc się mozna z jednego powodu
Kolejne dwa &quot;pewniaki&quot; w ćwierćfinale na awans.
Hiszpania prawdopodobnie spotka się z Anglią i poradzi sobie bez problemu.
W drugim meczu Francja zagra z daremnymi makaroniarzami i przejada sie po nich jak po burej s...
takie drużyny jak Włochy nie powinny grać na takich turniejach , momentami przypominało to grę Podbeskidzia ( z całym szacunkiem dla Bielszczan)
przepraszam bo chyba dzisiaj jest poniedziałek , chyba że ja już śpie ale czy wtorkowe mecze tj. Ukraina - Anglia , Szwecja-Francja się już odbyły że piszesz o ćwierćfinałach FRA vs ITA i SPA vs ENG ? Ukraina równie dobrze może pokonać anglików jak i szwecja zremisować lub wygrać z francuzami ale to nie w tym temacie. W każdym razie nie bądź taki przekonany o parach ćwierćfinałowych , a może ty znasz już zwycięzce MŚ 2022 w Katarze ? Dopóki piłka w grze..
 
zibicool 99

zibicool

Użytkownik
Cholernie zawiodłem się na grze Hiszpanów jak i w ogóle cały mecz mało emocjonujący. Typy na wynik 2:2 jak i 3:3 wzięły w łeb, w które nie wierzyłem przed meczem, ale i moje typy over 2.5 czy 3.5 to samo lipa. Takiej stagnacyjnej gry Hiszpanów się nie spodziewałem. Co to było? I połowa i podchodzenie pod pole karne a potem jakieś dziwne podania, straty piłki, wycofywanie, czasami gra jakby na czas. Strach przed stratą gola? Słabiutki mecz. 1:0 dla Hiszpanów to zbyt mało. Czyżby się oszczędzali?
Co do meczu Włochy - Irlandia, tu też szału nie ma. Włosi awansują, ale nie przekonują, że stać ich na półfinał. Piękna bramka Balotelliego to tylko fajny smaczek tego meczu...
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
przepraszam bo chyba dzisiaj jest poniedziałek , chyba że ja już śpie ale czy wtorkowe mecze tj. Ukraina - Anglia , Szwecja-Francja się już odbyły że piszesz o ćwierćfinałach FRA vs ITA i SPA vs ENG ? Ukraina równie dobrze może pokonać anglików jak i szwecja zremisować lub wygrać z francuzami ale to nie w tym temacie. W każdym razie nie bądź taki przekonany o parach ćwierćfinałowych , a może ty znasz już zwycięzce MŚ 2022 w Katarze ? Dopóki piłka w grze..
Napisałem &quot;prawdopodobnie&quot;
Po drugie oglądam te mistrzostwa i jakoś nie mogę sobie wyobrazić tego aby Francja miała nie poradzić sobie jutro ze Szwecją...
Skoro ty twierdzisz że tak może byc to wniosek jest tylko jeden - oglądamy różne mistrzostwa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom