>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Gamebookers - opinie

al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie czekamy na wasze opinie na temat bukmachera Gamebookers. Co wam się w nim podoba, a co nie? Na co zwracać uwagę przy graniu itp. Ich mocne, a także słabe strony. Temat na pewno przydatny dla nowych graczy, którzy chcą się zarejestrować u tego bukmachera.
Co sądzicie o Gamebookers?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dlaczego warto sie zarejestrowac i grać w Gamebookers:


▶ Sprawdzony buk, dostępny na rynku od wielu lat
▶ Ogromna ilość Zdarzeń do obstawiania około 10000 zdarzeń na tydzień
▶ bardzo dobre kursy
▶ 10% zwrotu stawki pierwszego zakładu
▶ rejestracja w serwisie jest bardzo prosta
▶ znakomity Program Partnerski
▶ liczne konkursy z nagrodami
▶ szybki i sprawny Polski support odpowiada w ciągu 2 godzin
▶ bezpłatne powiadamianie za pomocą SMS o wynikach Twoich zakładów, wpłatach pieniężnych itp. itd.
▶ LIVE BETTING - najszersza i najciekawsza oferta w sieci
▶ liczne systemy gry
▶ wypłaty na konto bankowe bez prowizji
▶ system voucherów
▶ niska stawka minimalna - tylko 0,40 PLN
▶ minimalna wpłata to tylko 20 PLN
▶ serwis dostępny 24h/dobę z każdego miejsca na świecie
▶ wygrane nie są opodatkowane
▶ ogromna różnorodność typów zakładów lepsza niż w BetAndWin
▶ Pieniądze dochodzą niezwykle szybko np wpłacam przelewem w poniedziałek a w środę około 14 00 mam już pieniądze na koncie
▶ Minimalna wpłata kartą Kredytową wynosi tylko 7.85 PLN


Tekst z postu Filipa
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
LIVE BETTING - najszersza i najciekawsza oferta w sieci
do oferty BAW dużo im brakuje :p
brakło mi też w ofercie ostatnio pewnego turnieju ATP ⛔
jeszcze nie wiem jak stoją z żużlem ale gdzieś czytałem że nienajlepiej :roll:
in plus ✅ : uczciwe kursy, dobry support i wpłata kartą bez prowizji
 
K 0

kamikadze

Użytkownik
Wedlug mnie najlepszy w swojej branzy... Wielka oferta.. Zaklady live, (tych nie polecam dla poczatkujacych, mozna wiele wygrac jak i na odwrot ???? ) Ogolnie dla mnie jak juz pisalem najlepszy buk.
 
A 0

andry3

Użytkownik
Wszystko w porządku, ale wg mnie to mogliby tą swoją ofertę zakładów powiekszać o kilka dni wcześniej przed planowanym meczem. Bo z tego co widzę to zakłady dotyczące dzisiejszych meczy pjawiają się dopiero rano... Przy nich oferta BAW jest o niebo lepsza.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Wszystko w porządku, ale wg mnie to mogliby tą swoją ofertę zakładów powiekszać o kilka dni wcześniej przed planowanym meczem. Bo z tego co widzę to zakłady dotyczące dzisiejszych meczy pjawiają się dopiero rano... Przy nich oferta &lt;u&gt;BAW&lt;/u&gt; jest o niebo lepsza.
Zgodze sie z toba ze niektore ligi dopiero sa w dniu meczu.Ale baw ma mniejsze kursy niz GB.

A tak na marginesie to GB jak dla mnie the best.
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
jeszcze jedna wkurzająca sprawa w GB, szczególnie widoczna w tenisie:

w momencie kreczu czy innego powodu wycofania sie zaklad jest anulowany, a nie rozliczany tak jak powinien...

tak mialem w przypadku jakiegos spotkania Roddicka (Krzysiek1985 dal cynk i postawilem na przeciwnika po kursie &gt;2) a GB mi anulowalo zaklad i caly kupon mial zmieniona stawke.

no i wczoraj to samo:
Hantuchova D v Peschke K [Peschke K. retired] 1 @ 1.2 ale oczywiście mi tego mnożnika nie uwzględnili (kupon miał 5 zdarzeń więc nawet taki mały kurs miał znaczenie w całości tym bardziej że znowu stawiałem na tego kto faktycznie awansował do dalszych gier :x )
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Jeszcze jesli chodzi o denerwujace rzeczy dodam ze ostatnio denerwuje mnie to ze jest mało druzyn do obstawiania strzeli/niestrzeli i do handi. :|
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
ja nie spotkałem w GB drugiej polskiej ligi :p

jeszcze jeden ⛔ ktory mi sie teraz skojarzyl: brak powiadomienia mailowego o kuponach :| troche meczy mnie to logowanie, na BW dostawalem na gmaila i wiedzialem co i jak... [gmail manager - wtyczka w FireFoxie RULEZ]
 
ansos 0

ansos

Użytkownik
jeszcze jedna wkurzająca sprawa w GB, szczególnie widoczna w tenisie:

w momencie kreczu czy innego powodu wycofania sie zaklad jest anulowany, a nie rozliczany tak jak powinien...

tak mialem w przypadku jakiegos spotkania Roddicka (Krzysiek1985 dal cynk i postawilem na przeciwnika po kursie &gt;2) a GB mi anulowalo zaklad i caly kupon mial zmieniona stawke
A mi to się właśnie bardzo podoba! Ostatnio miałem zagrane w combosie w expekt Coria - Przysieżny (ATP Sopot) i jakoże ten pierwszy skreczował (@1.15) cały mój zakład przegrał. Gdybym zagrął go wtedy w Gamebookers to dostałbym zwrot :| :]
 
gostyniak 0

gostyniak

Użytkownik
Mnie bardzo pozytywnie zdziwilo to , ze wplacalem dzis pieniadze(drugi raz) przelewem pocztowym o 13:10, a na koncie byly o 15:00 :mrgreen: :mrgreen:
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
No z tymi przelewami to różnie jest-ja czekałem 5 dni bo nieco walnąłem sie z adresatem-bank przy przelewie przez neta obowiązkowo chce adres odbiorcy przelewu a na GB jest na 1 rzut oka znaleźć właściwy adres. Firma jest zarejestrowana w UK a działa na wyspach
Barbuda &amp;Antigua (raj podatkowy) to samo inne buki. No ale wracając do tematu.
NAJLEPSZY BUK, NAJUCZCIWSZY, NAJMILSZY SUPPORT KTÓRY NIE BLOKUJE KONT, WYSOKIE KURSY

Brakuje mi jeszcze kodów promocji jak w BWIn ale i tak jest super GB!!
 
lolek1 0

lolek1

Użytkownik
Super BUK!!!

Zwracają trochę groszy za akumolowane (pow. 5 zdarzeń), bonusy...powojenia, czego chcieć więcej ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
No to ja się wypowiem

Ogólnie zarejestrowałem się dawno, dawno temu, jednak kasy nie wpłacałem. Wczoraj napisałem do nich e-mail czy mnie obowiązuje promocja. I dostałem pozytywną odpowiedź. Za to szacunek do Gamebookers.
Zgodnie z instrukcją muszę jutro wysyłać info o moim zakładzie i dodatkowa kasa będzie na koncie.

Ogólnie bardzo dobry bukmacher. Wiadomo, niektóre wyższe kursy, a niektóre niższe. Ogólnie atrakcyjne. Na e-mail odpisali mi po 30 minutach, więc jest dobrze.
Szybko rozliczają zakłady.

Moim zdaniem warto tam grać

Pozdrawiam
-------

&gt;&gt;&gt; ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ &lt;&lt;&lt;.
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Dobry buk , sam w nim gram juz prawie rok, a z wyplatami to duza prowizja lecz zawsze mozna miec złotego, albo srebrnego to koszty wyplat sie zmniejsza :wink:

Kursy takze dobre Polecam :!:
 
Do góry Bottom