>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Bukmacher Fortuna - Wpłaty/Wypłaty

anoseven 342

anoseven

Użytkownik
Blokadę na kontach ???? , a tak poważnie czasami mają takie problemy. Polecam Ci zlecić ponownie wypłatę ostatnio wczoraj robiłem także dwukrotnie.
Spokojnie, kasa znikła o 13:20 z konta (wczoraj) a dzisiaj po 15:00 była u mnie na koncie. Kasa zlecona dzisiaj o 12:30 była u mnie dzisiaj po 18:15 także źle nie jest. ING --&gt; mBank
Jak będę miał konto w ING to wypłata będzie od razu?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Spokojnie, kasa znikła o 13:20 z konta (wczoraj) a dzisiaj po 15:00 była u mnie na koncie. Kasa zlecona dzisiaj o 12:30 była u mnie dzisiaj po 18:15 także źle nie jest. ING --&gt; mBank
Jak będę miał konto w ING to wypłata będzie od razu?
Tak, ja miałem konto w mBanku i zmieniłem na ING i rzadko gram w Fortunie, ale jak grałem i udało mi się coś wygrać, to wypłata była już koło 12:00, czy nawet przed południem, po prostu idzie jako przelew wewnętrzny, czyli dochodzi błyskawicznie. A swoją drogą ING polecam ;)
 
eco 388

eco

Użytkownik
Czy coś się zmieniło przez 5 lat i można już robić wpłaty na swoje konto w punkcie czy nadal tylko przelew? Proszę o szybką odpowiedź.
 
blum 70

blum

Użytkownik
Mam problem z wpłatą na fortunę. Chcę dokonać wpłaty i po kliknięciu pola &quot;doładowanie konta&quot; przy ikonie mojego banku, otwiera mi się okno platnosci.pl które jest białe. Mimo długiego czasu oczekiwania nic się nie dzieje, a na maila w każdym takim przypadku przychodzi potwierdzenie otrzymania zlecenia od platnosci.pl. Czat chyba u nich dzisiaj nie działa...
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Panowie mam pytanie dotyczące kwestii wypłaty. Otóż jeśli o 15 złożyłem wniosek o wypłatę to teoretycznie pieniądze powinny zniknąć z depozytu i zostać zaksięgowane następnego dnia na moim koncie bankowym.
No właśnie ale pieniądze z depozytu mi nie zmieniły i czy mogę je nimi jeszcze obstawić? Ponieważ zdecydowałem jednak,, że jeszcze nie będę wypłacać
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Panowie mam pytanie dotyczące kwestii wypłaty. Otóż jeśli o 15 złożyłem wniosek o wypłatę to teoretycznie pieniądze powinny zniknąć z depozytu i zostać zaksięgowane następnego dnia na moim koncie bankowym.
No właśnie ale pieniądze z depozytu mi nie zmieniły i czy mogę je nimi jeszcze obstawić? Ponieważ zdecydowałem jednak,, że jeszcze nie będę wypłacać
Możesz normalnie postawić i jeśli wygrasz i będziesz miał do jutra tyle kasy, ile wypłaciłeś, to Ci ta kwota jutro zniknie z konta i będzie wypłacona, a jeśli zagrasz i przegrasz całość albo cześć wypłacanej kwoty, to po prostu zlecenie wypłaty będzie odrzucone i tak jakby go nie było. Sam już tak kiedyś miałem, że zleciłem wypłatę, pokusiłem się na jeszcze jeden typ i przegrałem i nici z wypłaty ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Możesz normalnie postawić i jeśli wygrasz i będziesz miał do jutra tyle kasy, ile wypłaciłeś, to Ci ta kwota jutro zniknie z konta i będzie wypłacona, a jeśli zagrasz i przegrasz całość albo cześć wypłacanej kwoty, to po prostu zlecenie wypłaty będzie odrzucone i tak jakby go nie było. Sam już tak kiedyś miałem, że zleciłem wypłatę, pokusiłem się na jeszcze jeden typ i przegrałem i nici z wypłaty ????
dzieki, wlasnie o to mi chodzilo. Mialem wyplacic ale niestety chyba moje uzalezenienie od hazardu wzielo górę i muSZE jeszcze cos obstawic...:/
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Witam . Czy wygrana mozna odebrac w innym punkcie czy tylko w tym co sie postawilo zaklad ? Dziekuje
Ok w kazdym ????
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Czasem czeka się nawet godzinę czasu ( wybierając niby błyskawiczne płatności) na zaksięgowanie, po wpłacie ze swojego konta bankowego. Natomiast wpłata na poczcie nie jestem pewien czy dojdzie. Pytaj support.
 
anoseven 342

anoseven

Użytkownik
Z jakiego banku dostajecie wypłatę z fortuny? Bo z dwa tygodnie temu otrzymywałem ją z banku PEKAO a od kilku dni przelewu dostaje z mBanku (tam mam konto). Wypłata zlecona około 11 dzisiaj a o 12:45 miałem już pieniądze na koncie. Czyżby zaczęli coś zmieniać?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Z jakiego banku dostajecie wypłatę z fortuny? Bo z dwa tygodnie temu otrzymywałem ją z banku PEKAO a od kilku dni przelewu dostaje z mBanku (tam mam konto). Wypłata zlecona około 11 dzisiaj a o 12:45 miałem już pieniądze na koncie. Czyżby zaczęli coś zmieniać?
Ja ostatnie dwie wypłaty - kwiecień 2017 i w zeszłym tygodniu - dostałem z banku ING, czyli tam, gdzie mam konto. Zlecałem tydzień temu wypłatę o 3 w nocy, a ok. 13:00 była na koncie. Nie zmieniają raczej nic, tylko po prostu wypłaty realizują o 12:00 w dni robocze, czyli po prostu załapałeś się na końcową dobę rozliczeniową i akurat godzinę po zleceniu wypłaty była ona realizowana ????
 
Do góry Bottom