>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Bukmacher forBET - wpłaty i wypłaty

al_capone 29K

al_capone

Gangster
forBET.

Do bukmachera forBET wpłacimy szybkim przelewem poprzez pośrednika Dotpay.
Minimalna wpłata to już 1 złotych!
Firma pracuje nad wprowadzeniem kolejnych metod wpłat takich jak np. płatność kartą płatniczą.
Wypłaty z bukmachera forBET.
Swoje wygrane wypłacimy na konto bankowe, które podaliśmy podczas rejestracji konta gracza.
Firma korzysta z usług banku Raiffeisen, więc jeśli również masz tam konto to wypłatę otrzymasz bardzo szybko. Przelew do innych banków zazwyczaj trwają 2-3 dni robocze.

Odbierz darmowe 20zł w forBET
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Ile czekacie w praktyce na wypłaty mając konto w innym banku niż Raiffeisen?
Dostaję normalnie kolejnego dnia roboczego, no chyba że po północy wypłatę robię, to w tym samym dniu. Czyli podobnie jak choćby w STSie - oni mają tak jak ja konto w mBanku, więc od nich jak robię np. o 1:00 wypłatę, to mam koło południa jak robią wypłaty. Jak w forbet składam prośbę o wypłatę o 1:00, to mam zazwyczaj w drugiej sesji przychodzącej banku, czyli w mBanku o 15:00, bo koło południa wychodzi przelew z Raiffeisen.
Wejdź sobie tu: http://www.kiedykasa.pl/ i sprawdź, jak to się ma z sesjami w Twoim banku ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Też mam w mBank, czyli jutro po 12 mogę się spodziewać pieniędzy z weekendu, wielkie dzięki za odpowiedź.
No niekoniecznie po 12 :jezora: Właśnie koło tej 15:00, jak wypłacałeś np. w sobotę, to pójdzie wypłata koło południa i wtedy dotrze do mBanku w sesji o 15:00, a dokładniej będziesz miał koło 15:10-15:15, bo o 15:00 jest sesja przychodząca i księgują przelewy przychodzące z innych banków, więc nie będzie to o równej godzinie, ale kilka minut po ;)
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Ja zlecałem wypłatę wczoraj o 2:00 i doszła wczoraj o 15:00, dziś o 4:00 i doszła dziś o 15:00 do mBanku, więc w moim przypadku mają idealną regularność co do godzin, kiedy mogę się spodziewać pieniążków na koncie.
 
B 8

bc1991

Użytkownik
Panowie, jeżeli skończyła się kasa na moim jednym koncie, mogę wpłacić se swojego drugiego? W innym banku co prawda, ale na moje dane. Powinno dojść, racja?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Pierwszy raz zdarzyło mi się, że pieniądze wypłacone wieczorem nie dotarły do mBanku o 15:00 kolejnego dnia roboczego. Wczoraj zlecona wypłata nie dotarła dziś w ogóle.
 
Do góry Bottom