>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fantasy Premier League 2019/2020

lancev 984

lancev

Użytkownik
Witam!

​​​​​​Jakże wielkie było moje zdziwienie, gdy okazało się, że temat Fantasy PL na forum praktycznie nie istnieje. Jeśli nie potrafię obsługiwać wyszukiwarki, albo założyłem temat w złym dziale, to proszę o wiadomość lub przeniesienie. Dlaczego się zdziwiłem ? Bo Fantasy to po pierwsze fajna zabawa, a po drugie kopalnia aktualnej wiedzy o lidze angielskiej. Manager piłkarski najlepszej ligi świata, gdzie składy układane są z prawdziwych piłkarzy, a nasza punktacja zależy od ich realnego występu w danej kolejce. 

Na start dostajemy 100 mln i potrzebujemy złożyć 15tkę zawodników (2-5-5-3). Później gramy w 11, a czwórka na ławie w razie kontuzji lub rotacji. Najdroższy Salah - 12.5 mln, najtańsi 4.0. W zależności od pozycji, bramki mają różną wartość, ale już np. każda asysta liczona jest za 3 punkty. Punkty przyznawane są za różne rzeczy, zliczane są nawet przechwyty czy bloki. 

Gdy masz już swój skład możesz dołączać do lig prywatnych różnych społeczności, czy nawet tworzyć swoje dla znajomych. W ligach światowych uczestniczysz w rankingu ogólnym (OR) - w zeszłym roku 6,5 mln kont, w lidze krajowej czy klubowej. W wielu ligach można coś wygrać. M. in. Patrick van Aanholt z Crystal Palace prowadził ligę z nagrodami.

Rywalizujesz z innymi managerami, być może nawet swoimi znajomymi, a wszystko zależy od prawdziwych rozgrywek. Interesujesz się kto jak gra, żeby jak najlepiej przygotować swój skład na daną kolejkę (1 darmowy transfer na kolejkę). Nie raz zdarzyło mi się trafić z zawodnikiem, który strzelił gola w dwóch kolejnych meczach (na podstawie statystyk i obserwacji z poprzednich meczów). Tak więc spokojnie można to przenieść na bukmacherkę. Ktoś powie, że zawsze to powinno tak wyglądać. Jasne, tylko że tutaj towarzyszy temu zabawa, emocje i skupienie na tym przez cały sezon. Jesteś na bieżąco z kontuzjami, zawieszeniami, kto ma formę, kto pod formą. Gra jest przydatnym narzędziem, a przy okazji można wygrać mega nagrody: wycieczki po UK z wejściówkami na mecze, lepsze i gorsze gadżety, najnowsze Fify. Mniejsze nagrody co miesiąc, nawet top20 managerów w każdej kolejce. 

To tak po krótce o co w tym chodzi  a teraz zwracam się do forumowiczów - czy ktoś gra ? :D A może ktoś chciałby zacząć, a nie wie jak - chętnie pomogę. Możemy się tu wymieniać spostrzeżeniami i porównywać pomysły na składy. Pokminić wspólnie lub przeciwko sobie. I myślę tu oczywiście o założeniu naszej ligi. :)

Do startu niecały miesiąc, zaczął się presezon - uznałem, że warto wystartować z takim tematem. Jeśli planujesz zamieścić tu przydatną informacje, zrób to również w Dziale

To co, zakładamy konta i robimy składy ? Ja i 800k innych managerów czekamy na wiecej rywali. Pozdro!
​​​​
 
Do góry Bottom