>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

FAME MMA 8

Status
Zamknięty.
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: FAME MMA
Godzina: 22:50
Spotkanie: Kasjusz Życiński - Marcin Najman
Typ: będzie wygrana na punkty (czyli walka potrwa cały dystans)
Kurs: 3,50
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Panowie walczyć będą na zasadach bokserskich z tą różnicą, że będą małe rękawice. Mimo to uważam, że istnieje duża szansa na to, że zobaczymy tutaj werdykt punktowy. Będą tylko trzy rundy i to po dwie minuty, a w boksie to nie jest zbyt dużo czasu na wygranie przed czasem. Według mnie Marcin Najman jest za wolny na to, by znokautować Kasjo. Niestety, ale Marcin jest już po 40-stce, ma widoczną nadwagę, jest po kilku kontuzjach, mało dynamiczny. Z drugiej strony wątpię też, że Kasjo wygra to przed czasem. Waży on tylko ok. 90 kg, jego siła ciosu nie jest zbyt mocna, w końcu nie potrafił znokautować Adriana Polaka pomimo wielu celnych uderzeń. Trochę obawiam się o to, że jak Najman będzie wysoko przegrywać na punkty, to włączy mu się jego instynkt samozachowawczy i podda walkę symulując jakąś kontuzję... No ale i tak uważam, że ta walka może potrwać cały dystans.

Oprócz tego widzę wygrane Piechowiaka, Ferrarriego i Zusje.
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Dyscyplina: FAME MMA
Godzina: 22:50
Spotkanie: Kasjusz Życiński - Marcin Najman
Typ: będzie wygrana na punkty (czyli walka potrwa cały dystans)
Kurs: 3,50
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Panowie walczyć będą na zasadach bokserskich z tą różnicą, że będą małe rękawice. Mimo to uważam, że istnieje duża szansa na to, że zobaczymy tutaj werdykt punktowy. Będą tylko trzy rundy i to po dwie minuty, a w boksie to nie jest zbyt dużo czasu na wygranie przed czasem. Według mnie Marcin Najman jest za wolny na to, by znokautować Kasjo. Niestety, ale Marcin jest już po 40-stce, ma widoczną nadwagę, jest po kilku kontuzjach, mało dynamiczny. Z drugiej strony wątpię też, że Kasjo wygra to przed czasem. Waży on tylko ok. 90 kg, jego siła ciosu nie jest zbyt mocna, w końcu nie potrafił znokautować Adriana Polaka pomimo wielu celnych uderzeń. Trochę obawiam się o to, że jak Najman będzie wysoko przegrywać na punkty, to włączy mu się jego instynkt samozachowawczy i podda walkę symulując jakąś kontuzję... No ale i tak uważam, że ta walka może potrwać cały dystans.

Oprócz tego widzę wygrane Piechowiaka, Ferrarriego i Zusje.
2,5 brutto jest na 'najman przegra przez kontuzje'

co do piechowiaka ktos tutaj pisal, ze gosc nie jest charakterniak jak szeliga... no z tego co ja wiem to jest charakterny, w koncu od nastolatka jezdzil na konkursy kulturystyczne a do wszystkiego doszedl ciezka praca i nie tylko... roznica miedzy zawodnikami jest 15kg a piechowiak juz przed pierwsza walka z najmanem cwiczyl obalenia i obrony przed obaleniami. dosyc mocno przykladal sie do treningow w tej kwestii. 15kg roznicy to naprawde duuuuuzo w parterze... latwiej sie bronic i latwiej atakowac przy takiej roznicy wagi. ja nie stawiam, myslalem ze ludzie zbija kursy i na piechowiaka bedzie kolo 3 a tak to lepiej poczekac do nastepnej gali. aha jeszcze jedno nie wiem czy to ma jakies znaczenie, ale piechowiak ma kontrakt na 3 walki i zamkneli mu silownie, wiec kase musi jakos zarobic. narkotestow na fame mma nie robia z tego co pamietam...
 
R 47

rationalgambler

Użytkownik
Ogólnie zawsze odradzałbym stawianie u "naszych" bukmacherów z podatkiem ale myślę, że pomimo tego może się udać złapać jakieś value.

Dwie walki godne uwagi to wygrana Najmana i Dubiela. Niestety w obu przypadkach kurs poleciał już poniżej @3. Natomiast liczę na to, że może znów odbić do @3.3-3.4 jak to miało miejsce jeszcze kilka dni temu (lub KO @4). Gdyby tak się stało jest to na pewno opcja warta uwagi, jednak poniżej @3 w ogóle bym tego nie tykał.

Oprócz tego najciekawszym zestawieniem jak dla mnie jest walka Ferrari - Wiewiór. Wg mnie po tym kursie @2.35 można śmiało grać na Wiewióra. Nie mogę zrozumieć tak wysokich kursów. Jak zobaczymy na historyczne kursy, to otwarcie było na podobnym poziomie, a następnie kurs zaczął mocno spadać na Ferrariego. Wg mnie jest to spowodowane całą otoczką i masówką jaka na niego idzie, a także tym, że Wiewiór nie jest tak popularny i ma mniejszą grupę fanów.

Natomiast kursy są śmieszne i powinny być odwrotne na tę walkę. Wg mnie jest tutaj ogromne value na Wiewióra, którego umiejętności są co najmniej o 1 klasę wyższe. Polecam obejrzeć sobie wszystkie ich dotychczasowe walki, a także zwrócić uwagę na progres Wiewióra pomiędzy 1, a 2 walką z Hassanem.

Kursy niestety nie wzrosły w ogóle, szczególnie na betclic, gdzie również są chore marże.

Natomiast akurat Wiewiór tak jak się spodziewałem wskoczył już na @2.45 i uważam to za najlepszy kurs na tej gali.
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Nie ma szans. Pierwszy mógłby zwrócić alkohol z ostatniego melanżu, a drugi to by sobie mógł zrobić kuku od klepania.
Polecam obejrzeć poprzednie walki Kasjo. Uwierz, że potrafi walczyć bardzo rozważnie i świetnie rozkłada siły. Możliwe, że mógłby w tej formie co był na poprzedniej gali wytrzymać nawet 7-8 rund i to 3-4 minutowych.

PS. Dubiel wygląda na mało pewnego siebie, ale to może być mylące ;)
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Piotr Pająk

Pierwsza niespodzianka na gali. Jeden z najpewniejszych się wydawało przed. Tylko że dla mnie to był lekki wał a tłumaczyć nie trzeba. Kto siedzi w temacie wie kim jest Alan z kim trzyma gdzie występował. Pająk to przyjezdny i tyle.
 
A 47

Anonymo1995

Użytkownik
Piotr Pająk

Pierwsza niespodzianka na gali. Jeden z najpewniejszych się wydawało przed. Tylko że dla mnie to był lekki wał a tłumaczyć nie trzeba. Kto siedzi w temacie wie kim jest Alan z kim trzyma gdzie występował. Pająk to przyjezdny i tyle.
Co Ty mówisz :)
Oczywiście, że wyglądało to co najmniej na remis lub na korzyść Pająk pod koniec, ale przegrał, bo miał raz liczenie i raz odjęty punkt za faul, więc przegrał normalnie według zasad.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Czemu niespodzianka? Nikt nigdy nie widział jak Pająk walczy i był takim faworytem? Alan walczył w swojej dyscyplinie czyli K1 i tam jest najlepszy i nie wiem jaki wał jak dwie pierwsze rundy 10:8 Alan a trzecia 10:8 Pająk czyli tak jak punktowali sędziowie
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
kibic-zwierze 43,6K

kibic-zwierze

Użytkownik
Cóż za zaskoczenie... To teraz już wiecie czemu to powinno być w dziale rozrywka a jie sport.
To teraz już wiecie czemu się z tego śmieje.

I jeszcze ten przekręt z betcliciem... Może być z tego gruba afera. Oby to był koniec tej federacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
O tym, że betclic wystawił zakład, że jeden kopnie drugiego i będzie dyskwalifikacja. I kurs początkowy był 5.5 i spadł jakoś do 2.5.

Przypadek?

Jest to kompromitacja tej federacji i mam nadzieję, że ostateczny koniec tej gimbazy i koniec hanbienia tego sportu przez tą całą patologie.
A co ma do tego betclic? Najman przeglądnął oferte i zrobił to w czym jest najlepszy.
 
kibic-zwierze 43,6K

kibic-zwierze

Użytkownik
Tak napewno Betclic ma interes w tym aby teraz podać prawdziwe info.

Dla mnie sprawa do zbadania.

Gdyby to było faktycznie 2500 to dlaczego by obnizali kurs z 5.5 do ~2.5...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom