>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Euroliga 2018/2019

Status
Zamknięty.
T 8,9K

trema11

Użytkownik


EUROPA: Euroleague - Play Offy



19:00



Zalgiris Kaunas



Fenerbahce



Typ-1



Kurs-2.65



Buk-Totolotek



Czwarte spotkanie,stan rywalizacji 1-2 dla gości.Gospodarzom przyszło się zmierzyć z jednym z faworytów do wygrania Euroligi,ostatni mecz u  siebie przegrali 57-66 i chcąc myśleć o czymkolwiek muszą ten mecz wygrać a nie będzie to wcale proste zadanie,ja coś czuję że dzisiaj ta rywalizacja się nie skończy i zobaczymy 5 mecz w Turcji.Nie polecam bo będzie  o to bardzo trudno,ale ja lubię takie wyzwania i próbuję trafić w niespodziankę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik


Ja w tym meczu chyba over zagram, bo nie chce mi się wierzyć, że znowu mogą rzucać tak cegłą. Linie nie są wystawione kosmicznie, a w jednym meczu w Turcji padł, już wysoki wynik. Liczę, że na Litwie też padnie jeden overowy mecz. 151,5/2,59 w fortunie
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
T 8,9K

trema11

Użytkownik


EUROPA: Euroleague - Play Offy



20:30



Baskonia



CSKA Moskwa



Typ-2, Kurs-1.65



 



21:00



Barcelona



Anadolu Efes



Typ-2, kurs-2.65



Po wczorajszej porażce,dzisiaj spróbuje zagrać w dubelku na takie rostrzygnięcia.Cska  wiadomo główny faworyt do wygrania Euroligi,po ostatnim zwycięstwie liczę że dzisiaj zapewni sobie awans,potencjał ma i powinni to wygrać a nie czekac na 5 mecz u siebie.



Efes w ostatnim meczu zmiażdzył Barce w ich hali,dzisiaj pewnie już tak nie będzie,Larkin już nie powinien rzucać na takiej skuteczności ale w Efesie jest komu punktować i mimo że ewentualny m5 mecz mają u siebie to uważam że dzisiaj załatwią sprawę awansu.
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik


Real i Fenerbache mocniejsze, na obecną chwile od CSKA. Tam to jedynie De Colo gra w miarę równo. No i ostatnio Sergio zaczął grać na miarę swoich możliwości. Baskonia już raz pokonała Cska. Myśle że są w stanie powalczyć. Baskonia podwójnie zmotywowana. Przegrają, odpadają, a dwa to że final4 w Vitori. Ciężki mecz, może coś zagram jakis under?



 



drugi mecz, to nie wierze w  druga taka porażkę Barcelony. W tym sezonie to zupełnie inna drużyna. Przewiduje 5 mecz w Turcji. Tutaj tez raczej w stronę uderu, bo jeśli Barcelona pójdzie na wymianę ciosów, to znowu dostaną sromotny wpier..... . Tutaj tez przewiduje under . Barcelona jeśli wygrywa to defensywa. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom