>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Luźna dyskusja Dyskusje o Premier League - w sezonie 2023/2024 - Newsy, Transfery, Zakłady długoterminowe

ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Baqu Baqu z Panem Julen Lopetegui to jestem zaskoczony.

Co do Ten Haga, to przed zarządem United trudna decyzja. United niestety nie potrafili w tym sezonie ustabilizować formy przez co grali w kratkę. Z tego co widzę to wśród kandydatów do zastąpienia 54-latka najczęściej wymienia się Thomasa Tuchela, Mauricio Pochettino, Kierana McKennę i Thomasa Franka.

Pojawiły się plotki odnośnie Xaviego, który być może mógłby przejąć Chelsea
 
Baqu 912,3K

Baqu

Forum VIP
Baqu Baqu z Panem Julen Lopetegui to jestem zaskoczony.

Co do Ten Haga, to przed zarządem United trudna decyzja. United niestety nie potrafili w tym sezonie ustabilizować formy przez co grali w kratkę. Z tego co widzę to wśród kandydatów do zastąpienia 54-latka najczęściej wymienia się Thomasa Tuchela, Mauricio Pochettino, Kierana McKennę i Thomasa Franka.

Pojawiły się plotki odnośnie Xaviego, który być może mógłby przejąć Chelsea
tez jestem zaskoczony - większość komentarzy młotów mówi ze wpadli z deszczu pod rynnę.

Ipswich dzisiaj potwierdziło przedłożenie kontraktu z McKenna.

United po wygranej w pucharze zastanawiają sie czy nie zostawić Ten Haga na stanowisku...

Odnośnie Chelsea to wygląda na to ze ich trenerem zostanie Enzo Maresca. Włoch wygrał mistrzostwo Championship z Leicester, a wcześniej był asystentem Pepa Guardioli.

btw moze zamkniesz ten temat i otworzysz juz nowy na nastepny sezon ?
 
Do góry Bottom