>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

DEL - liga niemiecka 2023/2024

sunxl 2M

sunxl

Typer
  • TOP 3 - Najlepsze analizy miesiąca (Kwiecień 2024)
  • #161
München vs Bremerhaven: Bremerhaven powyżej 1.5 gola @1.35✅
Straubing vs Berlin: Straubing powyżej 2.5 gola @1.71✅
AKO @2.31 bez podatku Betclic✅


Spróbujemy z DEL, bo ta liga mi chyba najlepiej idzie. Zdecydowałem się na 2 gole Pingwinów. Pięknie ogląda się grę tego zespołu. Trener Thomas Popiesch uśmiechnięty od pierwszych do ostatnich minut i nic w tym dziwnego, ponieważ zna siłę swojej drużyny. Zarówno w defensywie, jak i w ofensywie funkcjonuje jak należy. Bramkarz Gudlevskis to obok Hildebranda z Berlina najlepszy goalie w tych play-off i popisuje się paradami, które trzymają w grze przyjezdnych. Byki z Monachium jakby ospałe, zbyt wolno poruszają się na tafli i przegrywają walki na bandach, co tylko nakręca Bremerhaven. Dzisiaj spodziewam się bardziej wyrównanego starcia, ale te dwa trafienia są w zasięgu gości. Byki z Wolfsburgiem słabo spisywały się w defensywie i przy kilku PP, Jeglic, Urbas i spółka swoje zrobią.

Drugi typ to już 3 trafienia Straubing. Myślałem o punkcie kanadyjskim Connolly, ale to może wstawię jeszcze drugi kupon z kanadyjką. Szkoda Tygrysów, bo pierwszy gol powinien zostać uznany. Nie widziałem tam nieregularnego przeszkadzania bramkarzowi jest spora dyskusja w niemieckich mediach i spotkanie mogłoby się inaczej ułożyć. Na dodatek 2 słupki i 1 poprzeczka pojawiła się po stronie Straubing i pech nie opuszczał dzisiejszych gospodarzy. Jakby mało było problemów kontuzji doznał kapitan Sandro Schönberger i zapewne dzisiaj nie wyjeździe na lód. Przy Pulverturm Tygrysy to naprawdę groźna ekipa, co pokazały domowe starcia np. z Berlinem w tym sezonie. Oba były wygrane 4:1 i 6:2. U Niedźwiedzi Polarnych świetnie spisuje się bramkarz Hildebrand i szkoda, że odszedł z Frankfurtu, ale taki los hokeistów. Myślę, że Amerykanin musi zagrać gorsze spotkanie, a Straubing to obok Schwenninger najlepsza ekipa własnego lodowiska i te słupki i poprzeczki wreszcie zostaną zamienione na trafienia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2519
sunxl 2M

sunxl

Typer
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Pogram jeszcze kanadyjkę:
Ziga Jeglic punkt @1.82✅
Mike Connolly punkt @1.75✅
AKO @3.19 Fortuna✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1193
sunxl 2M

sunxl

Typer
Bremerhaven vs München: Bremerhaven powyżej 1.5 gola @1.24🟥
Berlin vs Straubing: Berlin powyżej 2.5 gola @1.63✅
AKO bez podatku @2.02 Betclic🟥


Ostatnie 3 kupony z DEL na plus, jak widać ta liga mi najlepiej podchodzi, mam nadzieję, że dzisiaj będzie podobnie. Znów stawiam na 2 trafienia Pingwinów. Nie ma tutaj większej filozofii. Byki zagrały o wiele lepiej, niż w 1. starciu, a i tak zabrakło, aby cieszyć się z triumfu. Bremerhaven w każdym meczu play-off strzeliły do tej pory min. 1 gola, jest to mocna strona najlepszej ekipy sezonu zasadniczego. Ziga Jeglic z Janem Urbasem swoje zrobią. Na własnej tafli powinno być łatwiej i 2 bramki.

Niedźwiedzie Polarne zagrały bardzo słabe spotkanie w Straubing, a i tak wywieźli ważny triumf z tafli rywala. Tygrysy dominowały, ale Hildebrand znów popisywał się kapitalnymi paradami. Każda drużyna ma gorszy moment w danej serii i tak było z Berlinem 2 dni temu. Teraz u siebie w stolicy zagrają z pewnością lepiej, co starczy na 3 trafienia. Noebels, Tiffels czy też Pfoederl znów mogą zdecydować w kluczowych momentach.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 2M

sunxl

Typer
Christian Wejse (Bremerhaven) punkt @2.70 Fortuna🟥

Kusi mnie dzisiaj jeszcze Wejse. Jest to zawodnik, który wyjeżdża na PP w pierwszym linku wraz z Jeglicem, Urbasem, Verliciem i Jensenem. Do tej pory w serii z Bykami nie zaliczył nawet punktu, a dobrze wiemy, że Bremerhaven w każdym meczu, zdobył bramkę w PP. Mam nadzieję, że się przełamanie.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 2M

sunxl

Typer
Bremerhaven vs München:
Ziga Jeglic punkt @1.82
Ziga Jeglic 2 punkty @4.50
Ziga Jeglic gol @4.80


Drugi typ to już standardowo Ziga. Jeglic bez punktu w ostatnich dwóch starciach z Bykami, chociaż był aktywny. Jan Urbas skradł show i obserwatorzy w Niemczech wspominają, że taki napastnik na kontry były idealny w stolicy Bawarii. Uważam, że Pingwiny awansują dzisiaj do finału i PP to jest mocna strona gospodarzy. 2 szybkie trafienia w przewadze dały przewagę 3 bramek w niedzielę. Tutaj bryluje Ziga, który odpowiednio rozdaje krążek i mam nadzieję, że zawodnik ten zapisze się do protokołu sędziowskiego.
 
sunxl 2M

sunxl

Typer
Mecz za chwilę, więc krótko. Stawiam na wygraną Pingwinów. Jest to dla nich pierwszy historyczny finał i mogą oo raz pierwszy sięgnąć po mistrzostwo. Wszystko się tutaj zgadza do ataku po defensywę. Gudlevskis to w mojej opinii najlepszy bramkarz w DEL na ten moment, zaraz za nim Hildebrandt. Nie będzie łatwo, wszak Niedźwiedzie Polarne są doświadczonym zespołem, ale bardziej podobała mi się gra gospodarzy w play-off.

Bremerhaven vs Berlin: 1 RT @2.20 Superbet✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2069
sunxl 2M

sunxl

Typer
Berlin vs Bremerhaven:

Marcel Noebels punkt @1.52✅
Jan Urbas punkt @1.75✅
AKO @2.66 Fortuna✅


Miałem dzisiaj jeszcze pomysł na DEL 2, ale jednak zostanę przy finale DEL. Pingwiny pokazały kawał hokeja i nawet zawodnicy z Berlina byli pod wrażeniem rywala, który debiutuje w finałach. Niektórzy hokeiści ze stolicy zazdrościli gospodarzom radości i uważali, że fetowali, jakby zdobyli już mistrzostwo. To powoduje, że dzisiaj należy spodziewać się wielu kar i zaciekłej walki o zwycięstwo w 2 starciu. Zdecydowałem się na liderów obu drużyn, którzy nie zapunktowali 2 dni temu w Bremerhaven. Zarówno Noebels jak i Urbas to specjaliści w PP, ten pierwszy kreuje sytuacje, a ten drugi robi użytek ze swojego onetimera. Mam nadzieję na overowe widowisko i liczę na obu napastników.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1941
sunxl 2M

sunxl

Typer
Bremerhaven vs Berlin:

Ross Mauermann punkt @2.10
Ross Mauermann gol @3.50
Fortuna


Ależ mamy finałową serię w DEL! Warto włączyć sobie dzisiejszy mecz, ponieważ dwie potyczki pomiędzy Bremerhaven a Berlinem stały na bardzo wysokim poziomie. Niekonwencjonalne zagrania charakteryzuje Mauermanna, dlatego on dzisiaj ląduje na moim kuponie. Amerykanin w stolicy był w cieniu liderów z pierwszego linku, jestem zdania, że na własnej tafli zapunktuje, jak to ma w zwyczaju. Jego asystę do Alexa Friesena w pierwszym starciu śmiało można uznać, za jedno z najlepszych zagrań w tym sezonie. Mam nadzieję, że dzisiaj także popisze się golem lub kluczowym podaniem.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 2M

sunxl

Typer
Berlin vs Bremerhaven:
Ty Roning punkt @1.82
Jan Urbas punkt @1.82
AKO @3.31 Fortuna


A spróbujemy z kanadyjką na DEL. Urbas na przełamanie. Ostatnio bez punktu, myślę, że pierwszy link Bremerhaven dzisiaj podziała.

Z Berlina wybieram Roninga. Niestety Noebels jest kontuzjowany, co powoduje, że na jego miejsce wskoczył Ty. Szczególnie w PP wygląda to ciekawie, ponieważ rozprowadza krążek tak jak Marcel i jest to spore zagrożenie dla Pingwinów. Roning to najlepszy strzelec stołecznych w tegorocznych play-off, uważam, że coś dołoży od siebie.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 2M

sunxl

Typer
Bremerhaven vs Berlin:

Jan Urbas punkt @1.82
Jan Urbas gol @2.80
Fortuna


Niedźwiedzie swoim doświadczeniem na razie górują nad Pingwinami, ale to nie oznacza, że Bremerhaven nie powalcz dzisiaj. Stawiam na Urbasa. Świetny zawodnik, jest typowo ustawiony pod onetimera w PP, uważam, że na własnej tafli pokusi się o punkt.
 
Do góry Bottom