>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

CS: GO 2019 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
NIP - Liquid
te dwie druzyny zawalczą dzisiaj o finał BLAST pro series. Faworytem oczywiscie Team Liquid, ktory zajmuje aktualnie 4 miejsce w rankingu hltv. Jednak ogladajac wczoraj ich mecz na tym turnieju przeciwko Faze, moglismy zauwazyc, ze maja lekkie problemy.  Zdarzaja im sie przestoje i Faze moglo to wykorzystac. Zerkajac na piersza polowe decydujacej mapy,  myslalem ze bedziemy swiadkami malej sensacji bowiem bylo 8:7 dla liquid po stronie CT na nuke. Ale doswiadczenie amerykanow pozwolilo im wygrac. W konsekwencji obstawie dzisiaj na mape dla NIP.
mysle, ze poleca bany na dust2 i train.  Jezeli Szwedzi wybiora overpassa to bedzie to dla nich spora szansa na wygrana. 
Jak bedzie, zobaczymy. Poczatek o godzinie 13:00

NIP handicap (+1,5) mapy @1.72
  
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Virturs Pro - mousesports
jest to pierwszy mecz z grupy B na turnieju lanowym EPICENTER 2019 w Moskwie. Krótko co myśle o tym meczu. Głośno się zrobiło ostatnio o VP z tego powodu, że organizacja zrezygnowała z polskich zawodników i teraz w barwach Virtus Pro gra skład ex-AVANGAR. Zadebiutują oni z drużyna, która jest w wyśmienitej formie. W świetnym stylu wygrali finały 10 sezonu ESL Pro League pokonując m. in. Astralis i fnatic. A ostatnio wygrali również cs_summit 5 bez woxica w składzie. Myśle, że na ten moment w obecnej formie są w TOP 3 na świecie. Liczę tutaj na 2:0 dla ekipy Karrigana.

Typ: mousesports handicap (-1,5) mapy @2.25 LVBET
 
K 172

kante97

Użytkownik
EG vs Forze
Zaraz start także będę się streszczał. Forze gra u siebie, a EG posiada w swojej drużynie stand-ina, Crusha, który delikatnie mówiąc odstaje od reszty zawodników ze swojego zespołu, jednak pozostała czwórka to zawodnicy, którzy mają na swoim koncie już sporo udanych turniejów i obecnie to jedna z najlepszych drużyn świata, kursy przez zastąpienie Brehzego Crushem mocno skoczyły, ale uważam, że warto zaryzykować w stronę Evil Geniuses, a więc:

EG wygra 1.90 sts   
EG 1 mapa 1.85 sts   
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
K 172

kante97

Użytkownik
Mouz vs Virtus.Pro
Nowe VP już teraz reprezentowane przez zawodników z Kazachstanu. Jame będzie grał u siebie więc myślę, że to jest jakiś plus dla dawnego Avangar, na cs_summit gra w ich wykonaniu nie wyglądała najlepiej, ale ten turniej może być inny. Mouse wraca do gry z Woxicem i chciałem coś pograć na fragi tego zawodnika, ale wysoka linia i jakoś nie jestem przekonany. Mouse to drużyna, która ostatnio zgarnia wszystko jak leci i tutaj też pewnie polują na zwycięstwo w turnieju, ale liczę, że może po tak intensywnym czasie nieco zwolnią tempo i VP uda się powalczyć o wyrównane mapy, do tego na pewno będą chcieli się zaprezentować jak najlepiej pod nowym szyldem.

1 mapa over 25.5 1.70 sts   
2 mapa over 25.5 170 sts   
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
K 172

kante97

Użytkownik
Mouse vs EG
Ostatni mecz dzisiaj na Epicenter. Zwycięzcy poprzednich meczów spotykają się ze sobą i trzeba przyznać, że mecz myszek na nowe VP był świetnym spotkaniem. Obawiam się jedynie o to, że Mouse może być lekko zmęczone poprzednim spotkaniem, ale poza tym wszystko przemawia za nimi na pierwszej mapie jaką będzie Train. 
Mouse 1 mapa 1.57 sts   
 
M 52

moneymaker777

Użytkownik
Dzisiaj ode mnie 2 zakłady na illuminar! Wczoraj wygrali 9/10 pistoletówek! 
:eek: Widać, że chłopaki dobrze mają przygotowany ten aspekt a kurs @4 myślę, że warto rozważyć 
;) Powodzenia ????




1. mapa - Illuminar Gaming wygra obie pistoletówki  BETFAN @4.2       

2. mapa - Illuminar Gaming wygra obie pistoletówki  BETFAN @4.2       
 
M 52

moneymaker777

Użytkownik


Dzisiaj izak, pasha i ekipa grają kolejny meczyk kwali do ESEA i o dziwko w BETFAN są kursy na to no i dla mnie Papito jak utrzyma wczorajszą formę to pokryje elegancko linie jaką zaproponowali a dokładnie 21.5. Szczególnie, że grają na IMO gorszą drużynę i to na tej samej mapie co wczoraj (Nuke). Do tego dorzucę Forze, żeby podbić kursik! ;) @2.05     
Powodzenia ????

22 fragi jak w masło :)        jednak podbicie kursu zawiodło... Forze       


 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom