>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Conference Premiere 27/09/2014

Status
Zamknięty.
zibi.k 94

zibi.k

Użytkownik
12 kolejka Conference 27/09/2014 wszystkie mecze godzina 16.00
Altrincham – Welling 0 - 4
Gospodarze to beniaminek ligi, ostatnie dwa mecze to porażki 0-4 i 0-5 na wyjazdach.
Mają tutaj kontuzjowanego pierwszego bramkarza Dave Partona, który w ostatnim meczu doznał wstrząśnienia mózgu.
Welling to zazwyczaj średniak ligowy, mocniejszy na własnym boisku niż na wyjazdach
Choc w tym sezonie ma wszystkie mecze wyjazdowe przegrane to jednak przeciwnicy z czołowych miejsc w tabeli.
Myślę, że w ich wypadku czas na pierwsze punkty na wyjeździe tym bardziej przy kontuzji bramkarza gospodarzy
Typ : x2
Kurs : @1.75 stawka 7/10
Buk : Bet365
✅ 5,25
Braintree – Halifax 0 - 0
Gospodarze jak zwykle na swojej stronie klubowej praktycznie zero informacji, ale w sumie zazwyczaj trudni do pokonania na własnym boisku. W tym sezonie przegrało tutaj Bristol City i Kidderminster, a to nie są chłopcy do bicia.
Halifax jeden z kandydatów do promocji, po ładnej wygranej z Telford 5-0 tyle tylko, ze przeciwnik to jeden z kandydatów do spadku. W zeszłym sezonie jedna ze słabszych drużyn na wyjazdach i przegrana tutaj 0-1.
Być może najbardziej realny tutaj jest remis, ale wybiorę tutaj under bo liczę się też z wygrana którejś z drużyn.
Typ : under 2,5
Kurs : @1.90 stawka 7/10
Buk : Bet365
✅ 6,3
Dover – Alfreton 1 - 0
Dover to beniaminek ligi i jak na razie duże problemy z gromadzeniem punktów. W p poprzednim tygodniu podpisali umowy z trzema nowymi zawodnikami w tym bramkarzem, ale jak widać nie pomogło to w meczu z Torquay, choć z drugiej strony to silna drużyna (spadkowicz z League Two). Wcześniej trzy kolejne mecze bez punktów i jedynie jedna bramka.
Alfreton nisko w tabeli po słabym początku sezonu związanym sporą ilością nieobecności, ale ostatnio zaczynają grać coraz lepiej, a trzeba pamiętać że to półfinalista playoff z zeszłego roku.
Większe zaufanie do gości tutaj
Typ : x2
Kurs : @1.75 stawka 7/10
Buk : Bet 365
⛔ 7
Forest Green – Barnet 1 - 2
Gospodarze w tym sezonie poczynili spore wzmocnienia i celem dla nich jest promocja.
Jak na razie trochę poniżej oczekiwań i dlatego w ostatnim tygodniu podpisali pożyczkę wypożyczenia na miesiąc z Newport Christian’a Jolley.
Barnet to również zespół, który ma w planach awansować z ligi. Również duże wzmocnienia, chyba największe w lidze i na razie na pierwszym miejscu. Ostatnie cztery mecze na wyjeździe to 10 punktów, ale przeciwnicy z niskich miejsc w tabeli.
Najbardziej prawdopodobny w tym meczu jest dla mnie remis.
Typ : X
Kurs : @3.50 stawka 6/10
Buk : Pinnacle
⛔ 6
Gateshead – Aldershot 1 - 1
Gospodarze rozgoryczeni po przegrani playoff w poprzednim sezonie teraz z mocnym postanowieniem przynajmniej powtórzenia wyczyny z ubiegłego sezonu, czyli awansu do playoff. Zawsze trudni do pokonania na własnym boisku, a ostatnie cztery mecze to osiem punktów.
Aldershot w poprzednim sezonie dość nisko w tabeli, ale trzeba pamiętać, zę dostali 10 punktów odjętych za nieprawidłowości finansowe, więc rzeczywiste miejsce powinno być lepsze. Teraz zaczęli nieźle 4-3-4, choć większość punktów z własnego boiska, co nie powinno dziwić zważywszy na przeciwników z jakimi grali na wyjazdach.
Wygląda na solidną jedynkę, ale na pewniaka bym tego meczu nie proponował.
Typ: 1
Kurs : @1.95 stawka 6/10
Buk : Pinnacle
⛔ 6
Grimsby – Chester 3 - 0
Grimsby bardzo przyzwoity w poprzednim sezonie, ale teraz trochę chimeryczny. Potrafili wygrać na wyjeździe 6-1 z Geteshead, żeby potem remisować u siebie z Dover.
Chester jak na zespół, który przygotowywany był do gry o klasę niżej, a jest tutaj jedynie ze względu na bankructwo dwóch klubów (Salisbury i Hereford) spisują się dobrze. Ostatnio wygrana w derbach Walii na własnym boisku z Wrexham mimo, ze przegrywali od 2 minuty 0-1.
Teoretycznie powinni tutaj wygrać gospodarze, ale handicapu na nich bym nie dawał.
Typ : 1
Kurs : @1.51 stawka 8/10
Buk : Pinnacle
✅ 4,08
Lincoln – Macclesfield 2 - 0
Gospodarze ostatnie trzy mecze to trzy porażki i dodatkowo dwie ze słabszymi rywalami.
Zazwyczaj lepiej czują się na własnym boisku, ale w tym sezonie i tutaj nie najlepiej 2-1-2.
Goscie to dość solidny zespół ligowy. Jak na razie 20 punktów w tym sezonie z przeciwnikami i z górnych rejonów tabeli i z dolnych.
Kursy sugerują tutaj wygraną gospodarzy, ale dla mnie wieksze szane na trzy punkty daje zespołowi Macclesfield.
Typ : x2
Kurs : @1.73 stawka 7/10
Buk : Bet365
⛔ 7
 
zibi.k 94

zibi.k

Użytkownik
Witam.
Obiecane dokończenie moich poglądów dotyczących 12 kolejki w Conferene Premiere
Nuneaton – Dartford 1 - 2
Gospodarze to solidny średniak tabeli, teraz trochę niżej, ale bardzo ciężki terminarz gier, gdzie spotykali się prawie z cała górą tabeli. Teraz już trochę łatwiejsi przeciwnicy.
Zazwyczaj dobrze grają na własnym boisku.
Dartford to jedna z dwóch drużyn, która została zdegradowana ale wróciła do ligi dzięki bankructwu dwóch zespołów ligowych. Jak na razie dwie wygra z Dover i Telford czyli słabeuszami ligowymi spowodowały, że są wyżej w tabeli od gospodarzy.
Straszni daleko od domu.
Typ : 1
Kurs : @2.14 stawka 8/10
Buk : Pinnacle
⛔ 8
Southport – Bristol Rover 0 - 1
Gospodarze w poprzednim sezonie jedynie dwa punkty od spadku. Teraz wygląda na to,
że zespół znowu będzie walczył do końca o utrzymanie. Trzy kolejne porażki miedzy innymi Chester.
Bristol Rovers to spadkowicz z ligi i po słabym początku kiedy nie potrafił odnaleźć się w nowej rzeczywistości teraz już odzyskuje pewność siebie i cztery kolejne mecze to 12 punktów. Dzisiaj powinni być za silni dla gospodarzy.
Typ : 2
Kurs : @1.91 stawka 7/10
Buk : Ladbrokers
✅ 6,37
Telford – Torquay 4 - 3
Gospodarze nie pokazuję nic, ale nie dziwi mnie to skoro z zespołu odeszło wielu zawodników i na dodatek problemy finansowe.
Torquay spadł z ligi, ale mimo skromnego budżetu, potrafił utrzymać skład i kilka bezgotówkowych wzmocnień. Jeden z dwóch, trzech głównych kandydatów do awansu, oczywiście jeżeli nie załamią się finanse. Na razie to za silni dla gospodarzy.
Typ : 2
Kurs :mad:1.67 stawka 8/10
Buk : Ladbrokers
⛔ 8
Woking – Kidderminster 2 - 3
Gospodarze jak do tej pory spisywali się bardzo dobrze, ale ostatnio wie wyjazdowe porażki z Bristol i Torquay czyli dwoma silnymi zespołami. Teraz pewnie będą chcieli
się odbić od dna.
Kidderminster zazwyczaj stabilna drużyna w tej lidze. Trochę martwi porażka ze Southport na wyjeździe, a po za tym trochę sprzyjający kalendarz i brak odniesienia do ich kształtu względem silnych zespołów.
Kursy sugerują gospodarzy, ale ja tutaj bez remisu bym tego meczu nie dawał
Typ : 1x
Kurs :mad:1.40 stawka 7/10
Buk : Bet365
⛔ 7
Wrexham – Eastleigh
Oglądałem ostatni mecz Wrexham w derbach Walii z Chester i po pierwszej połowie byłem pod wrażeniem ich gry ofensywnej, Po przerwie to zupełnie inna drużyna. Podobnie jest w lidze. Bardzo chimeryczni i Trudo określić ich formę.
Mimo że Eastleigh jest beniaminkiem to jest drużyną która spodziewana jest w playoff.
Spore wzmocnienia, możny sponsor, a wyniki na razie przyzwoite, choć również kalendarz był dla nich sprzyjający bo jedynie trzy mecze z silniejszymi zespołami.
Ten mecz może pójść w każda stronę. Wrexham nie jest Az tak silny jak sugerują tutaj kursy więc daję sobie spokój z typowanie zwycięscy.
Obie ekipy dość przyzwoite w ofensywie.
Typ : over 2,5
Kurs :mad:1.91 stawka 7/10
Buk : Pinnacle
✅ 6.37
podsumowanie 12 kolejki.
5 - 0 - 7 stan : -20,63
Dzień nie zbyt udany, ale kilka naprawdę dużych niespodzianek, choćby przegrana Torquay czy wyjazdowa wygrana Dartford. Już we wtorek okazja do rehabilitacji w kolejnej ligowej kolejce w Conference.
 
U 0

Usunięty użytkownik 118084

Gość
- tak prezentują się ostatnie wyniki spotkań drużyny Telford :

myślę, że warto tu zagrać over 2,5 @ 1.72 bet365
══ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═╗ ✅ Tellford 1:2 Chester
 
U 0

Usunięty użytkownik 118084

Gość
Drużyna Burton jest najlepiej grającą drużyną u siebie w swojej lidze :

Są na pierwszym miejscu w tabeli, gdzie podejmują drużynę środka tabeli..
Ponad to drużyna Cambridge zagra bez 7 zawodników..
Burton - Cambridge Utd @ 1.91 bet365 !!!
 
macio106 151,9K

macio106

Znawca - MMA
Halifax Town - Wrexham FC ⛔ 1-1
Typ: 1
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365

Na dzisiaj wybrałem mecz piątej ligi Angielskiej pomiędzy Halifax a Wrexham. Gospodarze są obecnie na drugim miejscu. Natomiast goście są na siódmym miejscu. Gospodarze są u siebie piekielnie mocni, jednak zdarzyła się im wpadka gdyż w ostatniej kolejce przegrali u siebie ze słabiutkim Altrincham 1-3. Jednak nie ma co się oszukiwać dwie przegrane pod rząd u siebie faworytów praktycznie nie mają miejsca. Po drugie Wrexham na wyjeździe radzi sobie w kratkę raz wygra raz przegra, ogólnie gra na wyjazdach niepewnie. U gospodarzy na dodatek w bardzo dobrej formie jest młody Louis Elliot Moult który to już ma 6 bramek na swoim koncie. Podsumowując moim zdaniem gospodarze wygrają to spotkanie i zamarzą swoją ostanią plamę jaka była porażka u siebie.
 
niels 44

niels

Użytkownik
Louis Elliot Moult jest piłkarzem Wrexham...
Nie zmienia to faktu, że również dzisiaj gram w stronę Halifax. Przynajmniej u siebie wydają się mocniejsi, choć ostatnie domowe spotkanie może nieco niepokoić. Mam nadzieję, że dzisiaj wieczorem ekipa z The Shay wróci na właściwe tory. Kurs 1,80 zachęca.
 
jimmyjump 117

jimmyjump

Użytkownik
Gospodarze są u siebie piekielnie mocni, jednak zdarzyła się im wpadka gdyż w ostatniej kolejce przegrali u siebie ze słabiutkim Altrincham 1-3.
I w tym miejscu chciałbym się zatrzymać - to, że Halifax jest mocny u siebie, pokazał ubiegły sezon, gdzie na 23 spotkania u siebie zespół Halifax przegrał tylko 1 spotkanie. W tym sezonie na 7 meczy u siebie Halifax wygrał 5 razy, 1 zremisował i raz przegrał w ostatnim spotkaniu z 20 drużyna Altrincham. Dodatkowo patrząc na spotkania tych drużyn (H2H) to sprawa wygląda następująco - 5 ostatnich spotkań na terenie Halifax, drużyna ta wygrała tylko 1, pozostałe mecze to 2 zwycięstwa Wrexham i jeden remis (choć tutaj trzeba wziąć pod uwagę, że były to mecze Pucharowe).
Jeśli chodzi o mecze (H2H) tych drużyn między sobą, bez względu na rozróżnienie - gospodarz/gość - to myślę, że i tak statystyka wydaje się ciekawa, bo: 7 meczy rozegranych między obiema drużynami w historii spotkań - 3 razy drużyna Halifax wygrywała, 2 razy drużyna Wrexham i padły 2 remisy.

Mój typ na ten mecz to:
X lub Wrexham @ 1,95 Bet365✅
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia,Conference Premier
Godzina:16:00
Spotkanie:Nuneaton-Torquay
Typ:1
Kurs: 2.87
Bukmacher:Pinnacle Sports
Analiza:
Pojedynek dwudziestej drugiej drużyny w tabeli Nuneaton z zajmującym piętnaste miejsce Torquay.Bardzo ważny mecz dla gospodarzy ,którzy tracą na dziewięć kolejek przed końcem rozgrywek sześć punktów do miejsca gwarantującego utrzymanie w lidze.Goście zaś utrzymują bezpieczną przewagę dwunastu punktów nad strefą spadkową,co jak dla mnie gwarantuje utrzymanie.Widać to po dwóch ich ostatnich spotkaniach porażki u siebie z ostatnią drużyną w tabeli Telford 0-1 i jedenastą Chester ,również 0-1.A gospodarze są ostatnio w bardzo dobrej formie niepokonani w czterech ostatnich meczach dwa zwycięstwa min,u siebie z sąsiadem w tabeli 21 Welling 1-0,i dwa remisy.Myślę,że większa motywacja po stronie gospodarzy i oni dzisiaj odniosą zwycięstwo.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Co do Nuneaton chciałem dodać że od momentu kiedy ściągnęli 3 &quot;ciapaków&quot; zaczęli dobrze grać i jest szansa na utrzymanie, faktycznie mobilizacja jest duża, ostatnio nawet przechodziłem obok i widziałem kawałek ich treningu i chłopaki nawet fajnie klepią ????
 
kedzio89r 27

kedzio89r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia,Conference Premier
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bristol Rovers - Aldershot
Typ: BTS✅
Kurs: 2.38
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Nie lubię pisać analiz więc będzie krótko. Swój typ opieram głównie na własnym przeczuciu i statystykach z poprzednich sezonów. Gdybym miał typować na wynik spotkania - 2:1.
Bilanse:
2. Bristol Rovers 20-14-5 bramek 52-31
18. Aldershot 12-9-18 bramek 42-51
Ostatnie spotkanie między tymi drużynami odbyło się w zeszłym roku w Aldershot zakończone wynikiem 2:2.

edit.
(3:1)✅
 
K 59

kita

Użytkownik
Nuneaton - Wrexham
Vanarama Conference

24.03.2015, 20:45 Typ: Nuneation +0 @1,73
Sbobet
Uzasadnienie: http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/32016973
Trener gości mówi, że byłoby lepiej i łatwiej, gdyby tego dzisiejszego meczu w ogóle nie było w związku z niedzielnym finałem w FA Trophy.
[URL='http://www.oddsportal.com/soccer/england/vanarama-conference/nuneaton-wrexham-8EVhXYrQ/?r=1#ah;2']http://www.oddsportal.com/soccer/england/vanarama-conference/nuneaton-wrexham-8EVhXYrQ/?r=1#ah;2 [/URL]
2:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom