>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Co aktualnie czytacie ?

catalona 704

catalona

Użytkownik
Ktoś czytał to i inne książki Zychowicza: Pakt Piłsudski-Lenin czy Pakt Ribbentrop-Beck? Warto się za to brać? Jakie opinie?
Czytałem Ribbentrop-Beck i mogę polecić jeśli lubisz łączenie historii z teoriami spiskowymi i fantastyką historyczną. Ciekawa, wciągająca wizja Zychowicza, oczywiście potwierdzona historycznymi ciekawostakmi i statystykami. Oczywiście książki nie można odbierać w 100%, do lekkiego zastanowienia.
Od siebie mogę polecić &quot;Polskie imperium&quot; Morysa-Twardowskiego oraz &quot;Kalifat terroru&quot; Samuela Laurenta. Pierwsza to opis podbojów, walk i zasług polskiego oręża na wielu różnych frontach. Dużo ciekawostek. Druga pokazuje jak świetnie zorganizowane jest Państwo Islamskie i jak wygląda administrowanie taką organizacją.
 
L 0

lang

Użytkownik
Henning Mankell &quot;Morderca bez twarzy&quot; - niezły skandynawski kryminał, początek cyklu o detektywie Kurcie Wallanderze,

wczoraj skończyłem &quot;Plażę topielców&quot; - Domingo Villar, nieco cieplejsze, galicyjskie klimaty:grin:
 
ffff2222 48

ffff2222

Użytkownik
Ludzie z forum czytaja ksiazki ! Zaskoczylo mnie to, ja czytam ulotki z Biedry i innych dyskontow. Mam nadzieje to zmienic, moze jakies, zapo!nialem jak to juz nazwac, cos na faktach o zyciu sportowca itp ktps cos poleci ?
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik

tani pakiet, w Empiku był nawet po 50zł niedawno.
Aktualnie zamykam &quot;Z mocy nadziei&quot;, Niebezpieczne związki czytałem wcześniej i wkrótce zaczynam czytać dwie pozostałe.
Sumliński opowiada w tej książce głównie o tym jak był inwigilowany przez służby IIIRP,
pozycja obowiązkowa :grin:
jak ktoś przeczyta nawet tę pozycję dojdzie do wniosku, że Komorowski powinien pójść do paki.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik

Skutek uboczny: śmierć to oparta na faktach opowieść o korupcji i oszustwach napisana przez dr. Johna Virapena, który określany jest mianem &quot;osoby wtajemniczonej z kręgu Wielkiej Farmacji&quot;. W czasie 35 lat pracy w branży farmaceutycznej (głównie jako dyrektor generalny Eli Lilly and Company w Szwecji) odpowiadał za wprowadzanie na rynek wielu leków. Wszystkie miały efekty uboczne.
John Virapen opowiada teraz całą prawdę i ujawnia tajemnice, których mieliśmy nigdy nie poznać.
a w planach:
Dieta optymalna - książka Kwaśniewskiego, dieta była mocna krytykowana i jest o niej dużo błędnych informacji w necie, tak naprawdę warto ją poczytać, by jednak dostrzegać jej zalety.
Mówi Józef Światło. Za kulisami bezpieki i partii 1940-1955
Archipelag Gułag 1918-1956. Tom 1-3 - pokazuje prawdziwy obraz ZSRR, pismo zakazane u Sowietów, po jej przeczytaniu np. Oriechow
http://www.youtube.com/watch?v=WjRx89NC3Bo
diametralnie odmienił swój światopogląd odnośnie swojego kraju.
Pogorzelisko - nowość od Sumlińskiego.
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Archipelag Gułag 1918-1956. Tom 1-3 - pokazuje prawdziwy obraz ZSRR, pismo zakazane u Sowietów, po jej przeczytaniu np. Oriechow diametralnie odmienił swój światopogląd odnośnie swojego kraju.

Pogorzelisko - nowość od Sumlińskiego.
Kto nie czytał Sołżenicyna to naprawdę polecam chociaż książka gruba i dość wymagająca. Podane przykłady za co ludzie byli wysłani do gułagów nie do wymyślenia.

Jak przeczytasz Sumlińskiego to daj znać, czy dalej tak szaleje z opisami czy po wpadce z zapożyczeniami z innych książek w Niebezpiecznych związkach Bronka dał sobie spokój. Jak dla mnie to całkiem niepotrzebne bo lepiej by się czytało, gdyby pisał konkretnie.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Jak przeczytasz Sumlińskiego to daj znać, czy dalej tak szaleje z opisami czy po wpadce z zapożyczeniami z innych książek w Niebezpiecznych związkach Bronka dał sobie spokój. Jak dla mnie to całkiem niepotrzebne bo lepiej by się czytało, gdyby pisał konkretnie.

Ok,

Sumliński przy premierze Niebezpiecznych związków wspominał kim się inspiruje,
a cała nagonka o plagiat miała tylko odwrócić uwagę od tego co jest w książce napisane ;)
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Sumliński przy premierze Niebezpiecznych związków wspominał kim się inspiruje, a cała nagonka o plagiat miała tylko odwrócić uwagę od tego co jest w książce napisane
To wiadomo, że tak chcieli pokazać, że jak plagiat to znaczy, że tam nie ma nic prawdy. Dopiero o tym potem usłyszałem że czerpał z innych ale jak czytałem to właśnie coś mi się rzucało w oczy, że te opisy gdzieś już widziałem. A to z MacLeana brał ???? Tak czy inaczej książka bardzo ciekawa, tylko lepiej by było jakby sobie darował takie opisywanie.
 
Do góry Bottom