>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

c1amak

c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
#6/08
JIHLAVA - OLOMOUC 0:4
Typ: Olomouc @2,75 bwin (jest tez dobry kurs na bf), stawka: 3/10 ✅
Kursy lecą na Olomouc. W Czechach w Fortunie zlecieli do 2,0 i wywalili z oferty, Chance ma 2,2, a Tipsport 2,15. Jest value ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
#1/09
FRYDEK - TRINEC 0:1
Typ: FRYDEK -1 @2,95 sportingbet, stawka: 4/10 ⛔
Kursy w Czechach wczoraj mocno poleciały na ten handi. Fortuna zeszła do 1,8 (przy kursie na mecz 1.6!!!) i wywaliła z oferty, tipsport daje 2.0, chance 2.15 i wywaliła. Sportingbet zaspał i można grać.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
#2/09
ZAGŁĘBIE - OPOLE 29:28
Typ: Opole @5,5 marathon, stawka: 1/10 ⛔
Kurs na gości praktycznie wszędzie leci w dół. Ja dałbym coś w okolicach 3,5 i tak też mają już niektóre firmy. Marathon nie śpieszy się ze zmianami, więc mam value do zagrania.
Spotkanie to będzie z pewnością bardzo ważne dla Opola, nie tylko istotne w walce o utrzymanie ale co ciekawe w zespole z Opola występuje aż czterech zawodników mających za sobą grę w Zagłębiu ;). Układy z pewnością jakieś są i chociażby dlatego warto delikatnie spróbować na gości. Dodatkowo w spotkaniu tym nie zagra Marek Kubiszewski - doświadczony golkiper Miedziowych.
Dla mniej odważnych proponuję handi +4,5. Ja niską stawką gram wygraną Opola.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
heh, na to wygląda ????
Ten typ z działu ręcznej był jednak bez większej analizy - zagrałem to jak tylko zobaczyłem kursy w przekonaniu, że Opole skoro przegrało łatwo sparing, przegra równie łatwo spotkanie ligowe z Zagłębiem.
Dzisiaj od rana analizowałem sobie dokładnie całą kolejkę i wyszło, że jednak warto za drobne pograć przeciwko Miedziowym. Poszła zatem kontra na to handi z działu ręcznej, oraz typ tutaj podany w SZ.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
#4/09
CHROBRY GŁOGÓW - POGOŃ SZCZECIN 25:38
Typ: OVER 52,5 @1,88 marathon, stawka: 3/10 ✅
Rozumiem, że Chrobry to drużyna underowa. Jednak linia zaproponowana przez marathon jest trochę zaniżona. W sparingu w Głogowie spotkanie tych drużyn zakończyło się wynikiem 30:34! W pierwszej kolejce Chrobry grał z Wisłą i przegrał 27:33, natomiast Pogoń wygrała 39:28 z MMTSem.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
#1/10 i #2/10
CCC POLKOWICE - BASKET ROW RYBNIK 47:56
Typ: Rybnik+24,5 @1,76 marathon, stawka: 5/10 ✅
CCC jeszcze z nikim w tym sezonie tak wysoko nie wygrało. Ze słabym Widzewem tylko +16(w), ze słabą Gdynią tylko +12(w), ze średnim Gorzowem tylko +8(d). Z tym samym Gorzowem ostatnio Rybnik wygrał po dogrywce na wyjeździe. Wg mnie linia handi zła. Dla porównania w Fortunie jest -16,5pkt!
TORUŃ - GORZÓW 74:66
Typ: Gorzów+15,5 @1,91 marathon, stawka: 3/10 ✅
Toruń jest mocny w tym sezonie, wg mnie 3.miejsce będą miały. Jednak Gorzów to nie Konin i swoje powinien ugrać w tym meczu. Z Wisła (jeszcze bez wsparcia) przegrał Gorzów tylko 53:58, z Polkowicami tylko 57:65. Dlaczego takie wysokie handi to nie wiem.
gl
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
#3/10
WISŁA KRAKÓW - KONIN 97:19
Typ: over 116,5 @1,91 marathonbet, stawka: 5/10 ⛔
Wg mnie za niska linia ???? Najmocniejsza ekipa grać będzie z najsłabszą. Wisła spokojnie może pokusić się o przekroczenie granicy 100pkt jeżeli będzie chciała. Wg mnie spokojnie 75-80 mogą rzucić. Konin te 40pkt dołoży.
Wyniki Wisły u siebie:
z Widzewem 85:60
z Artego 68:50
Wyniki Konina na wyjeździe:
z Rybnikiem 67:75
z Toruniem 40:68
z Gdynią 58:71
Gram over w marathonie i na zwrot stawki gram kontrę w Fortunie gdzie wisi linia 126pkt. Jak laski przebiją 116,5 to mam zysk, jak nie to jestem na zero.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
#4/10
GORZÓW - ARTEGO BYDGOSZCZ 76:71
Typ1: Gorzów @3,21 STS (2,84 marathon), stawka: 2/10 ✅
Typ2: Gorzów +5,5 @1,91 marathon, stawka: 5/10 ✅
Wg mnie trochę przesadzony ten kurs na Gorzów. Akademiczki nie grają źle, ostatnio z Toruniem tylko -8 na wyjeździe, wcześniej po dogrywce z Rybnikiem, z CCC na wyjeździe tylko -8 też, z Wisła u siebie -5 tylko. Mają trochę pecha, ale batów od mocnych ekip nie zbierają. Artego moim zdaniem słabsze niż w poprzednim sezonie, ot taki średniak o poziomie podobnym do Gorzowa, Rybnika czy Szczecina (czyli miejsca 4-7 na koniec sezonu). Miały problemy ze Szczecinem na wyjeździe gdzie wygrały po dogrywce, potem z Wisłą -18 i męczarnie ze słabszym Widzewem u siebie 69:64. Dodatkowo Daria Mieloszyńska-Zwolak prawdopodobnie nie zagra i nie wiadomo co z Justyną Jeziorną, która ostatnio nie grała.
Ja max dałbym 2,3-2,4 na Gorzów, więc widzę value ????
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
#1/11
KOSTOVA, ELITSA - KIICK, ALLIE krecz w 2.secie
Typ: Kostova @1,63 pinnek, stawka: 8/10 ⛔ // złego bukmachera wybrałem, bo zakład zaliczyli
Chodzi taka &#39;plotka&#39;, że dzisiaj sfixsowane są 3 spotkania w ITF-ach lasek. W Istanbule mają wygrać: Smitkova i Kozlova. Ta pierwsza już wygrała spokojnie 2:0 a druga prowadzi 5:0 w 1.secie. Podobno na kuponach razem z tymi dwoma była jeszcze Kostova i grano to grubo ???? Źródło mam całkiem dobre i gram to mocniej, kursy zresztą lecą a po wygranej Kozlovej będzie zdecydowanie niżej.
 
Do góry Bottom