>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

E 0

emcowy

Użytkownik
Okej, ostatecznie udało mi się rozwiązać mój problem z bwinem.

Po paru dniach oczekiwania na odpowiedź, dostałem wreszcie maila z międzynarodowego supportu (polski oczywiście mnie olał). Odpisali mi, zasłaniając się regulaminem, który zaakceptowałem, że mają prawo zablokować wypłatę i co nam pan zrobi? Faktycznie, jest to prawda, ale zagranie słabe. Od tej pory odpisywali mi błyskawicznie, poprosili o wypłatę przez konto bankowe. Niezbyt mi taka opcja leży z wiadomych względów, więc trochę się pospieraliśmy, ja prosiłem o odblokowanie skrilla, oni byli nieugięci. Okej, ostatecznie kwota jaką mam do wypłaty nie jest ogromna, więc stwierdziłem że odpuszczam i wypłacam już na to konto. Lepiej mieć swoje pieniądze niż nie mieć ???? .

O dziwo, moja prośba o wypłatę została zaakceptowana niemal natychmiast (a wiadomo, że u nich czasem się na to czeka 3 dni), więc już tylko w kwestii banku leży, kiedy uda się przelew zrealizować.

Sekundę po tym, jak przyszedł mi mail o zaakceptowaniu płatności... dostałem maila z polskiego supportu ( ???? ), że są bardzo szczęśliwi o możliwości poinformowania mnie, że mogę już wypłacać przez skrilla.

Okej, nie wiem o co im chodziło, tak jak wspomniałem, uważam że to było bardzo słabe z ich strony, ale na szczęście skończyło się dobrze.
 
O 5

oskarro

Użytkownik
Mam pytsnie. Jak wyplacic 1900zl z bet365. Skrillem chyba nie moge bo wplata byla z konta bankowego. Wiec jak rozlozyc zeby sie nie orzyjebali w banku? Np. 3przelewy od razu czy np 3przelewy ale 1 w msc? Pomocy kumple ;/
Nie sugeruj się do konca moją opinią, ale z tego co rozmawialem o tym sporo swego czasu na czacie bwina (jak jeszcze istnial ;) ze kwoty rzedu 2tys, do 2,5tys nie robia problemu. Na twoim miejscu bym podzielil zamiast wyplacac calosc jak juz nie chcesz ryzykowac (swoja droga skarbowka ma 5lat zeby sie o takie rzeczy dopierdolic wiec warto o to dbac) ale jesli juz masz dzielic i wyplacac ratami, to nie lepiej wyplacic 500zl na konto bankowe po to tylko zeby wplacic 100zl na skrilla a potem bedziesz mogl wyplacic na skrilla normalnie? Potrwa to krocej, a nie bedziesz miec potem gdzies cisnienia z tylu glowy. Swoją drogą, jestem tu nowy, ale mysle z jest gdzies oddzielny temat od takich rzeczy na forum. warto zebys poszukal.

Pozdrawiam!
 
O 5

oskarro

Użytkownik
Oczywisscie w ramach sprostowania, mialem na mysli, zebys wplacil na bet365 poprzez skrilla, po to bys mogl potem z niego skorzystac, moc na niego wyplacic zamiast bezposrednio na konto bankowe.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Mam pytsnie. Jak wyplacic 1900zl z bet365. Skrillem chyba nie moge bo wplata byla z konta bankowego. Wiec jak rozlozyc zeby sie nie orzyjebali w banku? Np. 3przelewy od razu czy np 3przelewy ale 1 w msc? Pomocy kumple ;/
Możesz wpłacić jakąś drobniejszą sumę przez skrilla i postawić na jakiś zakład, po czym spróbować wypłacić całość właśnie na skrilla. Niby jest gdzieś powiedziane, że proporcja kwoty, którą można wypłacić danym sposobem jest określana w zależności od kwoty wpłaconej daną metodą, ale wydaje mi się, że już przechodziło wypłacanie całości jednym sposobem i to tym, którym doładowywało się konto tylko jakąś drobną sumą.
 
glodny-119195 0

glodny-119195

Użytkownik
Mam bwin premium i mi zawsze odpisywali w ciągu doby, a nawet czasem w ciągu 1 godziny. Może dlatego że mam już kilka lat tam konto i do tej pory nie miałem spięć. I to przyzwyczajenie do ich grafiki itd.
Niestety oferta bwin nie jest zbyt atrakcyjna. Ktos poleci coś na przyszłość?
 
G 0

gigantu

Użytkownik
Mnie wkurza, że bwin całkowicie olał żużel. Kiedyś można było każdy bieg GP obstawiać w systemie live, a obecnie czasem nawet nie ma już kursów na ekstraligę... Ludzie wygrywali, to im się przestało opłacać... Ale jak jesteś duży to możesz więcej...
 
M 0

myseslaw

Użytkownik
Czy to normalne, że zlecona we wtorek wypłata na skrilla do tej pory nie pojawiła się na moim koncie? Cały czas jest &quot;Z naszych danych wynika, że poniższe żądanie/a wypłat(y) wciąż oczekuje/ą na realizację.&quot;
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Czy to normalne, że zlecona we wtorek wypłata na skrilla do tej pory nie pojawiła się na moim koncie? Cały czas jest &quot;Z naszych danych wynika, że poniższe żądanie/a wypłat(y) wciąż oczekuje/ą na realizację.&quot;
Problem w Bwin jest od kilku miesięcy warto czytać opinię na temat danego bukmachera przed chęcią wpłaty do niego, zawsze to dodatkowa odpowiedź. Niestety w przypadku Bwin bukmacher rozmienia się na &#39;&#39;drobne&#39;&#39; kiedyś jeden z najlepszych dziś typowy średniak.
 
janusz_tracz 5,8K

janusz_tracz

Użytkownik
wypłata doszła po 5 dniach (roboczych), kilka razy się dopominałem w międzyczasie na polskim i angielskim live chat, dziś kolejna wypłata - prawie dwa razy większa niż ostatnio, zobaczymy tym razem ile to potrwa
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
kolejne powinny juz isc w ciagu 24h - tez troche czekalem na pierwsza wyplate po dluzszej przerwie od grania u nich, teraz przewaznie mniej niz doba i kasa wyplacona.
 
W 0

wolkowyckia

Użytkownik
wypłacaliscie od nich na niach kase? u mnie non stop przy wejsciu w wyplaty jest informacja ze musze wyslac dokumenty, wyslalem je kilka razy na czacie i mailowo mam potwierdzenie ze konto jest full zweryfikowane, ciagle twierdzą, że to blad techniczny i dotyczy wszystkich uzytkowników, czy tylko mi zablokowali wypłaty i scieme wala? tak jest od 3 dni i mowia ze nic nie moga zrobic, gdzie dalej z tym uderzyć?
 
A 45

as1996

Użytkownik
Co za paranoja. Na realizację wypłaty trzeba czekać 24 - 72 h + do tego czas na wykonanie przelewu przez bank... Dlaczego tyle to trwa? Zakładałam konto z 3 lata temu, zweryfikowałam ale przeniosłam się do całorocznego. Każda wypłata tyle trwa, czy tylko pierwsza?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mają zapis:
Czas wypłaty: Od 2 do 4 dni roboczych, po przetworzeniu transakcji.
Sama operacja trwa do 48h, czyli do tego czasu kasa pojawi się na koncie.
 
A 45

as1996

Użytkownik
No właśnie od 2-4 dni roboczych, po przetworzeniu transakcji, a przetworzenie transakcji od 24-72 godzin. Kupa czasu łącznie, co by nie mówić...

Orientujesz się może, czy zostaną na rynku dla Polaków po 1.04 ?
 
Do góry Bottom