>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bułgaria w sezonie 2018/2019

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Bułgaria, Parva Liga
Godzina: 19:30
Spotkanie: Levski Sofia - Cherno More Warna
Typ: 1
Kurs: 1,51
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie kończące 2 kolejkę w najwyższej klasie rozgrywkowej w Bułgarii. Na inaugurację Levski wygrał na wyjeździe z Botev Plovdiv 2-1, natomiast Cherno More wygrał u siebie z Botev Vratsa 2-1. Tutaj w tym spotkanie dla mnie zdecydowanym faworytem są gospodarze, którzy na papierze wyglądają na znacznie mocniejszą ekipę od swojego dzisiejszego rywala. Do tego Levskiemu ten rywal po prostu leży i mają bardzo dobry bilans w meczach bezpośrednich. Gospodarze dzisiaj praktycznie w najmocniejszym składzie, listę powołanych graczy na ten mecz można sprawdzić na oficjalnej stronce:
https://levski.bg/news/details/176698&quot;&quot;
Cherno More dzisiaj bez kilku podstawowych graczy co tez można sprawdzić na oficjalnej stronie zespołu:
http://chernomorepfc.bg/bg/илиан-илиев-определи-групата-за-мача-с/
Goście w pełnym składzie mieliby tutaj problemy a bez tych zawodników myślę, że Levski nie da im dziś żadnych szans
⛔ 2-2
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Bułgaria, Vtora Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: PFK Montana - Ludogorets Razgrad II
Typ: 1
Kurs: 1,59
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela prezentuje się następująco:

Spotkanie piłkarskie z zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej w Bułgarii. W tamtym sezonie Montana walczył o awans ale ostatecznie zajął 4 miejsce na koniec sezonu, druga drużyna Ludogorets Razgrad zakończyła rozgrywki na 9 miejscu. W meczach bezpośrednich między tymi drużynami u siebie wygrał Ludogorets 1-0 a Montana z kolei wygrał u siebie 4-0. W tym sezonie oba zespoły nie wystartowały za dobrze zwłaszcza jeżeli chodzi o gospodarzy tego meczu, bo po nich spodziewałem się więcej ale gram w tym spotkaniu na ich zwycięstwo, bo dla mnie jest to zespół mocniejszy,z wieloma graczami w składzie, którzy grali już w najwyższej klasie rozgrywkowej i myślę, że znów ten zespół będzie w czołówce walcząc o awans wyżej.
✅ 2-0
 
adrian715 200,2K

adrian715

Użytkownik
Etar-Vereya 29.03 16:30

Drużyna gości jest już pogodzona ze spadkiem do niższej klasy i play-off zagrają w zasadzie,tylko drużynami juniorskimi.Sternik drużyny gości potwierdził,że klub opuściło 12 zawodników,wśród nich m.in:T.Ruben (O),6/0,E.Dobrovolsky(N)6/0,J.Ntoya (P),6/0,S.Rudka (P),4/0,A.Kovalovs (P),6/0. W związku z czym liczę na sporo bramek.Gospodarze pewni utrzymania,myślę że przed własną publicznością wyjdą w pełni zmotywowani i zobaczymy tu grad goli i dominację przez całe spotkanie.
Over 2,5 @1,48

FT 3-0
 
adrian715 200,2K

adrian715

Użytkownik


Levski-Ludogorets 14.04 18:00



 



Spotkanie rozgrywane w ramach 29 kolejki grupy mistrzoskiej Bługarskiej ekstraklasy w którym na wyraźnego faworyta wyrasta dla mnie drużyna gości.

Drużyna z Sofii ma duże problemy z zestawieniem linii defensywnej na to spotkanie.Zawieszony za kartki jest Louis Nganioni (O),4/0 oraz Nuno Reis (O),18/1 zaś David Jablonsky (O),21/1 oraz Milos Cvetkovic (O),25/1 opuścili klub.W kadrze zespołu zostaje,więc raptem 2-óch nominalnych obrońców a co za tym idzie luki w defensywie będą zapewne łatane zawodnikami z drużyn młodzieżowych. Właśnie w tym upatruję szansę dla swojego typu,czyli zwycięstwa drużyny gości. O mobilizację nie będzie trudny,gdyż w przypadku zwycięstwa drużyna z Rozgradu powiększy przewagę nad jednym z najpoważniejszych rywali do 6 punktów w ostatnich latach zazwyczaj drużyna Ludo ogrywała ligowego rywala i wobec tych problemów myślę,że tak będzie i tym razem!



Ludogorets @1,60



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker


Wyjaśniła się już ostatecznie sprawa bezpośredniego spadkowicza z 1. Ligi. Wiereja Stara Zagora rozpadła się definitywnie organizacyjnie, finansowo i sportowo i na pewno spadnie bezpośrednio do 2. Ligi, jeśli nie gorzej. Ekipa ta nie przystąpiła do meczy play-off i oba spotkania zostaną zweryfikowane jako walkowery na korzyść zespołu z Sofii. Septemvri czeka teraz na zwycięzcę dwumeczu Dunawa z Witoszą mając nadzieję na uniknięcie meczu barażowego z 3. drużyną 2. Ligi. Przegrany z wymienionej pary zagra baraż z 2. ekipą 2. Ligi. Mamy w związku z tym kilka dni na przemyślenie, jak może wyglądać mecz rewanżowy w Bistricy między Witoszą a Dunawem. Wynik pierwszego meczu mnie zaskoczył, tym bardziej, że uważany za faworyta Dunaw Ruse nie był w stanie zdobyć żadnej bramki, mimo, że ostatnie kilkanaście minut gospodarze grali z przewagą zawodnika i to podobno w obliczu kilkunastotysięcznej widowni.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom