>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Biathlon 2017/2018 Ruhpolding 10.01 - 14.01.2018

Status
Zamknięty.
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
Bieg masowy panów
Shipulin - Moravec 1 1.60
Boe J.Thingnes - Lesser E. 1.30
Fak 1-15 1.22
Eder 1-15 1.30
AKO 3.30 Efortuna ✅✅✅✅
Warunki pogodowe są bardo dobre także stawiam na zdecydowanych faworytów. W pierwszej parze Anton z Moravcem, na strzelnicy równo więc przy podobnej liczbie pudeł Rosjanin powinien poradzić sobie w biegu. W drugiej parze na strzelnicy jak i w biegu bez dwóch zdań wygrywa Boe. Fak kiedyś mistrz świata w biegu masowym wraca do formy, w tym sezonie dobrze to wygląda i uważam że poradzi sobie i pokaże się z dobrej strony. Eder także szybko i dobrze strzela, biegowo również jest dobrze.
Shipulin 1-6 1.80 też warty grania⛔
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Czesciowo sie zgadzam a czesciowo nie ...
Ukrainki fakt - rozczarowanie ogromne, nie wiem co tam sie stalo ze biegaly tak tragicznie to strezlanie nie bylo az tak zle ale biegowo jeden z gorszych rezultatow dzisiaj
Francuzki - tutaj dla mnie zadne zaskoczenie bo nie rozumialem od rana tego zachwytu nad nimi, przeciez tak byly tak naprawde 4 bomby, chevalier x2, aymonier i dorin w obecnej sytuacji to moglo zwiastowac wszystkie mozliwosci.
Bialorusinki-- tak tutaj widzac je wysoko gdzies z tylu glowy caly czas myslalem ale Pisareva i niestety sprawdzilo sie w 100%.
Co do Polek calkiem fajny wystep ale nie zgadzam sie kompletnie ze to szczyt naszych mozliwosci ?!
Dlaczego nie mozemy byc 2 razy z rzedu na podium jak Szwedki ? Kto tam jest taki ze sa lepsze od nas ?
Przeciez w normalnej formie to nie bylo co zbierac, na kazdej zmianie mamy wiekszy potencjal.
Taka sama sytuacja w porownaniu z Wloszkami , poza Wierer to tam jest bida z nedza ... nie wydaje mi sie z e poziom Vitozzi nie jest osiagalany a tym bardziej Sanfilippo, o Gontier nei pisze bo lepiej zeby nie byl osiagalny ;)
Francuzki nie miały wcale tak złej sztafety. Ta młodsza Chavalier to wprawdzie lekki człapak, ale na strzelnicy regularnie. Aymonier się kompletnie spaliła, a i w biegu szału nie było.co do zakładu z Rosją ,mnie zaskoczyła pierwsza Rosjanka. Kashieva czy jakość tak. Miała bodajże tylko jedno dobieranie, a statystycznie była najsłabszym punktem tej sztafety.
Co do Polek, chodzi o to, że tutaj zawsze ktoś nawala. Wczoraj akurat obyło się bez rund, ale to wyjątek od reguły. Sęk w tym, że tu nie tylko Gwizdoń wali pudła, ale w sztafecie to potrafią kompletnie się rozkleić Nowakowska czy Guzik co widzieliśmy w Hochfilzen. Ja tam szansa na podium nie widzę, ale obym się mylił. Dobrze to raz podsumował Krzysztof Wyrzykowski, który powiedział, że my liczymy, liczymy na ta sztafetę, a ona w zasadzie jest bez wyników od wielu startów. No teraz przed IO rozbudziły nadzieje. Zobaczymy co dalej.
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Bieg masowy panów
Shipulin - Moravec 1 1.60
Boe J.Thingnes - Lesser E. 1.30
Fak 1-15 1.22
Eder 1-15 1.30
AKO 3.30 Efortuna
Warunki pogodowe są bardo dobre także stawiam na zdecydowanych faworytów. W pierwszej parze Anton z Moravcem, na strzelnicy równo więc przy podobnej liczbie pudeł Rosjanin powinien poradzić sobie w biegu. W drugiej parze na strzelnicy jak i w biegu bez dwóch zdań wygrywa Boe. Fak kiedyś mistrz świata w biegu masowym wraca do formy, w tym sezonie dobrze to wygląda i uważam że poradzi sobie i pokaże się z dobrej strony. Eder także szybko i dobrze strzela, biegowo również jest dobrze.
Shipulin 1-6 1.80 też warty grania
Też szukałbym czegoś w stronę Shipulina, ale czy z Moravcem to nie wiem. On w Ruhpolding jak na razie funkcjonuje jak maszyna. 29/30 na strzelnicy, a i w biegu lepiej niż dobrze. Od siebie jakoś za bardzo nie mam pomysłu. Może tak:
Moravec - Rastorgujevs @ 1,50 STS ⛔ Szok, trzy pudła na pierwszym strzelaniu i biegł skończył się po 5 minutach.
Jak wspomniałem Moravec solidny na strzelnicy, czego nie można napisać o Łotyszu. Ten oczywiście szybszy, ale czy aż tak, aby odrobić 2-3 rundy? Raczej nie, ale zobaczymy.
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Ja pójdę przeciwko Moravcowi tym tym razem. O ile wydaje mi się że z Łotyszem wygra i to powinien wygrać wyraźnie to mi wpadła w oko inna para.
Moravec vs Krcmar 2 (2.51) drugi z Czechów też ostatnio wykręca fajne wyniki. Nie zalicza słabych występów, zawsze przybiega w okolicach pierwszej dziesiątki. Na strzelnicy trzyma przyzwoite 85% (Moravec 86% także równo)
Według mnie kurs trochę zawyżony na (słabszego z Czechów? Według mnie nie koniecznie)
✅ łatwo 28-16
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 1,1K

prostoorient1208

Użytkownik
Dzisiejszy start kobiet w biegu masowym ma wiele faworytek i wśród nich na pewno jest Wierer która utrzymuje poziom w strzelaniu i w biegu. Piątkowy indywidualby bieg potwierdził to gdzie Dorotka strzelała skutecznie i biegła przyzwoicie odnosząc zwycięstwo wczoraj podobnie w drużynie bardzo dobry występ jej w głównej mierze przyczynił się do wysokiego drugiego miejsca Italli. Dzisiaj natomiast widzę ją w top 3 wiadomo to biathlon jedno pudło mimo wszystko nie przekreśla tego szczególnie że główne rywalki też potrafią się mylić a Dorotka póki co trzyma poziom strzelania jak i biegu. Typ do gry za grubsze pieniązki. Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom