>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Biathlon 2017/2018 Oslo 15.03-18.03

Status
Zamknięty.
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Siema ????
Bieg pościgowy Oslo / 17.03, godz 15.15 fortuna
Eberhard - Lindstroem @ 1.38 ⛔ / 4 pudła w 1 strzelaniu :mad:
Tempo biegu Eberharda jest porównywalne do J.T.Boe i robi wrażenie. Eberhard ma nad Szwedem 35 s przewagi. Jego forma zwyżkuje i jak zaliczy mniej niż 4 pudla,to powinien wygrać ten pojedynek zakładając min 1 pudło Lindstroema
Lesser - Moravec @ 1.82 ✅
Moravec kojarzy mi się z naszym Piotrkiem Żyłą. Jak się uda to jest fajnie, jak nie to też...ale mniej...hehe ;) Pamiętam jego 8 pudeł w Pyonghang, 4 w Anterselvie . Nie siedzi mu pościgówka. Mam wrażenie,że Lesser jest solidniejszy na tym etapie sezonu,a na pewno jest w lepszej formie biegowej od Ondry. Kurs zachęca...
T. Boe - Moravec @ 1.30 ✅
To samo z Norwegiem. Tarje zaliczył 2 pudła,a i tak był szybszy na mecie i startuje przed Czechem. Liczę,że jutro podgoni stawkę i zrobi u siebie dobry wynik. Z Moravcem spokojnie powinien wygrać

Shipulin
1-10 @ 1.55 ✅
Co to się stało,że Shipulin z czystym strzelaniem zaliczył 18 miejsce w sprincie? Oglądałem zawody,ale jakoś nie zarejestrowałem. Był w czołowce i nagle spuchł. Ma 50 s straty. Anton lubi pościgówki i notuje w nich najlepsze wyniki. W zeszłym roku wygrał w Oslo. Ostatnio wygrał sprint w Kontiolahti, a w Anterselvie zaliczył podium w pościgówce. Wydawałoby się,że jest w dobrej formie...
J.T Boe / 1-3 @ 1.40 ✅
Jest zdecydowanym faworytem. Świetna forma biegowa. Startuje u siebie. Norwedzy wyglądają bardzo dobrze. Jak się nie spali na strzelnicy,to powinien spokojnie zaliczyć podium.

Pozdro ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
LAbee Lund H. - Shipulin A. 2 2.16 efortuna
Jak dla mnie Anton jest faworytem w tej parze.Strzela lepiej i biegnie tez dobrze, a do tego bardzo lubi gonić i uważam że po drugim strzelaniu Rosjanin już wyprzedzi Norwega.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Maxim Tsvetkov (RUS) - Krasimir Anev (BUL) [1] @1.73 1/10 Pinek ✅
Startuja razem mimo iz Rosjanin raz wiecej spudłował. Obaj naleza raczej do bardzo dobrych strzelcow -- skutecznosc w granicach 90%. Tylko ze Bulgar dla mnie ostatnio zrobil sie strasznym czlapakiem i nawet dobre strzelanie moze uniemozliwic mu zajecie przyzwoitego miejsca. W Kontiolahti 17 miejsce w masowym mimo 20/20
Dominik Landertinger (AUT) - Ondrej Moravec (CZE) [1] @1.71 1/10 Pinek ✅
13 sek na starcie na korzysc Landertingera, co do Moravca to ten sezon jest dla niego mocno nieudany bo tak naprawde nic nie udalo mu sie spektakularnego osiagnac i nie widze jakos powodu dla ktorego dzis mialby zablysnac. Landertinger z drugiej strony potrafi byc nieobliczalny ale jednak ma na koncie super wystepy jak chociazby ostatni bieg indywidualny na IO gdzie wywalczyl brazowy medal (mimo wszystko mocno nieoczekiwanie)
Sebastian Samuelsson (SWE) - Antonin Guigonnat (FRA) [1] @1.75 1/10 Pinek ✅
Poczatek sezonu to rewelacyjne wystepy Francuza ktory wyrastal na prawdziwa gwiazde . 3 w sprincie w Annecy, 3 w masowym w Rupholding + dobre wystepy w sztafetach Mam jednak wrażenie że forma przyszła zbyt wcześnie i poźniej nic specjalnego nie pokazał. Szwed wręcz przeciwnie -- na IO był jedną z większych niespodzianek jeśli nie największą --srebrny medal właśnie w biegu pościgowym , 4 miejsce w indywidualnym , złotow sztafecie !!

2 z typowanych przeze mnie zawodnikow : Samuelsson i Tsvetkov byli dzis na miejscach 1 i 3 biorac pod uwage tylko poscig ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Oslo / bieg pościgowy kobiet / godz.12:00
Mało wystawionych kursów na fortunie. Wrzucam z tego co jest :confused:
Frolina - Dorin Haber @ 1.82
Dzisiaj Francuzki wygrały sztafete,a Marie była bardzo ważnym ogniwem. Będzie podbudowana dobrym wynikiem. Warunki pogodowe idealne. Startują razem... Haber ma lepsze statystyki i ranking. Frolina lepszy czas biegu w sprincie,ale loteria na strzelnicy. Stawiam na doświadczenie i stabilizację .
Dahlmeier - Preuss @ 1.33
Laura walczy o top 3. Dzisiaj w sztafecie wyglądała dużo lepiej od Preuss. Ma 7 s przewagi na starcie...
Spodziewam się też dobrego występu Wierer
Jak pojawi się sensowna oferta to jeszcze coś dorzucę ;)
Pozdrawiam ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom