>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Betsson - Wpłaty/Wypłaty pieniędzy.

W 418

waniu1992

Użytkownik
Ja to już mam dość z tym ecopayz trzeba usunąć i zapomnieć w tej chwili ecopayz nie można nigdzie wpłacać . Najpierw ruskie teraz Betsson,uni. Po co to wogole istnieje dodatkowo tydzień temu musiałem się wstydzić jak mi w sklepie odmówiło płatność kartą . Oczywiście szanowne Eco zarządalo dodatkowej weryfikacji i tłumaczenia skąd pieniążki na koncie co to za jakieś śmieszne zagrywki ? masa skanów już im wysłałem wyciągi ze wszystkiego.

Dobra mniejsza o to jak teraz najlepiej wpłacać do Betsson/Unibet.
Rozumiem że najlepiej to revolut+ jetton walet? jettona mam ale revoluta nie mam i chyba trzeba założyć .
 
W 418

waniu1992

Użytkownik
A i nawet nie piszcie o muchbetter bo z tym jeszcze większe problemy niż Eco. Dodatkowo Kilka razy zniknęło mi przynajmniej po 50zł z konta. Problemy z płatnościami większe niż z Eco. Zbyt częste. Co prawda limit mi zwiększyli na karcie ale i tak nie korzystam dodatkowo opłaty są oburdalne .
 
A 0

arturo44

Użytkownik
A i nawet nie piszcie o muchbetter bo z tym jeszcze większe problemy niż Eco. Dodatkowo Kilka razy zniknęło mi przynajmniej po 50zł z konta. Problemy z płatnościami większe niż z Eco. Zbyt częste. Co prawda limit mi zwiększyli na karcie ale i tak nie korzystam dodatkowo opłaty są oburdalne .
Przecież można wpłacić od 50 zł kartą MasterCard albo visa, a wypłatę zrobić na konto bankowe - pobierają jedynie prowizję za przewalutowanie
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Takie coś mi mignęło na mailu:


Chcielibyśmy poinformować, iż Gracze z Polski mogą korzystać teraz z metody płatności Jeton Cash! Wystarczy zakupić voucher JetonCash (https://dundle.com/pl/jeton-cash/).

Płatności u naszego partnera można dokonać za pomocą popularnych metod wpłat takich jak: VISA, MasterCard, Przelewy24, Blik, Trustly, ApplePay, Paypal, SMS. Zakupiony kod Gracz otrzyma na maila, a następnie może użyć go do złożenia depozytu w naszym serwisie.

Więcej informacji na temat tej metody znajdziesz tutaj:
 
Do góry Bottom