>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Australia Ice Hockey League 2023

Status
Zamknięty.
successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej - Australia
Godzina: 09:00
Spotkanie: Sydney Bears - Melbourne Ice
Typ: Sydney Bears powyżej 6,5 gola 6:2
Kurs: 2.10
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Australijski hokej jest ciekawy dla oka przeciętnego kibica. Tam nie jest niczym dziwnym wynik w stylu 8:14, a taki właśnie zdarzył się w meczu z udziałem Melbourne Ice w tym miesiącu. Zresztą, hokeiści z Melbourne wyjątkowo często notują skrajnie overowe wyniki i są na topce w lidze, jeśli chodzi zarówno o zdobywane, jak i tracone bramki. Dziś mecz z niedźwiedziami z Sydney, który na przestrzeni ostatniego roku zawsze kończył się ich wygraną (7:3, 7:4, 7:2) niezależnie od miejsca rozgrywania meczu. Ci ostatni nie strzelają bardzo wielu goli, ale są wiceliderem ligi, traci najmniej bramek, i jako solidna ekipa mają duże aspiracje na osiągnięcie fotela lidera. Być może wkrótce tak właśnie się stanie. Dziś z pewnością trochę tych bramek wpadnie. Czy powyżej 6.5 dla gospodarzy? Tak właśnie typuję.
 
Ostatnia edycja:
G 2,9K

GokuBuk

Użytkownik
Dobry wieczór,

Mam pewną ciekawa propozycja na poranny mecz w lidze tytułowej.

Newcastle vs Niedźwiedzie z Sydney.

Według mnie wygrana drugiej drużyny oraz powyżej 5,5 bramki (jak doskonale wiemy w Australii nie jest niczym dziwnym wynik 10:2 czy 8:4) kurs wynosi @2.48 20bet. ✔

Moimi głównymi powodami na ten mecz jest to, że Niedźwiedzie są na serii wygranych (4 mecze do przodu) oraz przegrali ostatnie dwa spotkanie właśnie z tą drużyną. W dniu jutrzejszym przerwą złą passe do drużyny z Newcastle.

Życzę dobrej nocy oraz pozdrawiam serdecznie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +341
G 2,9K

GokuBuk

Użytkownik
Dobry wieczór,

Mam dla was pewna niespodziankę na jutrzejszy poranny mecz w tytułowej lidze.

Sydney Bears vs. Brisbane Lighting ❌

Tu bym postawił na drugą drużynę jest to o tyle ciekawa propozycja, ponieważ kurs na to zdarzenie to @6.20 (20bet).

Głównym powodem jest dzisiejsze zwycięstwo Brisbane Lighting 20:1 nad Central Coast Rhinos. Uważam, że to dzisiejsze ich zwycięstwo będzie ich niosło oraz bardzo podniosło morale drużyny. A po za tym na 5 ostatnich swoich spotkań z "Miśkami" wygrali dwa. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie.

Życzę spokojnej nocy oraz pozdrawiam serdecznie.
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Obstawiałem ten mecz na żywo (poniżej 1,5 gola gości na mecz w 43 minucie, kurs 2,1). Nie neguje typu, ale w tej lidze lepiej grać na żywo, bo jest niedoszacowana. Rhinos to najgorsza drużyna ligi z 5 punktami w 24 meczach... Nie ma co bazować na ich wynikach, bo dostają oklep od każdego... dzisiaj 8/9 gra w osłabieniu czyli dramat... Mecze z tą drużyną nie podnoszą morale co najwyżej obniżają jak się straci pkt z nimi.

 
Otrzymane punkty reputacji: +50
G 2,9K

GokuBuk

Użytkownik
Obstawiałem ten mecz na żywo (poniżej 1,5 gola gości na mecz w 43 minucie, kurs 2,1). Nie neguje typu, ale w tej lidze lepiej grać na żywo, bo jest niedoszacowana. Rhinos to najgorsza drużyna ligi z 5 punktami w 24 meczach... Nie ma co bazować na ich wynikach, bo dostają oklep od każdego... dzisiaj 8/9 gra w osłabieniu czyli dramat... Mecze z tą drużyną nie podnoszą morale co najwyżej obniżają jak się straci pkt z nimi.

Masz rację, liga jest mocno niedoszacowana, lecz czy lepiej grać tylko lub większość na żywo? To tu się z Tobą nie zgodzę. W tym meczu zdecydowanie liczyłem na "niespodziankę", lecz jak już dobrze wiesz się nie udało.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Masz rację, liga jest mocno niedoszacowana, lecz czy lepiej grać tylko lub większość na żywo? To tu się z Tobą nie zgodzę. W tym meczu zdecydowanie liczyłem na "niespodziankę", lecz jak już dobrze wiesz się nie udało.
tak lepiej grać na żywo. Jak chcesz to graj pre ;) a o australijską ligę na hokejowym czacie się pytałem jakiś czas temu (nowozelandzką też gram...). Jak pytam o jakieś ligi to nie dla jaj... tylko wskazuje niedoszacowane rynki ;) Hokeja pre już nie gram dawno, rynki się spłaszczyły. Kiedyś grałem białoruski jak w Polsce totolotek zaczynał go wystawiać, miałem konto na pressball i wszystkich forach klubowych... porównywałem kursy u białoruskiego bukmachera (był taki...) z polskim, czytałem komentarze na belarushockey... na belta na tribuna... nie chce mi się pisać o niespodziance... wystarczy zobaczyć na tabele, że kursy normalnie były wystawione... jak chcesz to baw się w bronienie tej argumentacji :) zadaj sobie chociaż trud i sprawdź czy nie wiem pierwszy bramkarz jest w składzie... więcej wysiłku, jak se pościelesz tak się wyśpisz ;) pozdrawiam i dobrego dnia :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Melbourne Ice - Brisbane Lightning
Typ: powyżej 9.5 gola (reg.)
@1.94 Fortuna

Zdecydowałem się na taki typ, ponieważ mam niezbite wrażenie że linia ustawiona jest o co najmniej 1-2 gole za nisko. Liga australijska jest specyficzna i pada w niej wiele bramek. Dość powiedzieć, że najbardziej overowy zespół w lidze, czyli Melbourne Ice, ma w tym sezonie w uśrednieniu 11,88 bramki na mecz, przy czym porównywalna liczba bramek pada zarówno gdy grają u siebie jak i na wyjeździe. Gdy z dzisiejszym rywalem spotkali się dwukrotnie przed rokiem, wówczas strzelono w sumie 28 bramek, co daje bajeczną średnią czternastu goli na spotkanie. Zresztą Brisbane również notuje wysokie wyniki w swoich spotkaniach - średnia na ten sezon także przekracza 11. Obie ekipy są overowe i wyróżniają się pod tym względem w lidze. Skoro zatem obie przystępują do wzajemnej rywalizacji, liczę tutaj na ciekawy mecz z akcjami po obu stronach i grad bramek. Myślę, że 10 goli jest zupełnie realne.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom