>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Finals - Turyn (12.11.2023 - 19.11.2023)

Status
Zamknięty.
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Jannik Sinner v Novak Djokovic
Alcaraz wczoraj próbował przełamać Stalowego Dziadka z Serbii już w pierszwym gemie nawet był blisko , ale odkrywać swoje najlepsze karty juz na poczatku meczu i to z takim przeciwnikiem.To się robi przy stanie 4:4 , 5:5 i tak się płaci za taką nie frasobliwość.
Lolek był też bliski powrotu w drugim secie ale się nie udało rzucił nawet rakietą :-( ale się niestety nie złamała :)

Tym razem jednak Djokovic powinien sie zrewanzowac Sinnerowi za porazkę w grupie , hm powinien się też zrewanżować Sinnerowi za nie odpuszczenie meczu z Rune.Najbardziej chciałby się myślę zrewanżować Włoskiej publiczności i mam nadzieję ze to zrobi w pierwszym secie.
Dlaczargo Sinner nie odpóscił meczu z Rune??? Dobre pytanie.Po pierwsze chciał z nim wygrać a po drugie po dziewiczym zwycięstwie z żywą Legendą już się nie może doczekać następnego:) to jak z pierwszym sexsem nie możesz się doczekać drugiego razu:))
Nowak przed szansą na 7-my triumf w ATP finals .Ma 5:3 czy ręka zadrży???zobaczymy , dla mnie ten mecz no bet ale jeśli już coś
za drobne po wysokich kursach.

łamak 1 set Djokovic / mecz SInner w forbet dają 10.0 w Betfair 7.5 w williamhill 9.00 tu owszem można poczekać czy Djokovic wygra pierwszego seta ale nie sądzę żeby na SInnera było 10 po wyrównanym pierszym secie.
Może to dobry pomysł w jakieś tasiemki za bilon.??Ale nie mam pomysłu z czym dzisiaj.

Mecz wygrany po asie serwisowym 22bet kurs 6,00 - wczoraj się nie udało , ale serb nawet próbował raz z pierwszego serwisu raz z drugiego , o ile dobrze pamiętam panna Iga choć serwuje skąpo asów też już jakiś mecz konczyła asem serwisowym w piłce meczowej.

SInner 15 asów bądz wiecej 4.33 Betfair - trochę słaby kurs

Sinner 20 asów bądz więcej kurs 12,0 - tutaj się skuszę po takim kursie , 20 to już masakrycznie wysoko ale Djokowic nie zamknął meczów z Rune i z Hurkaczem wynikiem 2:0 bo obaj odpłyneli na serwisie w drugim secie ale paliwa zabrakło na trzeci.
Mam nadzieję że SInner zatankuje witaminki pod korek.

Oczywiście wszystko bierze w łeb jeśli jeśli Novak wygra 2:0 a jest jednym z największych specjalistów od wygrywania finałów bez straty seta .A jeśli komuś się zdaje że Sinner wygra 2:0 tu jest ciekawa propozycja
Jannik Sinner To Win 2-0 & Jannik Sinner Over 9 Aces kurs 10.0 williamhill - ale mnie tu pachnie raczejjakimś tenisowym Ben Hurem

z atrakcyjnych propozycji za przysłowiowe 5 złotych liczba tajbreków 3 kursy od 25 do 34.


Kiedyś niejaki Michael Jordan był na dwuletnich wakacjach od koszykówki i dobrze mu to zrobiło.
Djokovicovi jak widać wakacje kovidowe też wyszły na dobre.
Z teorii spiskowych wiemy że Sinner Hurkaczowi wisi obiad za wygranie seta z Novakiem.

Jedyne czego brakuje Djokovicovi to zołty medal Olimpijski .Igrzyska w Paryżu w następnym sezonie i to na cleyu na kortach imienia Rolanda Garrossa , temat Nad Al Caraz wczoraj został ogarnięty a sam Nadal na wakacjach :) ciekawe czy wróci do roboty ???


hma as serwisowy w piłce meczowej 6.00
Sinner 20+ asów serwisowych kurs 12.00
a jeśli coś w kierunku Sinnera to raczej chyba na livie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom