>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Arabia Saudyjska 2023/2024

versa 397,5K

versa

Typer
Al Wehda - Al Riyadh
Al Riyadh DNB
Fortuna @4.40
Żeby pozostać w grze o czołowe miejsca w tym miesiącu muszę spróbować ustrzelić jakiś wyższy kursik i padło na mecz Al Wehdy z Al Riyadh w ramach 18 kolejki Saudyjskiej Ekstraklasy - typu osobiście nie gram, bo po prostu mnie ten mecz nie interesuje ani trochę, a sam typ jest dlatego, że w dniu dzisiejszym ogólnie jest słaba oferta na piłkę nożną.
Wracając do spotkania - czemu akurat Al Riyadh? A no dlatego, że mimo wszystko kurs na ich zwycięstwo oscylujący w granicach ~5.50 z góry wydaje mi się przesadzony, nawet biorąc pod uwagę, że zajmują oni trzecie miejsce od dołu tabeli gwarantujące spadek z ligi, co w porównaniu z dziewiątą lokatą Al Wehdy wygląda średnio.
Al Riyadh w ostatnim czasie zdołał pokonać Al Tawoon na wyjeździe, która zajmuje wysokie czwarte miejscem w lidze ustępując jedynie klubom z europejskimi gwiazdami w składzie.
W ostatnim bezpośrednim starciu obu drużyn, które miało miejsce nie tak dawno lepszą drużyną okazało się Al Riyadh, nie zdziwię się jeśli będzie niespodzianka, a Riyadh po tym meczu opuści strefę spadkową.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
AL Ittihad FC - AL Nassr 2:5 (Benzema tylko asysta, Ronaldo x2)

Benzema i Ronaldo strzelą gola, @4,50 (3,96) Betfan


W pozostałych bukach kurs na ten zakład jeżeli jest możliwy czy to bezpośrednio czy przez betbuildery wynosi w granicach 3,0 - 3,45, a w Betfan 4,50, więc myślę, ze warto spróbować po takim kursie. Statystycznie po 17 rozegranych meczach Ronaldo ma 17 goli, a Benzema 9. Myślę, ze zarówno jeden i drugi będzie chciał się pokazać. Ronaldo w swojej arabskiej przygodzie dwa razy grał z AL Ittihad FC, dwukrotnie przegrał i nie strzelił gola, a wiadomo co dla niego znaczą indywidualne osiągnięcia i jego ambicję, Benzema też na pewno nie jest do końca zadowolony ze swojego dorobku strzeleckiego, a ewentualna bramka i punkty z ekipą Ronaldo są na pewno sporo warte. Zakład jest dostępny w zakładce "My Bet".
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1264
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Ivan Rakitić oficjalnie odchodzi z Sevilli i zostanie nowym piłkarzem Al-Shabab
 
Otrzymane punkty reputacji: +1038
bfred 376,8K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Arabia Saudyjska 1 Dywizja
Godzina: 16:45
Spotkanie: Al Arabi - Al NajmaSmouha
Typ: BTS
Kurs: 1,74
Bukmacher: Betclic
Analiza: Dzisiaj egzotycznie bo zaplecze ligi Arabii Saudyjskiej. Gra 6 z 8 róznica punktowa wynosi 5 bliżej awansu są gospodarze spotkania. Gospodarze bilans bramkowy 37-22 a goście nieco weselej bo 38-33 czyli lubią sobie postrzelać i potracić co widać również w ostatnich spotkaniach 3/5 gości to BTS. U gospodarzy w ostatnich 5 meczach nie zanotowano BTS ale liczę, że ta passa się odwróci i zobaczymy parę goli. Ostatni mecz h2h to wygrana dzisiejszych gości 2-1. Liczę, że stawka spotkania oraz możliwość przybliżenia się do miejsc premiowanych awansem spowoduje, że zobaczymy spotkanie ofensywne okraszone kilkoma bramkami. Powodzenia:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1064
R 783,9K

rjastrzab

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Piłka nożna, Arabia Saudyjska
Godzina 15:00
Spotkanie: Al. Fateh – Al. Khaleej
Typ: 1X i poniżej 4,5 gola
Kurs: 1,53
Bukmacher: Etoto Mixbet
Analiza:
Dziś spróbuję Arabię Saudyjską. Al Fateh u siebie podejmie Al. Khaleej. Delikatnym faworytem są gospodarze. Za ich wygraną przemawia wyższa pozycja w tabeli i bilans H2H - 3 kolejne wygrane Al. Fateh w 2022 i 2023. Jednak patrząc na ostanie mecze obu drużyn to najbardziej prawdopodobnym rezultatem jest remis. Ja wybieram na dziś 1X i under 4,5 gola, bo w ramach H2H nie strzelili ostatnio więcej niż 4 bramki. Taka kombinacja daje całkiem fajny kurs 1,53 do dołożenia do dubla.
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Al Ahli - Al Nassr 0:1

Dziś spotkanie z dość egzotycznej ligi - Arabia Saudyjska. Przed nami bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie, Al Ahli Saudi FC vs Al Nassr FC czyli 3 drużyna w lidze kontra 2 drużyna w lidze.
Obie drużyny dysponują zawodnikami znanymi każdemu fanatykowi piłki nożnej, z jednej strony R. Firmino, R. Mahrez, Saint-Maximin, F. Kessie czy E. Mendy z drugiej zaś strony C. Ronaldo, S. Mane, Talisca, M. Brozovic, A. Telles, Otavio czy A. Laporte.
W pierwszym meczu obu drużyn oglądaliśmy aż 7 bramek, Al Nassr wygrał to spotkanie 4:3. Do przerwy prowadzili 3:1 a druga połowa zakończyła się wynikiem 1:2.
Według mnie warto pójść w takie ryzyko, po 2 bramki w każdej połowie, obie drużyny zdecydowanie mocniejsze w ofensywnie niż w defensywie.

obie połowy powyżej 1,5 3,45 Betfan
 
Ostatnia edycja:
scorpio82 216,3K

scorpio82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Arabia Saudyjska
Godzina 21:00
Spotkanie: Damac - Al Nassr
Typ: Wygrana Al Nassr
Kurs: 1,46
Bukmacher: FORTUNA
Analiza:
Mecz rozgrywany w ramach 27 serii spotkań pomiędzy 8 i 2 zespołem w tabeli i w którym faworytem do zwycięstwa Al Nassr. Po chwilowej zadyszce Ronaldo i spółka wrócili do wysokiej dyspozycji o wygrali 3 ostatnie mecze strzelając w nich 14 bramek tracąc tylko 1. Dziś liczę na podtrzymanie dobrej serii ponieważ Al Nassr na wyjazdach lubią grać i z ostatnich 10 meczy wygrali 7 a patrząc wyłącznie na mecze ligowe w 13 meczach wyjazdowych notują świetny bilans 11-0-2. Damac dogrywają sezon do końca jednak kończą go w kiepskim stylu ponieważ z ostatnich 9 meczy wygrali tylko 1 a sami w tym czasie przegrali 6 razy.
 
F 699,1K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna, Arabia Saudyjska
Godzina 17:00
Spotkanie: Al Taawoun - Al Hilal (KSA)
Typ: Liczba goli +3.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: FORTUNA
Post:
Analiza: Niepokonane Al Hilal podejmie czwarte Al Taawoun. Hilal strzela regularnie przynajmniej dwie bramki. Ofensywny zespół i gospo będą mieć bardzo ciężko żeby zatrzymać ich atak. Goście powinni narzucić swój styl od samego początku. Myślę, że gospodarze nie będą mieli innego wyjścia i również podjąć starania o zdobycie bramki. Zagraniczni zawodnicy zostali ściągnieci m.in do Hilal żeby zdobywać bramki i widzę taki scenariusz na dzisiejszy mecz.
 
successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Al Nassr - Al Hilal
Typ: poniżej 4.5 gola + poniżej 11.5 RR
@1.70 Superbet

Hit ligi saudyjskiej. Al Nassr z Ronaldo w składzie podejmuje u siebie wielokrotnego i obecnego mistrza kraju. Al Hilal również w tym sezonie zdobędzie tytuł, a co imponujące - na przestrzeni 31 spotkań w tym sezonie nie przegrali ani jednego i tylko dwa razy zremisowali - raz u siebie i raz na wyjeździe. Wydaje się, że jedynym zespołem, który mógłby ewentualnie wygrać z nimi, to właśnie Al Nassr, szczególnie grając u siebie. Jednak w rezultacie układ w tabeli - przynajmniej na pierwszych dwóch miejscach - nie zmieni się, niezależnie od wyników. Dzisiejszy pojedynek będzie raczej o prestiż, niż o jakikolwiek wymiar. Sądzę, że może to wpłynąć na underowy charakter spotkania. W bezpośrednich spotkaniach przoduje Al Hilal i strzelili oni gola w każdym z ośmiu ostatnich bezpośrednich spotkań. Natomiast z kolei w meczach między obydwoma ekipami pada niewiele rzutów rożnych (ostatnio siedem). Stawiam na max. trzy bramki i jakieś 8-9 rzutów rożnych.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +587
p-z. 150,6K

p-z.

Użytkownik
Godzina: 20:00
Spotkanie: Al Nassr - Al Hilal
Typ: 1 połowa Al Nassr powyżej 0,5 żółtych kartek - Tak
Kurs: 1.70
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Kolega wcześniej już nieco opisał dzisiejszy mecz, ale ja tu upatruję walkę od początku ze strony gospodarzy, ekipa Ronaldo z słabszymi drużynami sobie radzi, ale jeśli chodzi o konfrontację z Al Hilal, to niestety brak im argumentów. Goście grają można rzec bezbłędnie bez porażki w lidze i ciekawy jestem dzisiejszego pojedynku, te spotkania od jakiegoś czasu, albo nawet i od zawsze wyglądają na żywe i agresywne spotkania, a Al Nassr na pewno na własnym stadionie będzie chciało się postawić drużynie Al Hilal, kolega wyżej już napisał, że jest to raczej spotkanie o prestiż, bo sytuacji w tabeli to nie zmieni, ale w takiej lidze i kiedy grają takie drużyny naprzeciw siebie, to myślę, że o kartki nie ma co się martwić, bo uważam, że kilka ich będzie, a atut boiska w drużynie gospodarzy pozwala mi myśleć, że będą oni chcieli coś pokazać przed własną publicznością i w niektórych momentach może się to skończyć żółtym kartonikiem już w 1 połowie, ja to pobieram i czekam na mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +986
L 1,6M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Al Nassr Riyadh - Al Ittihad Jeddah
Bukmacher: Superbet
Typ: obie strzelą w 2. połowie
Kurs: 2.25


Al Nassr w tym sezonie niespełnione, bo odpadło z najważniejszych trofeów, a Al Hilal wygrało pewnie mistrzostwo kraju. Co do Al Ittihad to tutaj też bez fajerwerków, ale walczy cały czas o TOP 4 i jest jeszcze nadzieja przy odpowiednich wynikach. Nastawiam się tutaj na gole z obu stron, chociaż sam BTTS to kurs tylko 1.38, tak więc skupiam się wyłącznie na drugiej połowie co znacząco podbija kurs aż do 2.25 i myślę, że przy odpowiednim szczęściu takie coś będzie miało miejsce. Obie ekipy lubią ofensywną piłkę.
 
Ostatnia edycja:
maarcin14 808,4K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Arabia Saudyjska
Godzina: 20:00
Spotkanie: Al Hazem - Abha
Typ: 1X
Kurs: 1.66
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam, dziś zostanie rozegrana ostatnia 34 kolejka w lidze arabskiej. Wszystkie mecze rozpoczną się o godzinie 20. Klub Grzegorza Krychowiaka Abha Club zagra na wyjeździe z Al Hazem, typuję tutaj wygraną gospodarzy bądź remis. Swój typ opieram głównie na fatalnych wynikach Abha na wyjazdach. W delegacji grali 16 razy, nie udało im się wygrać ani razu, dwa razy zanotowali remis a pozostałe14 spotkań kończyło się porażkami. Abha u siebie a Abha na wyjazdach do dwie inne drużyny. U siebie zdobyli 30 z 32 punktów, a na wyjeździe tylko 2. Al Hazem zamyka ligową tabelę, nie ma szans na utrzymanie, ale liczę że będą chcieli zakończyć sezon u siebie i pożegnać ligę jakimś pozytywnym wynikiem. Al Hazem zdobyło 21 punktów w 33 meczach, z czego 11 u siebie. W domu grali 16 meczy, wygrali 2, zremisowali 5 a 9 przegrali. Abha nie ma pewnego utrzymania, ale liczę że ich wyjazdowa niemoc zostanie podtrzymana. Abha ma najgorszą defensywę w lidze, stracili najwięcej goli bo aż 85. Co ciekawe Abha ma więcej porażek od Al Hazem, bo 19 a oni 18, ale Al Hazem ma aż 12 remisów w całym sezonie przez co mają tych punktów mniej. Dziś liczę na gospodarzy, typuję 1X.
 
Otrzymane punkty reputacji: +160
Do góry Bottom