>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Aktualności, transfery, pytania i rozmowy dotyczące lig amerykańskich

hayward99 3

hayward99

Użytkownik
Często pada w NHL 8 goli lub więcej? Bo chciałbym zagrać kilka meczów danego dnia Under 7.5 gola. Wiem że zdarzają się mecze z dużą ilością bramek, ale od czego to zależy w NHL?
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Często pada w NHL 8 goli lub więcej? Bo chciałbym zagrać kilka meczów danego dnia Under 7.5 gola. Wiem że zdarzają się mecze z dużą ilością bramek, ale od czego to zależy w NHL?
Od obu drużyn ????
A tak ściślej, to dziwne pytanie.
Są drużyny overowe(Sabres, Predators, Pinguins i kilka innyc), są też underowe(Kings, Sharks...), ale tutaj też nie ma reguły. Warto znać tabelę i motywacje drużyn, czy im się po prostu będzie grało. Na końcu są indywidualne umiejętności strzelców i bramkarzy. Swego czasu świetną serię miał gollie z Montrealu...
Szmaty też wpadają, ale najpewniej szukać takich spokojnych underów u zdecydowanych faworytów, bo tam już widać kto kontroluje spotkanie i oczywiście live!
Mam nadzieję, że bardziej pomogłem niż namieszałem. Taka linia przełamywana jest bardzo rzadko u ekip, które potrafią kontrolować wydarzenia.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Ktoś z kolegów jest w stanie mi wytłumaczyć sposób podziału na pary w playoffach? Za nic w świecie nie mogę dojść do tego dlaczego np. Na wschodzie Penguins zagrają z Jackets, a Bruins z Senators np.
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Witam
Najpierw pod uwagę bierzemy miejsce jakie zespoły zajmują w swoich dywizjach. I tak zespoły z drugich miejsc w dywizjach grają zawsze z zespołami z trzecich miejsc. Patrz
Sens-Bruins, Pens-Kurtki, Oilers-Sharks, Wild-Blues. Zwycięzcy dywizji grają z zespołami które dostały sie do PO z tak zwanej dzikiej karty ( ponieważ pierwsze trzy miejsca w dywizji zawsze gwarantuja PO a o pozostałe dwa rywalizują zespoły z całej konferencji ) w tym roku sie tak ułozyło ze jest wszedzie po 4 ale równie dobrze mogło być 3 i 5 . I tak dla przykładu Hawks wygrało swoją dywizje ale i konferencje zachodnią więc grają ze słabszą drużyną która dostała jedna z dwóch dzikich kart czyli Predators , No a Ducks mimo ze wygrało dywizje ale jest nizej niż Hawks wiec gra z druzyną która dostała pierwszą dziką karte, wiec z Flames.
Na wschodzie wygrali Caps i grają z Leafs ( bo druga dzika karta ) a Habs wygrali dywizje ale są niżej niz Caps wiec grają z lepszą druzyną która dostała dziką kartę, więc Rangers
Mam nadzieje ze nie namieszłem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Panowie jak prognozujecie finały? To moja drabinka : https://bracketchallenge.nhl.com/brackets/539810?share_bracket=1 ????
Witam

Mam dosć zbierzne typy z Tobą, z wyjątkiem pary Habs-Rangers. Strażnicy to typowa druzyna playoffowa, będą trudni do przejsca przez Habs ale wierzę , że Price ich bedzie trzymał w grze a świeża krew w postaci Radulova wspomoże mocna Maxa w ataku. I jeszcze para Wild-Blues. Tutaj jak dla mnie 55-45 dla Blues.

PS. A Stasiu dla Habs
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
I Hawks popłyneli, choć przed PO nic na taki łomot nie wskazywało. Dwa słabe mecze w Chicago i ten czwarty też kiepski. Gdzieś moja problem , może w szatni ?
A Preds widzę w finale konferencji, maja zbilansowany zespół, głodny sukcesów, No i Rinne trafił z formą idealnie a jak wiemy jak on jest w formie to Preds moga zajsc wysoko czego im zyczę bo z tego co mnie pamięć nie myli to finału konferencji jeszcze nie zaliczyli. A kto wie może bedą grali w finale. I myślę, że zarówno Wild i Blues są w ich zasiegu.
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
I Hawks popłyneli, choć przed PO nic na taki łomot nie wskazywało. Dwa słabe mecze w Chicago i ten czwarty też kiepski. Gdzieś moja problem , może w szatni ?
A Preds widzę w finale konferencji, maja zbilansowany zespół, głodny sukcesów, No i Rinne trafił z formą idealnie a jak wiemy jak on jest w formie to Preds moga zajsc wysoko czego im zyczę bo z tego co mnie pamięć nie myli to finału konferencji jeszcze nie zaliczyli. A kto wie może bedą grali w finale. I myślę, że zarówno Wild i Blues są w ich zasiegu.
Jestem szczerze zaskoczony, że tak łatwo przejechali się po Jastrzębiach. Fakt Rinne robi cuda w bramce ale ofensywa też jest w formie zwłaszcza - Forsberg co robi w tej rywalizacji to chapeau bas. Chłopaki kontrolowali praktycznie każde spotkanie w serii.
Liczę na to, że Dzikuski jeszcze odwrócą stan rywalizacji bo Nutki grają straszną padakę i mają furę szczęścia a to szczęście nazywa się Allen ;&gt;
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Zgadzam sie Preds mają fajną młodą ofensywę, Forsberg, Arvidson, Johanson, Fiala to przyszłość tej druzyny. Ja tez licze, ze Wild odwrocą losy rywalizacji bo po obejrzeniu 3 meczy to te nutki nie graja zbyt przekonyująco. Zobaczymy jak to będzie
 
Do góry Bottom