>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Aktualności, transfery, pytania i rozmowy dotyczące lig amerykańskich

fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Hejka, mamy może jakieś newsy odnośnie startu sezonu 20/21 (No raczej już będzie to sezon 2021:))? Próbowałem znaleźć jakieś konkretne info i z tego co widziałem to na początku stycznia jakoś mają chłopaki ruszyć? Wiecie coś może? Dla odmiany NBA ma zaczynać grać 22 grudnia (zaczynają szybko, żeby odrobić trochę kasy z okresu, kiedy nie grali) i zastanawiam się czy nasz NHL pójdzie za NBA i też szybko wrócą do grania... ehh już mi trochę brakuje amerykańskiego hokeja :)
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Hejka, mamy może jakieś newsy odnośnie startu sezonu 20/21 (No raczej już będzie to sezon 2021:))? Próbowałem znaleźć jakieś konkretne info i z tego co widziałem to na początku stycznia jakoś mają chłopaki ruszyć? Wiecie coś może? Dla odmiany NBA ma zaczynać grać 22 grudnia (zaczynają szybko, żeby odrobić trochę kasy z okresu, kiedy nie grali) i zastanawiam się czy nasz NHL pójdzie za NBA i też szybko wrócą do grania... ehh już mi trochę brakuje amerykańskiego hokeja :)
Początkowo termin był ustalony na Grudzień. Aktualnie jest to 1 Styczeń, ale władze ligi są w trakcie ustaleń jak ma wyglądać sezon, ile meczy ma zostać rozegranych żeby kolejny sezon rozpaczał się planowo w październiku itd. więc start pewnie jeszcze się opóźni, chyba że wszystko pójdzie sprawnie to zaczną w styczniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
michbrze 387

michbrze

Użytkownik
Witam wszystkich. Czy próbował z Was ktoś kiedyś, bazując na statystykach, prawdopodobieństwie i kalkulatorze valuebetów, stworzyć program do zakładów over/under? Trzeci sezon już kiełkuje ten pomysł w mojej głowie. W przeciwieństwie do piłki nożnej czy innego sportu, w hokeju jest bardzo dużo zmiennych, mających wpływ na ilość goli. Jest tyle, tak łatwo dostępnych niezbędnych danych, że wyprowadźcie mnie z błędu jeśli się mylę, ale jest to teoretycznie możliwe, by taki miał rację bytu.
 
Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP
Jeśli ktoś wie w jakim buku są zakłady na awans danej drużyny do PO ewentualnie na 1-3 miejsca w dywizji to będę wdzięczny za info.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
O co chodzi, że nagle tak covid sparaliżował całe NHL? Z dnia na dzień
Dużo testują. Przed każdym meczem testują zawodników, więc nie ma siły, żeby nie wykryto nowych przypadków. Właśnie przed momentem odwołali mecz w Philadelphii. Od jutra zarządzona jest przerwa - jak na razie - pięciodniowa. W Stanach szaleje Omikron. Około 3/4 przypadków wśród NHLowców to nowy wariant wirusa. Wiadomo było, że jak tylko wyjdzie na jaw pierwszych kilka przypadków to liga się posypie w tempie ekspresowym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Do góry Bottom