>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

AIHL / NZIHL - Australia / Nowa Zelandia - 2019

Status
Zamknięty.
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Jutro rusza weekend z AIHL wiec próbujemy

Sydney Ice Dogs- Newcastle Nortstars

Goscie ostatnie dwa mecze toczyli z dominatorem ligi i mistrzem kraju, trzeba przyznac ze mimo porazek zaprezentowali sie przyzwoicie. Jutro jada do sSydney i mysle, ze tam zdobeda 3 pkt gdyz siła razenia gospodarzy jest niestety slaba w tym sezonie a i ostatnie dwa mecze w Perth nie przekonuja mnie do gry w ich strone

Newcastle RT kurs 1,75 fortuna      

I sie na egzotyce wyłożyłem
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Witajcie! Dzisiaj może warto spróbować opcji z niespodzianką - przynajmniej w dwóch meczach w Newcastle i Sydney. Dwa pierwsze spotkania najlepiej ominąć, bo faworyci dosyć wyraźni, a kursy nieopłacalne. Northstars po wczorajszej porażce z przeciętnymi Ice Dogs podejmą u siebie Sydney Bears, które od wyżej wymienionych Ice Dogs są solidniejsi. Ostatnie H2H wskazywało by na gospodarzy, ale jak widać ostatnio cienko z formą. O ile porażki z CBR mogą nie dziwić (chociaż wydaje mi się, że Northstars powinni urwać punkty liderowi chociaż w jednym spotkaniu) to wczorajsza wysoka przegrana z ekipą z Sydney powinna dać dzisiaj do myślenia. W kolejnym spotkaniu zobaczymy Perth w gościach u Ice Dogs. Liczę na to, że panowie z Sydney uskrzydleni wczorajszym zwyciestwem zdołają powalczyć z przyjezdnymi na swoim lodzie tym bardziej, że Perth na wyjazdach nie radzi sobie najlepiej (może ze względu na kawał drogi do pokonania przez pół Australii).
Sydney Ice Dogs '60 @3,32        STS
Sydney Ice Dogs - Perth Thunder 9:00

Sydney Bears OT @2,35 
       STS
Newcastle Northstars - Sydney Bears 9:00
 
Otrzymane punkty reputacji: +85
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Kolega wyzej napisał co trzeba bylo ja gram w dublu oba spotkania z x.

Sydney Ice Dog z x  
Sydney Bears z x   
Kurs ako 3.66 STS      
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Sydney Bears '60 @1,90        STS
Sydney Bears - Perth Thunder 9:00
Wydaje mi się, że nie ma na co czekać i można to spotkanie zagrać już dzisiaj. Spodziewam się raczej spadku kursów na Bears, a że aktualnie jest przyzwoity - biorę taki. Nie ma nad czym się rozwodzić. Skoro dzisiaj Ice Dogs - ekipa błyszcząca dobra formą w ostatnich spotkaniach zdołała pokonać gości z zachodu to tym bardziej mogą to zrobić Miśki, które w sobotni poranek pokonały wicelidera 5:0, a ich forma prezentuje się o niebo lepiej niż dyspozycja sąsiadów z Sydney. Dodam jeszcze, że Bears u siebie zazwyczaj wychodzą zwycięsko z pojedynków z ekipą z Perth - od czasu do czasu po dogrywce - ale liczę, że tym razem pewnie pokonają przyjezdnych. Zaryzykowałbym handicap, ale oferta w naszym kraju bardzo uboga jeśli chodzi o Australię...
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Krótko bo zaraz mecze

Sydney Bears- Melbourne Mustsng

Tutaj widzę rewanż gospodarzy za porazke z ubiegłego tygodnia. Bears to solidny team i grają u siebie gdzie sa w stanie pokonac każdego

Bears RT kurs 1.9 fortuna      
Miśki pod formą

No i moze w koncu zapunktuje czerwona latarnia. Adelajda ostatnie trzy mecze bardzo przyzwoite dwa z liderem i jeden z Mustangami gdzie bylo momentami na styku no a Ice w delegacji to inny zespół, sporo traci i moze dzis będą punkty dla Adrenaliny.

Adelajda z x kurs 2.32 fortuna      
I w końcu jest punkt a mogła być pełna pula

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Sydney Ice Dog -Newcastle

Licze na odwrocenie serii wcześniejszych kilku porażek w serie kilku zwycięstw. Drugi mecz w Perth mógł byc tego poczatkiem a dziś będzie kontunuacja. Goście sa mocniejszym zespołem od Sydney które u siebie czasem lubi napsuc krwi to mimo wszystko licze na Newcastle

Newcastle RT kurs 1.8 Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Przez rozpoczęcie rozgrywek europejskich liga australijska zeszła trochę na boczny tor, a na Antypodach mamy niebawem finał. Oba półfinały zakończyły się niespodziankami. W pierwszej parze zwycięstwo odniosła ekipa z Sydney pokonując pewnie CBR Brave, natomiast  kolejny półfinał zakończył się porażką Newcastle z ekipą z odległego Perth. Tak więc w finale będzie można zobaczyć pojedynek Sydney Bears - Perth Thunder. Co mnie najbardziej zdziwiło? W Australii nie ma serii spotkań w fazie pucharowej. Zespoły grają tylko jeden mecz i awansuje ta ekipa, która zwycięży co jest dla mnie kompletnie bez sensu.
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 31 sierpnia 2019 17:42 przez rasijskijPrzez rozpoczęcie rozgrywek europejskich liga australijska zeszła trochę na boczny tor, a na Antypodach mamy niebawem finał. Oba półfinały zakończyły się niespodziankami. W pierwszej parze zwycięstwo odniosła ekipa z Sydney pokonując pewnie CBR Brave, natomiast  kolejny półfinał zakończył się porażką Newcastle z ekipą z odległego Perth. Tak więc w finale będzie można zobaczyć pojedynek Sydney Bears - Perth Thunder. Co mnie najbardziej zdziwiło? W Australii nie ma serii spotkań w fazie pucharowej. Zespoły grają tylko jeden mecz i awansuje ta ekipa, która zwycięży co jest dla mnie kompletnie bez sensu.
Własnie spojrzałem na dosc niespodziewany wynik Cannbery. Ale z tego co przed i w trakcie sezonu mogłem troche wyczytać to Miśki sie wzmaciały i ich celem był wans do finału. Rok temu przegrali mistrzostwo własnie z CBR po dogrywce a dziś w trzeciej terciji zrobili miazge. Moze bedzie win ale Perth bym nie skreślał.
A chłopaki z Loko prowadzą w finale klubowych młodzieżowych mistrzostw świata.:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom