>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

A-League

majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
O ile wczoraj Sydney zagrało na wysokim biegu przez prawie cały mecz, to dziś City chciało zagrać to co z WU. Szybki gol i kontrola meczu przez 70 minut. Chciał bym powiedzieć, że to lepsza taktyka i przynosi lepszy efekt w fazie pucharowej, ale Victory pokrzyżowalo te plany. Do tego końcówka meczu robi się ciekawa.

Miała być obcja z oszczędzaniem sił.. a czeka nas dogrywka
 
Otrzymane punkty reputacji: +1181
snajp 561,6K

snajp

Użytkownik
Tak City chciało się oszczędzać siły przy 1:0 ,to teraz trzeba będzie zapier...... jeszcze pół godziny i oby v Wam wcisło za to co pokazaliście w meczu !
 
grendel 83K

grendel

Użytkownik
Jak gdzieś znajdę a może ktoś wie u którego buka da się zagrać czerwoną dla MC .
Nie ma a szkoda myślę , że tu czerwo jeszcze wleci dla MC .
 
Otrzymane punkty reputacji: +2985
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Tak City chciało się oszczędzać siły przy 1:0 ,to teraz trzeba będzie zapier...... jeszcze pół godziny i oby v Wam wcisło za to co pokazaliście w meczu !
:) fajnie wyszło zasran... minimalizm w soccerze został ukarany. Teraz dogrywka a może i karne?
Ja już tylko oglądam 👍
Edit
Izzo kozak, bohater, heroes Big V!!! Bravo Mistrzu! Strzelał, bronił, wygrał!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1247
Lukasz1988!! 647,5K

Lukasz1988!!

Użytkownik
Melbourne Victory Vs Melbourne City 1:1 HT dogrywki

Over 0,5 w dogrywce @1,85
No i pokarało City . Zamiast dobić w 11 na 10 to przegrali właśnie Play offy.
 
Ostatnia edycja:
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
Melbourne Victory v Melbourne City
Victory awans
2
Betfair


Zaufam Izzo i gospodarzom. Moim zdaniem mają 5% większe prawdopodobieństwo że wygrają karne a że złapałem kurs 2 widzę tu value.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5149
grendel 83K

grendel

Użytkownik
Graty dla Victory należało im się , Izzo .. tak pewnego zawodnika dawno nie widziałem , broni karnego za chwilę podchodzi i sam strzela .
 
Otrzymane punkty reputacji: +789
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Graty dla Victory należało im się , Izzo .. tak pewnego zawodnika dawno nie widziałem , broni karnego za chwilę podchodzi i sam strzela .
Izzo rozj... system, bohater Victory, koledzy i fani długo będą mu dziękować. Superhero!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2945
snajp 561,6K

snajp

Użytkownik
Puchar AFC 25' wieje nudą choć przed chwilą jak zwykle Vukovcic ratuje dupę Marynarzom teraz Marynarze zmarnowana 100- ka.
Tu będzie underowo ale poczekam jeszcze i kto w ogóle wybrał to miejsce na finał !!!!!!!!!!!
Bez nazwy2.png

ALE TŁUMY NA FINALE 🙃 👌
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +790
snajp 561,6K

snajp

Użytkownik
Oglądam to widowisko ! :) Było kilka akcji z ,których mogły paść bramki.
Może Vukovic w końcu polegnie a Nisbet w końcu trafi .
Za drobne BTS @ 4.05
betcris
 
Ostatnia edycja:
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
a ja sobie for fun zagram win CCM - @3,2 - 75' 0:0


edit - snajp snajp podziwiam Cię... przecież ten mecz to była taka mordęga. CCM wygrało, ale inny wynik jak najbardziej mógł by być możliwy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3211
snajp 561,6K

snajp

Użytkownik
a ja sobie for fun zagram win CCM - @3,2 - 75' 0:0


edit - snajp snajp podziwiam Cię... przecież ten mecz to była taka mordęga. CCM wygrało, ale inny wynik jak najbardziej mógł by być możliwy.
O tak to była masakra dlatego oglądałem na telefonie :)
Ciekawe czy CCM zgarnie 👑👑👑
 
Otrzymane punkty reputacji: +1338
snajp 561,6K

snajp

Użytkownik
Czy kangurza rodzina ma jakieś przewidywania na dzisiejszy mecz? :)
Bo ja myślę o :
Mecz: X
Obie drużyny strzelą: tak
@ 4.25
Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2196
sunxl 2M

sunxl

Typer
Sydney FC vs Central Coast Mariners:

Sydney FC powyżej 5.5 rzutów rożnych @1.70🟥
Sydney FC powyżej 6.5 rzutów rożnych @2.20🟥
Sydney FC powyżej 7.5 rzutów rożnych @3.20 🟥
Superbet


Przenosimy się do Sydney, gdzie czeka nas półfinał play-offów o mistrzostwo A-League. The Sky Blues podejmą aktualnego jeszcze Mistrza Central Coast Mariners. Trzeba przyznać, że gospodarze nie dali najmniejszych szans Macarthur FC w ćwierćfinale. Dużo pomogła naturalnie czerwona kartka dla Kealeya Adamsona, ale fakt gry 11 na 10 trzeba jeszcze wykorzystać. Udało się na własnym obiekcie pokonać przeciwnika i było to dobre spotkanie w wykonaniu podopiecznych Ufuka Talaya. Martwić może kontuzja jednego z liderów w ataku, a mowa tutaj o Joe Lolleyu. Po strzeleniu gola musiał zejść z boiska i w tej kampanii już najprawdopodobniej nie wystąpi, co jest sporym osłabieniem gospodarzy. Przed Sydney FC bardzo trudny przeciwnik i ciekawy jestem, czy na własnym obiekcie uda się zbudować przewagę przed rewanżem.

Po drugiej stronie barykady znajdują się aktualni Mistrzowie A-League. Marynarze kilka dni temu osiągnęli spory sukces, wygrywając azjatycki Puchar AFC. Jest to taki odpowiednik Ligi Europy/Ligi Konferencji, a więc międzynarodowe trofeum powędrowało do przyjezdnych. Samo spotkanie było rozgrywane w Omanie, dlatego też loty i podróże mogą wpłynąć na dyspozycję fizyczną gości. Central Coast Mariners rozegrało w tym sezonie bardzo dużo spotkań i zobaczymy, czy kondycja jest na odpowiednim poziomie. Mistrzowie A-League pragną w Sydney osiągnąć jak najlepszy rezultat, aby u siebie w Gosford pokusić się o awans do finału.

Jestem zdania, że to w swoim stylu Sydney FC będzie dominować na własnym obiekcie. The Sky Blues u siebie gra bardzo dobrze w tej kampanii i ostatnia porażka datowana jest na 9 grudnia poprzedniego roku. Central Coast Mariners może być trochę zmęczone spotkaniem w Omanie i świętowaniem, dlatego uważam, że gospodarze mogą to wykorzystać. Stawiam na minimum 6 kornerów po stronie Sydney FC. Ich niedawne liczby na swoim stadionie to: 7, 6, 10. Pomimo ewentualnego w meczu trzeba atakować dalej, aby zbudować przewagę przed rewanżem. Liczę mocno na osłabioną nieco ofensywę The Sky Blues.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1339
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
W imię zasad: 3 słowa o meczu
1 mecz w Sydney, rewanż w Gosford,
CCM wrocilo z AFC wieczorem we wtorek po 15 h lotu,
Ostatnie mecze w lidze to 2x win Sydney,
Lolley może zagra w rewanżu,
Pomiędzy Sky Blues a CCM czesto były fixowe wyniki, zespoły ze sobą "współpracowały", wspólni byli też swego czasu szkoleniowcy.
Dziś może pod Pana Li wypadnie na rulecie jaką jest Australia x i dw 0-0?
To byłby niezły przypał 😉
 
snajp 561,6K

snajp

Użytkownik
Gdyby miało być to 0:0 qowalsky6 qowalsky6 i rożne sunxl sunxl to zagram jeszcze takiego wariata w forbet.
Mecz - Trafienie w słupek/poprzeczkę (90 minut)
Wynik - Remis (90 minut)
Rzuty rożne (suma) - Powyżej 10.5 (90 minut)
@ 7.78
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1339
Do góry Bottom