>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [12.12 - 13.12.2023] - Wtorek / Środa

Status
Zamknięty.
maarcin14 809,2K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Union Berlin - Real Madryt
Typ: X2 i powyżej 1,5 gola w meczu
Kurs: 1.55
Bukmacher: Superbet

Ostatnia kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów przed nami. W grupie C o godzinie 21 zagrają Napoli z Bragą oraz Union Berlin z Realem Madryt. W drugim spotkaniu typuję remis bądź wygraną Realu, oraz że w meczu zobaczymy więcej niż 1,5 gola. Real na pewno po fazie grupowej zajmie pierwsze miejsce w grupie. Dotychczas Real ma komplet 5 wygranych, strzelił w nich 13 goli a stracił tylko 5. Drugie Napoli ma 7 oczek, Braga 4, a tabelę zamyka Union z 2 oczkami. Union nie wygrał meczu w fazie grupowej, 2 zremisował oraz pozostałe 3 przegrał. Teoretycznie mają szansę na 3 lokatę, ale będą musieli liczyć na korzystny wynik w drugim spotkaniu. Union w ostatniej kolejce Bundesligi odniósł zwycięstwo 3:1 z Borussią Munchengladbach, i była to pierwsza wygrana od 26 sierpnia. Dziś ciężko będzie o wygraną z Realem, ale Union nie ma nic do stracenia, dlatego liczę na otwarty mecz, a Real jak to Real, na pewno stworzy sobie wiele sytuacji bramkowych. Typuję X2 i over 1,5 gola. Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1810
marts 14,5K

marts

Użytkownik
Napoli - Braga
Rzuty rożne drużyny - Napoli powyżej 4.5
Punkty za kartki suma - powyżej 49.5
Rzuty rożne suma - powyżej 8.5
Bet Architekt 2.47 @ iforbet

Mecz meczowi nierówny,ale w ostatnim meczu obu drużyn 21 rzutów rożnych, 10 rożnych Napoli i 9 żółtych kartek. Wystarczy, że częściowo się pokryje i składak wejdzie. Mecz o stawkę, emocje gwarantowane.
 
versa 397,5K

versa

Typer
BVB - PSG
PSG powyżej 5.5 rzutów rożnych
Fortuna @1.93
Przed startem tegorocznej Ligi mistrzów mówiłem, że widzę opcję w której to drużyna PSG nie awansuje do dalszych rozgrywek z grupy
I na chwilę obecną, tuż przed ostatnią kolejką w ich grupie zajmują drugą pozycję dającą awans, lecz ten awans cały czas nie jest pewny, a przychodzi im się zmierzyć z niemiecką drużyną, która już ten awans mazapewniony po pięciu kolejkach i niewątpliwie będą dążyć w tym meczu do rewanżu, bowiem pierwszy mecz z PSG przegrali i niewątpliwie będą chcieli wyrzucić za burtę tak dużą markę jaką jest drużyna z Paryża.
Pójdę za ciosem i drugi dzień z rzędu proponuję rzuty rożne drużyny przyjezdnej, która walczy o awans i która przede wszystkim dysponuje dobrymi, szybkimi zawodnikami na skrzydłach co pokazują same statystyki- we wszystkich pięciu meczach LM PSG przekraczało powyższą linię rzutów rożnych, gorzej się to ma w ostatnich dziesięciu meczach (mecze w ramach francuskiej ligi) ale nie zrezygnuje mnie to z zaproponowania tej propozycji ostatecznie, znów sądzę, że typ ma duże szanse powodzenia, biorąc jeszcze pod uwagę naprzyklad dobrze broniącą drużynę Dortmundu u siebie.​
 
Ostatnia edycja:
arass1 239K

arass1

Użytkownik
Nie mierzę... FC Kopenhaga, która męczyła się z Rakowem jest w fazie pucharowej Ligi Mistrzów, jednocześnie wyprzedzając Man Utd i Galatasaray.
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Nie mierzę... FC Kopenhaga, która męczyła się z Rakowem jest w fazie pucharowej Ligi Mistrzów, jednocześnie wyprzedzając Man Utd i Galatasaray.
Kopenhaga już rok temu dobrze zagrała na swoim boisku 3 mecze fazy grupowej nie przegrywając ani razu z Sevillą, BVB i City. Teraz poza minimalną porażka z Bayernem, gdzie z resztą prowadzi to ogólnie na 6 spotkań przegrali 2, gdzie w Manchesterze nie wykorzystali karnego w 90+ na remis i ogólnie byli lepsi z gry od MU, a w Turcji stracili 2 pkt prowadząc 2-0 w samej końcówce na przestrzeni paru minut w 85+. Jak ktoś z tej grupy miał awansować nie licząc Bayernu to właśnie FCK najszybciej sobie zasłużyła.
 
Otrzymane punkty reputacji: +342
successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Myślę, że to nie będzie mecz bez presji, bo jest różnica, czy później grasz z Bayernem, Realem, City lub Arsenalem w przypadku drugiego miejsca w grupie.
Zajmujesz pierwsze to trafiasz na dużo słabszy zespół. Nie wykluczam underu, ale argument my są trochę inne, niż gra bez presji. Pzdr
Dziękuję Ci za obiektywny, i co istotne - nieofensywny komentarz. Masz rację, że pozycja w tabeli ma znaczenie w kontekście doboru następnego przeciwnika. Wprawdzie PSG pewnie jest lepszy od Borussi (a Barca od Szachtaru mimo iż mają równą liczbę punktów), to jednak zasadniczo lepiej trafić na rywala z drugiego miejsca. Zresztą, za zwycięstwo klub dostaje 340 tysięcy euro więcej niż za remis.

Nic, tylko wygrywać?

Meczu nie oglądałem, ale mam wrażenie, że moja czutka względem braku presji była bądź co bądź trafiona. Cztery celne strzały w sumie w całym meczu, sześć rogów, nie wiem czy którejś z ekip zależało jakoś szczególnie na wygranej. Czytam, że Sociedad co i rusz tracił piłkę, dochodząc do pola karnego. Lepiej na tym wszystkim wyszedł Sociedad, ale miałbym wątpliwości, by stwierdzić, że Inter jest wściekły 🙂
 
successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Celtic - Feyenoord
Typ: poniżej 3.5 gola
@1.55 Superbet

Całkiem niezły kurs na under bramkowy poniżej linii 3.5. Jest kilka powodów, które zadecydowały o tym, że postanowiłem go wybrać. Przede wszystkim, sytuacja w grupie jest jasna, przynajmniej pod kątem awansów. Atletico i Lazio wychodzą z grupy, Feyenoord zagra w Lidze Europy, zaś Celtic odpada z rozgrywek europejskich. Żadna z tych dwóch drużyn nie jest w stanie zmienić swojej pozycji w tabeli. Uważam, że nie będą mieli specjalnie dużych motywacji, by de facto urządzić sobie kanonadę bramkową. Myślę, że szczególnie Szkotom mogłoby zależeć na tym, by na koniec rozgrywek wygrać chociaż to jedno spotkanie, tym bardziej przed własną publicznością. W pierwszym meczu było 2-0 dla Holendrów. Myślę, że również dziś zagrają obronnie i nie pozwolą na utratę bramek. Celtic zdobył jak dotąd tylko trzy bramki w pięciu meczach. Być może sami coś od siebie dorzucą, jednak nie widzę tutaj pola do czterech lub więcej goli.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1974
H 91K

hasbaart

Typer
Lens - Sevilla
Over 4,5żk - 1,45 ✅
FC Kopenhaga - Galatasaray
Over 4,5żk- 1,45✅
@Superbet

Do podwojenia odrobinę brakuje, ale za późno zagrałem i kursy spadły. Nie chciałem już nic dodawać. Oba mecze wydają się być optymalne jeśli chodzi o kartki.
W Lens walka o 3 pozycje i pozostanie w pucharach. Co prawda jest jeszcze matematyczna szansa dla Lens na 2 miejsce ale warunkiem jest przegrana u siebie PSV z mającym pewne 1 miejsce Arsenalem. Wydaje mi się, że to się nie wydarzy i PSV nie przegra tego meczu. W pierwszym meczu 8 żółtych w meczu sedziowanym przez Niemca Stielera. Dziś sędziuje kolejny Niemiec - Zwayer, który tez kartek w LM nie unika. W tym sezonie Ligi Mistrzów sędziował dwa mecze:
Arsenal - PSV - 4żk
Celtic - Atletico 7żk + CZERWONA + KARNY
W poprzednim sezonie 7,9,6 i 1żk (1/16 Real - Liverpool)
Sezon wcześniej: 7,6,4

W drugim meczu jeszcze ciekawiej.
Bayern 13pkt
Kopenhaga 5pkt
Galata 5pkt
Man Utd 4pkt
Manchester gra u siebie z pewnym awansu Bayernem, ale też bym tu nie stawiał całych oszczędności życia na United, pomimo że powinni tu wygrać. Więc mecz w Danii jest meczem conajmniej o pozostanie w pucharach, a przy korzystnym wyniku w Anglii meczem o awans do fazy grupowej. W pierwszym meczu w Turcji - 7zk + CZERWONA FCK. Sędziował Bułgar Kabakow który lubi sięgać po kartki, a tym razem posędziuje Włoch Orsato, który w tym sezonie w 3 meczach pokazywał kolejno 5,8,5 żk.
Z uwagi na stawkę obu meczów 5 kartek wydaje tu się w obu meczach linią zdecydowanie bardzo możliwą do przekroczenia. Jak będzie zobaczymy 😉
Dziś idę za ciosem.
Newcastle - Milan
Over 4,5żk - 1,55
Atletico - Lazio
Over 4,5żk - 1,60
Porto - Szachtar
Over 4,5żk - 1,47
@Superbet

Kolejne decydujące mecze.
W Grupie F ciekawa sytuacja
Borussia 10pkt
PSG 7pkt
Newcastle 5pkt
Milan 5pkt
Wiadome jest, że przegrany tego meczu odpada z pucharów. Zwycięzca ma conajmnien Ligę Europy a przy korzystnym wyniku w meczu Borussi z PSG awans do kolejnej rundy. Czyli mecz o wszystko. W pierwszym spotkaniu sedziowanym przez Hiszpana Sancheza bylo 5żk. Tym razem sędziuje holender Makkelie i to jest jedyna zła informacja odnośnie tego typu. Jest to dość underowy sędzia w tym sezonie 4, 4, 0. W poprzednim było dużo lepiej 3, 5, 6 + CZERWONA, 3, 7 + KARNY, a jeszcze rok wcześniej 7 + CZERWONA, 2, 7 + CZERWONA, 0, 8, 4 +CZERWONA. Jak widać w tym sezonie jeszcze nie pokazywał wielu kartek ale to jest idealny moment żeby to nadrobić.

Atletico i Lazio mają już zapewniony awans a z tej grupy do LE awansuje Feyenoord. To po co to ruszać? Wydaje mi się, że tu pierwsze miejsce będzie kluczowe aby uniknąć potęg z pierwszych miejsc w grupie i oba zespoły będą próbowały jednak o to miejsce powalczyć. W tej grupie generalnie mecze były dość zacięte i z dużą ilością kartek. W pierwszym meczu sędziowanym przez średnio szastajacego kartkami Słowenia Vincica było 5żk + 2 dla obu trenerów. Myślę, że dzisiaj Holender Gozubuyuk będzie pokaże te 5 kartek. W tym sezonie w dwóch meczach dawał 9 i 4 + KARNY, w poprzednim sezonie w LM: 4, 1, w LE 5, 5 + KARNY, 4 + CZERWONA + KARNY, w LK 8żk. Sezon wcześniej LM 4 + CZERWONA + KARNY, 7, 2, 0, w LE 6, 6 + 2× KARNY, 2, a w LK 2żk.
Myślę, że dzisiaj będzie miał jednak dużo roboty...

W trzecim meczu Porto podejmuje Szachtar. Oba zespołu 9 pkt. 3pkt przed nimi Barcelona, która gra z outsiderem Antwerpia i ciężko spodziewać się aby ten mecz przegrała, tak więc mecz będzie walką o awans z grupy lub gra w LK. Większe szanse ma na to oczywiście Porto ale ten mecz trzeba jeszcze zagrać i nie przegrać... W pierwszym spotkaniu Porto wygrało na wyjeździe 3-1, a Włoch Massa pokazał w tym meczu 5żk. Dziś ze względu na stawkę spotkania kartek nie powinno być mniej. Sędziuje Rumun Kovacs i to jest akurat dobra informacja bo lubi sięgać po kartki. W tym sezonie w LM 7, 5, 2 + 2x KARNY, w LE 6 + CZERWONA, 7. W poprzednim sezonie LM 3, 7 + KARNY, 5 + 3x KARNY, 2, 8 + CZERWONA, a LE 6 + CZERWONA. Sezon wcześniej LM: 1, 4 + KARNY, 11‼ + KARNY, 5, 2 + KARNY, w LE 3 + KARNY, 5 + KARNY, a LK 2 + KARNY i 5żk. Zwraca uwagę duza ilość karnych... 🤔😉

Zobaczymy co z tego wyjdzie ale generalnie wybierałem mecze, w których jesr jeszcze walka o coś. Wczoraj się to sprawdziło i mam nadziej, że dziś będzie podobnie 🙂✌
 
Otrzymane punkty reputacji: +342
Psychosocial 870,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Crvena Zvezda Belgrad-Manchester City TYP BTS kurs 1,86 5/10 g.18.45 2:3 WIN

PS: Pożegnalny mecz Serbów w Lidze Mistrzów. W pierwszym spotkaniu o ile pamiętam Crvena nawet prowadziła po pierwszej połowie w Manchesterze. Dzisiejsze spotkanie to tak naprawdę towarzyskie. Liczę zatem na gola gospodarzy którzy grają w optymalnym składzie przy braku np: Hallanda w City.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1752
stanley-63 861,1K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: FC Porto : Szachtar Donieck
Typ: rzut karny
Kurs: 2.85
Bukmacher:
Fortuna

Mecz o awans do 1/8 LM czyli także i o wielką kasę , Porto w lepszej sytuacji bowiem starczy im remis gdyż wygrali pierwszy mecz bezpośredni 3;1 natomiast Szachtar musi to spotkanie wygrać stąd zapowiada się ciekawe starcie , idę w "wapno" bo sędzią jest pan Istvan Kovacs który chyba lubi ten punkt na boisku i dosyć często podejmuję decyzję o przyznaniu rzutu karnego , w tej edycji LM 3 mecze a jego statystyka to 14 żółtek i 2 karne , te karne były w jednym meczu Milanu z Dortmundem i po jednym karnym dla obu drużyn z tym że Porto nie strzeliło gola , w poprzedniej edycji LM pan Istvan sędziował w 5 meczach i 25 żółtek czerwień i 4 karne , w sumie pan Istvan sędziował 19 meczy LM i wskazał 11 razy na wapno , a dziś ? każda z drużyn myślę że będzie miała sporo okazji do tego aby strzelić gola , bardziej oczywiście zależy Szachtarowi a jakoś tą bramkę trzeba zdbyć nie ważne czym i jak to może i będą polować na karnego ? ale to takie moje widzi mi się , zobaczymy .
 
Pablito91 628,4K

Pablito91

Użytkownik
Newcastle Milan over 24.5 fauli @2.05 fuksiarz

Dzisiaj zakończy się faza grupowa piłkarskiej Ligii Mistrzów. Najciekawiej jest w grupie F, gdzie aż 3 zespoły walczą o jedno miejsce dające awans do fazy pucharowej. W najlepszej sytuacji jest PSG, które ma 2 pkt przewagi nad Newcastle i Milanem. Jeżeli PSG wygra to wygra grupę a tym ekipom pozostanie walka o ligę Europy. Scenariuszy jest kilka. Mimo wszystko w najgorszej sytuacji jest Milan, który ma najgorszy bilans bramkowy. Milan musi to spotkanie wygrać, bo remis nic im nie daje, gdyż w pierwszym spotkaniu padł bezbramkowy remis i przy dzisiejszym remisie nie przeskoczą Srok, gdyż mają właśnie ten niekorzystny bilans bramkowy. Idę w tym meczu w faule, gdyż cena tego meczu jest wysoka. W pierwszym meczu ekipy popełniły aż 29 fauli. Dzisiejszym arbitrem będzie Pan Makkiele, który nie sypie aż tak mocno kartkami. Jego średnia to 3/4 kartki więc w sumie nie dużo. Dlatego myślę, że gracze mogą sobie pozwolić na więcej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2349
T 240,5K

typerbukmacher

Mistrz Typer IHF 2023 World Men's Championship
FC Porto - Szachtar
Typ: FC Porto powyżej 1.5 gola @1.60 Fuksiarz

Mecz tych drużyn powinien być jednym z ciekawszych dzisiaj, ponieważ zarówno FC Porto, jak i Szachtar walczą o 2 miejsce w grupie i awans do kolejnej fazy LM.
W zdecydowanie lepszym położeniu jest portugalska drużyna, która co prawda ma tyle samo punktów co ich rywale, jednak w pierwszym meczu rozgrywanym na stadionie Hamburga, to oni pewnie zwyciężyli 3-1. Szachtar chcąc awansować na drugie miejsce w tabeli, musi dzisiaj wygrać mecz, a więc musi się otworzyć i próbować atakować - co może skutkować groźnymi kontratakami Portugalczyków.
Wydaje mi się, że drużyna FC Porto nie zaprzepaści takiej okazji i utrzyma to drugie miejsce, a w meczu strzeli minimum 2 bramki rywalom.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1714
R 785,2K

rjastrzab

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Antwerpia - Barcelona
Typ: Lamine Yamal liczba strzałów celnych zawodnika 1+
Kurs: 1,72
Bukmacher: Betfan
Analiza:
Xavi ma postawić na Yamala na skrzydle od pierwszej minuty. Młody ma talent i chęć gry bez porównania większa niż gwiazdy z tej drużyny. Lewy już w epoce schyłkowej Raphinia zupełnie pod formą, więc dublerzy, a przede wszystkim przyszłość tej ekipy powinni wziąć się za granie. Nie podeprę tego typu statystykami, bo trochę brakuje czasu, ale minimum jeden celny strzał Yamala jest jak najbardziej w zasięgu. Mimo tego ze Barca jest już pewna awansu to młodzi będą chcieli się pokazać. Z tych bardziej ryzykowanych można wybrać 2+ celnych strzałów po 5,70 lub, że strzeli bramkę po 3,15.
 
Defacto 340,8K

Defacto

Znawca - NBA
Dyscyplina: Piłka nożna / Liga Mistrzów
Godzinna: 21
Spotkanie: Newcastle - Milan
Typ: X2
Kurs:1.95
Bukmacher: Superbet




Dzis pod lupe biore mecz w najmocniejszej grupie LM. Bardzo ciekawa sytuacja, gdzie kazda druzyna ma jeszcze szanse na awans. Wiele zalezy od meczu w Dormundzie, ale jednak poki szanse sa, treba walczyc. Dla mnie niezrozumiale jest az taka rozbieznosc w kursach, oczywiscie zwiazana jest ona chocby mecze druzyny angielskiej z PSG, i nie tylko. Jednak trzeba z tego skorzystac, i dac szansie druzynie Milanu. Milan jest nieobliczalny, ma swoja jakosc, ktora jest w stanie dzis "uruchomic". Dopoki pilka w grze, napewno Wlosi nie złoza broni i beda dazyc do zdobycia 3pkt. Zabezpieczam sie remisem, choc w sytuacji dlugo utrzymywanego sie remisu, jedna z druzyn moze polozyc wszystko na szale, i remis moze nie pasc, tak jak chocby wczoraj w meczu Lens. Mimo to kurs wydaje sie adekwatny do szans powodzenia tego typu. Milam zdominowal Newcastle u siebie w domu, dzis zapewne az tak wyrazna przewaga Milanu sie nie zapowiada. Duze braki kadrowe napewno nie wplywaja dobrze na organizacje gry druzynie srok i na to licze. Milan tez ma swoje problemy, choc wydaje sie ze tak gra jest bardziej poukladana, i jest lepszy kolektyw. Mimo wszystko zaufam gosciom i dzis podaje taki typ. Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +1614
neutralny 474,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dziś widzę dwa interesujące mecze pod względem bukmacherskim i wydaje mi się, że w przeciwieństwie do wczorajszych starć rozgrywanych o 18:45 w grupie G będzie się działo, bo roztrzygnięte jest wszystko, a zespoły bardzo namieszały w wyjściowych jedenastkach.

Crvena Zvezda - Manchester City
Crvena powyżej 0,5 gola, powyżej 1,5 celnych strzałów i powyżej 2,5 rzutów rożnych (Superbets) @2,50 Superbet

Guardiola daje dziś szansę wielu zawodnikom, którzy grają w jego zespole stosunkowo rzadko. Tym sposobem u gości ujrzymy dziś takich graczy jak Lewis, Gomez, Hamilton, czy napastnik Oscar Bobb. Wszystko to gracze rotacyjni, którzy póki co nie dostają wiele szans w najważniejszych momentach, nie oznacza to oczywiście, że są kompletnie bezwartościowi, b to absolutnie nieprawda i na pewno Pep pokłada we wszystkich duże nadzieje skoro dziś korzysta z ich usług.
Gospodarze w możliwie najmocniejszym zestawieniu na pewno będą chcieli honorowo pożegnać się z Liga Mistrzów w której może nie zawiedli, ale na pewno liczyli chociaż o walkę o trzecie miejsce do końca. Tak się jednak nie stało, a dziś los przydzielił im zwycięzcę grupy i obecnie jeden z najlepszych zespołów na świecie.
Idę tu w dość niskie linie strzałów i rogów Serbów oraz och przynajmniej jednego gola.
Belgrad to nie jest wymarzone miejsce do gry dla zawodników wskakujących na jeden mecz, bez tak dużej pewności siebie jak pierwsza jedenastka i i na to dziś najbardziej liczę, że umiejętności indywidualne zejdą troszkę na drugi plan, a więsze znaczenie będzie miała ambicja i chęć honorowego pożegnania się z Champions League.
Crvena to solidna ekipa i również nie jest tak, że muszą dziś zagrać tylko ambitnie, bo posiadają na tyle duże umiejętności, że mogą dziś sporo utrzymywać się przy piłce przeciwko takiemu zestawieniu The Citizens.
Atmosfera na legenadarym stadionie Rajko Miticia będzie na pewno gorąca. Bez względu na stawkę Crvena, jak i jej kibice będą chcieli dobrze pokazać się przed silnym rywalem. Linie nie są wygórowane, a kurs naprawdę zachęca.

RB Lipsk - Young Boys
Powyżej 2,5 gola, powyżej 8,5 rzutów rożnych i powyżej 1,5 kartek (Superbets) @2,35 Superbet

W obue zespołach wiele zmian. W pierwszych składach w większości rezerwowi, zapowiada się więc ciekawy, otwarty mecz, dlatego też nie kombinuję i idę po najmniejszej linii oporu w gole i rogi. Zapewne liczba strzałów będzie duża, co pokazują linie wystawione przez bukmacherów, więc na murawie powinno się sporo dziać.
Troszkę obawiam się kartek, ale z drugiej strony ten mecz to okazja dla wielu zawodników do pokazania swoich umiejętności przed trenerami i to w meczu Ligi Mistrzow, a te zawsze są wyjątkowo prestiżowe. Uważam więc, że i żółtek nie zabraknie, więc linia 1,5 również wydaje się być do pokonania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +342
Emdojot 295,9K

Emdojot

Użytkownik
Celtic vs Feyenoord

2 DNB @1.57

Cetic wyraźnie odstaje na tle rywali w grupie, jeden jedyny punkt w meczu z Atletico po dobrej jednej połowie. Za mało żeby marzyć nawet o LE. Jednak trzeba nadmienić, że obie drużyny gadają już o przysłowiową pietruszkę, bo to właśnie Holendrzy kosztem szkockiej drużyny na wiosnę zagrają o szczebel niżej w europejskich rozgrywkach.
Porównując składy obu zespołów to przyjezdni według mnie dysponują większą jakością. Celtic może swojej szansy doszukiwać się jedynie w luzackim podejściu drużyny Arne Slota.
Celtic przegrał w weekend z Klimarock, ale nadal mają kilkupunktowa przewagę nad drugimi Rangers.
Feyenoord również ostatnio doznał porażki na ligowym boisku, było to jednak dwa tygodnie temu I to z rywalem dużo lepszym, bo z PSV.
Myślę że nawet przy luźnym podejściu przyjezdnych zobaczymy ofensywny futbol w ich wykonaniu i wygrana.
 
anfa_ 801

anfa_

Użytkownik
Spotkanie: Antwerpia - Barcelona
Typ: Antwerpia powyżej 10,5 faulu
Kurs: 2.36
Bukmacher: efortuna
Analiza:
Uważam, że spotkanie może wygladac analogicznie jak Czerwona Gwiazda z City. DuO zmienników chcących się pokazać w Barcelonie. Dużo młodych chłopaków obdarzonych motorycznie i swietnie grających 1 na 1. Z drugiej strony drużyna chcąca zachować po sobie dobre wrażenie i pokazać na pożegnanie więcej niż stanie w zamku hokejowym.
Oczywiście Barca powinna dominować, natomiast liczę na sporo kontr ze strony Belgów i dużo fauli na skrzydłowych z Katalonii.
Linia na faule nie jest wybitna a kurs niezły.

z indywidualnych napomnień warto rzucić okiem w strony Keity. Młodzieżowiec, pierwszy do obrony na linii Ferran, Balde, Fermin Lopez. Myśle, ze pare razy będzie przerywał ataki i może pokusić się o żółtko.

e:
Keita kartka @4.25
Yusuf o1.5 faulu @1.72
betfan
 
Ostatnia edycja:
dx2 237,3K

dx2

Użytkownik
Newcastle-Milan over 9,5 roznych @1.75

Typ na rzuty rozne, generalnei bez sensu to uzasadniac, bo ty najwiecej zalezy od szczescia, ale jezlei trzeba cos skreslic hmmm.

Obydwa zespoly maaj o co grac, bo na szali jest wciaz awans do nastepnej fazy LE, a nawet awans do kolejnej fazy LM, ale o to bedzie juz trudno i potencjalny zwyciezca bedzie potrzebowac dobrego ukaldu w rownlogle granym meczu Dortmund-PSG, ale to chyba wszysc wiedza. Po pilkarzach Newcastel widac zmeczenie materialu, wypadlo im wielu graczy i pilarze wygladaj na przemeczonych. Tutaj jednak jest mecz duzej wagi i zepsoly beda zmobilizowane. Milan jest w tej grupie w najgorszej sytuacji, bo zamyka tabele i oni musza grac o wygrana od poczatku. Lize na ciekawy mecz, bramka jednego zespolu powinna ten mecz bardziej otworzyc. Njabardziej jednak trzeba bedzie liczyc na to by pilka dobihala sie od graczy w ten sposob by mecz obfitowal w stale fragmenty gry w postaci rzutow roznych.
 
sunxl 2M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: AC Milan vs Newcastle
Typ: Powyżej 8.5 kartek (czerwona=2)
Kurs: 5.00 🔴
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:


W grupie śmierci na ostatniej pozycji jest jak na razie AC Milan, które nie potrafiło w poprzedniej kolejce pokonać u siebie Borussię Dortmund. BVB jako pierwsze zakwalifikowało się do fazy pucharowej i tym samym przyjezdni mają bardzo małe szanse, aby znaleźć się wśród czołowej 16 w Europie. Przede wszystkim należy dzisiaj sięgnąć po komplet punktów i liczyć na wpadkę Paryżan w Niemczech. Szkoda, bo AC Milan prezentuje się całkiem nieźle w tej edycji LM i wisienką na torcie byłby awans do strefy pucharowej. Podobne marzenia mają Sroki, które są w nieco lepszym położeniu od swojego środowego rywala. Gospodarze także potrzebują 3 oczka, aby dalej mieć nadzieje na kontynuowanie swojej przygody w europejskich pucharach. W grupie śmierci trwa także walka o Ligę Europy, dlatego spotkanie w Anglii zapowiada się bardzo interesująco. Który zespół zrealizuje swoje plany?

W tym meczu zdecydowałem się na kartki, ponieważ jedni i drudzy mają możliwość występowania w Lidze Mistrzów lub w Lidze Europy na wiosnę. Te drugie rozgrywki byłyby naturalnie pocieszeniem, ale dla rozwoju obu projektów jest to ważny mecz. W pierwszym starciu pomiędzy tymi klubami oglądaliśmy 5 upomnień. Arbitrem tej rywalizacji będzie Danny Makkelie i jego liczby w europejskich pucharach to 0, 4, 4. Mam nadzieję, że Holender zwiększy swoją średnią w Newcastle, bo z pewnością będzie gorąco.
 
Ostatnia edycja:
chosen70 152,3K

chosen70

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Newcastle United - Milan
Typ: Joelinton otrzyma kartkę
Kurs: 3.20
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:

Analiza:


W grupie F zapowiada się mecz walki o drugą lokatę w tabeli. Newcastle i Milan mają po 5 punktów, a do drugiego PSG tracą zaledwie dwa punkty. Na boisku nie powinno zabraknąć emocji, a ja typuje kartkę Joelintona, który w 6 poprzednich spotkaniach uzbierał 4 żółte kartki i jedną czerwoną. Brazylijczyk w tym sezonie często łapie kartki w meczach z drużynami z wyższej półki, gdzie emocje biorą górę. Drużyny przeciwko którym Joelinton obejrzał kartonik w tym sezonie to Tottenham, Manchester United, PSG, Chelsea, Manchester City, czy czerwona kartka w meczu reprezentacji przeciwko Argentynie. Liczę na kartkę również w dzisiejszym spotkaniu biorąc pod uwagę stawkę tego spotkania i to, że żadna z drużyn nie może dzisiaj odpuścić jeśli chce awansować.

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2129
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom