>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

5 kolejka Eredivisie / 7 kolejka Jupiler League [15.09.-17.09.2017]

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
kursy od: BAH
Zapraszam wszystkich do merytorycznej dyskusji oraz pisania analiz na nadchodzące spotkania w Holandii i Belgii.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Sparta - Alkmaar
Ekipa AZ Alkmaar doskonale weszłą w nowy sezon ligowy, podopieczni Van den Broma po czterech kolejkach mają na swoim koncie 9pkt, trzy zwycięstwa z ADO, Vitesse oraz NAC. Jedyną jak dotąd porażkę odnieśli po emocjonującym spotkaniu na Philips Stadium z PSV (3:2). W Obecnej kampanii znów prym najlepszego strzelca wiedzie Weghorst który w tym sezonie już czterokrotnie wpisywał się na listę strzelców. Zespół dobrze wszedł w sezon i dzisiaj zmierzy się ze Sparta Rotterdam która w poprzednim sezonie ledwo co się utrzymała. W tym sezonie zgromadzili jak dotąd 5pkt, przegrywając z Venlo, remisując ze Zwolle oraz NAC. W ostatniej kolejce wygrali 1:0 z Twente. W poprzednim sezonie oba zespoły ze sobą dwukrotnie zremisowały. Dzisiaj u gospodarzy zabraknie Saksela oraz Moorela. Goście przyjadą bez Stengsa oraz Opdama. Faworytem wydają się goście.
Zwycięstwo Alkmaar @@ 1,75 Forbet ✅ ✅
Wouter Weghorst @@ 2,15 Forbet (Strzeli gola) ✅ ✅
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
Eupen - St. Liege
Czerwone diabły po serii tragicznych wyników zremisowały z liderem z Charleroi. Moim zdaniem remis ten jest małym światełkiem w tunelu. Doprawdy dziwi mnie aż tak słaba gra w poprzednich spotkaniach bo przecież nie mają słabej paki ( szkoda że do Werderu odszedł Belfodil bo to ciekawy grajek ) zostaje Orlando ale on moim zdaniem się tam marnuje bo to niezły kopacz. Mysle że remis z liderem to początek lepszych wyników i Eupen które doznało wysokiej porażki w poprzednim spotkaniu przegra i w tej rundzie.
Zwycięstwo Liege @@ 2.15 Fortuna
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
Kortrijk - Anderlecht
Kurs 1.74 na drużynę z Brukseli według mnie zdecydowanie do gry. Pobrałem go trochę wcześniej przy 1.67 także trochę urósł ale moim zdaniem jest to spowodowane tym iż zespół Teodorczyka słabo wszedł w sezon. Drużyna Anderlechtu ciekawie zaprezentowała się we wtorkowy wieczór w spotkaniu z Bayernem. Grając w osłabieniu potrafiła napsuć krwi faworytowi i gdyby nie słupek ( jeśli dobrze pamiętam ) mecz mógłby wyglądać inaczej. Drużyna Kortrijk to typowy średniak Jupiler League. W poprzednim sezonie grali w play offach o ligę europy ale za wiele nie namieszali. Myślę że dziś zespół Anderlechtu odbije się po słabym początku sezonu i pokona rywala który od 3 spotkań nie potrafi wygrać, notując serię 2 remisów i porażki.
Zwycięstwo Anderlechtu @@ 1.74 Fortuna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom