>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

1/8 finału: Belgia - Japonia [02.07.2018, poniedziałek godz. 20:00]

Status
Zamknięty.
friendly 421

friendly

Użytkownik
Ależ jakie obawy! ???? Że wszystkich par ta jest moim zdaniem najbardziej przewidywalna. O wiele bardziej martwiłbym się o Brazylię z Meksykiem, niż o to. Japonia awansowała z naszej nieco śmiesznej grupy, w której w zasadzie były takie wahania formy zespołów, że nikt nie wie, czy Japonia zagrała dobrze dwa mecze, czy po prostu jakiś przypadek. Ja osobiście w Belgii upatruje jedynego rywala dla Brazylii, mają naprawdę mocna pake, ogarna Japonię w regulaminowym czasie i ciężko mi uwierzyć, że może być inaczej
 
B 167

borys30

Użytkownik
Belgia @1.45 wyglada mega pewnie Japonia słaba wyszedł im 1 mecz w którym grali z przewaga 1 zawodnika a i tak nie dominowali. Belgia w tyle może i trochę dziurawa ale z przodu to oni ze 3 powinni wcisnąć ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Mysle , ze spokojnie mozna uderzac w handi (-1) na Belgów . Japonia nic wielkiego nie pokazala a druzyna , ktora awansowala dzieki &quot;fair play&quot; nie grając fer po prostu zostanie skarcona i bardzo dobrze , ze trafilo na Belgie . 2-0 to bedzie najmniejszy wymiar kary.
 
dx2 237,3K

dx2

Użytkownik
Wykaz &quot;spokojnych handi&quot; na tym mundialu :sarcastic:
Oczywiscie na podstawie analiz z dzialu, ktore mozna odnalezc.
Niemcy-Korea Pd - spokojne handi
Argentyna-Islandia spokojne handi
Francja-Australia spokojne handi
Urugwaj-Arabia S. spokojne handi
Hiszpana-Iran spokojne handi
Brazylia-Szwajcaria spokojne handi
Brazylia-Kostaryka spokojne handi z perelka z doliczonego czasu gry :party:
Belgia-Japonia kolejne spokojne handi ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wykaz &quot;spokojnych handi&quot; na tym mundialu :sarcastic:
Oczywiscie na podstawie analiz z dzialu, ktore mozna odnalezc.
Niemcy-Korea Pd - spokojne handi
Argentyna-Islandia spokojne handi
Francja-Australia spokojne handi
Urugwaj-Arabia S. spokojne handi
Hiszpana-Iran spokojne handi
Brazylia-Szwajcaria spokojne handi
Brazylia-Kostaryka spokojne handi z perelka z doliczonego czasu gry :party:
Belgia-Japonia kolejne spokojne handi ?
No, ale co to w ogóle za argument ? Co mnie obchodzą jakieś handi w dziale w porównaniu do tego konkretnego meczu ?
Podzielam zdanie kolegi bukovina... Belgia rozniesie Japonię... Grają świetną, szybka piłkę. Lukakaku to ma taki wzrost jak 2 najniższych Japończyków ???? oczywiście żart. Trochę zawodzi obrona, ale nie już chyba najlepszy bramkarz mundialu w drużynie Belgii czyli Thibaut Courtois. Japończycy mogli mieć start do Polski i Senegalu bo Kolumbia jak wiemy przez głupi błąd i kartkę grała w 10; ale nie do Belgii.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Wykaz &quot;spokojnych handi&quot; na tym mundialu :sarcastic:
Oczywiscie na podstawie analiz z dzialu, ktore mozna odnalezc.
Niemcy-Korea Pd - spokojne handi
Argentyna-Islandia spokojne handi
Francja-Australia spokojne handi
Urugwaj-Arabia S. spokojne handi
Hiszpana-Iran spokojne handi
Brazylia-Szwajcaria spokojne handi
Brazylia-Kostaryka spokojne handi z perelka z doliczonego czasu gry :party:
Belgia-Japonia kolejne spokojne handi ?
Hmm , z calym szacunkiem ale nie mieszajmy fazy grupowej z pucharowa. Belgowie pozniej maja prawdopodobnie Brazylie, wiec ja tu nie widzę innego scenariusza niz rzucenie sie na Japonie od pierwszych minut strzelenie szybkich dwoch goli do konca pierwszej polowy. Potem w drugiej spokojna gra i ściągnięcie kluczowych zawodników by oszczędzać sily na Brazylie , ktora na pewno bedzie bArdziej wykończona po spotkaniu z Meksykiem ( o ile wygraja oczywiście ) . Przeciez jak De Bruyne zacznie posylac swoje ciasteczka na Romka czy Edena to Japończycy juz beda mogli bukowac bilety do Tokio , o ile juz tego nie zrobili . ????
 
B 167

borys30

Użytkownik
Senegalczyk Malang Diedhiou będzie prowadził mecz 1/8 finału Mistrzostw Świata Belgia - Japonia (poniedziałek, 20:00).

FIFA nie ma sumienia po awansie Japonii kosztem Senegalu w wyniku rankingu fair play...

trzeba pograc
1) karny w meczu
2) czerwo Japonia
3) over 2,5 Belgia
będzie sromotna kara za ten mecz z Polska ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Belgia-Japonia
Typ: Belgia -2.5 gola
Kurs: 4.10
Bukmacher: Fortuna
Godz: 20:00
Ewentualna analiza: Belgia w 1/16 trafiła na ekipę Japonii, która awansowała z grupy gdzie była stawiana w roli ekipy najgorszej ze wszystkich , jednak pomimo trudności i lepszego bilansu kartek okazali się lepsi od Senegalu, który pomimo zwycięstwa z Polską również pojechał do domu, tak więc jak już wspomniałem Japonia miała sporo szczęscia że znalazła się w gronie 16 zespołów, Belgowie natomiast z kompletem punktów awansowali z pierwszego miejsca , Belgowie są zespołem dobrze poukładanym i według mnie nie będą mieli większych problemów żeby pokonać ekipę Japonii, która moim zdaniem nie ma żadnych atutów żeby pokonać Belgów, którzy w obecnej formie i z obecnym składem nie powinni mieć problemów z grą w ćwierćfinale , lub nawet runde wyżej. Belgia była zespołem lepszym od Anglii i moim zdaniem namiesza w tych mistrzostwach, bowiem ma wyrównany skład na kilku pozycjach. Hazard, De Bruyne, Lukaku i chyba więcej mówić nie trzeba odnośnie tej ekipy. Mój typ to wygrana Belgów, myślę że stać ich w tym spotkaniu na wygraną wysokim handicapem, bowiem jak wspomniałem wcześniej nie widzę jakichkolwiek atutów Japonii w tym spotkaniu. Stawiam na wynik 4:0 po 90 minutach.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Jak wyżej, niespecjalnie rozumiem pisanie tutaj o poprzednich meczach, że miało być handi na luzie. Tutaj Belgia ma przewagę na każdej pozycji. Zresztą póki co Belgia obok Chorwacji jest jedyną ekipą, która nie zawodzi i gra faktycznie na miarę oczekiwań. Są młodzi, głodni sukcesu, wybiegani (a to jak wiemy wcale nie jest takie oczywiste na poziomie MŚ), a umiejętnościami biją Japończyków na głowę. Myślę, że lekko powinni sobie poradzić z Japończykami.
 
K 2K

kfjatek

Użytkownik
Dla mnie typowy mecz gdzie próbuję zarobić grając x ht/faworyt ft. Kursy &gt;4. Wolę tak niż tradycyjne granie faworyta. Zresztą podobnie spróbuję wcześniej Chorwację i Brazylię. Niech będzie, że progresja. Przegrywający odpada, więc powinno być otrożne i rozważne granie.
Belgia zdecydowanym faworytem, ale zdyscyplinowani azjaci może przetrzymają do przerwy.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Ja także jestem zdania, że belgijski walec rozjedzie dzisiaj Japonie. Azjaci są zdominowani na każdej pozycji. Na tym mundialu nie grali jeszcze z rywalem z takiej półki co Belgia, bo Kolumbia grała cały mecz w 10... Myślę, że będzie to overowe spotkanie, bo taki styl preferują Belgowie, którzy będą dzisiaj dyktować własne warunki na boisku. Japończycy nie mając zbytnio argumentów powinni otworzyć się już w trakcie 1 połowy. Wszyscy widzieliśmy jak gra obrona japońska i lepiej żeby dzisiaj nie skupiali się tylko na tym aspekcie. Polaczki mogli im wcisnąć 3 gole i to byłby ich koniec z mundialem, także dla mnie Belgia dzisiaj to bierze na miękko. Spróbuję upolować większe kursy na jakieś overki, a w pre gram 2x za 1/2:
Over 2.5 ✅+ over 9.5 rogów✅ + over 2.5 kartki⛔ @4.00
E: sędzia pajac
Eden Hazard strzeli @2.48 (wykonawca rzutów karnych)⛔
Kursy z unibeta
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Belgia powyżej 55.5% posiadania piłki. 1.86 Betsson
Gram to na podstawie meczu z Polską. Im starczał remis z nami i tutaj też by się zadowolili takim wynikiem, co to oznacza? Brak pressingu na połowie rywala,Belgia będzie sobie klepała przed polem karnym i tyle. Statystyki na razie nie są po mojej stronie bo Belgowie tylko z Panamą przekroczyli 60% posiadania piłki a Japonia w każdym meczu miała więcej od przeciwnika no ale :
-Kolumbia grała w 10.
-Senegal sam typowałem,że bedzie miał mniej w dziale i w swoim temacie.
-Polska miała o wiele większe posiadanie piłki przy stanie 0:0 + te ostatnie 15 min bez straty zmieniło wynik posiadania.
Gram to bo widzzę ten scenariusz. Belgia będzie biła głową w mur a Japonia będzie grała długie piłki na Osako.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dx2 237,3K

dx2

Użytkownik
Będzie wygrana Belgii ???? Bo niby czym Japonczycy maja się przeciwstawić Lukaku, De Bruyne, Hazardowi, Mertensowi, Batshuai, to nie ten film dx2
;)
Ja nie mowie, ze Belgia nie wygra, bo moze i wygra. Niektorzy faworyci musza wygrac sila rzeczy. Nie moze w 10 meczach na 10 remisowac lub wygrywac underdog.
Natomiast czy jeszcze nikt nie zauwazyl, ze granie tego &quot;spokojnego handi&quot; na tych MŚ sie najzwyczajniej nie sprawdza ?
Przepraszam bardzo, ale co to za argumentacja, ze to juz nie jest faza grupowa tylko pucharowa, jak ktorys palnal.
A czym sie rozni mecz grupowy faworyzowanych Niemiec z Korea, gdzie walczyli o awans od meczu fazy pucharowej ? W jakim to stopniu byl on niby mniej wazny dla faworyta ??? Nie rozumiem.
Na tym mundialu jesli faworyt predko nie zdobywa bramki to w ogromnej wiekszosci przypadkow konczy sie to remisem lub nawet porazka faworyta.
Jak widze te bunczucznie pisane analizy w fazie pucharowej z kursami minimalnymi na kazdy zespol powyzej kursu 2, gdzie koncowe stwierdzenie brzmi, ze ten albo tamten na pewno wygra to jest to troche komiczne.
Reasumujac, typowanie fazy pucharowej i mowienie, ze ktos wygra na czysto przy zdarzeniu 1X2 wypada jak dotad tragicznie, a co dopiero mowienie o handicapach.
To nie jest tak, ze ja tu chce wysmiewac kogos albo prowokowac. Sam typowalem glownie faze grupowa i mozna sobie te typy odszukac. Mowie po prostu, ze granie fazy pucharowej i pisanie, ze cos jest pewne jest smieszne. Moze czas zmienic ton tych wpisow i zamiast pisac, ze jeden albo drugi zespol na 100 % wygra, albo ze wygra ze &quot;spokojnym handi&quot;, to moze lepiej napisac: &quot;wydaje mi sie, ze zespol X ma jednak wieksze szanse&quot;. Raczej to jest glownym motto tej wypowiedzi.
Na pocieszenie wstawie jeszcze raz liste &quot;spokojnych handi&quot; z aktualizacja wczorajszego meczu Hiszpanii z Rosja, gdzie znowu iles tam osob pisalo o &quot;spokojnym handi&quot;. Ale coz, byle zagrac, ta dewiza na pewno doprowadzi nas wszystkich do fortuny.
Niemcy-Korea Pd - spokojne handi
Argentyna-Islandia spokojne handi
Francja-Australia spokojne handi
Urugwaj-Arabia S. spokojne handi
Hiszpana-Iran spokojne handi
Brazylia-Szwajcaria spokojne handi
Brazylia-Kostaryka spokojne handi z perelka z doliczonego czasu gry :party:
Hiszpania-Rosja spokojne handi z dnia wczorajszego :sarcastic:
Belgia-Japonia czy to bedzie kolejne spokojne handi ?
 
G 446

gringo4x

Użytkownik
Kolega wyżej ma trochę racji ale jednak Kostaryka, Islandia, Iran czy Rosja to są drużyny które grają typowy autobus. Nie wiem, czy Japonia jest aż tak zdyscyplinowana w obronie. Z Kolumbią stracili bramke grajac 11vs10, z Senegalem dwie bramki a z Polską, gdzie wystaczyło grać na remis stracili gola i gdyby nie frajerstwo Polaków to mogli mieć ciepło. Tak czy siak mieli, bo jeden gol Senegalu ich wyrzucał z turnieju.
Belgia za to mi się podoba. Grają za wszelką cene do przodu, z polotem. Młody skład i zawodnicy, którzy robią przewagi w pojedynkach 1vs1. Taki Hazard, de Bruyne czy Mertens potrafia błyskawicznie zrobić przewage. Nie wiem jak Japońscy obroncy będą radzili sobie z silnym Lukaku. Kolejnym atutem są stałe fragmenty gry. Japończycy maja dosyć niski skład w u Belgów mamy Lukaku, Alderweireld, Vertonghen, Witsel, Boyata a więc będzie groźnie przy każdym SFG.
Dla mnie mimo wszystko Belgia -1,5 @2,20 1xbet
 
S 182

szczur-89

Użytkownik
Rowniez uwazam, ze Belgia to spokojnie wygra. Jednak granie czystej 1 czy tez granie handi sie troche nie oplaca. Lepiej pograc strzelcow po stronie Belgii. Gole wpasc powinny, obaj w bardzo dobrej formie, graja do przodu do tego Hazard strzela karne, a Romelu walczy o krola strzelcow tej imprezy. Proponuje:
Lukaku gol 2.10 Totolotek
E.Hazard gol 2.60 Totolotek
 
C 24

crypti

Użytkownik
Sędziować ma arbiter z Senegalu, ciekawe czy będzie miało to wpływ na przebieg spotkania. Może jakiś karny lub czerwona kartka, myśle ze gdy będzie miał wybór pokazać droga żółta Japoncowi czy nie to pokaże, a wiemy ze dość agresywnie grają, przy technicznych Belgach może wejść, chyba spróbuje za drobne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom