>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zablokowane konto Moneybookers - Skrill

psotnick 866,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
wklejam ze strony :


Problem:
Próbowałeś zapłacić w punkcie hazardowym, który nie ma zgody Ministerstwa Finansów
Rada:
Zapłać w innym punkcie, który ma zezwolenie władz


i tu niby odbiorca, nie wiem czemu Dublin :

Skrill.com DUBLIN
Dawno tam nie wpłacałem z konta bankowego, ale parę lat temu, 2-3 lata temu pamiętam że przy wpłacaniu w którymś kroku pojawiało się pytanie czy wpłacam w celu hazardowym, czy w innym, ja akurat w normalnym celu wpłacałem, żeby komuś przesłac szybko. Ale może tu był problem, że podałeś na odczepnego jakąś odpowiedź, a potem wpłaciłeś w przeciwnym celu i ci to skrill zapamiętał, albo mbank, juz sam nie wiem.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
własnie gdzieś było jakieś pytanie o hazard i dałem tak. Ale to jak tworzyłem konto chyba i było pytanie czy będą cele hazardowe to dałem tak , bo szczerze to dopiero dziś utworzyłem tam konto :). Muszę to odklikać gdzieś.
 
K 5K

kajo88

Użytkownik
Witam, około tygodnia temu Skrill nagle zablokował moje konto - zrobiłem depo Blikiem 2000 PLN, chciałem przesłać 1000 PLN do znajomego i nagle konto zostało zablokowane. Czatbot nie pomaga, na moje 5 maili nie odpisali - czy ktoś miał może podobną sytuacje?
 
T 12,6K

tadzin

Użytkownik
wieki temu jak dobrze pamietam zeby cokolwiek sie dowiedziec od skrilla to sie dzwonilo do nich bo ten support to byl kompletnie bezuzyteczny czy pisanie majli. jedynie jak kiedys byly te cale stopnie braz/gold (czy jak to lecialo juz nie pamietam) to na jakims tam wyzsyzm poziomie kojarze ze nawet ten support pomagal bez dzwonienia. ale to bylo dawno temu i nieprawda.
 
Do góry Bottom