>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

STS i duże wygrane

Y 0

yeety

Użytkownik
Panowie, jako że nigdy nie grałem u bukmachera STS mam takie pytanie. Ostatnio widziałem u kolegi kupon z bodajże 5-6 zakładami. Kolega postawił 2 zł. i możliwa wygrana wynosiła ok. 100 zł.
W takim razie jak to jest, ja jak obstawiałem powiedzmy te 2 zł. przy kursie 5.00 mogłem wygrać 10 zł. Jak oni w tym STSie to przeliczają.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Kurs na kolegi kuponie wynosił pewnie ponad 50,00 czyli 2złx50,00 = 100 zł. Minus te podatki jakieś, mniejsza oto.
Twój kolega miał 5-6 zdarzeń na kuponie, a Ty zapewne obstawiłeś jedno, ale tutaj mogę się mylić bo jednak nic nie napisałeś więcej na ten temat.
Ty obstawiłeś za 2zł kurs 5,00 czyli 2złx5,00 = 10 zł.
To dziwne trochę, bo zarejestrowałeś się na tym forum 6 lat temu i zadajesz takie pytania ????
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Chlopie o wiesz w ogole co pograles? Czy dziadek z stsa Ci puszczal typy bo 18 nie masz. Ja pinkole takie.pytania na tym poziomie.
 
Y 0

yeety

Użytkownik
Pamiętam, że kolega miał kurs chyba koło 7.00, to powinien wygrać 14 zł. Pytałem się jak to możliwe, a on powiedział, że tak jest i już.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Ewidentnie kolega zrobił z Ciebie beke albo zagral za wieksza stawke skoro jestes pewny ze kurs byl 7.0
Jest tak że AKO x Stawka = EWK
Stawka to wkład minus 12 % podatku.
 
Y 0

yeety

Użytkownik
Żadnej beki ze mnie nie zrobił. Pokazał mi kupon z STS i widziałem, że postawił 2 zł., a wygrana koło 100 zł. Nie wiem jak to możliwe, ale widzę, że chyba nikt nie wie.
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Żadnej beki ze mnie nie zrobił
powiedział bym Ci kogo z Ciebie zrobił ale byś się pewnie obraził.
Spróbuj zrozumieć że wygrana to jest stawka przemnożona przez kursy i wszędzie tak jest , również w STS
 
Y 0

yeety

Użytkownik
powiedział bym Ci kogo z Ciebie zrobił ale byś się pewnie obraził.
Spróbuj zrozumieć że wygrana to jest stawka przemnożona przez kursy i wszędzie tak jest , również w STS
Przecież każdy zna te przeliczniki. Założyłem ten temat, bo myślałem, że ktoś zna odpowiedź. Powtarzam. Kolega miał oryginalny kupon STS. W kuponie parę meczy po kursie ok. 7.00 WYGRANA: ok. 100 zł.
Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam ????
 
duda 380

duda

Użytkownik
Przecież każdy zna te przeliczniki. Założyłem ten temat, bo myślałem, że ktoś zna odpowiedź. Powtarzam. Kolega miał oryginalny kupon STS. W kuponie parę meczy po kursie ok. 7.00 WYGRANA: ok. 100 zł.
Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam ????
Jeżeli miał kilka spotkań po kursie 7, to łączny kurs mógł wynieść około 50. Dlatego wygrana była tak duża. Innej możliwości nie ma.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Jeżeli chcesz zebysmy rozwikłali twoje wątpliwości na temat kuponu twojego kolegi z sts to po prostu popros go o ten kupon, wrzuc skana i bedziemy debatować. No chyba że kupon byl zawierał typy wygrywajace i zostal spieniężony w punkcie sts. Wtedy pozostaje nam tylko sucha dywagacja !
Ale tak jak pisza poprzednicy. Nie ma opcji zeby było coś nie tak z ów kuponem.
PS: Pozdro Lipny!
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
nawet jak jakimś cudem doszło do jakiegoś błędu, to przecież tam nie pracują boty i chyba patrzą na te kupony jak wypłacają kasę.
 
Y 0

yeety

Użytkownik
Będę miał więcej czasu to skoczę do STS i sam się przekonam. Widzę, że temat wzbudził sporo emocji. Panowie tylko pytam - spokojnie. Jeśli ja też dostanę taki kupon to na pewno wrzucę skana.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Nie musisz nigdzie chodzić - wystarczy jak wejdziesz na stronę STS.pl i zrobisz e-kupon.
A odnośnie kuponu kolegi, to mając tam jak piszesz &quot;5-6 zdarzeń&quot; z kursami np. po @2 - dało mu to AKO
( akumulowany kurs ogólny ) *stawka 2zł*0.88 ( 12% podatek ) = ok.100zł
Nic nadzwyczajnego, bowiem 2^6=(2*2*2*2*2*2)=64*2zł*0.88=112zł
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +32
Y 0

yeety

Użytkownik
No tak, tylko że w tych kuponach co podałem AKO wynosi ~43, a po dodaniu wszystkich kursów, AKO powinno wynieść koło 13, albo w ogóle nie znam tych przeliczników.
 
Do góry Bottom