>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Zasady konkursu - pytania i odpowiedzi

jaroslav_ 375,6K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Jeśli macie jakieś pytania odnośnie zasad lub coś jest dla Was nie jasne - piszcie śmiało tutaj.
 
Ostatnia edycja:
jaroslav_ 375,6K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Drodzy, z uwagi, że to pierwszy tego typu konkurs MLB od dawna to zachęcam do uważnego przeczytania regulaminu oraz zasad. Cały konkurs został podzielony na dwa etapy, które zostały opisane w Regulaminie. Niemniej, zdaję sobie sprawę, że mogą pojawić się wątpliwości lub pytania. Konkurs startuje 3 października. Zatem jeśli przed jego startem chcecie żebym coś wyjaśnił to piszcie tu śmiało :)
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Konkurs super ,tylko zasady za bardzo skomplikowane
Normalne zasady.

A jeszcze pytanie - jak będzie zmiana miotacza, a nasza analiza będzie pod konkretnego startera (np Woodruffa czy Verlandera) i ten miotacz nie zagra od poczatku - mam spodziewać się zwrotu czy zaznaczyć, że Verlander czy Woodruff muszą zacząć?
 
jaroslav_ 375,6K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Konkurs super ,tylko zasady za bardzo skomplikowane
W skrócie:

1 ETAP - to najzwyklejszy Pick'Em czyli wybieranie w każdej rundzie Play-off zwycięskiej drużyny z pojedynku. Dodatkowo możemy wskazać maksymalnie dwie pary w których jedna z drużyn wygra do zera. Czyli typujemy zwycięzców par każdego ze spotkań drabinki, aż do finału. Punktacja ma wpływ na nagrody za Etap 1, ale również liczy się do punktacji e Etapie 2.

2 ETAP - to tradycyjne podawanie analiz na konkretne spotkania w czasie trwania Play-off, podajemy typ z analizą, a potem jest rozliczany na podstawie kursu. Dodatkowo można otrzymać punkty za inne aktywności. Punktacja finalna bierze pod uwagę zarówno punkty z Etapu 2 jak również Etapu 1.

W razie co to pytaj :)
 
jaroslav_ 375,6K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
A jeszcze pytanie - jak będzie zmiana miotacza, a nasza analiza będzie pod konkretnego startera (np Woodruffa czy Verlandera) i ten miotacz nie zagra od poczatku - mam spodziewać się zwrotu czy zaznaczyć, że Verlander czy Woodruff muszą zacząć?
Jeśli typujemy, że dana drużyna wygra, a analiza jest pod miotacza to już nasz wybór. Jeśli nie zagra od początku to typ i tak jest rozliczany. To tak jak w piłce byśmy napisali, że Barcelona wygra i napisali analizę, że gra tam Lewy i nastrzela bramek, a finalnie się okaże, że Lewy będzie na ławce. Wiem, że w MLB nieco inaczej należy to postrzegać. Niemniej, chcę uniknąć tego, że co chwile jakaś analiza będzie miała zwrot :) Jednakże, jeśli ktoś ma inny pomysł to jestem otwarty na propozycje. Dzięki!
 
irtyko 179,9K

irtyko

Użytkownik
ETAP 1: Pick'Em Challenge - celem tego etapu jest uzyskanie jak największej liczby punktów poprzez wybieranie zwycięskich drużyn w każdej z par w trakcie trwania MLB Play-off (zgodnie z powyższą grafiką). Punkty są przyznawane, gdy dokonasz poprawnego wyboru zwycięskiej drużyny w drabince. Czyli typujemy kto przejdzie dalej w drabince, a nie kto wygra poszczególny mecz.
typujemy kto przejdzie dalej a w którym momencie można się dołączyć ? bo to nie będą pojedyncze mecze
 
irtyko 179,9K

irtyko

Użytkownik
  • Typy należy podawać maksymalnie 30 minut przed spotkaniem. Przykładowo, jeśli spotkanie zaczyna się o 02:00 w nocy to typ powinien pojawić się najpóźniej o 01:30.
Etap II , jeśli między meczami jest parę godzin odstępu to rozumiem że analizę do poszczególnych meczy mogę podać w 2 oddzielnych postach (tego samego dnia) ? oby to było 30 min przed meczem tak ?
 
Do góry Bottom