>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Zapisy na zlot

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witam,
W dniach 6-8 lipca 2012 zlot użytkowników forum.bukmacherskie.com
Miejscowość zlotu:
Boszkowo


Boszkowo leży w samym centrum Wielkopolski. 130 kilometrów od Wrocławia, 70 od Poznania i Zielonej Góry, 331 od Katowic i Warszawy. Z poniższej listy wybierz środek transportu, który preferujesz, a my zaproponujemy Ci dogodny dojazd do Boszkowa. Ośrodek:
http://lok.org.pl/wypoczynek-boszkowo.php
Pokoje są 3 lub 4 osobowe, z aneksem kuchennym oraz z łazienkami
Na terenie ośrodka mamy do dyspozycji świetlice, boisko do gry. Ośrodek posiada swoją plażę piaszczystą oraz umożliwia wypożyczenie sprzętu wodnego np. kajaków itp.

Cena:

100zł za dwie doby.

W tym temacie zapisujemy się na zlot.
Bardzo proszę o wpłacanie zaliczki w wysokości min. 30zł do końca kwietnia.
Oczywiście zapisywać się można do końca czerwca na zlot (o ile będą wolne miejsca).
Głównie chodzi nam o zebranie do końca kwietnia kwoty 400-500zł na wpłacenie zaliczki za zarezerwowane domki. Opłatę musimy zrobić do końca miesiąca. Dlatego jeśli ktoś dysponuje aktualnie gotówką i może wpłacić więcej niż 30zł to będzie dla nas dużym ułatwieniem. Oczywiście w przypadku zdarzenia losowego (np. komuś wypadnie wyjazd, praca etc) zaliczka zostanie zwrócona.Mamy 24 miejsca zarezerwowane. W przypadku większego zainteresowania o przydziale miejsc decyduje wpłacona zaliczka/całość, a nie data zapisania się na zlot.


Wszystkie pytania pisać w tym temacie
http://forum.bukmacherskie.com/f375/dyskusje-o-zlocie-72020-6.html

aktualna lista:
1. Fox71 - wpłacone 50zł
2. Marcin-Odra - wpłacone 100zł
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
1. Fox71 - wpłacone 50zł
2. Marcin-Odra - wpłacone 100zł
3. Suchoparek - wpłacone 100zł
4. Madangel - 40zł
5.ENRIQUESS - 30zł
6. Pawacki: 60zł
7. Adwokat 100pln
8. Benek 50zł
9. Bandeo 100zł
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
ja zapłące dopiero 10 maja, bo wtedy a koncie bd miec gotówkę. Natomiast nie widzę nr konta gdzie pieniądze mam przelać, w razie co poproszę o priv z nr konta.
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Czy koło listy osób można by dodać z jakiego miasta będą wyruszać?Bo dużo osób zadaję pytania kto z kim co i jak a tak w jednej kolumnie było by czytelnie i można spokojnie sie z kimś zgadać ????
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Czy koło listy osób można by dodać z jakiego miasta będą wyruszać?Bo dużo osób zadaję pytania kto z kim co i jak a tak w jednej kolumnie było by czytelnie i można spokojnie sie z kimś zgadać ????
Nie wydaję mi się to konieczne. Można się na PW umówić gdzie się styknąć na trasie dojazdowej. Ja ruszam ze Stolicy :razz:
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Ok, ja wszem i wobec ogłaszam że cud by musiał się stać bym na zlot wpadł. Urlopu na żądanie już nie mam, a piątku na wyjazd wolnego nie dostane. Liczyłem że wtedy krew oddam, ale wyjeżdzając z elbląga o 11, nie dojechałbym w piątek. Patrzyłem już przez pryzmat pks/pkp i samolotu... więc w tym roku się raczej wykruszam.
 
zgredziu 147

zgredziu

Użytkownik
Czekam na kolejne osoby. jeżeli urlop za granicą nie skoliduje mi się z terminem zjazdu chętnie przyjade i wezmę w nim udział i sam coś sprezentuje (JAKIEŚ NAGRODY NA JAKIŚ KONKURS)
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Pamiętam Elit jak w dawnych czasach typerskich kiedyś wygrałem w jakimś twoim konkursie typerskim medal typera maj 2006 (najlepsze że na dane mojego starego wyryte napisy, bo wtedy jeszcze nie byłem pełnoletni). Wisi u mnie w pokoju hehe. Czy będę na zlocie będę wiedział ostatecznie około 22czerwca...
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
zgredziu 147

zgredziu

Użytkownik
Pamiętam Elit jak w dawnych czasach typerskich kiedyś wygrałem w jakimś twoim konkursie typerskim medal typera maj 2006 (najlepsze że na dane mojego starego wyryte napisy, bo wtedy jeszcze nie byłem pełnoletni). Wisi u mnie w pokoju hehe. Czy będę na zlocie będę wiedział ostatecznie około 22czerwca...
Jeżeli mi czas pozwoli zorganizuje na Zlocie jakiś fajny Konkurs i przywioze albo puchary ,albo nagrody inne jak statueki,albo medale. Na pewno coś wymyśle fajnego z jajem ,żeby bylo gites i fajna zabawa. proszę wszystkich by przywieżli jak mają kupony lub ksera wygranych lub takie gdzie o pici włos byłoby nieźle. Ja do dziś mam taki kupon 5z7 +9 pewniaków do wygrania 20000tys. trafiłem 9pewniaków i 4z7, szok!! przywioze go.
Podaj mi na priv wymiary tabliczki i tekst to ci zrobie dla Ciebe nie dla starego i będzie okey.
 
R 1

rafalr

Użytkownik
Zapisy jeszcze aktualne?
Dopiero co zaczynam obstawiac i wielu rzeczy jeszcze nie ogarniam ,chetnie pogadalbym o tym na zywo.Zlot jest tylko dla &quot;starych&quot; uzytkownikow czy open dla wszystkich.
Jakby mozna byloby jescze jechac to dajcie znac jak z zaliczka ,czy tez trzeba wszystko od razu.
Jedzie moze ktos z Pomorza?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Zapisy wciąż aktualne. Każdy może przyjechać na zlot. Co do zaliczki kontaktuj się poprzez PW z Marcinem-Odrą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zgredziu 147

zgredziu

Użytkownik
Przykro mi ,ale już wiem ,że w dniach 30.06.2012 -8.07.2012 będe w Jastarni, więc osobiście się na Zlocie nie stawie, ale tak jak obiecałem ufunduje nagrody w jakimś Konkursie, który sam wymyśle i zorganizujecie go sobie w formie zabawy na Zlocie. Życze wam WSPANIAŁEJ ZABAWY i super wspomnień.
Prosze Admina na privie by podał mi gdzie przesłać nagrody.
Elit Typer
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
1. Fox71 - wpłacone 50zł
2. Marcin-Odra - wpłacone 100zł
3. Suchoparek - wpłacone 100zł
4. Madangel - 40zł
5.ENRIQUESS - 30zł
6. Pawacki: 60zł
7. Adwokat 100pln
8. Benek 50zł
9. Bandeo 100zł
10. Bambo 100zł
 
Do góry Bottom