>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Zagraniczna karta sim

P 63

prusi0010

Użytkownik
Czy ktoś może wie czy aby aktywować kartę uk vodafone i korzystać z roamingu trzeba to zrobić na terenie Wielkiej Brytanii(tak przeczytałem na paru aukcjach)? Jeżeli tak to macie jakieś inne propozycje na kartę żeby zrobić to normalnie i łatwo?
 
H 81,9K

hagi84

Użytkownik
ja korzystam z vodafone i nic nie musialem aktywowac na terenie UK i takze kupowalem przez allegro wiele takich simek
Te karty powinny byc juz zarejestrowane na kogos mieszkajacego w UK i powinny normalnie dzialac na terenie PL
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Kupuj w pełni aktywowaną a jak nie to:

"14 listopada 2022 od L...h
Wszystko OK. Aktywacja w Polsce jest możliwa, ale trzeba zadzwonić na infolinię na nr 191 (i porozmawiać po angielsku z konsultantem). Inaczej pełna aktywacja się nie powiedzie."
 
Endwar 11,1K

Endwar

Użytkownik
Ostatnio się dowiedziałem to się podzielę:


Można kupić karty esim z wielu krajów. Działa przez ich apkę.

Airalo to pierwszy na świecie sklep z kartami eSIM, który rozwiązuje problem wysokich rachunków za roaming poprzez udostępnienie klientom ponad 190 kart eSIM (cyfrowych kart SIM) z całego świata w przystępnych cenach.

Szczegółów o aktywacji nie znam, bo nie korzystałem jeszcze. Polecam poczytać.
 
S 596

samanta_d

Użytkownik
Nie, nie jest konieczne aktywowanie karty Vodafone UK i korzystanie z roamingu na terenie Wielkiej Brytanii. Możesz aktywować kartę i korzystać z roamingu gdziekolwiek jesteś, o ile usługa roamingu jest dostępna w danym regionie.
 
Do góry Bottom