>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Zaginione wypłaty w LVBET

T 0

tomswi

Użytkownik
Mam pewien problem z firmą LVBET, zleciłem dwie wypłaty na różne, niewielkie kwoty na swoje konto bankowe w PKO. Dzień wcześniej wypłaty docierały w przeciągu kilku minut, bo PKO jest obsługiwane w ramach RAPID PAY. Natomiast dwie wypłaty zlecone w sobotę do tej pory nie dotarły na konto, pomimo otrzymania potwierdzenia realizacji zarówno od LVBET jak i od przelewy24. Minęły również dwie sesje eliksir mojego banku, co wyklucza opóźnienie. Czat LVBET jest g**** warty i nie potrafi nic zrobić ze sprawą, natomiast kontakt telefoniczny z przelewy24 prowadzi do tego, że udzielą informacji tylko wykonującemu przelew, chociaż stwierdzili, że u nich w systemie przelewy zostały poprawnie wykonane,

Macie jakiś pomysł co zrobić z tą sytuacją? Widziałem na forum podobny temat, ale dotyczył jednej wypłaty, a nie dwóch jednocześnie, chociaż i tamten temat skończył się po bardzo długim czasie
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Jeśli dostałeś powiadomienie z przelewów24 o realizacji wypłaty, to lvbet swoje zrobił i wypłatę zlecił, teraz pozostaje Ci albo czekać jeszcze do trzeciej sesji przychodzącej PKO albo wcześniej uderzać, ale do przelewów 24, lvbet Ci nic nie poradzi, oni wypłatę zlecili do pośrednika i inaczej Ci nie pomogą, bo oni swoje zrobili.
 
T 0

tomswi

Użytkownik
LVBET totalnie odwalił manianę, trzecią wypłatę dziś zleciłem znowu nie doszła, zleciłem czwartą zmieniając rachunek bankowy, też nie doszła. Przelewy24 nie udzielą informacji niestety,a LVBET się miga i opowiada historię o dziale finansowym i sprawie w toku
Od LVBET oczekuje kontaktu z przelewy24, ale ewidentnie migają się od tego uznając mnie za totalnego oszusta, a ja zostaje bez kasy przez ich bierność
 
T 0

tomswi

Użytkownik
Udało mi się skontaktować z miłą panią z przelewy24, która tym razem udzieliła pewnych informacji i zaoferowała reklamację dwóch transakcji, które nie dotarły po dniu roboczym, wypłaty z dzisiaj nadal wiszą nie wiadomo gdzie, ale stwierdziła, że nie ma potwierdzenia ich realizacji z banku, więc może jest szansa, że dostanę w końcu pieniądze.
 
L 0

litvos1234

Użytkownik
Witam serdecznie. UWAGA ! PRZESTRZEGAM PRZED LVBET ! Po wygraniu zakładów za większą stawkę założyli mi limit : 5zł - UWAGA 5zł na jeden zakład (nie ważne czy LIGA WŁOSKA czy LIGA ANGIELSKA). Przy wyższym kursie tzw. "tasiemka" maksymalna stawka wynosi 0,5zł (50 groszy !!). Po kontakcie z czatem dostałem informację od konsultanta :

"Stawki maksymalne na dane spotkania w Twoim przypadku został dobrane indywidualnie przez nasz Dział Sportowy. Decyzje podjęte na temat limitu stawek są ostateczne."

Ok a więc chciałem wypłacić swoje pieniądze... Zaczęły się problemy... 

Prośba o wysłanie swojego zdjęcia wraz z dowodem osobistym, datą oraz napisem LVBET... Jeszcze to przebolałem i wysłałem...
Chcieli równiez potwierdzenie,że rachunek bankowy,ktory zostal podany podczas rejestracji nalezy do mnie.. To rowniez wykonalem...

Ok,teraz chcą kolejny dowód UWAGA : Potwierdzenie,że ostatnia wpłata została wykonana z konta podanego podczas rejestracji...

Niestety wpłata wykonana została poprzez sytem BLIK z konta bankowego mojej żony.

Uwaga : Otrzymałem informację,że doładowanie konta musi zostać wykonane z konta,które zostało podane podczas rejestracji.


Jednym słowem wstyd i hańba ! Nie chcą wypłacić wygranych pieniędzy !! Obsługa mnie olewa !!

Dla przykładu inni bukmacherzy potwierdzili rejestrację w przeciągu 30minut (pełna aktywacja wraz z wszystkimi zdjęciami i dokumentami)


Nie polecam !!!! Jeszcze okaże się,że nie wypłaca mi moich pieniędzy,ponieważ przelew doładowujący został wykonany z konta mojej żony...
 
Do góry Bottom