>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wypłata z Moneybookers - Skrill

kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
skryl.PNG
Miał ktoś coś takiego ? Konto zrobione w 2014 roku. Czy konto zostało usunięte przez brak opłat ? Nie mam żadnych ponagleń na mailu. Tylko na pewno nie usuwałem sam konta ani o nic nie prosiłem więc co to ma być xD
 
T 1,4K

tooom19

Użytkownik
Z tym logowaniem i opłatą to pierwsze słyszę, konto mam jeszcze od czasów moneybookers nie logowalem się tam dobre 3 lata bo nie miałem potrzeby 0 kosztów , może coś się pozmieniało...
 
Y 477

yanaz5

Użytkownik
informacyjnie

zleciłem wypłatę na konto dziś chwilę przed 8:00, koło 9:30 kasę miałem już na koncie, brak opłat (oprócz opłaty za przyjęcie przelewu zagranicznego, ale to już kwestia mojego banku)
 
K 0

khoptys1920

Użytkownik
Witam dzisiaj robiłem depozyt (okło 14) przez rapid transfer na skrilla, po zatwierdzeniu przez bank przenosioło mnie do strony i tam wyskoczył komunikat "failed". W historii transkacji mam tak samo (wysyłam ss). Z mojego konta bankowego pieniądze pobrano, pisałem do supportu ale ma 24h na odpowiedzenie. Ktoś miał taką sytuacje i jak to się rozwiąże, zwrócą mi hajs na konto bankowe czy przejdzie mi ta transakcja? ps. co ciekawe rano (około 9) robilem tez depo przez rapid i normalnie bez problemów. 1680529034432.png
 
R 2,8K

Roman12345

Użytkownik
informacyjnie

zleciłem wypłatę na konto dziś chwilę przed 8:00, koło 9:30 kasę miałem już na koncie, brak opłat (oprócz opłaty za przyjęcie przelewu zagranicznego, ale to już kwestia mojego banku)
Sami prosicie się o kłopoty wypłacając kasę z nielegalnych buków na konta bankowe. Po to jest Skrill żeby nie używać kont bankowych. Jak masz tak robić to lej bezpośrednio na konto od buka. Po co najpierw Skrill a potem konto? US ma w dupie czy kasa przyjdzie ze Skrilla, buka czy konta brata. I tak będziesz się musiał z niej wytłumaczyć w razie "wu"
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Wystarczy wejść w swoją apkę i sprawdzić :D

Jest taka możliwość, prowizja 1,45%.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
witam
próbuje zlecić wypłatę na konto bankowe ( zawsze szło bez problemu ) ,a dziś pojawia sie ciągle komunikat -
Wypłata się nie powiodła

może ktoś coś wie ??? z góry dziękuję za pomoc
 
R 2,8K

Roman12345

Użytkownik
witam
próbuje zlecić wypłatę na konto bankowe ( zawsze szło bez problemu ) ,a dziś pojawia sie ciągle komunikat -
Wypłata się nie powiodła

może ktoś coś wie ??? z góry dziękuję za pomoc
Serio wypłacasz kasę ze skrilla na konto? To w takim razie po co Ci Skrill skoro i tak lejesz z niego kasę do banku? Ja używam do bukmacherki żeby właśnie unikać kont bankowych i być "nie widocznym" dla wścibskich instytucji. Nie czepiam się tylko serio z ciekawości pytam.
 
T 1,4K

tooom19

Użytkownik
Większość bankomatów obsługuje , z opłat to prowizja 1.75% wypłacanej kwoty - przy wypłacanym 1000 zł wychodzi 17.50 zł ,da się przeżyć .Płatność kartą w sklepach bez żadnej prowizji.

Pozdrawiam
 
T 14K

tadzin

Użytkownik
uzywam od nastu lat pierwszy raz mi sie takie cudo pojawilo

"skrill Płatność z salda nie jest dostępna. Nie możesz teraz zapłacić za pomocą swojego salda Skrill."

ktoś coś?

szperam po tym gownokoncie i znalazlem cos takeigo (nigdy nie widziaelm tego wczesniej) to chyba to blokuje? hmm a dobra ten suwak to jest aktualnie w stanie "wylaczony" czyli to nie to.

gowno.png

e
dobra juz sobie ogarnalem ze skrill blokuje po prostu wplate z pl
 
Ostatnia edycja:
R 2,8K

Roman12345

Użytkownik
uzywam od nastu lat pierwszy raz mi sie takie cudo pojawilo

"skrill Płatność z salda nie jest dostępna. Nie możesz teraz zapłacić za pomocą swojego salda Skrill."

ktoś coś?

szperam po tym gownokoncie i znalazlem cos takeigo (nigdy nie widziaelm tego wczesniej) to chyba to blokuje? hmm a dobra ten suwak to jest aktualnie w stanie "wylaczony" czyli to nie to.

Pokaż załącznik 38437

e
dobra juz sobie ogarnalem ze skrill blokuje po prostu wplate z pl
Przeglądnij maile. Napewno dostałeś od nich info że od marca transakcje na konto/z konta pl będą niedostępne. Wszystkim to wysylali.
 
Do góry Bottom