>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WTA 125s (WTA Challenger Series) - temat zbiorczy

siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Piter - Zhang Zwrot Kasa przeszła koło nosa
Typ: over 20.5
Kurs: 1.90 bet365


Mecz zaraz się zaczyna 7.30 tutaj widzę mecz walki dlatego ta linia gemowa powinna spokojnie być pokryta. Obie są w dobrej dyspozycji ale Kaśka ostatnio szaleje oczywiście miała teraz dwie przegrane z dwiema Niemkami Friedsam i Beck ale po ostrej walce więc nie ma wstydu. Też tutaj po cichu licze na wygraną Polki bo kurs zacny 4.00

Kaśka Piter Zwrot
Kurs: 4.00 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Piter - Gavrilova Znowu Zwrot jakieś fatum
Typ: 1
Kurs: 1.44 bet365


Na jutro rano dobry typ. Powinien wejść bez większych problemów . Dzisiaj już obstawiałem Kaśke z Chinką ale niestety kasa przeszła koło nosa przez Krecz azjatki a kurs był bardzo dobry na Polke. Teraz niestety tylko 1.44 no ale trzeba grać bo tutaj tylko widzę wygraną Piter. Już spomniałem w poprzedniej analizie o formie Polki cały czas do przodu idzie więc trzeba korzystać.

I jeszcze na dokładke na jutro rano:

Friedsam: kurs 2.00 bet365⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dx2 237,3K

dx2

Użytkownik
S.Zheng-Wickmayer 2 @1.33
Belgijka zdecydowanie gra lepeij ostatnimi tygodniami, a to przeciez byla zawidniczka, ktora potrafila zaistniec w szlemach w okoliach cwiercfinalow i ktora wygrywala turnieje. W ostatnim turnieju bardzo duzy opor postawila Wickmayer triumfatorce Shuai Zhang, teraz ma szanse na bardzo doby wynik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Uytvanck vs Bychkova 1 kurs: 1.33
Uytvanck vs Bychkova 2:0 1.90
Kursy takie wysokie tylko dlatego, że jest to WTA. H2H 4:0 dla Uytvanck (ciekawe jak to się wymawia?) i wszystkie 4 mecze były w 2013 i zakończyły się w 2 setach. Staty obu pań na i.hard:
Uytvanck 27/9
Byczek 9/3
Widzę w tym meczu maks 21,5 gema.
EDIT:
Tak btw, czemu na bet365 na WTA TAJPEJ piszą, zawodniczka a/b - challenge nieudany/udany jak tam nie ma systemu challenge? ????
 
dx2 237,3K

dx2

Użytkownik
Kumkhum-Wickmayer 2 @1.42
Odnosze wrazenie, ze Belgijka ma najwieksze szanse na wygranie tego turnieju i chce zrobic dobry wynik. Przede wszystkim Wickmayer w Nanjing, w ubieglym tygodniu przegrala w 3-ech wyrownanych setach z triumfujaca tam Shuai Zhang, a Shuai Zhang jest ostatnio bezkonkurencyjna w tych azjatyckich malych turniejach WTA (wygrana w Guanghzou) lub w duzych turniejach ITF (wygrana w Nanjing), takze jezeli Wickmayer potrafi powalczyc z zawodniczka, ktora prezentuje tak dobry poziom to musi Belgijka byc faworytka w takim spotkaniu, a tym bardziej, ze Wickmayer to zawodniczka z sukscesami w poprzednich latach. Forma jest, silowo tez bylo zawsze u Wickmayer dobrze, takze Belgijka gra i pnie sie w rankingu na ta chwile.
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Uytvanck vs Bychkova 1 kurs: 1.33
Uytvanck vs Bychkova 2:0 1.90
Kursy takie wysokie tylko dlatego, że jest to WTA. H2H 4:0 dla Uytvanck (ciekawe jak to się wymawia?) i wszystkie 4 mecze były w 2013 i zakończyły się w 2 setach. Staty obu pań na i.hard:
Uytvanck 27/9
Byczek 9/3
Widzę w tym meczu maks 21,5 gema.
EDIT:
Tak btw, czemu na bet365 na WTA TAJPEJ piszą, zawodniczka a/b - challenge nieudany/udany jak tam nie ma systemu challenge? ????
Jest system challenge na tym turnieju.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Kumkhum L. (+1,5s.) v Wickmayer Y.
@ 1,91 Pinnacle

Grzechem byłoby nie zagranie w tym meczu nic w stronę Luksiki. Sytuacja w tym meczu jest jak dla mnie bardzo prosta - obie zawodniczki w bardzo dobrej formie w tym okresie sezonu. Luksika to jest mój czarny koń, bardzo często sprawia niespodzianki, jest kwestią czasu kiedy będzie w pierwszej setce rankingu WTA, a teraz walczy o zapewnienie występu w głównym turnieju Australian Open. Yanina za całokształt w tym sezonie wielki minus - za zawodniczki z trzeciej dziesiątki nagle zrobiła się taka, która za jakiś czas może wypaść z setki. Dzięki dobremu końcowi sezonu i udziale w mniej prestiżowych turniejach, co się wiążę z łatwiejszymi rywalkami do przejścia jest już 59. Kursy troszkę mnie zaskoczyły bo na Kumkhum z Martić było koło 2.75 - co mnie bardzo zdziwiło no ale skoro tyle było to trzeba to przyjąć. Patrząc przez pryzmat tego meczu, myślałem, że bukmacherzy uraczą nas wyższym kursem na Luksikę a tutaj kurs podobny do tego z Martić - dlaczego nie wiem? Przecież rywalka trudniejsza na 100%. Przechodząc do Kumkhum, widzę jej duże szanse w tym meczu. Na wygranie meczu jeszcze może być za wcześnie bo wyraźnie widać, że brakuje jej doświadczenia ale już potrafi zagrażać renomowanym zawodniczką. W tym turnieju przekonała się już o tym chociażby Martić czy Shvedova a we wcześniejszych turniejach Morita czy Arvidsson. Na hali w tym roku jeszcze nie przegrała, bilans 8/0 jednak połowa z tych pojedynków to zwycięstwa nad totalnymi no-name ale na hali również trzeba umieć grać, więc można uznać to za plus. Dodatkowym argumentem za młodą Kumkhum jest fakt, że bardzo dobrze gra w Azji, jednak nie ma co się dziwić ze względu na pochodzenie. Wickmayer znana jest z tego jak faluje w meczu i trzeba spróbować tego handicapu na Luksikę.
 
dx2 237,3K

dx2

Użytkownik
van Uytvanck-Wickmayer 2 @1.3
Juz napisalem dlaczego tak uwazam w dwoch poprzednich analizach, wiec nie chce powtarzac w kolo tego samego po raz trzeci. Mimo ze to pojedynek dwoch Belgijek to duzo bardziej w tym meczu widzi mi sie wygrana Wickmayer, ktora miala slaby rok, a to byla juz polfinalistka US Open w swojej karierze. Gdzies to sie wszystko rozmylo po drodze u Wickmayer, bylo tez zawieszenie za niescislosci przy badaniach antydopingowych i tym podobne perypetie, ale Yanina to wciaz tez relatywnie mloda zawodniczka (24 lata). Mloda BelgijkaAlison van Uytvanck talent ma, rok temu miala bardzo dobra serie bez porazek w turniejach ITF, byla tez bardzo dobra juniorka, ale turniej jest atrakcyjny finasowo, a Wickmayer zdaje sie odbudowywac coraz lepsza forme, wiec finalnie na Wickmayer po raz trzeci w ostatnich dniach, mimo nieduzego kursu.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina :Tenis ITF Captiva Island
10.11.2013
16.00
Spotkanie : Dabrowski - Minella
typ :grin:abrowski
kurs: 3.5
Bukmacher : Bet 365
Moim zdaniem zdecydowanie zawyżone kursy chyba ,ze w drogę wchodzi jakas kontuzja ja jednak nic nie wiem. Zawodniczki dzieli ponad 100 miejsc w rankingy młoda Kanadyjka 236 natomiast Minella 115. Jednak różnicy w umiejetnościach nie ma żadnej. Spotykały się dotychczas jeden raz wygrała Dabrowski na trawie w Eastbourne 7-5 6-1 w czerwcu w tym roku. Ostatnio obie bez wielkiej formy w Toronto obie przregrały wz Duval wa tym że Dabrowski w 3 setach natomiast Minella w dwóch. Porównywalne wyniki porównywalne umiejętności. Dabrowski finał w Waterloo w Kanadzie natomiast Minella półfinał w Taszkiencie . Według mnie zadecyduje forma dnia a wynik jest sprawą otwartą.
 
plusman 29

plusman

Użytkownik



Kania P. - Wang Y. TYP: 2:0 Bet365 @2,0 ⛔ Niestety zakończyło się 2:1 - szkoda drugiego seta - wogóle dziewczyny przełamywały się wzajemnie na zmianę. Mecz przerywany kilkukrotnie z uwagi na deszcz i od połowy drugiego seta (chyba bo nie śledziłem na bieżąco bo dłużej nie grały niż grały)

Paula Kania (157) zmierzy się z bardzo młodą zawodniczką (96r. i 502 miejsce w rankingu) podczas WTA series NINGBO, CHINA.

Zdecydowaną faworytką dla mnie jest Paula. Odpadła z debla i może poświecić się już całkowicie singlowym rozgrywkom. Przeciwniczka jest bardzo młoda i dopiero zdobywa doświadczenie a ćwierćfinał to dla niej i tak wysokie osiągnięcie. Przyznam że meczu Pauli nie widziałem już dawno a Wang znam tylko ze statystyk, jednak moim zdaniem Paula ma tu duże szanse na osiągnięcie wyniku 2:0. Wang swoje wygrane zawdzięcza udanym kwalifikacjom i przejściu przez stosunkowo słabe rywalki. Widzę tu value i proponuję drobno pograć na Paulę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Hogenkamp R. - Dominguez Lino L.
Czy ktoś ma jakieś wieści o tym meczu? Chodzi o to, ze kursy na Hogenkamp spadły i to znacznie natomiast jak się popatrzy na ostatnią formę to aż miło patrzeć na to, co gra Dominguez, a patrzeć się nie na Hogenkamp.
Holenderka od czasu US Open gdzie nie pojedzie to max druga runda i do domu. Wygrywa tylko z dużo słabszymi rywalkami, reszta w czapę.
Hiszpanka totalne przeciwieństwo: ostatnio dwa finały (Tampico i Monterrey 2). Niezłe serie wygranych meczy.
Holenderka dopiero co dostała w czapę w Nantes i od razu wpada Limonges, hiszpanka trochę odpoczęła, bo w Meksyku zakończyła wojaże 2 tygodnie temu.
Nie wiem czemu kursy na holenderkę spadają, bo na papierze hiszpanka prezentuje się duże lepiej i kursy niezłe.
Mecz o 10:00 więc jakby ktoś zdążył coś się wypowiedzieć to będę wdzięczny.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
CHALLENGER KOBIETY - SINGIEL: Limoges (Francja), twarda
Transmisja: livescorehunter
05.11.2014 11:00
Babos T.- Garcia C. 1.67✅
7-6 1-6 3-6
bet-at-home

Liczę na przełamanie Francuski. Gra u siebie. Miała czas na odpoczynek i trening. Po wystrzale formy mało co juz pozostało, ale gram zdecydowanie na Caroline. Babos ostatnie dwa tygodnie naprawdę dobrze pogrywała. Francuske czeka ciężka przeprawa. Liczę na przełamanie i lepszą passę Caroliny! Typ na &quot;nosa&quot;, Niedawno Garcia dostała lanie od Babos, czas na rewanż na swojej ziemi. 30. 10 w Nantes Babos schodziła z kortu &quot;kreczem&quot; z Jabeur...


;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Wang 1.58⛔

Liczę na udany rewanż Wang za finał. Tam przegrała minimalnie. Linet jest po maratonie 11 wygranych i w dodatku widzę na udzie bandaż.


;)
 
4 21

40i4.

Użytkownik
A.K. Schmiedlova - F. Schiavone @ 2.25
Franka powinna już dawno wygrzewać stare kości na wakacjach. Nie wiem co robi w podrzędnym turnieju. W pojedynku starej rakiety z młodą stawiam na karabin A.K.
 
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
Friedsam A. vs Linette M.
Typ: Linette M. @2.37 bet365
Planowany start godz 10:00
Analiza:
Rywalizacji polsko-niemieckiej nie mogłem pominąć. Oczywiście gram patriotycznie ale nie tylko dlatego. Obydwie są młode i głodne sukcesu, lecz wydaje mi się że to Madzia jest w lepszej formie. Wygrała turniej w Ningbo w ostatni weekend i wczoraj udowodniła że to nie przypadek pokonując rywalkę z finału jeszcze raz. W dodatku Polka doskonale przygotowana jest mentalnie pokazała to wczoraj wygrywając tie-breaka i broniąc się przed piłką setową. Natomiast Friedsmam to również utalentowana zawodniczka ale nie zachwyca ostatnio i nie sądzę, że to ona przerwie serie zwycięstw naszej tenisistki.
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Sorribes Tormo S. - Duan Y. 2 @ 1,50 Bet365 ⛔ 3-6 6-4 Żałosna gra w 3 secie,gdzie od stanu 1*-0 ugrała 1 gema...
Turniej w Dalian całkiem nieźle obsadzony i do większości meczy jest obraz. Duan nie udało się załapać do MD na US Open, więc trzeba klepać ranking w Azji. Drabinkę ma całkiem w porządku i nawet szansę na 1/2 finału. Pisałem już o Chince kilka razy. Wyróżnia się z całego grona Azjatek, bo ma świetne warunki fizyczne, gra siłowo, opiera swoją grę na płaskim serwisie, FH i szukaniu kątów. Rywalka zrobiła spory progres, ale na poziomie WTA jakoś jeszcze nie błyszczy. Przed US Open kreczowała w ITFie w Pradze i nie poleciała do NY. Nie wiem na ile była prawdziwa ta kontuzja, a także czemu nie poleciała do USA. Wiem jednak, że przerwę w grze ma sporą, forma zagadkowa. Na hardzie zagrała tylko 2 mecze w tym sezonie. Nie ma takich argumentów na szybkich nawierzchniach jak Chinka. Duan u siebie gra zdecydowanie najlepiej i nie wydaje mi się, aby miała odpaść już w 1 rundzie.
 
gracz17 56

gracz17

Użytkownik
Chang K-C. -Hibino N.
Typ:1
Kurs:2,05
Wynik:two:0

Na prawdę warto w to spotkanie wejść, oglądałem Chang w finale z Jankovic w Nanchang i ta zawodniczka grała świetne zawody. Solidny serwis mocne płaskie uderzenia, zaś Hibino gra lekko i technicznie myślę że w tym spotkaniu wygra tenis siłowy, dlatego też gram na panią Chang, dla mnie to na prawdę sporę Valju ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom