>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WRC 2011

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Rally Jordan


Przed nami 4 runda rajdowych mistrzostw świata WRC. Poprzednia runda (rajd Portugalii) przyniósł nam zyski. Tym razem rajd odbywa się w Jordanii.
Pierwotnie rajd miał się rozpocząć we czwartek, ale z powodów logistycznych FIA zdecydowała się przełożyć start rajdu na piątek, od 7 oesa. Związku z tym rajd będzie trwał tylko dwa dni - piątek i sobota.
Generalnie trasa rajdu jest trudna, drogi pokryte dużą warstwa kurzu, szutru i ostrych kamieni. Kierowcy startujący na początku będą czyścić drogę i ich czasy powinny być gorsze od osób startujących później.
Koło 20 podam kilka typów, fajnie że w Expekt przywrócili ofertę h2h, bo jest najszersza.
Zapraszam inne osoby do dyskusja na temat rajdu Jordanii ;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Za nami odcinek testowy, wyniki:
Petter SOLBERG (N) Citroen DS3 WRC 1:15,1
Sebastien LOEB (F)Citroen DS3 WRC 1:15,5
Jari-Matti LATVALA (FIN)Ford Fiesta RS WRC1:15,8
Mikko HIRVONEN (FIN) Ford Fiesta RS WRC 1:15,9
Sebastien OGIER (F)Citroen DS3 WRC 1:15,9
Matthew WILSON (GB) Ford Fiesta RS WRC 1:16,8
Kimi RAIKKONEN (FIN) Citroen DS3 WRC 1:16,8
Henning SOLBERG (N)Ford Fiesta RS WRC 1:16,9
Mads OSTBERG (N)Ford Fiesta RS WRC 1:17,8
Nasser AL-ATTIYAH (Q)Ford Fiesta S2000 1:18,0
Federico VILLAGRA (RA)Ford Fiesta RS WRC 1:19,5
Peter VAN MERKSTEIJN (NL)Citroen DS3 WRC 1:20,0
Khalid AL-QASSIMI (UAE)Ford Fiesta RS WRC 1:20,4
Bernardo SOUSA (P) Ford Fiesta RS WRC 1:21,5
Frigyes TURAN (H)Ford Fiesta S2000 1:21,6
Petter w tym rajdzie może namieszać. Hirvonen jest niezadowolony z faktu, iż są tylko dwa dni rajdu. W pierwszym dniu będzie rozpoczynał i czyścił ścieżkę innym zawodnikom. Nie ukrywa, że będzie bardzo ciężko o sukces.
Czy Loeb powtórzy swój poprzedni wyczyn i wygra ten rajd? Raczej taktyka idzie na dalszy plan przy 2 dniowym rajdzie i ciśnie się na maksa od początku. Takie deklaracje podobnie składa Petter Solberg, który wygrał odcinek testowy. Latvala zadowolony jest z opon, jednak jak powiedział, musi zmienić troszkę ustawienia samochodu. Za dużo czasu nie ma...
Sébastien Loeb - Sebastien Ogier 1 1.65 Expekt
Sébastien Loeb - Jari-Matti Latvala 1.28 Expekt
Federico Villagra - Dennis Kuipers 1 1.25 Expekt
Dzisiaj tylko trzy typy. Loeba uważam za głównego faworyta do zwycięstwa w tym rajdzie. Kursy małe, ale powinny wejść.
Mikko Hirvonen - Petter Solberg 2 2.05 Expekt
Za mniejsza kasę zagrałem singla. Lepsza pozycja startowa dla Pettera. Dobrze przejechał testowy odcinek. Oby tylko nie wypadł z trasy...
Liczę, że będzie w TOP3. W Bwin zagrałem po kursie 2.00
Powodzenia
 
N 10

nawmar

Użytkownik
Spostrzeżenia co do rajdu mam podobne co Marcin-Odra.
Na zwycięzce typuję LOEBA, a największymi rywalami powinni być koledzy z Citroena OGIER i P.SOLBERG. Nie zdziwię się jak takie będzie pudło.
H2H - mieszkanka EXPEKT i BWIN
Villagra - Kuipers 1 1.25
Ostberg - H.Solberg 1 1.70 Henning ostatnio jeździ lekko mówiąc słabo i raczej z rajdu na rajd formy nie poprawi. Ostberg się nie najeździł w Portugalii ale uważam, że będzie szybszy.
Wilson - Raikkonen 1 1.35 Mój ulubieniec ???? ostatnio pokazał się z dobrej strony jak pojedzie podobnie Kimi nie ma podejścia. Zresztą ostatnio Kimi bujał się Nascarami, liczę na jego roztrenowanie, w końcu skręcał tylko w lewo ????
Hirvonen - Ogier 2 1.5 Myślę, że kluczowa tu może być strata po czyszczeniu trasy przez Mikko pierwszego dnia rajdu a potem nie starczy czasu na ewentualną pogoń.
Hirvonen - P.Solberg 2 2.05 jak wyżej.
 
N 10

nawmar

Użytkownik
Typy całkiem trafne, szkoda że nie pokusiłem się na typ na zwycięstwo Ogier, ale cóż ciężko wszystko przewidzieć zwłaszcza w rajdach.
Spostrzeżenia co do rajdu mam podobne co Marcin-Odra.
Na zwycięzce typuję LOEBA⛔, a największymi rywalami powinni być koledzy z Citroena OGIER i P.SOLBERG. Nie zdziwię się jak takie będzie pudło.
H2H - mieszkanka EXPEKT i BWIN
Villagra - Kuipers 1 1.25 ✅
Ostberg - H.Solberg 1 1.70 ✅Henning ostatnio jeździ lekko mówiąc słabo i raczej z rajdu na rajd formy nie poprawi. Ostberg się nie najeździł w Portugalii ale uważam, że będzie szybszy.
Wilson - Raikkonen 1 1.35 ✅Mój ulubieniec ???? ostatnio pokazał się z dobrej strony jak pojedzie podobnie Kimi nie ma podejścia. Zresztą ostatnio Kimi bujał się Nascarami, liczę na jego roztrenowanie, w końcu skręcał tylko w lewo ????
Hirvonen - Ogier 2 1.5✅ Myślę, że kluczowa tu może być strata po czyszczeniu trasy przez Mikko pierwszego dnia rajdu a potem nie starczy czasu na ewentualną pogoń.
Hirvonen - P.Solberg 2 2.05⛔ jak wyżej.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Zbliża się koniec sezonu więc może słowo do ostatniego rajdu:

78 załóg, z tego 20 w samochodach WRC, będzie można oglądać na trasie Wales Rally GB, kończącego Rajdowe Mistrzostwa Świata 2011. Czterodniowy rajd rozgrywany jest między 10 a 13 listopada, organizatorzy opublikowali nieoficjalną listę nadesłanych zgłoszeń.
Obecni będą wszyscy regularni uczestnicy w autach WRC, poza Federico Villagrą i Khalidem Al Qassimi. Tego ostatniego zastąpi w Team Abu Dhabi Jewgienij Nowikow, wracający do Fiesty.

Ott Tanak został potwierdzony za kierownicą Fiesty WRC i wystartuje w barwach Stobarta. Kolejnego Forda poprowadzi Martin Prokop, a drugim po Danielu Oliveirze Brazylijczykiem w Mini WRC zostanie Paulo Nobre.

Haydem Paddon za zgodą FIA pojedzie Imprezą R4, poza PWRC. Michał Kościuszko i Patrik Flodin będą przewodzić walce o wicemistrzostwo w tym cyklu, a dziką kartę otrzymał Jason Pritchard.

Sześć załóg zgłosiło wozy S2000. W Akademii WRC pojawią się nowe nazwiska - Valentin Humel z Niemiec oraz Christopher DuPlessis z USA.

Lista zgłoszeń: http://www.walesrallygb.com/documents/Wales_Rally_GB_Draft_Entry_List_21-10-11.pdf

za: http://www.rallyonline.pl
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom