>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Worldsy 2017 - League of Legends

Status
Zamknięty.
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Tydzień temu się rozpoczęły Mistrzostwa Świata w Chinach, widziałem, że ktoś parę meczy obstawiał ale tutaj będzie to bardziej wygodne.
(Kursy z Bet365)
Więc na początek poszedł bet o zwycięski region (czyli bardzo bezpiecznie) Korea - 1.22
Liczę na finał z przed roku, czyli SKT - Galaxy, chociaż Longzhu jest mega mocne jednak i tak obrona jak w kolejnych latach więc bet poszedł na team Fakera. SKT - 2.50
A teraz co będzie w drugim tygodniu a więc zaczynamy w czwartek i myślę, że Fnatic nie podniesie się z kolan a rywalem o 7.00 będą Koreańczycy więc Longzhu po kursie 1.12 i dodaje do tego piątkowe 1.33 na S8 w starciu z G2. Dla mnie to starcie dnia, gdzie Europa będzie chciała pokazać, że poprzedni mecz przeciwko nim był wypadkiem przy pracy i te 25min to była pomyłka i teraz.. przegrają w 40min i nie po jednym TF a po świetnym meczu ????
Liczę na kogoś odważniejsze typy na kolejne dni!
 
T 0

trojanexe

Użytkownik
Ten tydzień będzie dużo cięższy , ponieważ wszystkie mecze w grupie są grane od razu w 1 dzień , to po pierwsze.
Po drugie powiedzmy takie Longzu gra ostatni mecz przy sytuacji 5-0 , więc mogą zagrać już na luzie i pickować jakieś troll picki także jakaś niespodzianka może się zdarzyć. Najlepiej wybrać 1 , 2 mecze na dzień.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Ten tydzień będzie dużo cięższy , ponieważ wszystkie mecze w grupie są grane od razu w 1 dzień , to po pierwsze.
Po drugie powiedzmy takie Longzu gra ostatni mecz przy sytuacji 5-0 , więc mogą zagrać już na luzie i pickować jakieś troll picki także jakaś niespodzianka może się zdarzyć. Najlepiej wybrać 1 , 2 mecze na dzień.
I w tym jest odpowiedź, dlaczego wybrałem pierwsze spotkanie Longzhu o 7:00 z najsłabszym (niestety) Fnatic. :]
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Jak reszta grup Twoim zdaniem ?
Najbardziej wyrównana jest grupa D (jak narazie), grająca w sobotę teraz i ciężko coś przewidzieć, wydaje mi się, że WE oraz TSM powinny wyjść aczkolwiek Misfits sprawiło niespodziankę odnosząc 2 zwycięstwa więc chyba to odpuszczę a w niedzielę coś bezpieczniej pewnie pójdzie na pierwszy mecz SKT
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Na ✅ Longzhu z rana jednak bardzo dużym zaskoczeniem są 4 z rzędu wygrane przegranych tego meczu, czyli Fnatic i jako druga ekipa po Koreańczykach melduje się w ćwierćfinale i można postawić, że jakąś mapkę może komuś urwie w BO5.
Co do dziś to chciałbym aby G2 wygrało z RNG, podobnie jak Galaxy i postawię właśnie na S8 dwa meczyki po 1.12 vs Turkom oraz kolejny po sobie 1.36 niestety przeciw Europie.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Na ✅ Longzhu z rana jednak bardzo dużym zaskoczeniem są 4 z rzędu wygrane przegranych tego meczu, czyli Fnatic i jako druga ekipa po Koreańczykach melduje się w ćwierćfinale i można postawić, że jakąś mapkę może komuś urwie w BO5.
Co do dziś to chciałbym aby G2 wygrało z RNG, podobnie jak Galaxy i postawię właśnie na S8 dwa meczyki po 1.12 vs Turkom oraz kolejny po sobie 1.36 niestety przeciw Europie.
Dwa kolejne meczy i dwa ✅✅. (Oczywiście wiadomo, że kursy nie powalają).
A za chwilę mecz o dalszy etap między Ameryką i Europą (także spore zaskoczenie, że WF tak słabo wypadli). Nie obstawiam ale raczej TSM powtórzy wynik z przed paru godzin.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Ćwierćfinały:
RNG - Fnatic / SKT - MF
WE - C9 / Longzhu - Samsung (!)
Terminarz jeszcze nie jest znany, jak będzie pojawi się razem z typami ????
 
M 451

malizna

Użytkownik
Mozesz
Mi niestety popsuło kupon SKT przegrywając mecz z AHQ , co było niespodzianką ????
Czekamy na kursy na ćwierćfinał .
Możesz mi powiedzieć jaki sens jest grania kursu 1.10 w formacie bo1? Co do ćwierćfinałów idę w 3-0 RNG i SKT, oraz -1,5 Longzhu
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Narazie idzie ładnie i pojawiła się oferta wraz z terminarzem: ( Kursy Bet365 )
Czwartek: Hit między Koreą (chciałbym aby Samsung wygrał aczkolwiek Longzhu piekielnie mocne) LO v SGG - 1.33 - 3. 25
Piątek: SKT v MF - 1.04 - 9.00
Sobota: RNG v Fnatic - 1.12 - 5.50
Niedziela: WE v C9 - 1.16 - 4.50
Ja bliżej czwartku pomyślę, że można ciekawego dać : D
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Właśnie będą zaczynać i stawiam, że chociaż Galaxy ugra jedną mapę!
Kurs Bet365 - 1.36
Kolejny ✅ wpadł i to od razu w pierwszej mapie.
Mozesz
Możesz mi powiedzieć jaki sens jest grania kursu 1.10 w formacie bo1? Co do ćwierćfinałów idę w 3-0 RNG i SKT, oraz -1,5 Longzhu
Narazie Samsung gładko jedzie z Longzhu, 2-0 i teraz decydujący mecz jak dalej się potoczy.
EDIT: I skończyło się szybkich 3-0 dla finalistów z przed roku więc powtórka jak najbardziej prawdopodobna z 2016r.
 
M 451

malizna

Użytkownik
Jestem rozczarowany postawą Longzhu, zjadła ich presja oraz Samsungi bardzo dobrze zagrali. Nadal podtrzymuję jutro 3:0 dla SKT po 1,70, RNG też może w 1/2 namieszać, należy się Uziemu
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Ja od początku byłem za S8 w tym starciu aczkolwiek połowę świata zdziwiła tak słaba postawa Longzhu, jednak Galaxy ma doświadczenie na takiej arenie.
Podobnie niestety nie widzę Europy aby komuś stawiła czoła.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
A co myslicie o +2,5 na C9 na jutro? @1,40 ? Fajne do dubelka? Myślicie że WE jest w stanie wygrać 3:0 ?
Myślę, że może być 3:0 ale oni mają ratować honor Ameryki więc myślę, że będą chcieli urwać chociaż mapę a są głosy, które wierzą nawet i ich zwycięstwo ale osobiście nie ruszam tego ????
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Wczoraj 3-2 dla SKT! (Europa pięknie walczyła)
Teraz aktualnie trwa Fnatic - RNG w tym momencie 1-2 ale pięknie Fnatic walczy i mam nadzieję, że uda im się ograć Chińczyków!
 
M 30

mateuszlasek

Użytkownik
Wydaje mi się że C9 wywalczy mape. Nie wydaje mi sie by WE typowo przejechało się po C9. C9 prezentowało dobry poziom w grupie, aczkolwiek grupa nie była najsilniejsza, jednakże w knockout stage nie ma drużyn z przypadku.
+2.5 map jest mozliwe ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom