>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

wiem ze nic nie wiem value betting dla ubogich xd

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
nie wiem w ogole mnie to nie ciekawi. mam plan b, c i d przygotowany na taka ewentualnosc. nie bede pisal jakie to plany, bo wtedy zapytasz a co jak... a mi sie nie chce pisac dla pisania jak ktos nie ma co robic z czasem to zazdroszcze. wieczorem napisze jeszcze pare rodzajow zakladow, ktore mogl grac doktor matematyki. jak masz jakies 'ciekawe' pytania to pytaj a jak nie to pytaj kogos innego.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
cytat z dnia 21 marca 2020 15:34 przez przestrzalninjanie wiem w ogole mnie to nie ciekawi. mam plan b, c i d przygotowany na taka ewentualnosc. nie bede pisal jakie to plany, bo wtedy zapytasz a co jak... a mi sie nie chce pisac dla pisania jak ktos nie ma co robic z czasem to zazdroszcze. wieczorem napisze jeszcze pare rodzajow zakladow, ktore mogl grac doktor matematyki. jak masz jakies 'ciekawe' pytania to pytaj a jak nie to pytaj kogos innego.
Strasznie się podnieciłeś tym doktorkiem !!! A z tymi ewentualnymi planami w razie czegoś tam to jesteś naprawdę nieźle przygotowany . Czekam z niecierpliwością na wieczorne typy.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
to tak informacyjnie. marathonbet mial 1,35 na 2 w tym meczu przy wyniku 0-2, ale mecz wywalil juz z oferty. pre nie wiem jakie kursy, ale w 10 minucie handu azjatyckie plus 2 na gosci. ciekawe jak sie skonczy sam mam to plus 2 zagrane, ale jestem ciekaw czy bedzie cos nie tak z tym meczem.

edit; moj bukmacher mial 2,05 jak sie zaczynala przerwa na gosci teraz ma 2,60.

edit;



zwal jak zwal, ale moim zdaniem to byl wał sadzac z przebiegu spotkania i ruchach kursow jeszcze w pierwszej polowie. nie bylo tylu zmian w przerwie, czesc nastapila w trakcie trwania drugiej polowy. w drugiej polowie statystyki to na oko 65-4 w niebezpiecznych atakach oraz 20-0 w strzalach. posiadanie pilki zamrozone i nie drgnelo a moim zdaniem bylo mniej wiecej 80-20 na korzysc gospodarzy.


https://1x2017.xyz/pl/live/Football/2078481-Russia-Winter-Championship-Perm-Krai/229966101-Ilpar-II-PGNIU/
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
to nieistotne, to jest istotne co w czerwonej ramce. ja mam po 1,82 plus 1,5 a aktualne kursy to 00 czyli dnb pozostala czesc meczu to 2... kursy na plus 1,25 to wystarczy zamienic miejscami kursy, wiec korekta kursy u bukmacherow byla. a tendencja zachowana z tego co widze. te linki wklejam tylko po to, zeby ludzie zobaczyli co gram i jaki byl wynik. statystyki biore z innej strony.




edit;
kursy spadly jeszcze bardziej, bo tendencja na gospodarzy jest jeszcze wyrazniejsza. wchodzac na ten mecz pierwszy raz nie da sie tego zauwazyc co i dlaczego sie dzieje. w rynkach gdzie jest mniej pieniedzy na stole takie rzeczy latwiej zaobserwowac. a teraz masz odpowiedz co czemu i dlaczego nic nie wiedzac.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
https://777score.ph/football/matches/inter-star-flambeau-centre-2020-03-22/statistics  

burundi tutaj kursy sie odwrocily z -0,25 na gospodarza zrobilo sie plus 0,25 bez przeslanek w statystykach. ciekawe jak sie skonczy.

edit; i znowu faworytem gospodarze... pierwsze spadki kursow byly w przerwie meczu na gospodarzy albo przed przerwa nie pamietam dokladnie.

edit; wygladalo to na akcje spekulantow, ktorzy ruszyli latwy rynek patrzac po skrajnych kursach.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
https://777score.ph/football/matches/djursholm-u19-haninge-brandbergen-u19-2020-03-22/statistics  

sam nie moge tego zagrac, bo mi error wyskakuje. pre gospodarze mocnym faworytem goscie zbili kurs przez statystyki na poczatku meczu, ktore juz sie odwrocily tzn. gospodarze mocno cisna a sa lekkim faworytem...

edit; mocnym heh niewymierne slowo... ponad 4 bylo czy 4,5 na gosci jest 2,5 tzn bylo bo rozrzut aktualnie jest bo buki nie wiedza co zrobic. 

edit; relacja kursow i prawdopodobienstwo ich wejscia to dwa czynniki, trzeci czynnik to anomalia. czwarty czynnik to sila dzialan matematycznych gdzie mnozenie jest czasem rowne potegowaniu.






edit; kiedy system staje sie progresja, przy jakich wartosciach? przy mniej wiecej takich samych wartosciach poszczegolnych kursow system staje sie progresja zamieniajac jednoczesnie mnozenie w potegowanie wykorzystujac do tego anomalie jako wzmocnienie. najnizszy kurs najbardziej oslabia system. nie oplaca sie grac kursow nizszych niz... poki co nie wiem jaka to wartosc.

edit; wygrana wzrasta progresywnie w systemie 10x10x10x10x10   dwa trafienia w systemie - 100, 3 trafienia w systemie - 1000 cztery - 10000. system sam sobie nadaje wartosci progresywne wieksze niz powinien tworzac sam z siebie anomalie.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
https://www.kto.com/#/sport/?type=1&amp;sport=1&amp;region=10001&amp;game=16165687&amp;competition=573  

kursy w meczu - otwarcie 1,4 na gospodarzy 
statystyki 3-9 w niebezpiecznym kursy wzrastaja do okolo 1,5 na gospodarzy
statystyki 6-9 - kursy spadaja na gospodarzy do poziomu 1,35
statystyki 12-18 kursy na gospodarzy 1,7
statysyki 12-28 kursy 1,7 na gosci.


edit; mocne jebniecie kursu na gospodarzy teraz 2,6 jest na nich, przewidywania - goscie nie beda w drugiej polowie wychodzic ze swojej polowy - grac na gospodarzy.

edit; 1,9 jest na gospodarzy juz xd

edit; a to goscie dalej cisna... albo to zabawa w spekulacje albo walek, bo na takich rynkach gdzie jest mniej pieniedzy latqiej owczy ped wywolac.

edit; obserwowac kursy w przerwie jak bedzie spadek na gospodarzy to maja to wygrac i tyle. linia pre na bramki na poczatku meczu 6,5 kurs poczatkowo na nia spadal mocno. nie uzywam porownywarki, wiec moglem sie pomylic gdzieniegdzie.


edit; 4 mecz wg tego samego schematu... gralbym 1 ale mi blad wyskakuje. stawiam, ze gospodarze spokojnie wygraja w drugiej polowie xd 

edit; kursy na gospodarzy  juz ich faworyzuja a jak przegrywali to... kurs na gosci byl 1,8 teraz jest ponad 2,5

edit; teraz 1,65 na gosci... co tu sie wyprawia hehehe

edit; 1,34 xd 

edit; 1,65 na gosci raczej realizacja zyskow

edit; 0-2... hmmmm kurs na gosci 1,33

edit; wyglada na zabawe spekulantow, bo przewaga gosci sie powieksza.

edit; zdecydowanie zabawa spekulantow 0-4

edit; kursy na over 8,5 spadly mocno...

edit; no i jest 1-8  roznica miedzy pozostalymi 3 meczami z rosji - przewage mieli goscie wyrazna... i sie to nie zmienilo. nie bylo racjonalnych przeslanek w 2 polowie na takie spadki w przerwie.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik


spalilem hehehe w tym drugim meczu dajcie sobie linie plus 1 na gosci i takie same kursy na 1x2, bo taka byla a przy 1,38 na gospodarzy wisialo plus 1,25 po kursie okolo 2,05 na gosci. chodzi o relacje kursow wzgledem siebie. nie ma zachowanej zdrowej relacji kursow, wiec sie value samo sie tworzy. ja w ciemno gram takie rzeczy jesli dodatkowo meczowe statystyki mi sie zgadzaja.
 
O 0

over2

Użytkownik
cytat z dnia 25 marca 2020 14:08 przez przestrzalninja


spalilem hehehe w tym drugim meczu dajcie sobie linie plus 1 na gosci i takie same kursy na 1x2, bo taka byla a przy 1,38 na gospodarzy wisialo plus 1,25 po kursie okolo 2,05 na gosci. chodzi o relacje kursow wzgledem siebie. nie ma zachowanej zdrowej relacji kursow, wiec sie value samo sie tworzy. ja w ciemno gram takie rzeczy jesli dodatkowo meczowe statystyki mi sie zgadzaja.
 Cześć. Też pograłem te mecze tylko legalnych. W twoim opisie najbardziej trafia do osoby czytającej, takiej jak ja ,ta niezdrowa relacja kursów. Tak to może być jedna z definicji value. Moja prośba pisz trochę bardziej zrozumiale dla początkujących....bo tak jak pisałeś o sobie wcześniej to dużą gonitwę myśli widać:) poza tym to ciekawe co piszesz.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
nie potrafie rozmawiac z ludzmi ani nawiazywac relacji spolecznych i wiem, ze nie powinienem tego pisac xd potrafie rozmawiac z liczbami i to one do mnie mowia jakkolwiek dziwnie to brzmi... ale sie postaram. i raczej juz bede mniej pisl, bo wszystko co chcialem to napisalem w sumie. no moze rzadziej cos napisze, ale bardziej zrozumiale na wlasnie tkich przykladach jak ten. milion mysli na sekunde... 
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik






3 roznych bukmacherow i 3 rozne relacje kursow. na podstawie tych kursow bukmacherzy wystawia pary na wybory prezydenckie. mozna wywnioskowac, ze w sts bedzie prawie po rowno... a reszta bukmacherow bedzie mocno faworyzowac kidawe o ile kursy sie utrzymaja. kursy na szymona hołownie tez sa bardzo porozrzucane, wiec roznice w parach z nim tez powinny byc duze. 
 
Do góry Bottom