>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Welsh Open 2024 (12-18.02.2024)

psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Welsh Open 2024
12-18 lutego 2024


Czas na kolejną odsłonę Home Nations Series, na który składają się 4 turnieje rankingowe na terenie Wysp Brytyjskich: English Open, Northern Ireland Open, Scottish Open i Welsh Open. W każdym z turniejów Home Nations Series obowiązują dokładnie te same reguły: 128 graczy w płaskiej drabince walczą o pulę nagród rzędu 422,000 funtów, w tym 80,000 dla zwycięzcy. Ale najbardziej łakomym kąskiem dla zawodników jest bonus finansowy, czyli okrągły milion funtów dla gracza któremu uda się wygrać wszystkie 4 turnieje z cyklu.


Welsh Open 2024 odbędzie się w dniach 12 - 18 lutego 2024 roku, a wszystkie mecze odbędą się w Venue Cymru w walijskim Llandudno. Tytułu sprzed roku bronić będzie Robert Milkins, dla którego był to pierwszy wygranie turniej w karierze. Format turnieju wygląda tak, że im dalej w las tym dłuższy dystans meczów: od 1 do 4 rundy włącznie mecze do 4 frejmów (Best of 7), ćwierćfinały to już gra do 5 frejmów (Best of 9), półfinały - do 6 frejmów (Best of 11) i wreszcie w finale zwycięzcą zostanie ten zawodnik który jak pierwszy wygra 9 frejmów (Best of 17).

Ale zanim dojdzie to turnieju głównego to najpierw rozegrane zostaną kwalifikacje do Welsh Open 2024 w dniach 25-27 stycznia 2024 w Metrodome w angielskim Barnsley. W kwalifikacjach wszystkie mecze do 4 wygranych frejmów.

Format kwalifikacji turnieju
Drabinka kwalifikacji turnieju
Livescore

Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus

1000x200.png

Zapraszam do dyskusji
i podawania swoich typów z analizami
 
V 97,9K

vuvuvu

Użytkownik
Haotian Lyu - Brown J. 1
White M.
- Lines O. 1
ako 2.67 fortuna


Czas coś wygrać w eliminacjach. Wybrale dwa mecze z niezlymi kursami i z dużą szansą na wygranie. Haotian dwa razy ogral Browna, ma zdecydowanie lepszy sezon i jest w tym meczu lekkim faworytem. W drugim meczu White powinien sobie poradzić z Oliwierem Linesem który ostatnio sporo przegrywa
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Jak Jones v Liu Hongyu

Liu Hongyu (CHN) Total Century Breaks Over/Under 0.5 over0.5 kurs 3.90 ladbrokes

Liou Hongyu to kolejny młody , perspektywiczny zawodnik z chińskiej grupy.Zaglądając w statystyki mnustwo breacków 50+ notowanych bardzo regularnie , jeśli chodzi o setki nie jest już tak kolorowo , ale myślę że tylko patrzeć jak i w tym aspekcie się poprawi.
Dzisiaj w meczu z Johnsem , Walijczyk na pewno wysoko postawi poprzeczkę , próby szukania wygrywających podejść powinny się pojawić.Czy jakieś podejście 100+ się pojawi ? Nie wiem ale kurs 3.90 mnie skusił.Zobaczymy.
 
Ostatnia edycja:
V 97,9K

vuvuvu

Użytkownik
Kyren Wilson - Ashley Carty 1
Luca Brecel
- Jiang Jun 1
Ross Muir -
Matthew Selt 2
Allister Carter
- Elliot Slessor 1
Ako 2,17 forbet

Sląbe kursy , mecze takie niewiadomo jakie , ale zdecydowałem się na taki zestaw. Niby pewniaki ,ale to jest sport i wszystko może siezdarzyć.

Selby M. - Sijun Y. 2
kurs 2,95 fortuna

Zagrałem też coś takiego , licże na niespodziankę po dobrym kursie. Bez szaleństw ,za drobne. W styczniuSelby wygral 4-3 ,a dwa latatemu Chińczyk wygrał5-2.
 
Ostatnia edycja:
V 97,9K

vuvuvu

Użytkownik
Junhui D. - Williams R. 1
Duffy A. -
Clarke J.R. 2
Lam S. - Williams M. 2
Ako 2,01 fortuna


Tak jak wczoraj, sami faworyci ,a jak bedzie to się okaże
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Barry Pinches v Daniel Wells
Pinches kurs 4.50 Ladbrokes
Hm niestety nie widziałem meczu ale Barry ograł wczoraj Murphego po deciderze , kirs był 10 i może dzisiaj pójdzie za ciosem?
Przeciwnik na pewno nie trudniejszy niż Murphy.Za drobne w 2-3 wyważone kupony .W h2h 2:2 Pinches zdaje się wskoczył do turnieju jako rezerwowy za kogoś kto zrezygnował , chyba za Roniego , takie zastępstwa bywają owocne.
 
Ostatnia edycja:
V 97,9K

vuvuvu

Użytkownik
Andrew Higginson - Elliot Slessor 2
Ian Burns -
Tom Ford 2
Kyren Wilson
- Anthony Hamilton 1
Ako 2,30 forbet najpewniejszy zawiódł


Coś takiego na dzisiaj Elliot Slessor wraca na wląsciwe tory, gra coraz równiej, a higginson w kratkę.Dwa pozostale mecze to zdecydowani faworyci, z czolówki rankingu.
 
Ostatnia edycja:
V 97,9K

vuvuvu

Użytkownik
Matthew Selt - Duane Jones 1
Robbie Williams
- Adam Duffy 1
Ryan Day - John Higgins 2

Ako 2,10 forbet

Selt gra z amatorem ,który tu juz pokonał zawodowca a mianowicie Liama Higfielda. Selt ponad rok temu gladko pokonal Jonesa 4-1.Robbie WIlliams i Adam Dufy ostatno nieżle sobie radzą , ale ja wybieram Williamsa który w rankingu jest lepszy o ponad 50 miejsc od Duffyego. Day i Higgins ,dobry czas Higgins ktory ma pięć wygranych z rzędui Day z jedną porażką na siedem meczy. Stawiam na Higginsa bo uważam że jest lepszym snookerzystą.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1193
V 97,9K

vuvuvu

Użytkownik
Dominic Dale - Stan Moody 1
Jak Jones - Hossein Vafaei 2
Ako 2.48 forbet

Dominik Dale wraca do formy i powinien spokojnie wygrać z mlodziutkim snokerzystą. W drugim meczu stawiam na Irańczyka ,jest lepszym sonnokerzystą od zawodnika gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
V 97,9K

vuvuvu

Użytkownik
Mark Allen - Robbie Williams 1
Anthony Mcgill
- Ricky Walden 1

Ako 2,34 fortuna

Dobry turniej Allena i williamsa, ja jednak wyżej cenie Marka Allena i licze na jego wygraną.Podobna sytuacja w drugim meczu , wyżej cenie Mcgilla.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1194
V 97,9K

vuvuvu

Użytkownik
Dominik Dale -Slessor 1
kurs 2.05 forbet


Stawiam na doświadczenie Dominika Sale

Allen- Higgins 1
O'Donnell - Brecel 2
Ako 2.21 forbet


z tel i pracy to tylko tyle
 
Ostatnia edycja:
V 97,9K

vuvuvu

Użytkownik
Elliot Slessor - Martin O’Donnell 2
Gary Wilson - John Higgins 2
Ako 2,75 forbet

Słąby dla mnie turniej ale fram dalej. Półfinaly, mecze do 6 wygranych grejmów. Nadal gram przeciwko młodemu Eliotowi Slessorowi.W drugim meczu równiez stawiam na zawodnika bardziej doświadczonego.
 
Ostatnia edycja:
psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Gary Wilson - John Higgins
Handicap frejmowy: Gary Wilson (+2.5) @ 1.58 6-4
Handicap frejmowy: Gary Wilson (+1.5) @ 2.02
Zwycięzca: Gary Wilson @ 2.73
Betfan

Chyba ciut przesadzone kursy na Wilsona. Całkiem dobry sezon Anglika okraszony tytułem w Scottish Open. Generalnie Gary Wilson to jak jest w formie to jest pełen pakiet umiejętności: grube punktowanie plus twarda i precyzyjna gra na odstawnych. Trochę przypomina w tym dawnego Higginsa. Wilson jak jest w gazie to potrafi w danym tygodniu turniejowym wznieść się na swoje wyższe poziomy i tak jest jest w tym turnieju. Na rozkładzie Lisowski, Milkins i McGill, dwóch ostatnich to łatwiutkie wygrane do zera. Higgins to oczywiście najtrudniejsza do tej pory przeszkoda, ale myślę, że do przejścia, a przynajmniej powalczenia. H2h na korzyść Szkota, ale 4 ostatnie wygrane to olewana przez zawodników CLS więc trudno je brać pod uwagę. Po prostu myślę, że poziom gry obu graczy w tym tygodniu jest zbliżony i kursy również powinny, stąd pobieram handicapy w stronę underdoga.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +864
psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Gary Wilson - Martin O´Donnell
Handicap frejmowy: Gary Wilson (-2.5) @ 1.67 9-4
Handicap frejmowy: Gary Wilson (-3.5) @ 2.06
Betfan

Mam wrażenie że prawdziwy finał Wilson wygrał wczoraj z Higginsem. Półfinały ułożyły się tak że w pierwszym spotkali się dużo niżej notowani zawodnicy (Slessor, O’Donnell), a drugim czołówka rankingu Wilson z Higginsem. Pierwszy wygrał O’Donnell dopiero w decydującej partii. Wieczorem wydawało się że Wilson niespodziewanie szybko załatwi sprawę, prowadził już 4-0, 5-1, a potem Higgins trochę wrócił do meczu, zrobiło się 5-4. Ostatecznie Wilson zamknął mecz 6-4 i jest dzisiaj słusznym faworytem. Nie ma nawet co porównywać dorobku, dość powiedzieć, że nawet wczorajszy półfinał O’Donnella był dla niego najlepszym osiągnięciem w karierze. Podczas gdy dzisiaj Wilson będzie walczył o swój drugi tytuł w tym sezonie. Dla mnie faworyt jest jasny, chętnie bym również pobrał typ na wygraną w pierwszych 4 frejmach, ale nie mogę znaleźć takich typów u buków. A akurat w ostatnich meczach Wilson miał zazwyczaj świetny start w mecz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +507
psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Gary Wilson - Martin O´Donnell
Handicap frejmowy: Gary Wilson (-2.5) @ 1.67 9-4
Handicap frejmowy: Gary Wilson (-3.5) @ 2.06
Betfan

Mam wrażenie że prawdziwy finał Wilson wygrał wczoraj z Higginsem. Półfinały ułożyły się tak że w pierwszym spotkali się dużo niżej notowani zawodnicy (Slessor, O’Donnell), a drugim czołówka rankingu Wilson z Higginsem. Pierwszy wygrał O’Donnell dopiero w decydującej partii. Wieczorem wydawało się że Wilson niespodziewanie szybko załatwi sprawę, prowadził już 4-0, 5-1, a potem Higgins trochę wrócił do meczu, zrobiło się 5-4. Ostatecznie Wilson zamknął mecz 6-4 i jest dzisiaj słusznym faworytem. Nie ma nawet co porównywać dorobku, dość powiedzieć, że nawet wczorajszy półfinał O’Donnella był dla niego najlepszym osiągnięciem w karierze. Podczas gdy dzisiaj Wilson będzie walczył o swój drugi tytuł w tym sezonie. Dla mnie faworyt jest jasny, chętnie bym również pobrał typ na wygraną w pierwszych 4 frejmach, ale nie mogę znaleźć takich typów u buków. A akurat w ostatnich meczach Wilson miał zazwyczaj świetny start w mecz.
Gary Wilson wyrasta na jednego z zawodników sezonu, drugi tytuł w tym sezonie (a trzeci w ostatnich 14 miesiącach), a wygrać więcej niż jeden turniej w tym sezonie udało się tylko Trumpowi (4) i O'Sullivanowi (4). Dobrze znaleźć się w tak doborowym towarzystwie, nawet kiedy finał nie był jego najlepszym meczem w tym turnieju. Ale gra się tak jak rywal pozwala, a O'Donnell pozwalał na wiele w swoim pierwszym w karierze finale. Mimo wszystko wynik 9-4 wskazuje że nie był zagrożony to jednak sporo było momentów kiedy dostosowywał się poziomem do swojego rywala.

 
Do góry Bottom