>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Wasze Typy Do Konkursu !! Finału MLB | REWANZE

Status
Zamknięty.
damian77 34

damian77

Forum VIP
Tutaj Podawajcie Wasze Typy Do Konkursu :!:
Typy Podajemy Do ??? :!:

Zycze miłej zabawy :wink:

-------
Powiedzicie mi do kiedy bedziemy typowac ?
 
S 0

schweps

Użytkownik
oki tylko pytanie ile typow podajemy w przeciagu tego tygodnia wszystkie mozliwe jakie beda spotkania czy rczej ustalamy jakas granice jak to zawsze bylo np:3
a zatem... ? Damian77 i co z moim pytaniem w zakladce &quot;Wasze typy mlb final&quot;
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
oki tylko pytanie ile typow podajemy w przeciagu tego tygodnia wszystkie mozliwe jakie beda spotkania czy rczej ustalamy jakas granice jak to zawsze bylo np:3
a zatem... ? Damian77 i co z moim pytaniem w zakladce &quot;Wasze typy mlb final&quot;
Podajemy 3 Typki....twoj typ bedzie zaliczony.
 
S 0

schweps

Użytkownik
23-Oct-2005 02:15 HOU Astros-CHI White Sox Over 7 1.80 WIN
24-Oct-2005 02:15 HOU Astros-CHI White Sox 2 1.763 WIN
laczny kurs 10.354 co raczej pozwala czuc mi sie faworytem.. ;]
(chodz jeszcze 1 typ napewno padnie z mojej strony)
 
S 0

schweps

Użytkownik
Witam wybaczta ale mialem problem z neten dlatego dopiero teraz.
Aero hmm kurs nie taki juz podliczam nigdy nie kantowalem a przynajmniej nie swiadoomie ????
2 typki trafione w finale 15.10.2005
St. Louis Cardinals u Houston Astros - 22:05 under8.5 1.78 WIN
20-10-2005 2:13 STL Cardinals vs HOU Astros under7.5 1.833 WIN
co daje kurs 3.2627
a nastepnie trafione 2 spotkania w rewanzu
23-Oct-2005 02:15 HOU Astros-CHI White Sox Over 7 1.80 WIN
24-Oct-2005 02:15 HOU Astros-CHI White Sox 2 1.763 WIN
co daje kurs 10.354
(kursy byly podliczane za cale spotkanie finalowe to moglo Cie ewentualnie zmylic)

Gratulacje przyjmuje i aby szlo podobnie w nowym sezonie MLB a zatem do KWIETNIA..
Damian77... dane poszy juz na prywatna wiadomosc powiedomie jeszcze jak dojdzie nagroda..
a swoja droga hmm ten kto &quot;dawal&quot; rekawice wycofal sie i co stalo sie z pileczka ??
zycze wszystkim powodzenia i wysokich wygranych
 
A 0

aero

Użytkownik
Owszem, ale czy przypadkiem tych dwóch kursów sie nie dodaje? Tzn. 3,26 + 3,16?Swoja drogą mniejsza z tym ???? I tak wygrałęś i gratki jeszcze raz. No moze odezwał by sie jakis moder?:p A nagrody zadnej za drugie miejsce nie bedzie? ;)
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Halo, czy ktos sie moze odezwac i powiedziec co i jak?
No co tu mowić ???? ......Schweps wygrał (i nagroda leci do niego) a drugie miejsce Aero ( a co donagrody to nie wiem :? Nagrodę jakąs dostaniesz gwarantuje Ci to ????

pozdrawiam i gratuluje 2 miejsca ???? )
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom